PDA

View Full Version : Проблем с мишката



sexy_for_you
05-19-2008, 21:37
Здравейте!Имам един проблем,който не знам точно от какво естество е и как да го разреша.Моля Ви,помогнете.Значи проблемът е следния:Пускам си компа и по едно време мишката става неуправляема и като започна да я местя,се появяват всевъзможни неща по десктопа.На какво се дължи?Проверих за вируси-няма.Моля,помогнете.Много съм отчаяна ;([/img]

*.~*` *~* anaRial *.~*.`*
05-19-2008, 21:42
Sluchvalo mi se e.. i vs e oshte mi se sluchva kato q razmurdam poveche i mi zatvarq prozorcite, otvarq start menuto, natiska si nqkvi tam neshta :D:D otvarq dr prozorci.. awe.. mazalo :D:D Ama az sum sviknala da q vdigam vuv vuzduha i tq spira :D:D I posle Ctrl + Alt + Del i si opravqm neshtata.. ama tva e kofti.. otdavna mi e taka i az proverih za virisi, nishto otkroto.. znam li go ot kakvo e.. :? :neutral:

XceSS
05-19-2008, 23:20
Досега съм нямал такъв проблем...
Преинтал му е майаката :)

My Winamp is playing: 719.Terranova & austin leeds - shake me (original mix)
pz aLL !

sexy_for_you
05-20-2008, 20:22
Sluchvalo mi se e.. i vs e oshte mi se sluchva kato q razmurdam poveche i mi zatvarq prozorcite, otvarq start menuto, natiska si nqkvi tam neshta :D:D otvarq dr prozorci.. awe.. mazalo :D:D Ama az sum sviknala da q vdigam vuv vuzduha i tq spira :D:D I posle Ctrl + Alt + Del i si opravqm neshtata.. ama tva e kofti.. otdavna mi e taka i az proverih za virisi, nishto otkroto.. znam li go ot kakvo e.. :? :neutral:

Много благодаря!Ще пробвам да я вдигна във въздуха :D Дано се оправи :( Мерси пак :-D

LizZz
05-20-2008, 20:40
Sluchvalo mi se e.. i vs e oshte mi se sluchva kato q razmurdam poveche i mi zatvarq prozorcite, otvarq start menuto, natiska si nqkvi tam neshta :D:D otvarq dr prozorci.. awe.. mazalo :D:D Ama az sum sviknala da q vdigam vuv vuzduha i tq spira :D:D I posle Ctrl + Alt + Del i si opravqm neshtata.. ama tva e kofti.. otdavna mi e taka i az proverih za virisi, nishto otkroto.. znam li go ot kakvo e.. :? :neutral:

Много благодаря!Ще пробвам да я вдигна във въздуха :D Дано се оправи :( Мерси пак :-D
С малко тротил..

whatever5312
05-23-2008, 20:01
--------------------------

LizZz
05-23-2008, 20:25
какви са тези всевъзможни неща? Как прецени, че няма вируси, че ми е интересно:) А за отчаянието няма да ти казвам какво да правиш :D
Тротила и вдига мишката във въздуха..
Бих се радвал да се появи и на мен та да го разследвам едно хубаво..

*.~*` *~* anaRial *.~*.`*
05-23-2008, 20:37
какви са тези всевъзможни неща? Как прецени, че няма вируси, че ми е интересно:) А за отчаянието няма да ти казвам какво да правиш :D- nali za tva e antivirusnata programa :-D
Тротила и вдига мишката във въздуха..
Бих се радвал да се появи и на мен та да го разследвам едно хубаво.. Bih se zaradvala da razbera kakvo e tova trotil :D:D i kak vdiga mishkite vuv vuzduha :D Inache ne si pogelavaite tva, mn e kofti :-D Inache az q hvashtam i q vdigam ot masata da ne i dam dostup da se murda :D

LizZz
05-23-2008, 21:05
какви са тези всевъзможни неща? Как прецени, че няма вируси, че ми е интересно:) А за отчаянието няма да ти казвам какво да правиш :D- nali za tva e antivirusnata programa :-D
Тротила и вдига мишката във въздуха..
Бих се радвал да се появи и на мен та да го разследвам едно хубаво.. Bih se zaradvala da razbera kakvo e tova trotil :D:D i kak vdiga mishkite vuv vuzduha :D Inache ne si pogelavaite tva, mn e kofti :-D Inache az q hvashtam i q vdigam ot masata da ne i dam dostup da se murda :D
Тротила се употребява в зарядите на снаряди, ракети, бомби, мини и др. Също така се използва като основно ВВ при провеждане на подривни работи в земята, разрушаване на метални, бетонни и др. конструкции. (мишка, в случая)

Diam0nD
05-23-2008, 21:06
ee mi smenq6 mi6kata :D :D

LizZz
05-23-2008, 21:37
ee mi smenq6 mi6kata :D :D
Ако не е от мишката?

