PDA

View Full Version : най-добрият начин да се извиним



silver_moon
05-20-2008, 12:05
Здравейте!значи ето за какво става въпрос:В петък последния час демек по математика целия клас се чупихме...сега госпожата ни е много сърдита,а ние нея много си я уважаваме и обичаме.знам че точно защото я уважаваме не трябваше да бягаме,но станалото станало.сега ни е много кофти и тъй като утре имаме при нея се чудим как да и се извиним...ние мислим с кутия бонбони или цвете...Вие какво ще кажете,кой е най-добрият начин да и се извиним?

ANTIHUMAN
05-20-2008, 12:37
Да не бягате от нейните часове! По-добър начин от това няма!

mhmhmhmhm
05-20-2008, 12:43
а за кво пък трябва да се извинявате?
избягали сте,писала ви е отсъствия . точка
къде е проблема?

thefreak
05-20-2008, 12:46
От кутия бонбони не мисля, че ще и стане по-малко кофти, клише е това. Защо не, най-знаещия по математика да проведе той часовете ви тая седмица, а тя да си почива когато има час с вас, малко цветя няма да навредят също.

Presli
05-20-2008, 12:59
Не трябва кутия с бонбони, за цвете по става, но най-добрият вариянт според мен е, когато влезе госпожата станете всички и в един глас кажете : Извиняваме се госпожо, че предният час избягахме ... или нещо подобн, 100 % госпожата ще ви приеме извинението :)

s1NNer
05-20-2008, 13:05
Не трябва кутия с бомбони, за цвете по става, но най-добрият вариянт според мен е, когато влезе госпожата станете всички и в един глас кажете : Извиняваме се госпожо, че предният час избягахме ... или нещо подобн, 100 % госпожата ще ви приеме извинението :)

Абе к`ви сте такива неграмотни бе :-x ...

А относно темата - за к`во ще и се извинявате бе ... избягали сте и толкова ... разбирам да не ви е писала отсъстивя - да! Ама иначе като си имате какъв е смисъла ?!

silver_moon
05-20-2008, 14:06
Не трябва кутия с бомбони, за цвете по става, но най-добрият вариянт според мен е, когато влезе госпожата станете всички и в един глас кажете : Извиняваме се госпожо, че предният час избягахме ... или нещо подобн, 100 % госпожата ще ви приеме извинението :)

Абе к`ви сте такива неграмотни бе :-x ...

А относно темата - за к`во ще и се извинявате бе ... избягали сте и толкова ... разбирам да не ви е писала отсъстивя - да! Ама иначе като си имате какъв е смисъла ?!
ми първо,защото това е една от-най добирте ни госпожи и много я уважаваме.правила е доста компромиси.нито ни изпитва нито нищо,че да кажеш,че затова сме избягали.друг проблем е че след два дни има родителска среща,идва края на годината и след две седмици са ни класните и по алгебра и геометрия и ако иска може здраво да ни прецака с оценките

пп.мерси за предложенията :)

Lucho
05-20-2008, 14:13
Купете и бонбонки и един букет цветя...и и се извинете ! :)

Presli
05-20-2008, 16:56
Абе к`ви сте такива неграмотни бе :-x ... !
Защо да съм неграмотен ? :shock:

sexa_na_kompleksa
05-20-2008, 18:05
Веднъж нещо бяхме сгафили по Български и госпожата много ни се беше разсърдила. За това следващия час като имахме при нея тя като влезна, ние се изправихме и й се извинихме. Остана доста очарована и й мина. :) Можете и вие да направите нещо такова. ;)

Presli
05-20-2008, 18:06
И аз мисля така .. :)

Ба за едно "М" ще скъсаш синджира!

s1NNer
05-20-2008, 18:14
^ смешко , дори и първокласник знае ,че в думичката бонбони няма буквичка м ...

Presli
05-20-2008, 18:15
Прочети си ЛС-то и стига рева !