PDA

View Full Version : Трябва ми съвет...



smooker4o
05-20-2008, 18:45
Значи 7 клас съм и имам 2 двойки по геометрия остават ни към 8 часа а аз нищо не знам.Ако знаете така някое трикче как да искарам оценка да уча ли да моля госпожата ли ко да прая и аз незнам а за 2 седмици незнам как се науча да решавам задачи :(

bubenceee
05-20-2008, 18:51
пЪрво мн ясно,че трябва да учиш,макар ида не можеш да му хваниш цакато,но...! По геометрия нали знаеш,че правилния чертеж ти носи 90% решена задача,така че упражнявай се многоооо само упражнение става!след това кажи на г-жата ,че исаш да те изпита излез на дъската и се помъчи покажи и ,че имаш желание!пък може и да искаш консултация от нея.но в никакъв случай не казвай,че н можеш да решаваш и г-жата ти трябва да види ,че се стараеш!ще ти дам пример с мен.....по математика съм гола вода просто....мн съм зле :-P
изкарах 2 и 50 на едно контролно и бях мн притеснена.почнах много да се упражнявам,макар и да не схващах!мн дигах ръка,но г-жата даже не ме и поглеждаше минаха 2 месеца и срока мина ,а аз имах само една 3 и 6.остави ми 6 за срока ,защото виждала как се старая и колко желание има в мен,апък дори и не ме изпита!така чеее нека знае че се упражняваш и полагаш старание. :-)

xXxScreamxXx
05-20-2008, 19:16
bubenceee егати пе4ената госпожа имаш :grin: :grin:

krisi_bep
05-20-2008, 19:35
да уча ли да моля госпожата ли ко да прая и аз незнам :shock: ем,да,добро и действащо решение на "проблема" ти е да поседнеш и да научиш нещо..В геометрията има теория,с чиято помощ може да изкараш 3-4,а и все пак не може да не можеш да решиш една задача,поне една.Поупражнявай се,не е трудно.Иска се воля и УЧЕНЕ,а не стоене пред компа и после "ама какво да правяяяя ;( " .....

smooker4o
05-21-2008, 03:39
Ами тя наща госпожа отиваш при нея казваш да те изпита и ти дава 2 задачи и сядаш на предния чин...доколкото знам трябва да се науча на успоредник,ромб,квадрат и правоъгълник а ми остават няма и 2 седмици и затова се чудя какво да правя...