PDA

View Full Version : има ли балове в другите страни ?



LoLi_PoP
05-19-2008, 16:57
много ми е интересно дали има балове в другите страни...хайде тези които са в чужбина да споделят... аз съм в Испания и май няма.. и също дали ви е кофти,че няма да имате бал .. :) на мен много :) :cry: :smt012 :smt012

MartyParty
05-19-2008, 18:17
а защо няма?

LoLi_PoP
05-19-2008, 19:05
ами не знам :neutral:

vra4ka
05-19-2008, 21:02
Има и бал, и екскурзия след това.
Тая година екскурзията е до Ибица...
И изпращане има и всичко :)

peshev
05-20-2008, 13:38
Има балове, но за различните страни са различни обичаите и датите. Това, че не виждаш хиляди хора на 24 Май не означава, че няма.

[B]a[N]D[i]T[k]a
05-21-2008, 02:28
има! :) и то е така че всяка година има маи месец мисля че е бал и тои е главно за 12 клас но ако не си 12 пак може да отидеш :)обаче трябва да платиш .. някъде 80$ . .. . и 12 да си пак трябва да платиш де :grin: изпращане.. мисля че има .. ако не се лъжа .. като по филмите дет си хвълят черните шапки .. и специална зала в училището ми има за това.. не е лошо стига да има с кои да се кефиш на това ;)

Vikitooo
05-25-2008, 17:13
Ima, ima :) PROM se kazva, brat mi tazi godina beshe senior i imashe...Mn qko :grin:

hahavteen
05-26-2008, 09:25
Няма изпращане но май има нещо като бал... Отиват целия випуск на ресторант ама не е като в бг... Не носят бални рокли момичетата ами някакви просто малко по-официални,не наемат коли,няма балони,рев... Просто отиват и ядат някъде... Абе супер тъпо...Добре че няма да ходя :?

[B]a[N]D[i]T[k]a
05-27-2008, 00:19
Ima, ima :) PROM se kazva, brat mi tazi godina beshe senior i imashe...Mn qko :grin:

я даи повече инфо че ми стана интересно .. (в смисъл и при мен им се вика ПРОМ ..) как беше облечен брат ти ко праиха ? както в Бг ли е? яко ли е ? :D :D

Vikitooo
05-27-2008, 02:22
Eto vi snimki ot Prom-a na brat mi :grin:

http://i217.photobucket.com/albums/cc30/Dizzy_Dimi/l_bf78ada7cf77f36ff3d3f3feffa68d77.jpg

http://i217.photobucket.com/albums/cc30/Dizzy_Dimi/l_a77c1b54a1787dc72f14044bcd836cd2.jpg

teenkopele
06-21-2008, 07:37
Канада- има балове, миналата година бях на такъв...нищо общо с тези в България.... :?

untouchedbby
05-30-2009, 15:47
Да,има.
Един от най-добрите ми приятели беше тази година и беше супер.
Нямам търпение да дойде и моя ред.

Hysteric_Bitch
05-30-2009, 16:49
аз съм в Испания и май няма.

Няма и хич не съжалявам.

cskasladyrana
05-30-2009, 20:14
Няма изпращане но май има нещо като бал... Отиват целия випуск на ресторант ама не е като в бг... Не носят бални рокли момичетата ами някакви просто малко по-официални,не наемат коли,няма балони,рев... Просто отиват и ядат някъде... Абе супер тъпо...Добре че няма да ходя :?

не знам къде си ти , но мисля че и тук в Германия е по същия начин :(

tItEufFf
05-31-2009, 09:40
Във Франция мисля, че има бал, но не е като при нас. Тука като чуят от някаква кола да се свири и вика почват да пофутят "Оф, пак мароканска сватба". Пък аз им се радвам :D
Разбрах, че не се обръщало голямо внимание. Няма изпращане, а просто всички се събират, хапват си, пийват си..
Аз много исках да съм абитиурентка, но тук май няма да го почувствам така, както ако бях в България

hahavteen
05-31-2009, 12:12
Няма изпращане но май има нещо като бал... Отиват целия випуск на ресторант ама не е като в бг... Не носят бални рокли момичетата ами някакви просто малко по-официални,не наемат коли,няма балони,рев... Просто отиват и ядат някъде... Абе супер тъпо...Добре че няма да ходя :?

