PDA

View Full Version : някой да ми обясни...



tuzaro
05-19-2008, 19:12
Начи има едно момиче 8 клас познаваме се пишем си у скайп, уж ше си ставаме по близки ама нещо ми е странно и кат съм в даскало я виждам и тя ми се усмихва и аз понякога ама тя нищо не прави по въпроса, нещо не ми е кат с другите дето съм бил или пък с другите момичета от даскало... може би щото тя е леко притеснителна пък аз съм идиот от кадето ме погледнеш... някой ако му се чета да пише 8-)

Ivalinka
05-19-2008, 19:18
божее..някой да не се е влюбил случайно...искрено се надявам :-D

bEbsI
05-19-2008, 19:19
8 клас ...от годините става ясно въпреки,че ги има всякакви.Щом досега не е направила първата крачка няма и да я дочакаш да я направи срамежливо е момичето.. Или ти трябва да си размърдаш задника и да я заговориш в даскалото или просто ще си останете с усмивките.Успех. :)

VinDiesel
05-19-2008, 19:29
8 Клас то кажи речи тя си е 6-ти момичетата вървят 2 години по акъл назад от нас момчетата :) външно може да са с 3 пред нас ама акъла куца :) ще си отчакаш ако ти не идеш и не я мляснеш

angelcheeee_93
05-19-2008, 19:33
pffffff :grin: kva pak e taz tema be,do sega ne sa li te gledali momi4eta 4e si tolkova razvalnuvan :grin:

tuzaro
05-19-2008, 19:37
аз съм отвикнал да имам гадже и нещо не ми се занимава.... по ми е хубаво с някои курви за по 3-4 дена, незнам що така причината явно е в мене...

angelcheeee_93
05-19-2008, 19:43
:grin: :grin: :grin: EM ILI DEISTVAI NAVREME ILI 6TE TRQBVA DA SI OSTANE6 S KURVITE ZA PO 3/ 4 DENA :grin: :-D

MaLkaBira
05-19-2008, 19:44
pffffff :grin: kva pak e taz tema be,do sega ne sa li te gledali momi4eta 4e si tolkova razvalnuvan :grin:
Кфо му има на темата ?
Разбирам те ,това се получава в два случая .Първия когато си имал мн0о0о0го дълга връзка и в един момент се завъртваш и виждаш,че си в един чужд за тебе свят,след раздялата разбира се.
А вторият е същият като при теб - защо да се занимаваш с гаджета,да им обръщаш внимане по полувин ден,като можеш да излезеш с момчетата,или да й подаряваш the things .. :D
от там се стига и до секса ,който не ни дава нищо друго освен одоволствие ... няма любов,няма страст ... няма я тръпката
ТъъЪ ... мисля,че трябва сега да й се Фключиш сега по скайп и да я попиташ съвсем конкретно защо те отбягва в даскалото.Покани я на кафе от там нататък нещата ще се развият самми,стига да не се усмихвате само докато си пиете кафето :D

tuzaro
05-19-2008, 19:47
pffffff :grin: kva pak e taz tema be,do sega ne sa li te gledali momi4eta 4e si tolkova razvalnuvan :grin:
Кфо му има на темата ?
Разбирам те ,това се получава в два случая .Първия когато си имал мн0о0о0го дълга връзка и в един момент се завъртваш и виждаш,че си в един чужд за тебе свят,след раздялата разбира се.
А вторият е същият като при теб - защо да се занимаваш с гаджета,да им обръщаш внимане по полувин ден,като можеш да излезеш с момчетата,или да й подаряваш the things .. :D
от там се стига и до секса ,който не ни дава нищо друго освен одоволствие ... няма любов,няма страст ... няма я тръпката
ТъъЪ ... мисля,че трябва сега да й се Фключиш сега по скайп и да я попиташ съвсем конкретно защо те отбягва в даскалото.Покани я на кафе от там нататък нещата ще се развият самми,стига да не се усмихвате само докато си пиете кафето :D тя не че ме отбягва, а просто не излиза почти от стаята и се виждаме само по физическо щот караме заедно, а аз ходя отпред да пуша и така не може да се видим 8-)

MaLkaTa_LaDy
05-19-2008, 19:48
8 Клас то кажи речи тя си е 6-ти момичетата вървят 2 години по акъл назад от нас момчетата :) външно може да са с 3 пред нас ама акъла куца :) ще си отчакаш ако ти не идеш и не я мляснеш
Не съм съгласна по никакъв начин. Ако говориш само за определени момичета може и да е така, ама айде да не се убиждаме. Пак и така да е, ти никога не можеш да знаеш, дали тя не е изключение от правилото. А след последния коментар на tuzaro просто не знам, дали има нужда да си давам мнението. Като ти е за 3-4 дена и с нея и без нея ще минеш. А ако си готов на нещо по-дълготрайно, действай ти. Защо трябва тя да направи първата крачка?! Вие момчета ли сте или какво?

