PDA

View Full Version : Когато той си отиде кое надделява - БОЛКАТА vs. ЛЮБОВТА?



insatiable003
05-19-2008, 12:32
Такаам ми реших да пиша и аз нещо най-накрая. Приятеля ми скъса с мен преди няколко дни 1 бях наранена после не ми пука6е а сега и аз нз кво чуствам. Разкажете за своите раздели. И как преодоляхте всичко :) :-o 8)

Cookie_
05-19-2008, 12:35
При мен надделяха и двете ! Чувствах се излишна ... И още се чувствам ... Обичам го ужасно много ... но той ... ! :( :smt089

yuyuto
05-19-2008, 13:23
Ами мина време докато преодолея случилото се, ама предимно гледах да се разсейвам, да не мисля за тва, нонстоп излизах с приятели наляво-надясно, спортувах, работех, слушах само весела музика и просто си изградих ежедневието така, че да нямам време да седна да мисля за него... Мина ми сравнително бързо... След 1 месец вече бях с друг и нищо от гадното чувство в началото не беше останало... :P

insatiable003
05-19-2008, 13:35
аз съм раздвоена или разтроена знам че има някви чуства още :grin: знам че след толкоз дулга врузка беше по добре да се разделим, знам че не ми пука особенно искам само да се забавлявам а бе тъпа работа е тва нз кво ми има не ми тупо преодолях го до няква степен просто не сум се чуствала така преди и така. :shock: :oops:

Jaffs
05-19-2008, 15:39
С времето ще ти мине.

Аз моите лесно ги преодолявам. Винаги има в какво да се гмурна, че да не ми остава време да се самовглъбявам.
Последната ми връзка беше 2 години и няколко месеца, разделихме се преди 1 месец. Като това беше нещо, което отлагах доста време, правих компромиси, но накрая просто му събрах багажа и му звъннах да дойде да си го вземе. Мислех си, че след такава връзка дълго време ще ми е тежко, ще ми е тъжно и т.н., защото видиш ли била съм свикнала с него. Оказа се, че изобщо не е така и не е толкова трудно. Сега съм щастлива и определено се чувствам прекрасно.

LitTlE_BeBsIiI
05-19-2008, 17:13
С моя приятел сме се разделяли,да. :( През тези дни,когато сме били разделени....ми идваше да се самоубия,чувствах се напълно сама и мога съвсем искрено да кажа,че болката много надделяваше тогава.Не искам да се случва отново нещо такова защото незнам как ще живея :(

h0t_lipS~anD_kisSes
05-19-2008, 17:17
При мен надделяха и двете ! Чувствах се излишна ... И още се чувствам ... Обичам го ужасно много ... но той ... ! :( :smt089
:( +1 :(

slun4ice_90
05-19-2008, 17:36
При мен..надделява болката... :cry: ,всичко го преживявам...доста лично..такава съм... :?

Pliok0019
05-19-2008, 18:23
С приятелят ми сме разделени от малко повече от месец. 10тина дни след това вече излизах с един наистина прекрасен човек. Но..не е същото. Все още мисля за него, все още го сънувам. Не мога да бъда с него. Надявам се, че той ще ме поиска, а аз ще му отвърна нещо от рода на... "Човек трябва да гледа само напред" Как ще го направя като всяка частица от тялото ми го желае ужасно много....наистина незнам. Страх ме е всичко това да не се превърне в нещо маниакално. И все пак...Не съм го преодоляла все още. А когато дойде болка...любовта отстъпва.

hahavteen
05-19-2008, 18:31
С времето ще ти мине.

Последната ми връзка беше 2 години и няколко месеца, разделихме се преди 1 месец. Като това беше нещо, което отлагах доста време, правих компромиси, но накрая просто му събрах багажа и му звъннах да дойде да си го вземе. Мислех си, че след такава връзка дълго време ще ми е тежко, ще ми е тъжно и т.н., защото видиш ли била съм свикнала с него. Оказа се, че изобщо не е така и не е толкова трудно. Сега съм щастлива и определено се чувствам прекрасно.

:shock: Абсолютно същата история! Само дето не му събрах багажа защото не живеехме заедно иначе всичко е едно към едно!
Та и аз се чуствам прекрасно и доста рядко се сещам сама за него ама някви общи познати непрекъснато се чустват длъжни да ме осведомяват как и какво прави :?
Всичко минава с времето. Пък и аз сега завършвам училище,изпитите ми почнаха и след по-малко от месец заминавам в друга страна и просто няма смисъл да се затормозявам.

[B]a[N]D[i]T[k]a
05-19-2008, 18:54
хах като скъса с мен последния .. беше ми много гадно сигурно първите 2 седмици .. наистина чувствах много болка защото наистина обичах това момче ... после разбрах някоя друга истина и вместо болка започнах да чувствам облекчение че всичко е свършило ... и накрая.. тотално спря да ми пука .. когато видях до къде му се е дигнал носа и как си мисли че може да има с лекота всяко едно момиче което си поиска... не не .. по добре сама отколкото с момче като това.. (:

ThePowerOfLove
05-19-2008, 19:02
Ами последната раздяла беше скоро :( Отначало мн ми беше гадно,мн страдах и мн плаках първите дни...беше нещо ужасно,беше ваканцията,така че имах време да излизам и почнах да ходя с една приятелка да бягаме извън града и си намирах занимания,но все пак се сещах за него. Много го обичах,а и сега го обичам,но...Болката и Любовта са смесени :( и все пак може би любовта е повече...аз винаги ще си го нося с мен в сърцето ми и ще си мисля за него,за нас... :-#

Inzaghi
05-19-2008, 19:18
по принцип се правя, че не ми пука след 2 годишна връзка, но вътрешно ми е ужасно гадно... :cry:

KimBerLy1912
05-19-2008, 22:47
Последната раздяла я приех много тежко,предпоследната също-просто досега все връзките са приключвали в неподходящ за мен момент и ми е било твърде емоционално...Но съм си супер :grin:

insatiable003
05-20-2008, 12:00
ми при мен сега маи надделя повече болката просто не очаквах такова развитие бяхме щастливи и изведнуй хоп дойде ми като гръм от ясно небе нз какво чуствам ни6то нз :-o

sh3_1s_7h3_0n3
05-20-2008, 12:02
Когато той си отиде кое надделява - БОЛКАТА vs. ЛЮБОВТА?

...празнотата.

SINDEL
05-20-2008, 12:06
Последната раздяла я преживявах много тежко, но ми мина сравнително бързо. 2 седмици се скъсах от рев, не спях, не можех да ям, само за него мислех.. и после се усетих колко глупаво е да затъваш така заради 4овек, който не го заслужава и се оправих.
И все пак това как ще преживея една раздяла адски много зависи от това заради какво и кого се е стигнало до тук.