PDA

View Full Version : Пудра или ФДТ



ELiTyYy
05-19-2008, 11:07
....Днес много се чудеш какво да си взема...и накрая избрах фдт...не бях ползвала от година някъде фдт,карах само на пудрата на Манхатан (антибактериалната...)..и лицето ми се изчисти...реших да пробвам и Фтд-то на манхатан...пак Cover ли се води нз... :) искам да попитам...има ли доволни от тази марка фдтени.или пак да отида да си взема същата пудра....поне с нея лицето ми беше 6+ .. :)
та...пудрата или ФДТ`на? :-D :oops:

nejnaDROGA
05-19-2008, 11:30
Многооооо рядко ползвам фдт и пудра!!!Само ако ми се появи някоя пъпка!!!Иначе съм на мнение,че са за хора с бръчки!!!Моята кожа е адски гладка и не ми се налага да си слагам :) А и яко запушват порите!!! :-x

ELiTyYy
05-19-2008, 11:57
Многооооо рядко ползвам фдт и пудра!!!Само ако ми се появи някоя пъпка!!!Иначе съм на мнение,че са за хора с бръчки!!!Моята кожа е адски гладка и не ми се налага да си слагам :) А и яко запушват порите!!! :-x
...амии неможе всички да са с идеални лица...все за някого трябва да се правят и пудрите и фдт ...нямаше нужда да пишеш в темата..тя е само за хора,които използват... :-o и не са с бръчки хаха :lol: 8-)

indecent
05-19-2008, 12:33
tova 4e zapushvat porite ne e syvsem vqrno ... a ina4e kato izpolzvash FDT kojata ti nqma da izglejda izkustveno ... a prez toplite dni da ne prekalqvash mnogo s FDT zashtoto moje da se razte4e ako se potish mnogo

enola
05-19-2008, 12:54
:grin:

Sladyranna
05-19-2008, 19:25
Еми.. Аз си имам и от двете..Когато ме мързи повече да се гримирам по прецизно се пуфкам с пудрата ми, а когато съм се захванала по сериозно си слагам фдт...
Искам да ви попитам някой има ли фтд на MAX FACTOR Lasting Performance (Stay put makeup) и доволни ли сте, че аз вчера си го купих :)

TopTa
05-19-2008, 19:41
i as polzvam tazi pudra i sum mn dovolna :) fonduten sum probvala no 4ustvoto ne mi haresva :? stoi mi na liceto kato maska! a tezi koito tvurdqt 4e zapu6va porite ... kato si mie6 liceto hubavo i redovno ni6to ne ti stava! nemoje vsi4ki da imame porcelanovi koji :?

Beb4e__to
05-19-2008, 19:47
....Днес много се чудеш какво да си взема...и накрая избрах фдт...не бях ползвала от година някъде фдт,карах само на пудрата на Манхатан (антибактериалната...)..и лицето ми се изчисти...реших да пробвам и Фтд-то на манхатан...пак Cover ли се води нз... :) искам да попитам...има ли доволни от тази марка фдтени.или пак да отида да си взема същата пудра....поне с нея лицето ми беше 6+ .. :)
та...пудрата или ФДТ`на? :-D :oops:
ей мацка я дай малко пое4е инфо за тая пудра на манхатан...смисъл кфи пари е..и как из4иства лицето...запу6ва ли порите.. и т.н. 8-) :P

ELiTyYy
05-19-2008, 20:15
....Днес много се чудеш какво да си взема...и накрая избрах фдт...не бях ползвала от година някъде фдт,карах само на пудрата на Манхатан (антибактериалната...)..и лицето ми се изчисти...реших да пробвам и Фтд-то на манхатан...пак Cover ли се води нз... :) искам да попитам...има ли доволни от тази марка фдтени.или пак да отида да си взема същата пудра....поне с нея лицето ми беше 6+ .. :)
та...пудрата или ФДТ`на? :-D :oops:
ей мацка я дай малко пое4е инфо за тая пудра на манхатан...смисъл кфи пари е..и как из4иства лицето...запу6ва ли порите.. и т.н. 8-) :P
като казах 'из4исти лицето'...имах в предвит,че преди не ползвах хубави пудри и си развалих лицето-пъпки,черни точки и всякакви гадории...
от както почнах с манхатан забелязах,че е многоооо по-добре...
е и други неща за лицето ползвах...доста разлика има от преди и сега...

