PDA

View Full Version : Срам ни е да тръгнем...



sladka_mandarinka
05-20-2008, 12:14
Imam problem az si har edno mom4e sled vreme razbrah 4e i toi men i mi go prizna suotvetno i az na nego no sega obshti priqteli ni kazvat 4e i 2 nie sram da ... napravim neshto .. kajete mi kvo da pravq ... :)


7 точка от правилата
moderated by Coki
Заглавията на темите трябва да са на КИРИЛИЦА.

maharbal
05-20-2008, 12:35
Imam problem az si har edno mom4e sled vreme razbrah 4e i toi men i mi go prizna suotvetno i az na nego no sega obshti priqteli ni kazvat 4e i 2 nie sram da ... napravim neshto .. kajete mi kvo da pravq ... :)

syjalqvam, no ne moga da ti pomogna. No samo shte ti kaja DEISTVAI, ne gubi vreme kato nishto shte ti go otkradnat, pone ne pravi tazi greshka. Ne znam pokani go na kafe ili kino (ako imate v grada poneje v moq nqma :-x ) (hich ne e priqtno :( ) Shtom i dvamata se haresvate nqma da te izqde spokoino... loshoto e kogato samo ediniq izpitva chuvstva kym drugiq :-k Mnogo pyti sym chel v toz forum che momichetata chakat momcheto da napravi pyrvata krachka... no si pomisli che nego moje da go e sram oshte poveche i dokato chkate edin drugigu kato nishto veche shte e kysno....
Symnqvam se da sym ti pomognal, no pone moga da ti pojelaq kysmet s momcheto :)

Chefinkaaa
05-20-2008, 12:43
kvo tolkova sramno ima .. ne moga da razbera...prosto otiva6 mu kazva6 "pi4 ai da izleznem" ili ako ti e po - lesno po skype.. makar 4e az sam protiv tezi raboti.. taaa.. nz za kvo si4ki momi4eta 4akat mom4eto da napravi p1rvata kra4ka.. v slu4aq pokanata za izlizane na kafe ili dr... kaji mu sega ti .. 6tom imate 4uvstvata kvo po - hubavo ot tva iska6.. prosto preodolei srama si .. sas sram ni6to nqma da postigne6.. izleznete li vedn1j ne6tata 6te potr1gnat.. da.. stiga da ne si m1l4ite prez cqlata taka nare4ena "sre6ta" :D aide dano sam pomognala.. uspehi s mom4eto i o6te vedn1j NE SE STESNQVAI " ! :-) 8-) 8)

al_bundy316
05-20-2008, 12:54
Ако не си сигурна дали те харесва, разбирам да те е срам да му кажеш. Но след като знаеш, че има чувства към теб къф е проблема? Покани го да излезете някъде и, ако се съгласи - добре. По-нататък може да му предложиш да тръгнете макар че това вече по принцип се прави от момчето... :)

prettyIdeath
05-20-2008, 12:54
:D Стойте си така, като сте срамежливи..

Chefinkaaa
05-20-2008, 13:10
:shock: :shock: :shock: sorry ama tva malko e t1pi4ko .. na kolko godinki si ???



:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

maharbal
05-20-2008, 13:22
:shock: :shock: :shock: sorry ama tva malko e t1pi4ko .. na kolko godinki si ???



:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

koe mu e typoto. ima i sramejlivi hora na toq svqt... pff basi tui che vie ste izlizali s po 10-tina ne znachi che vsichki sa. Ima i takiva kato men deto ne sa izlziali s momiche/momche i gi e sram da priznaqt na nqkoi che go haresvat! Ko sega sa praite na kolemite svalqchi... Pyk i ne vinagi srama e prichinata... I az haresvam edno momiche i da sram me e, no ne tova e glavnata prichina naprimer da q pokana na kafe...!

Chefinkaaa
05-20-2008, 13:31
:shock: :shock: :shock: sorry ama tva malko e t1pi4ko .. na kolko godinki si ???



:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

koe mu e typoto. ima i sramejlivi hora na toq svqt... pff basi tui che vie ste izlizali s po 10-tina ne znachi che vsichki sa. Ima i takiva kato men deto ne sa izlziali s momiche/momche i gi e sram da priznaqt na nqkoi che go haresvat! Ko sega sa praite na kolemite svalqchi... Pyk i ne vinagi srama e prichinata... I az haresvam edno momiche i da sram me e, no ne tova e glavnata prichina naprimer da q pokana na kafe...!

