PDA

View Full Version : За мъже: Кола маска отдолу,мнения!?



midle
05-19-2008, 21:41
От 1-2 години се бръсна над и около "инструмента" ми :) Сега космите са доста дебели и здрави и искам да попитам дали ще стане нещо ако ги махна с кола маска? Ще уредeят ли , до къде могат да се махнат така? Някой пробвал ли е и как е усещането ? Ако може съвети...

BaBy_bS
05-20-2008, 03:53
иди на козметик

babity
05-20-2008, 05:55
из разговорите ми с един познат: "и така и така ме навиха да отида на кола маска. Уж не било болка за умиралка, съвсем малко боляло. Отивам аз, събличам се и чакам. Започва мадамата, омаза ме с гадорията и... дръпна! (следващото е точен цитат!!!) имах чувството, че ми е откачила някой тъшак. Станах, вкарах и един шамар и си тръгнах"...

Tazadar
05-20-2008, 06:31
Станах, вкарах и един шамар и си тръгнах"... :D Наистина, пич, трябва да си мноо зле точно пък там да си праиш кола маска :? Верно ше земеш д си откачиш нещо :o

Komshiikata
05-20-2008, 08:31
из разговорите ми с един познат: "и така и така ме навиха да отида на кола маска. Уж не било болка за умиралка, съвсем малко боляло. Отивам аз, събличам се и чакам. Започва мадамата, омаза ме с гадорията и... дръпна! (следващото е точен цитат!!!) имах чувството, че ми е откачила някой тъшак. Станах, вкарах и един шамар и си тръгнах"...
хахахахха :razz:

По-добре недей да ходиш,след като почти 2 години се бръснеш косъмчетата са станали много по дебели и гъсти и ще те боли тройно повече.Но ти си решаваш :)

TheNewReligion
05-20-2008, 09:41
Я по-добре се кастрирай със самобръсначка , отколкото да скъсаш ... А между другото това дето на момчето щяла да му откачи патката , ми се струва доста нереалистично :? . Не знам какво момче трябва да си ,че да отидеш пори жена да ти бара ... и да ти маха космите ! :?

enola
05-20-2008, 10:40
иди на козметик

Komshiikata
05-20-2008, 10:40
Еми и аз бях с бърсначка, ама вече с кола маска :) Първият път ме боля, но не е коооой знае колко много.Вече ми е супер :)
Само да ви попитам вредно ли е да се прави на топките?
Аз съм чувала,че не било много добра :)

midle
05-20-2008, 18:00
Bolka moga da traq , ne me pritesnqva tova a dali ima nqkakyv risk za razkysvane ili sled tova nqkoj kosam da se obyrne :) Inache edva li shte otida na kozmetik , sam shte pravq vsichko...

sexa_na_kompleksa
05-20-2008, 18:10
Сам сигурно ще ти е малко трудно, но все пак ти си решаваш. ;) След няколко махания с кола маска, космите ти ще намалеят и ще станат по-тънки. Болка ще има, разбира се, още повече, че си ги махал дълго със самобръсначка, но все пак - какъв мъж си, ако не можеш да изтраеш една кола маска. :-D Не знам какво разбираш под "разкъсване", но ако имаш впредвид нещп друго да се махне барабар с косъма - не. :D А иначе може да ти излезне някой подкожен косъм, но това си зависи от самата кожа. ;)

midle
05-20-2008, 20:48
А някой знае ли как да оправям тея подкожните ?

Sweet_Play_F
05-20-2008, 21:26
Kupi si lenti4ki "Veet" :lol:

TopTa
05-21-2008, 14:49
mujete neturpat na bolka kakto jenite!!! dokazano e!!! za tova i jenite rajdat ne mujete!

midle
05-24-2008, 21:05
Ти ако искаш нови теореми доказвай на мен ми трябват компетентни мнения :)

В коя посока да дърпам :)

AnIcHkAtA
05-24-2008, 21:09
Обратно на растежа на косъма ако ме разбираш :D

VilleBaby
05-24-2008, 22:26
пффф кво ще се самоизмъчваш...отиваш при козметик и готово :) това им е работата на хората :)

midle
05-27-2008, 06:30
ахахаха не излязоха :D Кръв текна главата ме заболя от болка и не излязоха :lol:

Ще действам с пинсетата :)

Sunlight-In-Your-Eyes
05-27-2008, 06:57
Я по-добре се кастрирай със самобръсначка , отколкото да скъсаш ... А между другото това дето на момчето щяла да му откачи патката , ми се струва доста нереалистично :? . Не знам какво момче трябва да си ,че да отидеш пори жена да ти бара ... и да ти маха космите ! :?

Е що, ако момичето му е гадже? :D Макар че аз лично може би не бих била способна да го причиня на моето щастие.. :D

dji
06-26-2008, 18:16
Аз правя кола маска и отвреме на време с епилатора, но само над пениса. Иска ми се да пробвам отстрани на пениса и на топките, но не се търпи. Ако някой си е правил кола или е действал с епилатора на топките, нека сподели как го е правил и дали болката е търпима. :o

sodomicdream
06-26-2008, 19:05
абе.. с кола маска може и свят да ти се звие от болка, след като толкова много време си се бръснал... Опитай няколко пъти с пинсета да махаш косъмчетата. Играчка е, наистина, но... не боли чак толкова. Аз така действам на някои зони вече, защото от самобръсначката бях като мъж станала :?

Wrathchild
06-26-2008, 20:00
Махай ги първо с пинсета известно време, с времето ще станат по-тънки и тогава с кола маска - хем ще е по-безболезнено като са изстъняли, хем ще си свикнал на болката. Предупреждавам, в интимната зона в началото боли МНОГО. Обаче пък резултата е доста по-добър.