PDA

View Full Version : Отдалечава се...



prettyIdeath
05-20-2008, 12:52
Мой ред е да ви занимавам с глупости ... които за вас може да са такива, но за мен е едно мъчение вече от доста време...

Та проблема ми е следния.. С приятела ми сме заедно година и 2-3 месеца. Напоследък той започна да се държи така все едно не му пука от моето мнение, даже смея да кажа че аз не мога да имам мнение по никой въпрос. Обвинява мен за всеки проблем, който го съпътства, всякаш аз му докарвам неволите до главата :? . Ако някой негов приятел го ядоса или му каже нещо накриво, аз съм виновна. Ако му откажа за нещо и то не за нещо кой знае какво, ами например да му взема чантата докато се местим в друга стая или ако не ми се ходи на това или онова кафе, се намусва и се сърди, а това довежда до караница. После отново аз съм виновна, щото не съм била направила това и онова.
Гледа момичетата в бюста и когато му направя забележка, поне да не го прави по тоя начин че да ми се набива на очи той ми се смее...
Снощи ми се обади в 1ч, събуди ме и беше пиян /което винаги ми е адски неприятно/ и започна да ми се кара че ми се спяло :shock: , понеже не отговарях с пълни отговори на въпросите му.
Най ми е болно, че вече не ме прегръща или целува както преди, прави всичко все едно да отбие номера.
просто незнам какво да направя... Говорила съм много пъти по тоя въпрос с него и винаги чувам едно и също - "Мина време, аз се промених, както и ти. Не може да бъде както в началото"
А моите чуства се задълбочават с всеки изминат ден и ме е страх при него да не е обратното... :(

Naman07
05-20-2008, 13:31
Още сега мога да ти кажа,че е обратното..и както прочетох,той сам си го е признал.Според мен,тази връзка няма бъдеще,надявам се да не съм прав,но след време ще се убедиш в това.Успех.

szlatina
05-20-2008, 13:42
spored men trqbva da go ostavi6, 6tom iska da gleda bustovete na momi4etata i da se promenq kolkoto si iska.ostavigo da si tro6i glavata.sled vreme 6te razbere kakvo e iztarval no kakto i da e .
ne go ostavqi da ti se ka4va na glavata...samo ti se 4udq kak si mu pozvolila da ne ti za4ita mnemieto.nali znae6 sveki 4ovek ima razli4no mnenie i trqbva da se za4ita...a kolkoto do lubovta koqto izpitva6 kam nego -6tete boli no popsle kato sre6ne6 drugo mom4e koeto da te privli4a 6te go zabravi6
uspeh

mir4ovski
05-20-2008, 13:47
mi toi spored men sam si e kazal.vqrno e 4e hoarata se promenqt no sled po-dalgo vreme,ne sled 2-3 meseca.ponqkoga horata imat periodi v koito se potiskat i obvinqvat drugite-ako neshto mn gi naprqga ili natajava.no ako dori sled razgovorite vi toi ne se promenq i prodaljava d ase darji taka prosto nqma smisul da si s nego.dano se opravqt neshatata,no ako ne stane po-dobre go ostavi predi da sa se zadalbo4ili tvarde mnogo 4uvstvata,4e posle shte boli pove4e.

P.S ni4ii problemi ne sa gluposti :)

prettyIdeath
05-20-2008, 15:12
хм.. вижте.. Аз не мисля да го оставям. Той си ме обича, но просто понякога .. знам ли .. Държи се много странно. Искам просто ако някой му се е случвало, да каже как са се оправили нещата... защото наистина искам това да стане.

Иначе .. Искам да доуточня , че той ми показва че ме обича, но понякога не се усеща ли.. и аз незнам . Но това ме наранява...

prettyIdeath
05-20-2008, 15:13
vqrno e 4e hoarata se promenqt no sled po-dalgo vreme,ne sled 2-3 meseca.
Ние ходим ГОДИНА и два-три месеца... Да бяха 2-3 месеца, щеше да е друго..

hahavteen
05-20-2008, 16:08
На мен ми се е случвало. Бяхме заедно 2 години и 3-4 месеца и той почна изведнъж доста да охладнява. Не ме целуваше както преди(да не говорим пък за секса...),казваше ми че не може да е както в началото, започна да ме обвинява за разни работи за които изобщо нямах вина и изобщо ме караше да се чуствам доста зле. Всеки път като се нацупех обаче и се карахме почваше да ми се извинява и повтаряше че ме обича и бла бла... Търпях го това нещо около 3 месеца след което казах КРАЙ и вече повече от месец не сме се виждали нито чували и ми е по-добре... Прецени си дали можеш да търпиш някой да се държи така с тебе. Аз лично не можах и колкото и болка и сълзи да ми костваше се разделих с него защото той и връзката ни не ми даваше това от което се нуждаех.