парите на пудрата..мммм 10,90 - 11 беше ако не греша :)
лицето ...лицето простооо изглежда супер...
а колкото до порите - вси4ко е добре,трябва само подържане..!

Beb4e__to
05-19-2008, 20:27
....Днес много се чудеш какво да си взема...и накрая избрах фдт...не бях ползвала от година някъде фдт,карах само на пудрата на Манхатан (антибактериалната...)..и лицето ми се изчисти...реших да пробвам и Фтд-то на манхатан...пак Cover ли се води нз... :) искам да попитам...има ли доволни от тази марка фдтени.или пак да отида да си взема същата пудра....поне с нея лицето ми беше 6+ .. :)
та...пудрата или ФДТ`на? :-D :oops:
ей мацка я дай малко пое4е инфо за тая пудра на манхатан...смисъл кфи пари е..и как из4иства лицето...запу6ва ли порите.. и т.н. 8-) :P
като казах 'из4исти лицето'...имах в предвит,че преди не ползвах хубави пудри и си развалих лицето-пъпки,черни точки и всякакви гадории...
от както почнах с манхатан забелязах,че е многоооо по-добре...
е и други неща за лицето ползвах...доста разлика има от преди и сега...

парите на пудрата..мммм 10,90 - 11 беше ако не греша :)
лицето ...лицето простооо изглежда супер...
а колкото до порите - вси4ко е добре,трябва само подържане..!
оки мерси :-) само да ми сфър6и мойта пудра и веднага си зимам тая :P

babity
05-20-2008, 06:00
Иначе съм на мнение,че са за хора с бръчки!!!Моята кожа е адски гладка и не ми се налага да си слагам :) А и яко запушват порите!!! :-x

Върховна простотия! Фон дьо тенът не скрива бръчките, а покрива малките несъвършенства по лицето, от типа на пигментни петна и мънички пъпчици. При правилно използване (а под правилно имам предвид и основното почистване на лицето) един фон дьо тен не би създал никакъв проблем.

ResPekT333
05-20-2008, 07:24
Аз ползвам ФДТ,защото кожата ми понася поввече него отколкото пудра.

Komshiikata
05-20-2008, 08:35
Аз съм за Фон дьо тен-а

sweet_bubka
05-20-2008, 12:54
az imam fon diu tena na manahatan cover .zeh go kam 9 lv hubav e oba4e stoi po te4en i nqma hubavo pokritiq ako ne ti e mnogo zle kojata e super i perfektno stoi na liceto ama az ve4e ne si slagam i si stoi v ky6ti

Baby_b
05-20-2008, 18:43
Аз имам 1 мус, който ползвам най-често, на Мейбълин Ню Йорк е и съм най-доволна от него. Това е комбинация между пудра и фдт и ми стои много естествено. За справка-към 10лв. струва и е в нещо като бурканнче, ако мога така да го нарека. А и да питам нещо-като ползвах пудрата на Мейбълин антибактериалната, си ми беше мн добре, обаче тя нали е за по-мазна кожа, а моита вече е нормална, към суха, таа коя е най-подходяща.

