PDA

View Full Version : Харесвам приятеля си, но другия го обичам.



gers17y
05-19-2008, 22:09
хора,адски много се извинявам,че ви занимавам,обаче имам нужда от съвет.така,значи историята е следната:ходих преди около 6 месеца с едно момче...не изкарахме дълго-месец някъде.разделихме се,той замина за чужбина.преди 2 месеца започах лаф с един от най-добрите му приятели-и так от дума на дума,от чат на чат-в момента ходиме.не мисля да описвам колко е идеален,мил,добър..всичко събрано в едно,всичко,което предния не беше.обаче има един проблем-все още искам бившия,сега ще си идва лятото,пишеме си в един сайт...знам,че е глупаво при положение,че от толкова време сме разделени и сегашния твърди,че на бившия никога не му е пукало за мене.харесвам приятеля си,но другия го обичам.искам да се разделя с него,а сърце не ми дава,просто това ще го убие :-k не знам какво да правя,опитвам се да не мисля за предния,обаче напук на всичко той не ми излиза от главата.и знам,че моя човек усеща това-виждам как страда,а не мога да направя нищо,за да му помогна...дайте съвет,плс :( :(

благодаря на всеки,който си загуби времето да прочете горните редове ;-)

т.7 от Правилника!

Модерирано от sh3_1s_7h3_0n3

MiMcHeToOo
05-19-2008, 22:11
Тук само ти можеш да си помогнеш. Всичко ти е в главицата.

TopSeCreT`
05-19-2008, 22:14
Тук само ти можеш да си помогнеш. Всичко ти е в главицата.

+1

*.~*` *~* anaRial *.~*.`*
05-19-2008, 22:40
Ami kakuv e smisula da zarqzvash segashnia si priatel, zaradi predishnia, koito te e zarqzal i ne mu e pukalo vuobshte za teb.. :? Pri pologenie, che sega nadali shte e po - razlichno, kakvo predpochitash - da zagubish segashnia si priatel, koito te obicha, zaradi onq, koito moge i da te zarege i da ti razbie surceto (eventualno) Ili da si zapazish hubavata vruzka i da ne karash nikoi da strada (nito ti, nito priatelqt ti). Ili po - dobre da ostanesh sama nakraq.. Ti si reshavash.. osuznai kakvo imash i gledai da ne go zagubish za gluposti da ne sugalqvash posle.. no ti si znaesh ;) uspeh

BaBy_bS
05-20-2008, 03:52
и ако зарежеш сегашния си приятел ... ти 100% ли си сигурна,че предишния пак ще се събере с теб или ... поне дали има такова намерение................................ ..

vilinanova
05-20-2008, 04:18
Щом си щастлива със сегашния си приятел, защо ти е да го изоставяш заради някакъв глупак, коите на вс отгоре те е зарязал!НЕ виждам смисъла! :?

people_always_lie
05-20-2008, 04:45
Изясни си какво искаш и с кои го искаш ;) Успех

hgfh
05-20-2008, 05:06
а ти не помесли ли че може така да стане не те съдя но не смяташ ли че единствения наранен ще бъде сегашния ти приятел :( както по го горе някой каза изясни си какво и кой искаш

MoOnLiGhT_ShAdOw
05-20-2008, 05:11
Ти сама го каза - правиш го напук. Да обичаш предния... момиче, та той те е имал за едно нищо! Как можеш да обичаш такъв, човек, та ти дори не го познаваш истински, защото едва ли той е бил толкова навит да те допусне толкова навътре във вътрешния си свят. А пък и... как може да си толкова неблагодарна! Този човек ти дава света, всичко, от което едно момиче има нужда. "Но аз само го харесвам, обичам другия, който се отнасяше с мен като с нещо". Я малко порасни и направи по-реална преценка на ситуацията!

kefish_meee
05-20-2008, 06:30
Ти сама го каза - правиш го напук. Да обичаш предния... момиче, та той те е имал за едно нищо! Как можеш да обичаш такъв, човек, та ти дори не го познаваш истински, защото едва ли той е бил толкова навит да те допусне толкова навътре във вътрешния си свят. А пък и... как може да си толкова неблагодарна! Този човек ти дава света, всичко, от което едно момиче има нужда. "Но аз само го харесвам, обичам другия, който се отнасяше с мен като с нещо". Я малко порасни и направи по-реална преценка на ситуацията!
+1 ;)

F_CK_all_I_need_is_U
05-20-2008, 07:19
az imam podobna istoriq... ](*,) i samo si bluskam glavata v stenata.v kraina smetka razlikata mejdy lubov i xaresvane e ogromna..a i ako se vijdate samo vakanciite....e mn gadno :? vnimavai da ne zagybi6 sega6niq si priqtel za da ne stane taka 4e ot 2 stola da padne6 na zemqta

dar4enceto92
05-20-2008, 11:37
Изясни си какво искаш и с кой го искаш ;) Успех

Когато го направиш, действай, но също и както каза BaBy_bS да не стане така, че да зарежеш сегашния заради предния, а той да не иска и да чуе за теб. Успех! :)

gers17y
05-20-2008, 20:21
Благодаря ви за съветите,знам че сте адски прави...знам също,че на предния никога не му е пукало за мене,сега сме уж нещо като приятели,но всичко си е една маска.всъщност не съм сигурна,че не му е пукало за мен.така казва приятеля ми,който пък е най-добрия приятел на бившия..и от една страна може да го казва,за да ме отблъсне от онзи :( а и аз не искам да го лъжа сегашния..просто към предния са по-силни чувства...обич бих казала,но за съжаление е несподелена :cry: :cry: :smt089

VinDiesel
05-20-2008, 20:51
Направи това което ти смяташ за добре.Най-добре не мъчи гаджето си а го освободи от твойте проблеми ...

MoOnLiGhT_ShAdOw
05-21-2008, 04:35
Жените не знаят какво искат...

Та ти на колко си?

iLoveChocolate
05-21-2008, 12:58
skupa Geri i az imah trudnosti pri zarqzvaneto na momche,zashtoto me beshe strah 4e mnogo shte go naranq,no do kolkoto vijdam si e dobre momcheto.
a otnosno obichta,az hodih s edno mom4e koeto ne me zaslujavashe 2 godini,sega sum s drugo mom4e,koeto me nosi na ruce i 4estno da ti kaja i na men mi kazaha 4e biv6iq mi izob6to ne me e obi4al,pravi sa bili kato se zamislq.si4ko e bilo edna maska i edna luja. taka 4e ne se vruzvai na toq biv6iq glupak,6tom e biv6-zna4i e izgubil,produljavai napred.
puk i kakto kazvashe edna priqtelka-shtom vednuj ste se razdelili, shte mu stane navik,kato vidi 4e se vru6ta6 pri nego