PDA

View Full Version : гаджетата



sky_l
05-19-2008, 10:28
Случвало ли ви се е вашите приятелки или приятели да не одобряват гаджето ви.Да не го/я харесват,ако е така вие вслушвате ли се в тях или въпреки това си оставате гадже с него/нея.Изобщо приятелите ви влият ли ви по някакъв начин за избора на гадже.

SINDEL
05-19-2008, 10:48
Да, слу4вало се е, но не бих го оставила заради това, ако аз виждам смисъл във връзката ни. Просто няма да го събирам с приятелите, които не го харесват, за да няма драми и тва е :)

donkihot
05-19-2008, 10:50
преди ги слушах,но разбрах с времето,4е пове4е ми влиаят зле и в момента квото и да си дрънкат приятелките ми не ми пука...аз си решавам кво да правя с живота ми-не те

sky_l
05-19-2008, 10:56
Дано и аз да успея да не ги слушам,но те ме вбесяват,не всички са против,но повечето и нз как да ги издържа.Иначе жашите фр какво не са харесвали в гаджето ви?Визия,качества или нещо др.

*.~*` *~* anaRial *.~*.`*
05-19-2008, 11:13
Smisul da se vliqesh nqma. ;) Ti se radvai, che ne go haresvat i ne sa mu se nahvurlili :lol: Inache te ne mogat da ti kazvat s kogo da hodish i kakvo da pravish, tova e tvoq givot, a ne tehnia, da si gledat tqhnata rabota, ti si givei givota :) Puk i aman ot takiva priatelki.. :)

Phenomenon
05-19-2008, 11:13
Ако ти казват че е дебил най вероятно са прави...или пък са пълни идиоти, ти сама си знаеш...
Първото е по вероятно..

crazyhair
05-19-2008, 11:25
преди ги слушах,но разбрах с времето,4е пове4е ми влиаят зле и в момента квото и да си дрънкат приятелките ми не ми пука...аз си решавам кво да правя с живота ми-не те
ne gi slu6ai ne vinagi sa pravi!!!

Wrathchild
05-19-2008, 11:26
Случвало се е да не харесват някой мой приятел, но са си траели, тъй като са уважавали чувствата ми към него. Но в последствие са ми казвали

_SmiLe_FoR_yOu_
05-19-2008, 11:46
Точно в момента това ми се случва. :-x :x :-x Някои от приятелките ми не го харесват и аз супер се нервя. Аз супер мн си го харесвам и ми писна отсякъде да ме критикуват,но няма да го оставя. Съветвам те и ти да не правиш така. Супер е глупаво да се влияеш от мнението на който и да било,в случай като този. Все пак ти ходиш с него не те!

sky_l
05-19-2008, 11:46
Мс за мненията и отговорите ви. :) Вече ще се придържам повече към моето мнение ,отколкото към това на приятелите ми.

BeautifulWorld
05-19-2008, 12:06
Най-добрата ми приятелка обикновено не харесва гаджетата ми. Не ми пука особено, имаме различен вкус за мъже.

sky_l
05-19-2008, 12:09
Точно в момента това ми се случва. :-x :x :-x Някои от приятелките ми не го харесват и аз супер се нервя. Аз супер мн си го харесвам и ми писна отсякъде да ме критикуват,но няма да го оставя. Съветвам те и ти да не правиш така. Супер е глупаво да се влияеш от мнението на който и да било,в случай като този. Все пак ти ходиш с него не те!

ДА Вече се убедих,че не трябва да поставям щацтието след приятелите и мен мн ме нержат,всичко само защото не се прави на някъв гъзар(които вече не мога да трая).Твоите кво не харесват в него?