MaLkaBira
05-19-2008, 19:59
тя не че ме отбягва, а просто не излиза почти от стаята и се виждаме само по физическо щот караме заедно, а аз ходя отпред да пуша и така не може да се видим 8-)
Ок разбирам просто лошата СЪДБА го прави .. ами покани я на кафе и се опитай да й се обясниш ... всмисъл ,кажи й че имаш некфи чувства... нЪли ...

soulripper
05-19-2008, 20:01
абе и аз тва се питам ,КОЙ ВИ КАЗА НА ВАС "МЪЖЕТЕ", ЧЕ ЖАНАТА Е ТАЗИ КОЯТО ТРЯБВА ПЪРВА ДА ВИ ЗАГОВОРИ/СВАЛИ??????????
аз самата имам същия проблем с един субект,който много харесвам.
Аз му се усмихнах с цел да му покажа ,че "номера му ще мине" 8-) , а той май се погипсира.Сега само си се гледкаме и аз нямам НИКАКВО намерение да го заговоря първа!!!!ако иска -да заповяда- с радост ще го изслушам!ако не- мъже колкото поискаш!
Та така драги, КОЙ ТИ КАЗА ,ЧЕ НЯКОЕ МОМИЧЕ ТРЯБВА ДА ДОЙДЕ ДА ТИ СЕ ПРЕДЛОЖИ, ЗА ДА ТИ Е ЛЕСНО НА ТЕБ?ВИЕ МЪЖЕ ЛИ СТЕ ИЛИ УТРЕПКИ ВСИЧКИТЕ????

MiMcHeToOo
05-19-2008, 20:02
Покани я на кафенце бе, tuzaro. Моля ти се не ме разочароваи, повече очаквах от тебе, да си по-активен :-D

5StaR
05-19-2008, 20:02
по ми е хубаво с някои курви за по 3-4 дена, незнам що така причината явно е в мене...

You are not alone 8-) 8-) . ..

(прати пик по скайп да я видим ...да я обсъдим :-P )

tuzaro
05-19-2008, 20:03
тя не че ме отбягва, а просто не излиза почти от стаята и се виждаме само по физическо щот караме заедно, а аз ходя отпред да пуша и така не може да се видим 8-)
Ок разбирам просто лошата СЪДБА го прави .. ами покани я на кафе и се опитай да й се обясниш ... всмисъл ,кажи й че имаш некфи чувства... нЪли ...Проблема е там, че аз май не изпитвам чувства от близо 1 година...Няма нищо по добре да не се фаща с мене, че и за нея няма да е хубаво
П.П.прочетах ти мястото на живеене клиторландия и много се зарадвах, ама то не било такова :lol:

Iv4eTy
05-19-2008, 20:04
Първо 8ми клас... малка е, незнае какво иска.... сигурно е и срамежлива за да дойде при тебе... А ти като си я харесал защо чакаш тя да дойде иди ти при нея. Заговори я нещо, малка е бързо ще се върже :-D

5StaR
05-19-2008, 20:07
Айде аз защото съм добър ще ти кажа защо...
Тя е 8ми клас - заек
Ти си 10 - олд скоол биатч(bitch)
Нея я е срам
Аммаааа то колко остава до края на годината.. 1.5 месеца .. след тва ставаме обратни смени и ако не сте се зарибили до тогава - няма да ви бъде- следователно продължаваш с 4-5 дайз биатчес

ПС. Ама ти си влюбен в С***л затва така се чувстваш 8-)

tuzaro
05-19-2008, 20:08
Първо 8ми клас... малка е, незнае какво иска.... сигурно е и срамежлива за да дойде при тебе... А ти като си я харесал защо чакаш тя да дойде иди ти при нея. Заговори я нещо, малка е бързо ще се върже :-Dщото момичето ми е симпатично и явно има потенциал в него, не искам да му разбия сърцето и да земе да се депресира..
иначе тва е детето
http://gal.impulse.bg/2008/03/09/nikita_baby93-89bede703b.JPG
5StaR-ранзконспирира ме :shock: :shock: 8-)

5StaR
05-19-2008, 20:10
Das ist fantastichen ..gl

Iv4eTy
05-19-2008, 20:48
Първо 8ми клас... малка е, незнае какво иска.... сигурно е и срамежлива за да дойде при тебе... А ти като си я харесал защо чакаш тя да дойде иди ти при нея. Заговори я нещо, малка е бързо ще се върже :-Dщото момичето ми е симпатично и явно има потенциал в него, не искам да му разбия сърцето и да земе да се депресира..
иначе тва е детето
http://gal.impulse.bg/2008/03/09/nikita_baby93-89bede703b.JPG
5StaR-ранзконспирира ме :shock: :shock: 8-)