Xanibal
05-23-2008, 21:47
Ами аз в нас си имам 3 компа скоро и 4ти и до сега за последните 3 месеца съм сменил около 6 мишки :D .Еми всичките имаха злата участ да бъдат удряни толкова здраво че да се сцепят като голф 4ка на финал :D .Еми имах 1 дето по едно време нещеше да се мърда от толкова удряне :D иии само като я разклатиш леко и ставаше резачка както и да е тя си замина в камината щот ми писна.Та съвета ми е пробвай я на друг комп дали ще се държи така щото аз така правех. :)

LizZz
05-23-2008, 22:03
Ами аз в нас си имам 3 компа скоро и 4ти и до сега за последните 3 месеца съм сменил около 6 мишки :D .Еми всичките имаха злата участ да бъдат удряни толкова здраво че да се сцепят като голф 4ка на финал :D .Еми имах 1 дето по едно време нещеше да се мърда от толкова удряне :D иии само като я разклатиш леко и ставаше резачка както и да е тя си замина в камината щот ми писна.Та съвета ми е пробвай я на друг комп дали ще се държи така щото аз така правех. :)
Ти спокойно можеш да си отвориш клуб, бре момко..
П.С.:На мен в момента яко ми се ебава клавиатурата.. И скоро ще хвърчи от 8-я етаж..
Само да се добавам до другата ми клавиатура.. (дано сегашната да го чуе това и да вземе да се оправи) 8-)

Xanibal
05-24-2008, 00:15
Ами аз в нас си имам 3 компа скоро и 4ти и до сега за последните 3 месеца съм сменил около 6 мишки :D .Еми всичките имаха злата участ да бъдат удряни толкова здраво че да се сцепят като голф 4ка на финал :D .Еми имах 1 дето по едно време нещеше да се мърда от толкова удряне :D иии само като я разклатиш леко и ставаше резачка както и да е тя си замина в камината щот ми писна.Та съвета ми е пробвай я на друг комп дали ще се държи така щото аз така правех. :)
Ти спокойно можеш да си отвориш клуб, бре момко..
П.С.:На мен в момента яко ми се ебава клавиатурата.. И скоро ще хвърчи от 8-я етаж..
Само да се добавам до другата ми клавиатура.. (дано сегашната да го чуе това и да вземе да се оправи) 8-)
ЕМи аз попринцип не ги хвърлям от прозореца щото съм на 1я етаж и демиджа нема да е мн голям некаде 20 клавиша максимум,като ми се отдава тая възможност се забавляам по всякакъв начин,разглабям ги,горя ги,удрям ги с чук съвсем серйозно не се шегувам много е яко ама до сега в последните 5 години съм сменил само 2 клавиатури,много карат и е много яко да се чупят при мишките не е яко :x :D

LizZz
05-24-2008, 09:15
Oooooo, днес си взимам другата клавиатурата и може и да ходя да я хвърля от 18-я етаж.. :oops:

Xanibal
05-24-2008, 13:59
може ли аз съвсем случаино да я изпусна върху главата на даскалицата по БЕЛ ама съвсем случайно със лек натиск скачайки от горе й :D

LizZz
05-24-2008, 17:57
може ли аз съвсем случаино да я изпусна върху главата на даскалицата по БЕЛ ама съвсем случайно със лек натиск скачайки от горе й :D
Начи.. Идвам с нея трошиме главата на твойта даскалка и ако не се счупи отиваме при една моя даскалка.. :oops:

Xanibal
05-24-2008, 19:27
:D ставаа :D ама преди това ще сложа нещо като тухла вътре и така ако не се счупи продължаваме с даскалиците :D

LizZz
05-24-2008, 20:44
:D ставаа :D ама преди това ще сложа нещо като тухла вътре и така ако не се счупи продължаваме с даскалиците :D
Ше я подсилим отвътре с арматура и после ще я напълним с бетон.
Товя значи, че ще можем да минем през бая даскали. :smt117

Xanibal
05-24-2008, 21:43
:D ставаа :D ама преди това ще сложа нещо като тухла вътре и така ако не се счупи продължаваме с даскалиците :D
Ше я подсилим отвътре с арматура и после ще я напълним с бетон.
Товя значи, че ще можем да минем през бая даскали. :smt117
(rofl) 2но закалена :D