5StaR
05-20-2008, 16:21
Сис.. ти си готина и незнам какво да ти кажа, пробвай да се отдръпнеш за малко от него.. ама може и да скъсате, ако направиш това така че незнам :|... нали знаеш - няма вечни неща (има си изключения де) .. Късмет все пак ;)


ПС.Тва за бюста си е нормално, нужди кво да правиш.. :P

prettyIdeath
05-20-2008, 19:51
ПС.Тва за бюста си е нормално, нужди кво да правиш.. :P
Лесно ти е на теб! Ами я си представи приятелката ти да каже че някой си има много хубави мускули.. И ти като знаеш че си хърба /примерно ти говоря/ как ще се почустваш?
Въпреки че знам че това е нормално, дразни ме че го прави толквоа показно. Пък и на теб ли ти обяснявам, вече ги знаеш тея неща...

hahavteen
05-20-2008, 20:03
ПС.Тва за бюста си е нормално, нужди кво да правиш.. :P
Лесно ти е на теб! Ами я си представи приятелката ти да каже че някой си има много хубави мускули.. И ти като знаеш че си хърба /примерно ти говоря/ как ще се почустваш?
Въпреки че знам че това е нормално, дразни ме че го прави толквоа показно. Пък и на теб ли ти обяснявам, вече ги знаеш тея неща...

А да забравих да спомена че беше почнал и той да коментира разни жени и все едно нарочно да види как ще реагирам а знае че тва не ми е приятно и преди никога не го правеше...

prettyIdeath
05-20-2008, 20:14
А да забравих да спомена че беше почнал и той да коментира разни жени и все едно нарочно да види как ще реагирам а знае че тва не ми е приятно и преди никога не го правеше...
Моя се оправдава че му харесвало да го ревнувам..

VinDiesel
05-20-2008, 21:02
Понякога така се получава при нас момчетата проблема е на психическа основа ще му мине но не се знае кога :) опитай се малко да му свалиш звезди ще помогне малко :)

MoOnLiGhT_ShAdOw
05-21-2008, 04:49
А да забравих да спомена че беше почнал и той да коментира разни жени и все едно нарочно да види как ще реагирам а знае че тва не ми е приятно и преди никога не го правеше...
Моя се оправдава че му харесвало да го ревнувам..

Значи му харесва да те наранява, така ли? Освен ако не страда от особена форма на садизъм, а ти - от мазохизъм, не мисля, че такова поведение трябва да продължава. Ако наистина те обича, щеше да го боли само да ти повиши тон, нямаше и да си позволи да се карате за безсмислици и най-важното - нямаше да иска да се отлепи от теб, вместо да "отбива номера" с целувките и прегръдките си, както се изрази.
А щом той твърди, че се е променил, защо не го питаш какво значи това? Ти наистина си се променила, ти държиш на него с всеки изминал ден повече, но с какво показва той доколко си му скъпа?
Ако се отнасяше до мен, аз нямаше да търпя, колкото и да държа на човека до себе си - все пак не заслужавам никой да се държи като с парцал с мен, особено пък след като се очаква да ме обича и да е един от най-близките ми.

lipsvashh_mi
05-21-2008, 06:12
Аз няма като останалите да ти казвам да го оставяш или тн...Според мен момчето има някакъв проблем-семеен или с приятелите,който не ти е споделил и който го мъчи..Затова на тебе ти се сърди и кара за маловажни неща...Може би нещо го мъчи,но го е страх да сподели..знам ли?!..Според мен трюбва да го попиташ дали всичко при него е наред,дали има някакъв проблем и ако отрича не го оставяй-притисни го до стената както се казва..А с това оправдание,че не сте същите както в началото-ето с това вече отбива номера...Не е друго,просто нещо пази за себе си...Не говоря за 2ро момиче или тн ,а както казах за семейни проблеми или в службата-ако работи...
Просто за 2-3 месеца не може нещата толкова да се променят..Успех и дано се разберете :)

hottie
05-21-2008, 07:59
твоя приятел според мен няма никакви чувства към теб освен симпатии, а и кой знае какво прави зад гърба ти ...пиян, отдръпнат, гледа бюста на мацките... според мен го зарежи ти преди да те е наранил.
Просто няма какво друго да добавя по въпроса. Когато срещнеш истинската любов с човек , който истински те обича ще видиш разликата !! Въобще не му търси извинения на този глупчо!