Дам симпатична е, и щом смяташ че няма смисъл и ще и биеш шута след някой друг ден евала, много малко се замислят за другия... Щом искаш връзка за 3-4 дни хвани си някой ***** и по живо по здраво :-P

assd
05-19-2008, 21:45
ни мъ кефи баце 8-)

MaLkaBira
05-20-2008, 00:01
о0о 0_о аз Ъъъъ вече се обЪрках доста и незнам кфо всЪщност искаш - първо си мислех,че наистина я харестваш,а сега се оказва,че тя те е сваляла през цялото време в скайп ... :shock:
Незнам май искаш да стане нещо,обаче после да няма разбити сърца ...
Ми кфо да ти кажа въпроса пак упира до кафето - каниш я ,не бъди искрен с нея - казваш й че ти харества много и т.н. и я искаш ... :oops:
Тя разбира се ще каже ,че ще си помисли и ще ти отговори след два-три дни ,после ще приеме ... :D :D :D
Амм ... нататък ... бих те посъветвала да не й взимаш честността :D
Но мисля,че трябва да говорим след кафето :D
BTW ::: Ами Клиторандия е много добро предложение ... като се замисля :D ,написала съм иначе Калифорния,защото често сравняват града ни с нея :D

MoOnLiGhT_ShAdOw
05-20-2008, 05:23
8 Клас то кажи речи тя си е 6-ти момичетата вървят 2 години по акъл назад от нас момчетата :)

Моля, моля, това откъде ти хрумна?! Изчела съм не малко специализирана литература и никъде не пише, че момичетата се развиват по-бавно от момчетата умствено. А и ако видиш момиче 10. клас да псува като каруцар, да прави тъпи физиономии, да се прави на шут, да се налива като казашки хармонист, да се оригва, да плюе по улицата, да се гони и бие в училище, да се цели с тебешири и да замерва с хартийки през часа, моля, заповядай. Аз имам 15 коча в класа си и някой да ми казва, че момичетата са по-слабо умствено развити, не е познал. А и не мисля, че само в моя клас са се паднали някакви недорасли "пубери" - навсякъде го има това явление, накрая си мислиш, че им трябва бавачка. :?

Така, по темата: Ако не ти харесва "чак" толкова много момичето, не прави първата крачка в училище, не й давай напразни надежди. Макар че като знам колко е наивен детския мозък на 14, имам чувството, че така или иначе ще остане с разочаровани очаквания. :? Остава ти да се постараеш да не е "прекалено" много. :)

AnChItOoOo
05-20-2008, 06:01
8 Клас то кажи речи тя си е 6-ти момичетата вървят 2 години по акъл назад от нас момчетата :) външно може да са с 3 пред нас ама акъла куца :) ще си отчакаш ако ти не идеш и не я мляснеш

Точно обратното е...момчетата вървят 2 години назад.. :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: А по темата: Ами все пак ти си момчето...по голям си...действай ти първи пък каквото стане :wink:

Freeminded
05-20-2008, 06:09
Не стават за нищо осмокласничките. Имах и аз такъв случай, 1-2 ми искаха скайпа даже, писахме си известно време, после вече в коридорите почнахме да се разминаваме само с усмивка съвсем до скоро, а вече даже и погледи не си разменяме. Просто нещо няма какво да си кажеш с тях...

Freeminded
05-20-2008, 06:11
8 Клас то кажи речи тя си е 6-ти момичетата вървят 2 години по акъл назад от нас момчетата :)

Моля, моля, това откъде ти хрумна?! Изчела съм не малко специализирана литература и никъде не пише, че момичетата се развиват по-бавно от момчетата умствено.

8-) Този факт просто е скрит, за да не се обидите. :lol:

5StaR
05-20-2008, 15:38
Ей неска май я видях и беше с хваната коса а?

tuzaro
05-20-2008, 15:57
Ей неска май я видях и беше с хваната коса а?аз неска за 5 мин. бях в дасаклото до мажоретките и после цял ден практика...може и тя да е била 8-)

5StaR
05-20-2008, 16:02
Ей неска май я видях и беше с хваната коса а?аз неска за 5 мин. бях в дасаклото до мажоретките и после цял ден практика...може и тя да е била 8-)

И аз искам при мажоретките...( не че не съм бил де ^^, ама по-рядко ) аее аз знам защо си бил при мажоретките, даже видях главната виновница за това твое действие или поне една от многото... а я е вкарай в правия път, че не идва на немски напоследък и няма с кой да се базикам/лафа.. :>

tuzaro
05-20-2008, 17:37
аз и казвам да ходи ама тя не, само у вереята иска някой ден ше я бия 8-)

nicolepcd
05-20-2008, 17:46
Ехх... тоя tuzaro с неговите проблеми 8-) Няма за кога да я взимаш, опитай пак другата година... а и вече ще е 9 клас.. ще е голяяма 8-)