PDA

View Full Version : Моля, моля, моля!!!



Temitooo
05-19-2008, 12:47
Хей, момичета, здравейте на всички :)
Искам да споделя едно проблемче, защото вече наистина не издържам. Преди няколко седмици усетих дразнене във влагалището, но не му обърнах много внимание, защото например чувствам го за един час, после една седмица нищо и после пак за един час и после пак нищо. Но преди една седмица отново го усетих и беше по - дразнещо и неприятно, може би даже леко пари, а и не изчезва, понякога го чувствам цял ден и през нощта се събуждам и не мога да спя от него. Но нито има някакъв сърбеж, нито е зачервено, само това. Казах на мама и тя ми купи някакъв "Дамски душ". С него се промивам вече 4-5 дни, но честно казано не усещам никакво подобрение. Все пак когато например по някакъв начин се притисна отдолу, в смисъл седна на петите си да речем не го усещам, но като стана - пак! А и на всичкото отгоре ми закъснява вече 8-ми ден. Знам и ще отида на гинеколог, но първо наистина ви моля да ми кажете дали тези промивки ще имат ефект или са просто губене на време. Дамският душ ще помогне ли? Някой използвал ли го е и помогнало ли му е? И въобще какво ми има???!!!

Sunny_stz
05-19-2008, 13:42
Ami ne znam kakvo e tova damski dush,nai-dobre da otide6 na ginekolog toi 6te ti predpi6e nqkakvi lekarstva,no veroqtno ima6 nqkakvo vuzpalenie...6tom use6ta6 parene.

comics
05-19-2008, 14:46
тук май много, много не е за мен 8-)

fiama
05-19-2008, 15:22
Мила, дамският душ се прилага само под лекарско предписание. Не всеки проблем се лекува с дадсми душ. Най-добре посети гинеколог, той ще ти предпише адекватно лечение. Така никой не може да ти кажа какво може да ти е.

hottie
05-19-2008, 16:32
дамския душ хич не е полезен и нарушава флората ! отиди на гинеколог, очевидно имаш възпаление.

Temitooo
05-19-2008, 17:53
Значи дамският душ може по - скоро да навреди отколкото да помогне в случая?

hottie
05-19-2008, 18:17
Значи дамският душ може по - скоро да навреди отколкото да помогне в случая?

Да, казвам ти го със сигурност. Предписва се много рядко по предписание на лекар със специални промивки. Наистина те съветвам да не ги правиш. За облекчение се опитай да си направиш промивка (без дамски душ) със сода бикарбонат разтворена във вода. За 1 водна чаша 2 лъжички. Но това е временно колкото да те облекчи, иначе наистина отиди на лекар. Не е страшно.

Temitooo
05-20-2008, 10:49
Благодаря много. :-)

Temitooo
05-20-2008, 16:32
Имам само още едно въпросче. В петък съм на гинеколог и някой може ли да ми каже за такъв проблем, какъвто имам, какъв преглед и какво като цяло да очаквам? В смисъл все пак ми е първи път и съм леко притеснена... :oops: