PDA

View Full Version : Защо се отдалечава?



MonSitY
05-19-2008, 13:10
Здравейте :) Моят проблем не е кой знае какво но все пак малко мнения ще са ми от полза..
Всичко започна преди около месец може би вече 2.Усилено си чатих с въпросното момче което преди да го опозная ми се струваше поредният глупак.Постепенно си чатехме всяка възможна минута и дори по телефона си говорихме понякога.Той учи в същото училище и е с 1 година по голям от мен но изглежда по голям :) Първоначално чатовете бяха приятелски понеже и двамата не искахме обвързване но после се стигна и до там.Все още не сме излизали на среща но пък не спираме и да чатим.Проблемът е че от 1 седмица някъде той започна да се отдръпва според мен без никаква причина макар че ми каза че ще заминава за лятото и няма да можем да се виждаме 3 месеца което означава че единственият начин на комюникация ще бъде чрез мобилните телефони.... вие мислите ли че заминаването му е причина за отделечяването му? приемам съвети и предварително ви благодаря че прочетохте всичко :)

yuyuto
05-19-2008, 13:33
Здравейте :) Моят проблем не е кой знае какво но все пак малко мнения ще са ми от полза..
Всичко започна преди около месец може би вече 2.Усилено си чатих с въпросното момче което преди да го опозная ми се струваше поредният глупак.Постепенно си чатехме всяка възможна минута и дори по телефона си говорихме понякога.Той учи в същото училище и е с 1 година по голям от мен но изглежда по голям :) Първоначално чатовете бяха приятелски понеже и двамата не искахме обвързване но после се стигна и до там.Все още не сме излизали на среща но пък не спираме и да чатим.Проблемът е че от 1 седмица някъде той започна да се отдръпва според мен без никаква причина макар че ми каза че ще заминава за лятото и няма да можем да се виждаме 3 месеца което означава че единственият начин на комюникация ще бъде чрез мобилните телефони.... вие мислите ли че заминаването му е причина за отделечяването му? приемам съвети и предварително ви благодаря че прочетохте всичко :)
Възможно е да е заради заминаването... Ама ако си се харесвате наистина, 3 месеца в никакъв случай няма да ви попречат... :?

Sunny_stz
05-19-2008, 13:43
Ami vuzmojno e da e zaradi tova...No vse pak mojete da imate vruzka 3 meseca ne sa mn ,puk moje i da otide6 s nego :)

comics
05-19-2008, 14:48
3 месеца са много време и определено ще попречат. 100% е заради това !

PoisoNGirL
05-19-2008, 15:24
Veche ti stana qsno i ot predishnite mneniq.Ako te haresva sigurno iska da izchaka vremeto kogato shte se vyrne.Shte e kofti i za dvama vi ako stane neshto i toi tochno togava zamine.Ne se pritesnqvai,a go izchakai ako naistina go haresvash i mu pokaji,che mn dyrjish na nego.Komunikiraite chrez gsm-i i skype,pyk katyo si doide shte stiskame palci vsichko da potrygne idealno mejdu vas :P

prettyIdeath
05-19-2008, 15:24
И според мен е защото е заминава. Все пак ако се обвържете това са 3 месеца в които няма да се виждате...

PsiHo_PatKa
05-19-2008, 15:35
И според мен е защото е заминава. Все пак ако се обвържете това са 3 месеца в които няма да се виждате...

:) а може пък да не иска да се обвърже сега, за да може да си поживее малко преди това...ако ме разбирате....не го поснавам, ама ги има и такива....Не знам

MiMcHeToOo
05-19-2008, 21:44
Еми възможно е, въпреки че се съмнявам :? Може да му е писнало вече само от чат и телефони :?

slun4ice_90
05-20-2008, 14:54
Възможно е,да се отдалечава..защото започва да изпитва нещо към теб..и това,че заминава..може би,го натъжава... :?

Lucho
05-20-2008, 15:00
Възможно е,да се отдалечава..защото започва да изпитва нещо към теб..и това,че заминава..може би,го натъжава... :?
сигурно

mysterious93
05-20-2008, 15:11
Вие само по скайп и по мобилни телефони ли го карате?Нещо не можахда разбера..понеже не ми звучи логично да сте в едно и също даскало,а да държите връзка само така :?

hahavteen
05-20-2008, 15:27
Доста хора като усетят че се привързват към някой с който не могат или не искат да бъдат по ред причини се отдръпват за да предпазят себе си и човека с който общуват от разочарование. Случвало ми се е мн пъти да ме "изоставят" така познати и приятели. Най-вероятно се държи така защото ще заминава.

h0t_lipS~anD_kisSes
05-20-2008, 15:29
Em moje da ima drygo momi4e ... :(

MonSitY
05-21-2008, 10:19
сигурна съм че няма друго момиче както вече съм и сигурна че е зарад заминаването колкото до това ние учим в една сграда не в едно училище не се бях изразила точно :Д понеже сме в различни училища се виждаме рядко защото той ходи за часове и в други сгради аве объркана работа а иначе не караме само на чатове но това преобладава когато се виждаме в училище си говорим но нищо повече... въпросът ми е 3 месеца много време ли е? според мен не но искам и други мнения :) благодаря предварително :)