PDA

View Full Version : Отслабване..?



jas_i
05-20-2008, 11:16
Здравейте :)
Искам да ви попитам по какъв начин ще отслабна най-бързо.Имам 5 дена.От вчера съм само на ябълки и солети,тичах 2,5 км..ноо нямам възможност всеки ден да тичам.Искам да смъкна 2 кг и няколко см от корема,но как ? Освен скачане на въже и коремни преси - това го правя всеки ден.200 коремни и 400 подскока..някакви други идеи :( 10x предварително.

kocko
05-20-2008, 11:27
говори с диетолог така с такава диета ни6то нестава

stealthyGirl
05-20-2008, 11:58
Да, говори с диетолог, кажи му как и за колко време искаш да отслабнеш и той ще ти направи диета с нещата, които ОБИЧАШ (е, няма да може пръжки с лук..). И продължавай със спорта, защото когато се отсалбва 1-во се губи мускулната маса. :(

Едит: Забравих да ти кажа, защо да отидеш на диетолог - 'щото продполагам си чувала за йо-йо ефекта.. а ти с тая диеткааа.. ше си ги върнеш за 1 ден. :?

SexY_BiTcH
05-20-2008, 12:34
vurti obra4 :P mn e dobro za korema i nai-ve4e taliqta ne ti prepora4vam da zapo4va6 dieti, vsi4ko 6ti se vurne... davai sas sporta - nai-efikasno e
no nqma da vidi6 golqma razlika za 5 dena :( za tova trqbva tarpenie i sled vreme 6te zapo4ne6 da zabelqzva6 rezultatite :P uspeh4eta

babity
05-20-2008, 12:40
започни с диетата на Пиер Дюкан или по - точно като за твоите 5 дни: 1 ден само кисело мляко и нетлъсти меса (забрави колбасите) и риба, 3 дни протеини (горното) и зеленчуци и последният ден започни да се захранваш. Ако се захраниш правилно няма да мръднеш и грам нагоре!

thefreak
05-20-2008, 12:40
2 кг за 5 дена общо взето няма диета, дето да не ги свалиш.
Не че пазиш диета ти де. Това че ядеш по малко значи, че гладуваш, не че пазиш диета. Яж зеленчуци и от най-несладките плодове 5 дена.
+ сухи меса или колбаси и ще отслабнеш.
Недей яж мазнини, захар, тестени изделия, нито пий сладки напитки.
Също недей си брой коремните преси, нито скачания и тем подобни 100 200 300...
Правиш докато се умори мускола, на серии. Ако направиш повече от това просто си просиш мускулна треска(или иначе казано болка), а ефекта никакъв с повече дигане(бягане,скачане). После постепенно трябва да вкарваш храните в режима си, дето не трябва да ги ядеш. 2 седмици горе доло недей да наблягаш на "мазнини, захар, тестени изделия", по-малко от тях.

jas_i
05-20-2008, 12:41
Знам,че диетата не е подходяща..но просто за толкова малко време нямам друг избор..относно диетолога-живея с баба си,майка ми и баща ми наскоро се преместиха в др държава ии аз няма как сама да се оправя,а на баба едва ли и е до тва..просто обяснявам :D
Таа благодаря за отговорите до сега.

TopTa
05-20-2008, 14:29
as vikam ograni4enie i mn sport!