Emi 4e ima sramejlivi ima .. Fakt ! Oba4e tva 4e nqkoi ne e sramejliv da kaje 2 prikazki i da pokani nqkogo na izliza...e golqm problem spored men .. az kazah i drug variant.. da kaje po skype. ne e lice v lice mn po lesno e ... p1k i tva hi4 ne zna4i 4e s1m izlizala s 10-tina.. naprotiv.. do sega s1m izlizala samo s 3-ma... ot koito s 2-ma s1m imala vr1zka.. i az s1m nqmala gadjeta i ne s1m izlizala s mom4eta sumati godini.. tva izob6to nqma ni6to ob6to s1s srama.. prosto trq si otpusnat ne si li... em gubi6.. i se pak vse nqkoga ako iskat nqkvo b1de6te za vr1zkata im vse nqkoi ot tqh trqbva da napravi 1 st1pka.. taka 4e.. ako sedat i ot sram si natiskat parcalite ..,. 99.9% 4e nqq da stane.. sry seki s mnenieto si ;) Se pak pojelah uspeh i tq e pusnala tazi tema .. qvno za savet ot nqkogo .. e moq savet be6e da ne se sramuva.. uspeh pak ;)

Lucho
05-20-2008, 13:35
Imam problem az si har edno mom4e sled vreme razbrah 4e i toi men i mi go prizna suotvetno i az na nego no sega obshti priqteli ni kazvat 4e i 2 nie sram da ... napravim neshto .. kajete mi kvo da pravq

Хах... :razz: :razz: :razz: ти ако все слушаш другите,гадже няма никога да си хванеш ,бе man :razz: : :razz: започвате да излизате заедно...и готово...

SexY_BiTcH
05-20-2008, 13:42
6tom si sigurna 4e te haresva, napravi purvata kra4ka - pokani go da izleznete. imala sam nqkolko sramejlivi gajeta i sam pravila purvata stapka, nqma nishto sramno. preglatni srama i deistvai! uspehcheta :-)

maharbal
05-20-2008, 13:44
:shock: :shock: :shock: sorry ama tva malko e t1pi4ko .. na kolko godinki si ???



:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

koe mu e typoto. ima i sramejlivi hora na toq svqt... pff basi tui che vie ste izlizali s po 10-tina ne znachi che vsichki sa. Ima i takiva kato men deto ne sa izlziali s momiche/momche i gi e sram da priznaqt na nqkoi che go haresvat! Ko sega sa praite na kolemite svalqchi... Pyk i ne vinagi srama e prichinata... I az haresvam edno momiche i da sram me e, no ne tova e glavnata prichina naprimer da q pokana na kafe...!

Emi 4e ima sramejlivi ima .. Fakt ! Oba4e tva 4e nqkoi ne e sramejliv da kaje 2 prikazki i da pokani nqkogo na izliza...e golqm problem spored men .. az kazah i drug variant.. da kaje po skype. ne e lice v lice mn po lesno e ... p1k i tva hi4 ne zna4i 4e s1m izlizala s 10-tina.. naprotiv.. do sega s1m izlizala samo s 3-ma... ot koito s 2-ma s1m imala vr1zka.. i az s1m nqmala gadjeta i ne s1m izlizala s mom4eta sumati godini.. tva izob6to nqma ni6to ob6to s1s srama.. prosto trq si otpusnat ne si li... em gubi6.. i se pak vse nqkoga ako iskat nqkvo b1de6te za vr1zkata im vse nqkoi ot tqh trqbva da napravi 1 st1pka.. taka 4e.. ako sedat i ot sram si natiskat parcalite ..,. 99.9% 4e nqq da stane.. sry seki s mnenieto si ;) Se pak pojelah uspeh i tq e pusnala tazi tema .. qvno za savet ot nqkogo .. e moq savet be6e da ne se sramuva.. uspeh pak ;)

izvinqi ako sym te obidil s tva deto napisah, no leko me podraznoi. stori mi se che imash neshto protiv sramejlivite 8-) Syglasen sym s tebe, no... ne vsichki mogat ei taka da pokanat nqkoi... I kat nqkoi vikat "dostatychno e da imash jelanie" Da ama ne.Ne e dostatychno :-P :razz: I da po skype e po lesno XD

miss_love_95
05-20-2008, 15:00
:) emi imame shodni problemi hehe i na men mi se e slu4valo .. po dobre preodoleite srama i budete zaedno :) :-P :-P

Chefinkaaa
05-20-2008, 15:25
:shock: :shock: :shock: sorry ama tva malko e t1pi4ko .. na kolko godinki si ???



:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

koe mu e typoto. ima i sramejlivi hora na toq svqt... pff basi tui che vie ste izlizali s po 10-tina ne znachi che vsichki sa. Ima i takiva kato men deto ne sa izlziali s momiche/momche i gi e sram da priznaqt na nqkoi che go haresvat! Ko sega sa praite na kolemite svalqchi... Pyk i ne vinagi srama e prichinata... I az haresvam edno momiche i da sram me e, no ne tova e glavnata prichina naprimer da q pokana na kafe...!

Emi 4e ima sramejlivi ima .. Fakt ! Oba4e tva 4e nqkoi ne e sramejliv da kaje 2 prikazki i da pokani nqkogo na izliza...e golqm problem spored men .. az kazah i drug variant.. da kaje po skype. ne e lice v lice mn po lesno e ... p1k i tva hi4 ne zna4i 4e s1m izlizala s 10-tina.. naprotiv.. do sega s1m izlizala samo s 3-ma... ot koito s 2-ma s1m imala vr1zka.. i az s1m nqmala gadjeta i ne s1m izlizala s mom4eta sumati godini.. tva izob6to nqma ni6to ob6to s1s srama.. prosto trq si otpusnat ne si li... em gubi6.. i se pak vse nqkoga ako iskat nqkvo b1de6te za vr1zkata im vse nqkoi ot tqh trqbva da napravi 1 st1pka.. taka 4e.. ako sedat i ot sram si natiskat parcalite ..,. 99.9% 4e nqq da stane.. sry seki s mnenieto si ;) Se pak pojelah uspeh i tq e pusnala tazi tema .. qvno za savet ot nqkogo .. e moq savet be6e da ne se sramuva.. uspeh pak ;)

izvinqi ako sym te obidil s tva deto napisah, no leko me podraznoi. stori mi se che imash neshto protiv sramejlivite 8-) Syglasen sym s tebe, no... ne vsichki mogat ei taka da pokanat nqkoi... I kat nqkoi vikat "dostatychno e da imash jelanie" Da ama ne.Ne e dostatychno :-P :razz: I da po skype e po lesno XD

не си ме обидил .. просто изразявам мнение.. както и ти .. просто като се замислиш .. не мислиш ли че с по - малко стеснения ще стане по лесно .. :) ИИ нищо против срамежливите нямам .. просто давам съвет.. :(

5StaR
05-20-2008, 15:30
:D Стойте си така, като сте срамежливи..

Лоша кака :)

gangstata
05-20-2008, 16:02
Е па гледайте си се само като па толкова ви е срам..

slun4ice_90
05-20-2008, 16:11
Мале...ужас..и аз съм такава...и не знам,още не мога да го преодолея.. :? :-o Няма как,ще ставаме по-печени и няма да се притесняваме толкова...не е на хубаво... 8)

GaTio
05-20-2008, 16:23
кво да те е срам бе тръгвайте веднага 1-2 дена ще викат наистена ли олеее как тей некви глупости ще ръсят в даскало и тва ще е 1 клюка и ще мине спокс по добре заедно :)

dare_93
05-20-2008, 16:24
еми явно че не държите толкова един на др ..... нз

Ivalinka
05-21-2008, 12:12
то срам ,срам,ама трябва да има някакви граници все пак...и мен ме е срам,ама когато излизам с някого,забравям за всичко и се оставям на течението :) давай и ти така...

yuyuto
05-21-2008, 12:38
Еми преодолейте страха... Кво друго може да ви се каже?! :?

MartyParty
05-21-2008, 12:46
Soooooo kindergarten^^