Mademoiselle
05-21-2008, 05:26
az polzvam samo fon dio ten,makar,4e sam 4uvala,4e za lqtoto e po-dobre da si s pudra.Vij varhu tvoeto lice koi e po-dobriqt varient.Edna priqtelka daje si slaga parvo fon dio ten i otgore pudra i mnogo izglajda,noo vse pak si e do koja.

o0ps
05-21-2008, 07:21
Аз използвам само фон дьо тен, защото кожата ми е много суха и ако съм със пудра гледката е ужасна. А имам и приятелки, които използват и фон дьо тен и пудра и стои перфектно. :-)

Kras4eto_lp
05-22-2008, 20:19
Само пудра позлвам..не съм фенка на ФДТ-а :)

Lorraine
05-23-2008, 06:03
фдт :grin: не съм ползвала от доста време ,но антибактериалния на Manhattan е страхотен! :)

Pasific_paradise
05-23-2008, 09:34
Аз ползвам и фон дьо тен и пудра. :grin:

LuCiFersAngeL
05-23-2008, 17:39
Аз ползвам този ФДТ на Манхатън и съм много доволна. Изглажда кожата и я предпазва от замърсявания. Имам и пудрата, но нея по-рядко я ползвам, просто с ФДТ ми е по-добре.

summergir1
05-23-2008, 18:35
аз използвам само фдт , но ще пробвам и с пудра
ще препоръчате ли марки

^SeXyTo^^^
05-23-2008, 22:41
Ползвам само пудрата на Манхатън (антибактериалната),преди ползвах ФДТ,но не съм доволна.А и казват че независимо от марката ФДТ-а мн запува порите и води до появата на акне :x

ReaLLy_SweeT
05-23-2008, 22:55
Za fondiotena :) zna4i shte uto4nq zashto :}
1rvo ot fondioten do fondioten ima mnogo golqma razlika ako polzva6 nqkakav ot maghazina za 1 lev ne se 4udi za6to ima6 tolkova mnogo pypki (ne govorim za pubertetski)
2roto e 4e pokriva po hubavo liceto matira i dava svejest ( ako znae6 malkiqt trik toest da go smesi6 s nejen krem nai dobre ot aloe vera)
a dokato pudrata pada byrzo kakvato i da e tq..
Taka 4e ot tezi tri ne6ta sam dostignala do zakliu4enieto fondioten a po temata kak1f da byde toi bih posavetvala da ne e na Avon zadyljitelno zashtoto ka4estvoto e mnogo nisko a prepor14vam firmi kato seventeen,manhatan,loreal,borjoa i t.n

ReaLLy_SweeT
05-23-2008, 22:59
аз използвам само фдт , но ще пробвам и с пудра
ще препоръчате ли марки
MANHATTAN - Compact :D za 10 leva ;] hubava e i pridava zavyr6ek na liceto :}

xXxScreamxXx
05-24-2008, 06:49
аз слагам и от 2те :D :D :D

summergir1
05-25-2008, 14:23
аз използвам само фдт , но ще пробвам и с пудра
ще препоръчате ли марки
MANHATTAN - Compact :D za 10 leva ;] hubava e i pridava zavyr6ek na liceto :}
мерсии :-)

moon_flower
05-25-2008, 14:53
Аз ползвам пудра и съм много доволна.А защо си сменила пудрата за фдт,след като ти е харесвал ефекта на пудрата?
Иначе антибактериалната е много хубава и съм за нея.

bega4ki_
05-26-2008, 07:29
....Днес много се чудеш какво да си взема...и накрая избрах фдт...не бях ползвала от година някъде фдт,карах само на пудрата на Манхатан (антибактериалната...)..и лицето ми се изчисти...реших да пробвам и Фтд-то на манхатан...пак Cover ли се води нз... :) искам да попитам...има ли доволни от тази марка фдтени.или пак да отида да си взема същата пудра....поне с нея лицето ми беше 6+ .. :)
та...пудрата или ФДТ`на? :-D :oops:

зависи от кожата на лижето ти ако е мазна продължавай с пудрата но ако ти е суха може с фдт-на
аз само тази марка ползвам и да ти кажа лицето ми се изчисти имах много папки и каквото и да сложа друго се появяваха повече и повече