PDA

View Full Version : Защо наранявам хората около себе си?



ANTIHUMAN
05-19-2008, 10:09
Здравейте.

Имам проблем.Вчера както си чатах с най-добрата ми приятелка реших да се скарам с нея! Скарах се ,разплаках я и я нараних без причина.Просто така.Махнах я от skype си. Днеска реших да се скарам с един приятел казах му ,че може да го изтрия от skype си и той : ,,Що?'' и аз : ,,Незнам.Чао''

После написах на всички хора на който държах и ги изтри след това: ,,Важно съобщение:
Съжелявам където стана така!Съжелявам ,че наранявам хората който държат най-много на мен.
Но така е по-добре.,,Всяко зло за добро!'' Smile Желая ти всичко най-хубаво! Не ме търси и не ми отговаряй.
Благодаря за всичко Smile ''

Какво ми става Нямам нужда от тях ли? Разбрах ,че мога да наранявам хората който държат на мен. Захвърлям ги ,когато не са ми интересни пфф не мога да си го обесня!

stealthyGirl
05-19-2008, 11:01
Ами честно да ти кажа.. незнам к'ъв ти е проблема. И на мен ми е ставало така и съм се карала с някои хора, но чак да ми е няк'во безразлично, когато наистина страдат (и съм сигурна ,че страдат, а не се преструват просто, за да се сдобрим по-бързо)... По-скоро самият ти не си сигурен в себе си.. в това какво ти е нужно, за да си щастлив и т.н. Казвам това, защото когато я направя тая глупост точно това ми липсва. :)

Решение на проблема? Ами просто си помисли какъв е смисълът на всичко, което правиш.. ако няма такъв примерно не се карай с приятелката си или не убиждай никого. Вземи си дневник, пиши си там, изливай си гнева или каквото имаш и така постепенно ще ги забравяш тия глупости.Това го знам от училищната психоложка, така че действа ;) .

Sladyranna
05-19-2008, 12:49
хаха Просто ти е било скучно и си нямал какво да правиш..намери си друга занимавка

Deliverance
05-19-2008, 13:00
tgy

stealthyGirl
05-19-2008, 13:03
Като те чета, имам чувството, че главата не те слуша, човек.. ;Dмхм.. 8-)

ANTIHUMAN
05-22-2008, 10:33
Като те чета, имам чувството, че главата не те слуша, човек.. ;D

Има такава работа! Утре ще ходя на психолог :( !

Приятен ден! :)

WaterLilly
05-22-2008, 12:16
Според мен просто си задник, не се засягай. 8-) За да го правиш нарочно, действително имаш проблеми със себе си.

Poison69Girl
05-22-2008, 12:35
Какво ми става Нямам нужда от тях ли?
Напротив, имаш нужда от тях. Може и да не го осъзнаваш, но това е, защото си идиот (или поне изпаднал в състояние на идиотизъм).

Извини се, докато още имаш шанс. И колкото и изтъркано да звучи, ще се сетиш колко ти липсват, когато на тях вече им е все едно. Не си прави експерименти с приятелството.

Freeminded
05-22-2008, 14:28
Като те чета, имам чувството, че главата не те слуша, човек.. ;D

Има такава работа! Утре ще ходя на психолог :( !

Приятен ден! :)

Направо на психар отивай! 8)
btw не знам не се пише слято!

MaLkaTa_LaDy
05-22-2008, 18:35
Като те чета, имам чувството, че главата не те слуша, човек.. ;D

Има такава работа! Утре ще ходя на психолог :( !

Приятен ден! :)


щото си бисексуален боклук и се правиш на наи - големия.. кво блокваш в скаипа. ходи да ти блокнат шамарите някаде и да ти падне самочувстививто... ебал сам ти путката маичина , чист педал
Шшш я по-спокойно, на теб винаги нещо не ти е в ред. Не те знам момиче ли си, момче ли си, ама така като те гледам си момче. Кво пак намесваш сексуалността. Много се нервя на такива като тебе. Не той, а ти се мислиш за най-големия. Щото той ако вижда проблема на теб па ти трябва доста голям диоптър. Е**ти тръгнал да нарежда на педал. Я по-добре си мери думите и кат говориш се замисляй малко за смисъла, а не ръси простотиите дет ти капят от устата. Безумен идиот със самочувствие до небето.
Та да се върна на темата: Ама то и на тебе нещо ти има. Не е нормално тва. Или си некфо мега депресиран или си чисто и просто боклук. (С извинение, че ти го казвам)

TheNewReligion
05-22-2008, 20:38
Еми , не знам какъв ти е проблема , но най-вероятно се опитваш да се правиш на независим/а или просто на интересен/а ! Няма особено смисъл в действията ти , но щом си решил/а да се правиш на такъв/таква какъвто/каквато не си , няма лошо ! :)

ANTIHUMAN
05-23-2008, 07:20
Оправих се с тях уж! Само една приятелка не иска да ми прости :cry: :cry: :cry:

Не мисля ,че моята сексуалност има нещо общо с държанието ми към приятелите ми! Не ме познаваш изобщо ,а ми казваш ,че съм боклук!
Интересен човек си!

