PDA

View Full Version : Пробните изпити за 7 клас по БЕЛ и МАТ



PinkFloydSound
05-20-2008, 13:17
Здравейте. Бяхте ли този уикенд на пробните изпити по БЕЛ и МАТ?
Ако да, какви са ви резултатите и най-вече впечатленията от тях?
Лично на мен, този по БЕЛ ми се стори адски лесен и изкарах 89 точки на него-22 на преразказа от 25 възможни, и 67 на теста от 75 максимума. :) Мисля, че това се равнява на 5.61.
И май имам най-много в целия град...

Ама... по математика яко се осрах! :lol:
42 точки. :oops:
Това е 3.68... :oops:

Иначе като цяло не беше зле, като изключим математиката...
Хаха, какъв парадокс-цяла година ходя на уроци по математика и изкарах едва 3.70, пък по БЕЛ не съм и стъпвала на урок, не съм и отваряла учебник, пък се оказах по-добре от математиката...

Дано и същинските изпити бъдат толкова лесни, защото имам намерение да кандидатствам в ЕГ. 8-)

stealthyGirl
05-20-2008, 14:26
Ще влееш според мен. ;) Добри са ти оценките.
Аз до сега съм ходила поне на три пробни по математика и на два по български. На последния имам 5.08 (24 от 25 на преразказа и 54 някъде от 75 на теста). Малко си сгрешила със сметките май, ама незнам и как точно се пресмята, дее.. По математика обикновено имам 4 или 4 и половина.

Въобще не си се изложила. Аз сравнявам и с много други ученици - не са много тези, които имат само 5 и 6 на изпитите. :shock:

nadq_az
05-20-2008, 15:38
ти къде си ходила на изпит? и от къде намери резултатите? плс спешно е

darking
05-20-2008, 19:38
Аз на пробни изпити ходя на две места - в СМГ и в Дружба Център.
В СМГ на последния по Мат имам 5.30 някъде, а на последния по БЕЛ също толкова, като се има в предвид, че имах 24/25 на преразказа :) А във Дружба или наистина са по-лесни, или наистина така ми се струва ама на последния по БЕЛ имах 5.80, а по Мат 5.90.

Divachence`f
05-22-2008, 07:49
i az hodih ama o6te ne sa izlezli rezultatite :-o

PinkFloydSound
05-22-2008, 09:08
Хаха, оказа се, че имам най-много точки от цялата област! :grin: 8-)
По български език, де. 8-)

la_panterita
05-25-2008, 12:46
Аз просто се изложих и на двата теста,особено по математика.Бих се радвала и на 3.00,защото там съм трагедия

laila_94
05-25-2008, 15:56
ами хора някой от вас знае ли сайт с тестове?! по бел и мат

gabi_94
05-26-2008, 12:04
ми изложих се. Беше адски трудно и по математика изкарах 3.64 :D какво да правя, надявам се на изпита да имам повече. Иначе по бел изкарах 5.20 :) което май е добре.

bloodfrozen
05-26-2008, 13:43
Нас даже не са ни осведомили кога е имало подобни пробни изпити.. :-o

TheMaggie
05-26-2008, 14:28
Абе ако на изпита се осереш по математика,трудно ще влезеш в немската например... :) То зависи и от кой град си де,ама поне 4-5 тряа да имаш по математика. :wink:

SuNsEt
05-26-2008, 15:33
Ъ? :shock: ...Кога е имало пробен на 20?!!!?

Ама иначе...попринцип ходя на курсове и там правя подобни изпити като тея след 7ми клас само,че с други задачи.По български на последния изкарах 24 точки на преразказа,а на теста...слаба работа-45 от 75...
По математика може и 4.50 да вържа :-D ...Уффф абе не ми е лесно...Тая математика ми е трудна...Старая се,ама ше видим...

nadq_az
05-27-2008, 15:22
аз ходих на един пробен изпит по БЕЛ и изкарах 5.063
18 точки от преразказа и 55 от теста

yuyuto
05-27-2008, 16:31
Ей, хора на тия, които ви престоят изпити да ви кажа: И аз мин.год. мноу се притеснявах с тия тестове, по БЕЛ се справих страхотно, на преразказа имах 6.00, а тва най-малко го очаквах... По мат обаче ми беше по-трудно, дори след изпита тотално се отчаях, ама накрая излезна 5ца :-D ... И балчето ми стана толкоз високо (щот нали си завърших и с пълно 6), че можех да си влезна, където си поискам... И така и стана - първо желание...
Та да ви кажа: Работете спокойно, много зависи на какъв четец на текста за пререзказ попаднете, дано да сполучите... Слушайте внимателно и веднага щом ви дадат да записвате почвайте да си записвате всички думи и изрази в последователност, които сте успели да запомните... А и също така предишния ден си легнете рано и не се блъскайте до последния миг да учите, квот сте научили до ся, тва ще ви е... Аз спрях една седмица по-рано да уча и докато другите се блъскаха да ходят на уроци последните дни и да преговарят, аз си почивах добре... И на изпита си отидох добре отпочинала... Който се притеснява, да пие там един валериан, тва на мен мноу ми помогна и някакси спрях да се притеснявам... По мат. от опит ви казвам последните задачи са най-най-трудни и с най-мноу точки пък и гадното е, че повечето от тях са с отворен отговор и няма начин да ги научкаш случайно... На мен почти не ми остана време за тях и тва беше една от основните ми грешки... Така си разпределете времето, че да имате достатъчно за последните 10... Иска се мноу мислене за тях... Останалите са лесни, същите като в примерните тестове, само с други цифри... Хайде много успех, че знам кво е, добре че вече мина тва нещо при мен... И хубаво, че на вас има кой да ви каже кво е, щот при нас нямаше... Първите бяхме с тия тестове, нали... Айде успех!!! :P
П.П: Пробните изпити са по-сложни от самия изпит, спокс...