не знам къде си ти , но мисля че и тук в Германия е по същия начин :(

Говорех за Кипър. Тука е малко по-така. Повече го празнуват и си е бал. Имат и рокли и изпращане в училище и после заминават целия клас на пътешествие и изобщо празнуват си го :)

Darkkiss
05-31-2009, 19:51
мда...

BePoHuKa
06-14-2009, 21:54
Канада- има балове, миналата година бях на такъв...нищо общо с тези в България.... :? dam az sega na 19-ti shte hodq :P na 12ti klas na prom-a. Nadqvam se da e hybavo :)

p.s. Izvinqvam se mnogo za latinicata, no neshto se precaka flex type-a :(

[B]a[N]D[i]T[k]a
06-17-2009, 23:32
Канада- има балове, миналата година бях на такъв...нищо общо с тези в България.... :? dam az sega na 19-ti shte hodq :P na 12ti klas na prom-a. Nadqvam se da e hybavo :)

p.s. Izvinqvam se mnogo za latinicata, no neshto se precaka flex type-a :(

o ... баловете са си ама НИИИИЩО общо с българските... бях на приятеля ми на бала му преди месец и беше някакво супер зле.. отидохме на бала и той свърши след 2 4аса заштото всички се запътиха за "after prom" нямаше жива душа... затвориха стаята по късно и трябваше да се приберем към 10 ... нз на мен ми харесва самата традиция и бих останала до края дори и да няма алкохола за които всички се оплакваха че го нямал ;с ... бтв дргата година сигурно бала ще е на лодка за да не може никои да си тръгне от там докато не свърши бала :D

BePoHuKa
06-18-2009, 03:34
a[N]D[i]T[k]a]

Канада- има балове, миналата година бях на такъв...нищо общо с тези в България.... :? dam az sega na 19-ti shte hodq :P na 12ti klas na prom-a. Nadqvam se da e hybavo :)

p.s. Izvinqvam se mnogo za latinicata, no neshto se precaka flex type-a :(

o ... баловете са си ама НИИИИЩО общо с българските... бях на приятеля ми на бала му преди месец и беше някакво супер зле.. отидохме на бала и той свърши след 2 4аса заштото всички се запътиха за "after prom" нямаше жива душа... затвориха стаята по късно и трябваше да се приберем към 10 ... нз на мен ми харесва самата традиция и бих останала до края дори и да няма алкохола за които всички се оплакваха че го нямал ;с ... бтв дргата година сигурно бала ще е на лодка за да не може никои да си тръгне от там докато не свърши бала :D Ahhh razbi mi mechtite bee :D:D te na nqkakvo ezero iskali sled prom da hodqt.. :?

hottie
06-18-2009, 09:29
при мен във Франция нямаше бал

Nam3less3
06-18-2009, 23:40
Май само тук има такива суетни балове.

Aniiiii
06-19-2009, 19:44
Тук в Англия има балове след като свъриш даскало, демек на 16. Пак се обличат така с някъкви рокли и т.н ама не е като в Бг. Отиват (ако са в Лондон, най-често са на лодка) ии на нещо като ресрорант ии танци.. :P

аа има и graduation party след колежа също, ама то е там докато си взимат дипломите. После пак отиват някъде ама никой не им организира нищо - те си правят само купончета :)

LizZz
06-20-2009, 05:42
Май само тук има такива суетни балове.
Аха.

GabzZz
06-20-2009, 10:31
Да,аз поне за в Англия знам ,че и те се обличат като нас,ходят хората,сникат си се ,наемат си лимозина ,обикалят с нея ,праят квот праят и после в някой ресторант,после диско и така,,, :P :P :P (Не съм била по гаджето ми беше english и след си говорили)

beautifulll
02-26-2011, 23:30
в Англия има балове, предимно след 11 и 13 клас. Но няма как да се сравняват с тези в България. :(

darkness848
02-27-2011, 12:39
Тук пък в Испания няма... :(
Нооо аз може би ще си ходя на България да си бъда на бала с моя клас :D
От малка си мечтая за бала ми, рокли, прически, глупости... И като разбрах, че тук няма... много се огорчих..
Но пък има един празник Маричу се казва (празнуват го само в тази област от Испания в която съм аз) и на него ходиш с официални рокли, вечерни и е горе-долу като компенсация... :D