PDA

View Full Version : силно изпотяване



6DBK
05-20-2008, 12:35
Emi mnogo se potq ... kakvo da izpolzvam ama ne samo pod mi6nicite 6toto i rucete dosta ako si mahna kosmite dali 6te e po-dobre :?


7 точка от правилата
moderated by Coki
Заглавията на темите трябва да са на КИРИЛИЦА.

jas_i
05-20-2008, 12:51
За космите не знам.Но за под мишниците няма по-добро от тва Lady Speek Stick 24/7 [неш такова] ;]

6DBK
05-20-2008, 12:52
Opa zabravih da napi6a 4e sum mom4e :D

thefreak
05-20-2008, 13:18
Rexona за мъже.

sexa_na_kompleksa
05-20-2008, 13:24
Във форума има много теми за Одорекс, потърси малко в търсачката. Можеш да пробваш с него, много го хвалят.

6DBK
05-20-2008, 13:43
toi samo za mi6nicite li se pruska ili kudeto si iskam .

Chefinkaaa
05-20-2008, 13:58
toi samo za mi6nicite li se pruska ili kudeto si iskam .

do kolkoto znam ima 2 vida Odoreks.. ediniq e za pod mi6nici i za race , a drugiq e za mirizlivi kraka... ii ne e prepora4itelno da go polzva6 navsqkade... a do kolkoto tva za kosmite.. ot moq gledna to4ka tova namalqva izpotqqvaneto i nepriqtnata mirizma ;)

6DBK
05-20-2008, 14:03
a na kakvo miri6e odorex-a ??? i kato e za ruce moje da se pruska po cqlata ruka ili ... ?

pinkdiamonds
05-20-2008, 14:26
Миналата година в жегите шефката ми беше казала,че когато се къпе,се маже с паста за зъби,на местата където се изпотява,изплаква я и излиза.Каза,че има ефект и се чувства много свежа.
А щом си момче,моят приятел използва един стик на REVLON,струва някъде 8-9лв и много помага . Ако не го намериш в обикновените парфюмерии,го има в Бонжур.

Chefinkaaa
05-20-2008, 15:18
a na kakvo miri6e odorex-a ??? i kato e za ruce moje da se pruska po cqlata ruka ili ... ?

Odorexa-a ne miri6e na ni6to..prosto s napr1skva pod mi6nicite i na DLANITE .. i taka mislq 4e 3 poredni ve4eri se spi s nego posle sutrin se izmiva obilno s voda ~:)

Shtastl1va
05-20-2008, 15:45
a na kakvo miri6e odorex-a ??? i kato e za ruce moje da se pruska po cqlata ruka ili ... ?

Odorexa-a ne miri6e na ni6to..prosto s napr1skva pod mi6nicite i na DLANITE .. i taka mislq 4e 3 poredni ve4eri se spi s nego posle sutrin se izmiva obilno s voda ~:)
Toва от аптеката предполагам.. а на каква цена долу горе е?

dare_93
05-20-2008, 15:50
вземи си дезодорант gilette :)

Chefinkaaa
05-20-2008, 16:12
a na kakvo miri6e odorex-a ??? i kato e za ruce moje da se pruska po cqlata ruka ili ... ?

Odorexa-a ne miri6e na ni6to..prosto s napr1skva pod mi6nicite i na DLANITE .. i taka mislq 4e 3 poredni ve4eri se spi s nego posle sutrin se izmiva obilno s voda ~:)
Toва от аптеката предполагам.. а на каква цена долу горе е?


Да.. от аптеката.. ами.. мисля че е около 8лв.. а и червения Одорекс е за изпотяване, а синия е за миризливи крачка.. :) всякаква информация има е в гоогле :) потърси там за повечко информация :)

6DBK
05-20-2008, 16:29
nqkoi ako moje da mi kaje prez kolko dena da se pruskam i sled kato go pruskam moje li da si slagam dezodorant ili ne >>>???

Chefinkaaa
05-20-2008, 19:05
nqkoi ako moje da mi kaje prez kolko dena da se pruskam i sled kato go pruskam moje li da si slagam dezodorant ili ne >>>???

