PDA

View Full Version : животът ми се превърна в ад...



hpffy
05-20-2008, 14:24
Искам до споделя това, което ме мъчи...не ме интересува, дали някой ще прочете това, което ще напиша..дали ще се трогне или ще ме съжали...Живота ми напоследък се превърна в ад и няма за какво да живея...никой не бе обича, разочаровам всички...на никой, просто на никой не му пука за мен и за това как се чувствам, само ме обвиняват за това, което правя, а аз просто искам малко внимание, малко разбиране..мислех си, че ако сложа край на живота си, ще бъде по-лесно, но нямам смелостта...:S

7 точка от правилата
moderated by Coki
Заглавията на темите трябва да са на КИРИЛИЦА.

Chefinkaaa
05-20-2008, 14:52
ee ne stiga s tezi gluposti za samoubiistvo i t.n ... est 4e ne ti stiska.. edva li na nqkoi mu se iska da si slaga krai na jivota i to za6toto samo se e razo4aroval malko ... tctct /// ako ot razo4arovanie slaga6 krai na vsi4ko .. to togava nz kvo 6te stane zanapred kato jivota ti pokaje skritite si karti... prosto vi se 4udq na hora kato vas.. :-o :? nz nz nz prosto mi e super ... super nerazumno da pravi6 gluposti ... ako si na v1zrast ot 13 - 16 godini .. normalno da si vkarva6 depresii i da si misli6 4e nikoi ne te obi4a ii t.n... prosto.. sega si se ot4aqla ii glupavi raboti misli6 da prai6 .. b1di optimist.. ako e taka kakto kazva6 ili samo si go vt1lpqva6... 6te si nameri6 nqkoi koito da te obi4a.. i ne mislq 4e tva zavisi za roditelite ti .. osaznai sa.. kofti /.. a zamislqla li si se ako naprai6 takva glupost.. kolko 6te narani6 va6te .. pf.. no comment..

prosto ne si vt1lpqvai takiva gluposti.. :? :? :? :-x

hpffy
05-20-2008, 14:56
на тях не им пука вече за мен...

SunnyG
05-20-2008, 15:03
Потърси клюа...Замисли се сериозно защо се получава така.Има причина и ти я знаеш,но очевидно нямаш смелост да си признаеш пред теб самия.Изход винаги има и със сигурност не ти говоря за самоубийство.

Glam
05-20-2008, 15:24
Още едно емо.......

Dumb
05-20-2008, 15:44
Еми не знам какъв съвет да ти дам и дали искаш такъв! Бих ти казала само, че каквао и грешка да си направила е поправима(или всичко е въпрос на внушение?) опитай се да се извиниш. Не се отчаивай зашото ти сам/сама може да се отдръпнеш от хората, които те обичат

Chefinkaaa
05-20-2008, 16:20
на тях не им пука вече за мен...

как установи това ? Докажи го с пример да повярваме е е така :?

NH3
05-20-2008, 16:21
кълцай се и до там само ти на тая земя имаш проблеми ;)

Chefinkaaa
05-20-2008, 16:22
Еми не знам какъв съвет да ти дам и дали искаш такъв! Бих ти казала само, че каквао и грешка да си направила е поправима(или всичко е въпрос на внушение?) опитай се да се извиниш. Не се отчаивай зашото ти сам/сама може да се отдръпнеш от хората, които те обичат


exactly 8)

SiNiStEr
05-20-2008, 16:39
Просто си повтаряй,че не ти пука,с една голяма усмивка на лицето,това е.
И аз така мн пъти съм се чувствала,но просто няма смисъл да се вайкам и съжалявам.
Споко,живота продължава.

Felis_Dirus
05-20-2008, 17:32
Всеки е минал през това, сигурна съм, че ще се справиш. :)

Сега няма да ми повярваш, но после ще видиш, че съм била права.

OtherDimension
05-20-2008, 17:56
къдлина, днес си много мека :D

psychopath
05-20-2008, 21:21
кухнята,ножа.... :D

пс- стегни се.

Aryan88
05-20-2008, 21:25
Ми кълцай се бе, емо боклук.. К'во чакаш, да дойда да те клъцна аз ли?!

Felis_Dirus
05-20-2008, 23:03
къдлина, днес си много мека :D


Тва е, щото наскоро излязох от депресията и все още храня някакво съсртадание към хората. :lol:

hpffy
05-21-2008, 10:54
Не се чувствам по-различно от вчера..но разбрах нещо- живота винаги е бил и ще бъде гаден, но зависи от какъв ъгъл гледаш нещата...Човек е такъв, какъвто е и това как го приемат другите не е от такова значение...Благодаря ви за подкрепата..И не съм емо, просто ми се струпаха доста неща за отрицателно време..но се осъзнах вече :P :-) :-)

Vancho_Vanchoviq
05-21-2008, 16:34
Колкото и добре да си живееш мислиш, че нищо не е така както трябва. Понякога наистина е така, но ако получавахме всичко на готово без да се борим за него нямаше да има тръпка в живота. Затова човек трябва да е силен и търпелив. Един път се чувстваш най-прецакания човек на света, а в следващия момент може да си най- щастливият. Просто трябва сам да си го направиш да е така.

dqdo_mraz
05-21-2008, 16:55
животът ти е лайна... свиквай....

05-21-2008, 18:43
Искам до споделя това, което ме мъчи...не ме интересува, дали някой ще прочете това, което ще напиша..дали ще се трогне или ще ме съжали...Живота ми напоследък се превърна в ад и няма за какво да живея...никой не бе обича, разочаровам всички...на никой, просто на никой не му пука за мен и за това как се чувствам, само ме обвиняват за това, което правя, а аз просто искам малко внимание, малко разбиране..мислех си, че ако сложа край на живота си, ще бъде по-лесно, но нямам смелостта...:S

7 точка от правилата
moderated by Coki
Заглавията на темите трябва да са на КИРИЛИЦА.

Самоубий се!Това е решението. Срежи си вените под вода,няма да усетиш нищо,само ще ти стане студено и ще заспиш!