PDA

View Full Version : SLADUR



[SRS]
05-20-2008, 16:40
Hora,znam che e mn typooo,no naistina iskam malko pomosht....stava vypros za predlojeniq za priatelstvo v edin ot saitovete za zapoznanstva. Iskam da e neshto originalno,a ne neshto ot sorta "shte mi dadesh li priatelstvo .." i pro4ie... ;) iskam sveji i qki idei ;)

Presli
05-20-2008, 16:54
Посети www.dupeta.net там може да намериш не само приятел, но и своята половинка :)

Chacho
05-20-2008, 17:10
Пф това трябва сам да си го измислиш.Значи сайт за запознанства е едно от най-тъпите измишльотини на човечеството.Къде е тръпката от запознанството наживо?

Все пак ето как заговарям някой онлайн:

Вярваш ли в магии?Ако да - приятелство,ауторизация и т.н. (Естествено после правя една "магия" и мн се кефят :) )

Друго е:

Писала си на лично съобщение, че ще ме убиеш. За какво става на въпрос ако мога да знам?

Естествено тя не е, но все пак ;)

sexa_na_kompleksa
05-20-2008, 18:01
Според мен е малко глупаво да си измислиш някакъв сценарии и да го прилагаш на всеки... Не става... Трябва да имаш различен подход към различните хора, пък и не смятам, че сайтовете са най-подходящите места за запознанства.

Presli
05-20-2008, 18:08
Има такива хора, че по скайп, мирк и сайтовете за запознанства са толкова приказливи, а като излезеш с тях на кафе, немогат да обелят една дума ... :)