Blo0dyBitch
05-19-2008, 12:22
да,случвало ми се е и пф,като бях по-тъпа ги слушах,за което още съжалявам :x
до такава степен не ми харесваха 1 бивше гадже,че когато скъсахме една от аверките се хвана с него :grin:
забавно
но понякога са си прави хорицата,не мога да отрека,просто вече не приемам всичко ,което ми кажат ,за чиста монета

insatiable003
05-19-2008, 12:41
:grin: ами ако гадйето ви не харесва приятелите рано или късно трябва да изберете :?

yuyuto
05-19-2008, 12:45
Ако са ми истински приятели никога няма да ме упрекнат за избора, а напротив - ще ме подкрепят... :?

koalka
05-19-2008, 12:53
Не се е случвало, но ако имам приятел, който не харесват и ми кажа да се разделя с него, започнат да ми дават акъл просто няма да ги слушам.Все пак аз ходя с него, не те.

MonSitY
05-19-2008, 12:56
незнам какво тр да му харесат визия или характер :) моите приятели ако са ми добри приятели биха ме подкрепили но и дори да не ог направят изборът си е мой... така че щом ти ог харесваш значи виждаш нещо което те не виждат а и по добре да не го харесват че могат да го поискат за себе си... :)

[B]a[N]D[i]T[k]a
05-19-2008, 15:52
наи добрата ми фр мразеше да си имам гадже.... винаги като тръгвах с някои и тя не пропускаше възможност да каже колко тои не е за мен и как заслужаавам нещо по добро :grin: и някак винаги като ми ги е казвала тези неща ме е разубеждавала и съм късала с него.. в смисъл стига ми да знам мнението и и .. нещо ме човърка от вътре докато не го зарежа.. с последното ми гадже в Б-я обаче не бешше така ... имах супер много време и за нея и тя пак си мелеше сол ама .. :D безуспешно казах и че просто наистина ме кефи и ще си остана с него.. и след извесно време тя видя че наистина бях щастлива с него и ме остави на мира и нищо не каза..нищо докато не скъсахме .. после беше "аи кога ще ходим да го биим :D " :D :D

mumiikataa
05-19-2008, 16:47
Да, случвало ми се е. Оказаха се прави, ма к`во да се прави...

Nen0RmalniK
05-19-2008, 16:53
ne se vliaq ot mnenieto na priqtelite mi ako stava duma za van6nosta na gadjeto

h0t_lipS~anD_kisSes
05-19-2008, 17:18
Да, слу4вало се е, но не бих го оставила заради това, ако аз виждам смисъл във връзката ни. Просто няма да го събирам с приятелите, които не го харесват, за да няма драми и тва е :)

dark_angel_7813
05-19-2008, 18:26
ами при мен попринцип приятелите ми никога не зачитат тва което аз харесвам ама не ми пука дее нали всеки с вкуса си :grin: :grin: :grin: :grin: абе другите квот искат да си говорат и едва ли биха ми повлияли по някав начин :) :-) да се оправят 8)

Co0kIe
05-19-2008, 18:44
Приятелките ми не удобряват сегашното ми гадже, не ми пука- нали аз съм с него, а не те !

sky_l
05-19-2008, 18:51
като гледам на повечето,които се изказаха не им или не са им одобрявали някое гадже.Което е жалко нали за това са фр-вете за подкрепа :o .Ама като те си имат гадже ще видят :-D .Шегувам се,аз бих ги подкрепила ,разбира се ,ако не смятам ,че човека до тях е напълно неподходящ,но най-много да си изкажа мнението,а не постоянно да меля,ама както и да е.

VinDiesel
05-19-2008, 19:05
Имало е много такива случай ма няма кой да ги слуша и са били прави :)

MiMcHeToOo
05-19-2008, 21:47
Случвало се е, но не слушам такива неща. След като аз искам да бъда с някой нищо не може да ми попречи.

Shakazou
05-20-2008, 09:10
Да само че не ми пука... :o :P [/b]

vamp
05-20-2008, 09:14
преди ги слушах,но разбрах с времето,4е пове4е ми влиаят зле и в момента квото и да си дрънкат приятелките ми не ми пука...аз си решавам кво да правя с живота ми-не те

Преди когато си ги слушала на колко години си била и сега на колко си?
Феноменално,че си разбрала истината ;)

loshokote
05-20-2008, 09:34
И сама мога да преценя кое е по-добре за мен. Никога не съм слушала приятелите си и не мисля да ги слушам, защото приятелите не винаги мислят най-доброто за теб!