Начи слуш ся,,,
Като си закупиш продукта .. вечерта преди да си легнеш си напръскваш мишниците.. спиш цяла вечер и на сутринта като станеш се изплакваш обилно с вода... 3 поредни вечери се пръскаш с това преди лягане... и на сутринта измиваш.. ест.. след като го измиеш и посушиш можеш да напръскаш с дезодорант.. за аромат.. понеже Одорекса спира само изпотяването...
След като 3 вечери подред го ползваш.. си правиш почивка няколко дни (10) или ако имаш мн обилно изпотяване.. по - често ( през 5 дни) .. ефективно е .. действа ;) аа и да не забравя.. ПРЕДИ ДА НАПРЪСКАШ С ОДОРЕКСА ТРЯБВА МЕСТОТО ДА Е ЧИСТО !! НЕ ИЗПОТЕНО И МРЪСНО .. В ПРОТИВЕН СЛУЧЕЙ НЯМА ДА ИМА ЕФЕКТ.. ;) Успех

6DBK
05-20-2008, 19:28
nqkoi ako moje da mi kaje prez kolko dena da se pruskam i sled kato go pruskam moje li da si slagam dezodorant ili ne >>>???

Начи слуш ся,,,
Като си закупиш продукта .. вечерта преди да си легнеш си напръскваш мишниците.. спиш цяла вечер и на сутринта като станеш се изплакваш обилно с вода... 3 поредни вечери се пръскаш с това преди лягане... и на сутринта измиваш.. ест.. след като го измиеш и посушиш можеш да напръскаш с дезодорант.. за аромат.. понеже Одорекса спира само изпотяването...
След като 3 вечери подред го ползваш.. си правиш почивка няколко дни (10) или ако имаш мн обилно изпотяване.. по - често ( през 5 дни) .. ефективно е .. действа ;) аа и да не забравя.. ПРЕДИ ДА НАПРЪСКАШ С ОДОРЕКСА ТРЯБВА МЕСТОТО ДА Е ЧИСТО !! НЕ ИЗПОТЕНО И МРЪСНО .. В ПРОТИВЕН СЛУЧЕЙ НЯМА ДА ИМА ЕФЕКТ.. ;) Успех
Kakvo iz4erpatelno mnenie :P Mersi :-P

Chefinkaaa
05-20-2008, 22:29
nqkoi ako moje da mi kaje prez kolko dena da se pruskam i sled kato go pruskam moje li da si slagam dezodorant ili ne >>>???

Начи слуш ся,,,
Като си закупиш продукта .. вечерта преди да си легнеш си напръскваш мишниците.. спиш цяла вечер и на сутринта като станеш се изплакваш обилно с вода... 3 поредни вечери се пръскаш с това преди лягане... и на сутринта измиваш.. ест.. след като го измиеш и посушиш можеш да напръскаш с дезодорант.. за аромат.. понеже Одорекса спира само изпотяването...
След като 3 вечери подред го ползваш.. си правиш почивка няколко дни (10) или ако имаш мн обилно изпотяване.. по - често ( през 5 дни) .. ефективно е .. действа ;) аа и да не забравя.. ПРЕДИ ДА НАПРЪСКАШ С ОДОРЕКСА ТРЯБВА МЕСТОТО ДА Е ЧИСТО !! НЕ ИЗПОТЕНО И МРЪСНО .. В ПРОТИВЕН СЛУЧЕЙ НЯМА ДА ИМА ЕФЕКТ.. ;) Успех
Kakvo iz4erpatelno mnenie :P Mersi :-P

Хехе .. за нищо.. надявам се да бях полезна ;)

HappyFeet
05-21-2008, 09:14
И аз благодаря много за инфото. Аз също ще си взема.

А има ли някакво подобно и за лице ? :D

Chefinkaaa
05-21-2008, 15:25
И аз благодаря много за инфото. Аз също ще си взема.

А има ли някакво подобно и за лице ? :D

Миии мисля че не ... не съм сигурна.. обаче от Одорекс няма... а от другаде може да потърсиш ;)

sexy_sladuranka
05-21-2008, 16:31
на мен нищо не ми помага(дори и одорекса) и пак си се изпотявам :-#

Chefinkaaa
05-21-2008, 17:59
на мен нищо не ми помага(дори и одорекса) и пак си се изпотявам :-#

е не може да бъде :shock: .. може би не го ползваш правилно.. изчакваш ли го да изсъхне преди да се облечеш ?

sexy_sladuranka
05-22-2008, 08:09
ми да изчаквам... ама се чудя дали пак да не се напръскам 3 вечери подред(може да има ефект)

Chefinkaaa
05-22-2008, 19:26
ми да изчаквам... ама се чудя дали пак да не се напръскам 3 вечери подред(може да има ефект)

колко често го ползваш.. смисъл като напръскаш..после колко дни чакаш докато напръскаш пак ?

baby_blo
05-22-2008, 19:43
ми да изчаквам... ама се чудя дали пак да не се напръскам 3 вечери подред(може да има ефект)
то по принцип точно така трябва да направиш, пръскаш се 3 вечери подред и след това при нужда 1 на около 10 дни.Честата употреба на одорекса не е много препоръчителна.На мен лично ми помага доста

sexy_sladuranka
05-22-2008, 22:09
пръскам се през 7 дни. Е какво може да ми стане ако го използвам много често ?

Chefinkaaa
05-22-2008, 22:32
пръскам се през 7 дни. Е какво може да ми стане ако го използвам много често ?


Ми аз не че се потя много..обаче профилактично. аз го ползвам през 4-5 дни...макар че на упътването пише,че би трябвало да трае 10-14 дни...и ако е както в случая ти.. мисля,че няма да навреди ако го ползваш на 3-4 дни :) преди лягане.. и така :)

Chefinkaaa
05-22-2008, 22:34
ми да изчаквам... ама се чудя дали пак да не се напръскам 3 вечери подред(може да има ефект)
то по принцип точно така трябва да направиш, пръскаш се 3 вечери подред и след това при нужда 1 на около 10 дни.Честата употреба на одорекса не е много препоръчителна.На мен лично ми помага доста

Да, но тя пита за повторното правене на тази процедура :) нали понеже пише, че само в началото 3 поредни вечери... и после на 10 или колко там дни 1 път на вечер :)

baby_blo
05-23-2008, 06:54
ми да изчаквам... ама се чудя дали пак да не се напръскам 3 вечери подред(може да има ефект)
то по принцип точно така трябва да направиш, пръскаш се 3 вечери подред и след това при нужда 1 на около 10 дни.Честата употреба на одорекса не е много препоръчителна.На мен лично ми помага доста

Да, но тя пита за повторното правене на тази процедура :) нали понеже пише, че само в началото 3 поредни вечери... и после на 10 или колко там дни 1 път на вечер :)
точно това съм написала и аз. :)

Chefinkaaa
05-23-2008, 13:12
ми да изчаквам... ама се чудя дали пак да не се напръскам 3 вечери подред(може да има ефект)
то по принцип точно така трябва да направиш, пръскаш се 3 вечери подред и след това при нужда 1 на около 10 дни.Честата употреба на одорекса не е много препоръчителна.На мен лично ми помага доста

Да, но тя пита за повторното правене на тази процедура :) нали понеже пише, че само в началото 3 поредни вечери... и после на 10 или колко там дни 1 път на вечер :)
точно това съм написала и аз. :)

опа.. сорка :) аз писах коментара късно.. не съм прочела точното :-D и на мен ми покага много ;)

Vilsy
05-23-2008, 13:30
:? На мен не ми помага нищо.Потя се,въпреки,че използвам Rexona 24/7

Chefinkaaa
05-23-2008, 20:39
:? На мен не ми помага нищо.Потя се,въпреки,че използвам Rexona 24/7

За мен не са надеждни.. тез Рексони.. понеже преди си взиках какви ли не видове.. нищо не става.. разрови се в нета.. там може да намериш нещо подходящо.. от аптека да си го купиш..

MidnightCreep
05-23-2008, 20:47
Ако е наистина много и не се повлиява от стрес и тн.,по-добре се прегледай при лекар.Дейността на потните жлези се контролира от дял на нервната система,ако има нещо дезодоранта изобщо няма да помогне.

Chefinkaaa
05-24-2008, 22:51
Ако е наистина много и не се повлиява от стрес и тн.,по-добре се прегледай при лекар.Дейността на потните жлези се контролира от дял на нервната система,ако има нещо дезодоранта изобщо няма да помогне.

Точно така.. може и от стрес да е :)