TheNewReligion
05-23-2008, 17:39
Оправих се с тях уж! Само една приятелка не иска да ми прости :cry: :cry: :cry:

Не мисля ,че моята сексуалност има нещо общо с държанието ми към приятелите ми! Не ме познаваш изобщо ,а ми казваш ,че съм боклук!
Интересен човек си!
Аааа , оправи се сега ! Ама я вземи прати тоя линк на "приятелите" си да видим дали няма да те изритат! Глупак ! :-x

ANTIHUMAN
05-23-2008, 22:01
Оправих се с тях уж! Само една приятелка не иска да ми прости :cry: :cry: :cry:

Не мисля ,че моята сексуалност има нещо общо с държанието ми към приятелите ми! Не ме познаваш изобщо ,а ми казваш ,че съм боклук!
Интересен човек си!
Аааа , оправи се сега ! Ама я вземи прати тоя линк на "приятелите" си да видим дали няма да те изритат! Глупак ! :-x

Знаят го ,спокойно! Няма да ме изритат! От къде разбра ,че съм глупак ,ако не е тайна?

mArMaLaDkA
05-23-2008, 22:12
Защо наранявам хората около себе си ?

Може би,щот си лигльо и си свикнал да имаш винаги и много приятели.И понеже те те разбират и ти се връзват на акъла и ти си решил да се изгавриш с тях.Свикнал си да получаваш всичко .Сега ще останеш без приятели,ще си ревеш сам с тъпите си проблеми и няма кой да те лъже,че не е така и ше ти дойде акъла в тъпата глава [!]

Escarina
05-23-2008, 22:13
Боже, как се палят всички... :D На мен ми се струва, че просто яко те друса хормона.

ANTIHUMAN
05-23-2008, 22:47
Боже, как се палят всички... :D На мен ми се струва, че просто яко те друса хормона.

Jus7_Me незабеляза ли колко са озлобиха всички и как се нахвърлиха върху мен като лешояди на мърша! Хм ясно ,че тук няма да пускам теми ,защото едва ли някой ще ми даде един обикновен отговор на съответния ми проблем!Всички са супер злобни в този форум ,не те познават ,ама си говорят! Пффф :-x :-x :-x

Jus7__Me Благодаря ти ,че поне ти не ме нарече глупак и т.н. при условие ,че не ме познаваш както правеха другите.

П.П. БЛАГОДАРЯ ТИ ! ПРИЯТНА ВЕЧЕР!

Chrissie
05-24-2008, 09:57
Според мен става дума за някаква защитна реакция или психическа травма нанесена без да се подозира.Може някой несъзнателно да те е наранил и ти да му отвръщаш със същото,дори и ти самия да не го разбираш и оправдаваш.Но има друга,по-вероятно история.Понякога хората имат нужда да наранят някой,да се отдалечат от всички,които им пречат,досаждат и задушават личното им пространство,за да разберат те самите колко важни са приятелите за тях.А понякога на човек му идва да се скара с някой,просто ей така.Защото периодът му в момента е такъв,и това определено е нормално.Но до колкото разбирам,на теб започва да ти става навик,така ли?Тогава по-добре да започнеш да контролираш чувствата си и необяснимия си гняв и ярост към всички хора,които те обичат и държат на теб,защото в крайна сметка и те имат чувства,а ако продължаваш така,не само ще ги нараниш дълбоко,но и ще те оставят и няма да има вече никакво рамо,на което да се облегнеш и да споделиш.Опитай се да подтискаш тези емоции,показвай това,което чувстваш-гняв,радост,сълзи,усмивки.Н е ги задържай в себе си,защото чувствата са за това-за да се показват.Но трябва даразбереш,че тази нужда или това,което изпитваш,да се караш с хората около теб,трябва да изчезне.Ако ти го рабереш,нея вече няма да я има и ще знаеш какви големи грешки си допускал/а.Дано да съм ти помогнала.Успех! \:D/

Poison69Girl
05-24-2008, 10:31
Всички са супер злобни в този форум ,не те познават ,ама си говорят!
Напомни ми, кога точно съм написала нещо злобно.
В момента проявяваш една черта от характера си, която е главната причина за неприятностите с приятелите ти. Но както и да е.

kroasandvi4
05-25-2008, 20:42
Преди месец беше писал тема, че си прекалено затворен без приятели,сега си избиваш агресията върху тях?

Ти си знаеш ,ама после да не ревеш. Мисли малко , комплексар.

TheNewReligion
05-25-2008, 20:51
Оправих се с тях уж! Само една приятелка не иска да ми прости :cry: :cry: :cry:

Не мисля ,че моята сексуалност има нещо общо с държанието ми към приятелите ми! Не ме познаваш изобщо ,а ми казваш ,че съм боклук!
Интересен човек си!
Аааа , оправи се сега ! Ама я вземи прати тоя линк на "приятелите" си да видим дали няма да те изритат! Глупак ! :-x

Знаят го ,спокойно! Няма да ме изритат! От къде разбра ,че съм глупак ,ако не е тайна?
Еми , принципно не те познавам , но ако трябва да съдя по темата ти .... :)