MaxGirl
05-20-2008, 10:02
Напротив-винаги ги харесват. Което като се замисля, май е по-лошо.

sladko_dete
05-20-2008, 11:44
Никога не съм ги слушала, и съм съжалявала... сегашния ми приятел много го харесаха всички и съм си добре с него...

Ice
05-20-2008, 13:20
Случвало ми се е да не одобряват човека с който съм, но никога не са ми казвали да го зарязвам или нещо такова, подкрепяли са ме, дори и да не са били съгласни. :)

babity
05-20-2008, 14:04
Мойте приятели не питаят кой знае какви чувства към него, но една моя приятелка със сигурност е много негативно настроена.. к'во да се прави, няма пълно щастие! важно е ние с него да се обичаме.

SunShinePearl
05-20-2008, 14:40
abe tqh kvo gi barka az s koi sam?ne sa te s nego nali?absolutno nikakvo pravo nqmat da mi kazvat s koi da hodq i osobenno ako ne go poznavat

lina1707
05-20-2008, 16:00
да, случвало се е да не го харесват, но в крайна сметка да не са те с него? А и те не виждат тва което аз така че..... ня ми пука, интересува ме само най-добрите и то и за тях важи, мога да приема че не е за мен само ако докажат иначе....

AnChItOoOo
05-20-2008, 16:12
Едно са приятелите...друго са гаджетата..и не мисля,че приятелите ми трябва да определят с кого да съм :wink:

sweet_bebok
05-21-2008, 13:21
vinagi sa mi govorili kfo li ne za momcheto s koet hodq .. ama men mi e prez .. :? Lubov da ima be :grin: 8)

Whisper_to_me
05-23-2008, 19:26
В последната ми връзка например се стигна дотам, че си имах разправии с една от най-близките ми фр-ки, защото тя ходеше с него за малко доста време преди аз да съм с него и уж не и пукаше... После изведнъж като тръгнах с него станах предателка и през цялото ни ходене се въртяха интриги и все разправии с фр-ките... И ми писна и скъсахме...Сега на мене ми е гадно ама каква файда вече... Едва ли ще попадна пак на такъв прекрасен човек ...:smt089 Станалото станало...Сега си имам фр-ките, укорите пак продължават понякога, но си я има и мъката по момчето... Най-добре прецени колко са ти добри приятелите и струва ли си човекът... Успех! :)

gangstata
05-23-2008, 21:03
Случвало се е,но не са се месили в отношенията ни..

beb4eto0o
05-23-2008, 21:15
Случвало ли ви се е вашите приятелки или приятели да не одобряват гаджето ви.Да не го/я харесват,ако е така вие вслушвате ли се в тях или въпреки това си оставате гадже с него/нея.Изобщо приятелите ви влият ли ви по някакъв начин за избора на гадже.
nikoga nikoi nemoje da mi povliqe sega6noto mi gadje e prekrasen 4ovek ,za ni6to na sveta nqma da go ystavq

SPECNAZ
06-07-2008, 15:34
Аз никога не съм имал гадже :(

Al3ksandra
06-07-2008, 15:54
Случвало ли ви се е вашите приятелки или приятели да не одобряват гаджето ви.Да не го/я харесват,ако е така вие вслушвате ли се в тях или въпреки това си оставате гадже с него/нея.Изобщо приятелите ви влият ли ви по някакъв начин за избора на гадже.

ДА случвало ми се е.. И приятелките ми не го одобряваха, не че нещо лошо имаше а заради възрастта.. но аз не ги послушах & така се стигна до тук.. за добро или лошо :(... Сега събирам опит & се надявам да не повтарям същата грешка.