PDA

View Full Version : Питане за бременност



lady_blue
05-19-2008, 15:28
Знам, че ви е писнало от такива теми, но когато човек е притенснен, какво ли не прави. Значи след около 5-6 дена трябва дами дойде цикъла, но странното е, че нямам ПМС. А около седмиц апреди цикъл имам винаги. Посления месец с моя приятел сме си ползвали презервативи, не са се късали. Смятам, че няма повод за притеснения за бремонност, но знам ли... Кажете ми възможно ли е например чрез игра с пръстите да ми е вкарал малко сперма, или нещо друго от което да има шанс за бременност? Ще си напрсвя тест, но това ще е най-рано след като ми закъснее(дано не става). Преди това просто няма смиъсл... Моля за отговори!

Poison69Girl
05-19-2008, 15:41
Защо се налага да се отговаря по 1000 пъти на един и същи въпрос? Ползвай търсачката, има такива теми.
Да, възможно е, ако е маструбирал преди това. Но най-вероятно се паникьосваш за нищо - шансът да има нещо е много малък.

lady_blue
05-19-2008, 16:02
Ами не е мастурборал преди това, но за сметка на това, свърши веднъж, махна си презеративът, и след 5-10 мин започна да ме гали. Мисълта ми беше дали е възможно при махането на презервативът да е попаднала сперма върху ръцете му и оттам в мен?

CfEtii
05-19-2008, 16:03
Ееех тия търсачки..никой не ги ползва :-x

alex_devv
05-19-2008, 16:05
много се впрегаш

lady_blue
05-19-2008, 16:13
alex_devv каза:
много се впрегаш

А дано да е излишно!

mumiikataa
05-19-2008, 16:53
Няма шанс. А закъснението на цикъла може да се държи на напрежение, ядове, притеснение, проблеми и други.

MiSs_DioR_CheRiE
05-19-2008, 18:15
:-x ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,)

lady_blue
05-19-2008, 19:15
Мерси за отговорите.

lady_blue
05-20-2008, 06:37
Днес стават 8 дена от последния ми полов акт. Направих си тест, резултатът беше отрицателен. Може ли да му се вярва? Още нямам ПМС...

MoOnLiGhT_ShAdOw
05-20-2008, 06:55
Днес стават 8 дена от последния ми полов акт. Направих си тест, резултатът беше отрицателен. Може ли да му се вярва? Още нямам ПМС...

Хайде, няма да споменавам какво мисля за глупави въпроси... Но... http://www.justfuckinggoogleit.com - това би ти било полезно. А има и други търсачки.

Ти на колко си, че да правиш секс вече, а да не знаеш някои основни неща, нужни ти за когато водиш полов живот, а?

Тестът има 97-98% точност (не съм ползвала, не знам, но трябва да си пише на опаковката - съмнява ме да е трудно да се прочете). Ако не му вярваш, не вярвам да струва милион - вземи си още един, макар че смисъл няма.
И вместо да чакаш твоето прословуто "ПМС", по-добре си изчакай цикъла...

sexy_sladuranka___
05-20-2008, 12:40
Щом теста е показал отрицателен няма повод да се тревожиш . Ако не си напълно сигурна направи втори :)

lady_blue
05-20-2008, 17:30
Тревогата ми идва оттам дали тестътпоказва верен резултат само 8 дена след половия акт. Иначе много се надявам да е верен! Мерси за отговорите! :)

rozova_lady
05-22-2008, 07:51
napravi test

mlada_bulka_igriva
05-23-2008, 10:35
ami mila az imah takuv problem skoro no mi kazaha edno 100% sig "lekarstvo"protiv bremennost;vzemi edin vibrator i go natopi v ledeno-studena rakiq i sled tova si go puhni...taka ako si bremenna se predizvikva spontanen abort
na moita priqtelka i pomogna tova. kusmet i na teb!

morgana
05-23-2008, 11:39
ami mila az imah takuv problem skoro no mi kazaha edno 100% sig "lekarstvo"protiv bremennost;vzemi edin vibrator i go natopi v ledeno-studena rakiq i sled tova si go puhni...taka ako si bremenna se predizvikva spontanen abort
na moita priqtelka i pomogna tova. kusmet i na teb!


Мдаа, така най-много да си докараш цистит!

bazzil
05-23-2008, 12:48
Значи имам една позната която води полов живот и много я беше страх да не забременее,беше ми казала ,че авера и за да не я карал да се притеснява, когато усещал че му идва вадил си члена от влагалището и, и се изпразвал в презерватива отвън . [/b] Е може да не е много пълноценно ама няма как. А и по добре от това здраве му кажи. Правете така бе, стига с тея теми бременна ли съм , или взимаи противозачатъчни !!! :)

ra4ence
05-23-2008, 13:10
тест се прави 7 дни след акта,ти си го направила на 8мия- значи няма от какво да се притесняваш. Плюс това, след като спермата е била във външна среда,вече изгубва способността да оплоди. спокс

beb4eto0o
05-23-2008, 19:29
Знам, че ви е писнало от такива теми, но когато човек е притенснен, какво ли не прави. Значи след около 5-6 дена трябва дами дойде цикъла, но странното е, че нямам ПМС. А около седмиц апреди цикъл имам винаги. Посления месец с моя приятел сме си ползвали презервативи, не са се късали. Смятам, че няма повод за притеснения за бремонност, но знам ли... Кажете ми възможно ли е например чрез игра с пръстите да ми е вкарал малко сперма, или нещо друго от което да има шанс за бременност? Ще си напрсвя тест, но това ще е най-рано след като ми закъснее(дано не става). Преди това просто няма смиъсл... Моля за отговори! ne se ptitesnqvai za bremenost pri men e redovno taka bez da sam bremenna