PDA

View Full Version : Дали ще се получи между нас :)



ziko
05-20-2008, 18:06
Hi all :)
Одавна не бях писал ...та сега реших да пиша :)
имам така да се каже проблемче :)
Срешнах една моя бифша съученичка (не я бях виждал някъде от 3-4 г)и от дума на дума и взех тела да й се обадя и да излезем някои път:)...ама от тогава бяха минали няколко дена(3-4)(аз леко бях забравил )...и реших да и пиша смс...пратих си й скайп ника...та след два три ми се включи в скайпа :)...лафихме и малко след това ми предложи да излезем да се запишем за един изпит заедно да ходим ( и да сме в една стая )..аз се съгласих и след два дена излязохме както се бяхме разбрали :).
Записахме се и после и отидохме на кафе :)приказвахме си там ,смяхме се :)даже се разбрахме да отидем в софия заедно да следваме и да живем заедно(нз дали на шега но усетих някакъв намек:)..и тъй...преди да заминем от кафето ми предложи да играем карти(белот)с нейната компания малко по късно (същия ден )...аз се съгласих :)..и я базиках че аз съм създал тая игра и нямам равен(а аз не бях играл белот от година,но трябваше да се справя),тя се смееше и вика ще видим :)).
Та уговорихме се къде да се чакаме и отидохме ...запознах се компанията й (мн готини хора :) ).Играхме доста време около 4-5 часа.
През цялото време на игра усещах намеци :) ..Та когато приключихме с играта я изпратих до тях ...общо взето това беше за онази вечер,но не и за нея...имала да прави презентация и цяла нощ щяла да я прави..на сутринта ми беше писала да й стискам палци да мине добре :).
Като се върна ми писа че се е спралива добре:)...аз я поздравих и я питах дали иска да излезем след като си почине (все пак не е спала цяла нощ ) ...тя вика че ако е в състояние ще ми се обади :)
Но не се обади (за което я разбрирам напълно)-това стана вчера...та днеска не сам говорил с нея ...Сега ако може малко съвети...дали имам шансове да се получи нещо...и да я потърся ли пак ..или да изчакам тя
да ми пише в скайп или обади:)
П.П.Тя ме харесваше когато ичихме заедно(но тогава изглежда съм бил сляп)...сега просто не спирам да мисля за нея.

unfix
05-20-2008, 18:12
off : Човече , от " :) " не се чете нищо ;>

on: К'во да ти кажа...попадал съм в такива капани с "намеци".Просто трябва наистина да поизчакаш по-скоро тя да направи нещо , от което да разбереш , че пак те харесва и че иска да сте двамата.'Щото ако това са приятелски "намеци" , ще попаднеш в лош капан.Както казах - изчакай по-добре.Ако тя действа - кажи й какво чувстваш и ако наистина е истинско - действайте :D :D :D

Успех :)

BlindedAngel
05-20-2008, 18:31
От това което си написал оставам с впечатлението че явно момичето има нещо към тебе.Моят съвет е да изчакаш 1-2-3 дена и ако не ти звъне/пише ти да я поканиш на кафе :)

MiMcHeToOo
05-20-2008, 18:44
Ми сигурно има нещо към теб

thedutchess
05-20-2008, 18:45
Пич, ние как да знаем дали ше се получи нещо... :smt104
8-)
Иначе не се вързвай толкова бързо... Тя може и само да иска да пофлиртува, може и да иска да ти го върне за тва че преди не си и обръщал внимание... /аз така харесвах едно момче от моя клас, обаче той се правеше на "вижте ме кой съм" и сега логично го мразя, щот се подигра с чувставата ми/ Може и да продължава да те харесва... Много е рано да се каже... Изчакай да видиш дали ще те потърси и така нататък... Айде не ми казвай, че за първи път се занимаваш с момиче.. 8)

ResPekT333
05-20-2008, 18:49
Изчакай 2-3 дена както казаха по-горе.Ако не ти се обади...опитай ти да я поканиш пак на кафе...според мен има шанс да стане нещо м/у вас.Стига момичето да не се бъзика с тези намеци . успех :)

punkrock
05-20-2008, 19:07
Eм сякаш ще стане работата, действай

krisi_bep
05-20-2008, 19:32
Гадателската ми топка не работи,но по описанието може да се получи нещо,но за обаждането-един Бог знае....

ziko
05-20-2008, 20:15
Благодаря ви :]..ще изчакам както казвате ,макар и да е мъчително чакането :),надявам се тя да ме потърси...в противен случай имам чувството че я притискам ако я питам
Сори за заглавието...но има предвид според вас дали ще стане:)..не да вадите магическите топки или да хвърляте боб за мен :)

gers17y
05-20-2008, 20:25
ако не те потърси тези дни я потърси ти но си излезте само двамата :-D

SuMmeR*KiSs
05-20-2008, 22:24
какви по точно намеци

ziko
05-21-2008, 03:26
какви по точно намеци
Ами като си говорим се усеща (просто трябва да съм с големи капаци че да не го усетя)...иначе ме счипе по бузката :)