hahavteen
05-21-2008, 09:40
Аз няма като останалите да ти казвам да го оставяш или тн...Според мен момчето има някакъв проблем-семеен или с приятелите,който не ти е споделил и който го мъчи..Затова на тебе ти се сърди и кара за маловажни неща...Може би нещо го мъчи,но го е страх да сподели..знам ли?!..Според мен трюбва да го попиташ дали всичко при него е наред,дали има някакъв проблем и ако отрича не го оставяй-притисни го до стената както се казва..А с това оправдание,че не сте същите както в началото-ето с това вече отбива номера...Не е друго,просто нещо пази за себе си...Не говоря за 2ро момиче или тн ,а както казах за семейни проблеми или в службата-ако работи...
Просто за 2-3 месеца не може нещата толкова да се променят..Успех и дано се разберете :)

Да и аз така си мислех за моя и го питах какво му е,правех му изненади,търпях го,не му се сърдех често въпреки че държанието му мн ме нараняваше и все се надявах че ще ми сподели какво му тежи и защо толкова се е променил но нищо. 3 месеца рев,нерви,болка и в момента в който казах КРАЙ се почуствах свободна и щастлива.

prettyIdeath
05-21-2008, 13:38
Варианта с това че крие нещо от мен отпада, понеже няма нещо което да крие от мен. Вярвам му, понеже никога не ме е лъгал. Това че той не осъзнава промяната си е друг въпрос...
Просто си го искам такъв какъвто беше ;(
Мисля че един човек търпи на промени, ако изобщо го иска. Мисля че заслужавам това от негова страна, понеже съм загърбила много неща, както и хора... Отказах се от много неща заради него...
Моля тези, които са претърпявали такъв етап от връзката си да ми кажат как по точно, защото не издържам вече. Не искам да го претискам с думите "Ако не се промениш, край с нас!" понеже не е в мой стил, а и неискам да има край...

MartyParty
05-21-2008, 13:51
Дам..познато.При нас е същото нещо.Вече втори месец продължава този период както го нарече,но започвам да се питам дали въобще е период.Забелязва ли изобщо,че не съм доволна от положението или си мисли ,че само си мрънкам.... :?

G_baby_
05-21-2008, 14:55
хм.. вижте.. Аз не мисля да го оставям. Той си ме обича, но просто понякога .. знам ли .. Държи се много странно. Искам просто ако някой му се е случвало, да каже как са се оправили нещата... защото наистина искам това да стане.

Иначе .. Искам да доуточня , че той ми показва че ме обича, но понякога не се усеща ли.. и аз незнам . Но това ме наранява...

mislq 4e moga da dam suvet no do izestna stepen...v na4aloto na moqta vruzka priqtelq mi be6e stra6no neebatelen..obi4a6e me li4e6e si no nz ne znae6e kak da se durji li ne moje6e da si pokazva 4uvsvata li nz..zamina za 4ujbina za mesec i kato se vurna ne se vurna su6tiq 4ovek..be6e dr...be6e edno milo i liubq6to mom4e koeto prave6e i dava6e milo i drago za men...taka 4e vsqko zlo za dobro..ta stiga za men de...spored men priqtelq ti te 4uvstva prekaleno sugurna i zatova se durji taka...ako mu zalipsva6 malko moje bi 6te se popromeni i 6te si pripomni kolko si mu nujna i cenna...nadqvam se "mudrostite" mi da ti pomognat..uspeh4e mila...pozdravi ...

paranoia
05-21-2008, 19:57
i az mislq kato g_baby_
kogato zagubi6 nqkoi 4ak togava osuznava6 kolko mn zna4i za teb

Ophelia
05-21-2008, 20:00
Поговорете и ако тръгне да мрънка го зарежи ако те обича ще се върне

[B]a[N]D[i]T[k]a
05-21-2008, 23:28
нормално .. ходите от много време нормално е тръпката все някога да изчезне .. явно неговият момент е дошъл ;) направи нещо да съживиш това .. нещо каквото и да е.. (:: и успех !!

koalka
05-22-2008, 09:31
Може много да се изпише по тоя въпрос и да се разтягат локуми.
Но ще ти кажа едно - по-добре се разделете, защото той няма да си промени отношенето, дори и желание за това няма!То е станало ясно от думите му.А ти това не можеш да го търпиш вечно...решението е едно.