PDA

View Full Version : Накаде отиваме ние , днешнатамладеш с вразките .... ?



toni1992
05-20-2008, 19:46
Значи живея в Плевен момче на 16 години сам и аз сам една от всичките "овци в стадото " (бритончета маркови дрехи и т.н.) но съм забелязал че днешните момичета просто нз как да го обясня ... Една скаса с мен поради причината : "Мн си сладак готин газарче си ама , тва че не си фтболист и че си мн лигав (мило , пате , сланце и т.н.) ... абе не си мой тип момче "
Просто незнам , всички дето се имат за " випчета " са по на 13-14 макс 16 години начервени с половин тон фондиутен (нямам нищо против това напраотив) , и си мислят че като са ги отворили на 13 - 14 са безсмартни сащо така и мн ме дразнят кат си сложат текстове от сорта като :
... ne sum Ot mOmichetata s razbItite surCa..ne sum Ot tezI,kOito se raztrOivat i plachat...nikOga ne sum Ostavqla surcetO si OtvOrenO...nikOga ne me bOli da kazvam sbOgOm...pri men OtnOsheniqta ne sa zadulbOchavat...nikOga ne sum se vlubvala napulnO...nqkOi mOje da kaje,che me Obicha istinski,nO za men tOva ne znachi nishtO...!

... Та така значи наистина няям нищо против това написано от горе даже и аз спадам кат тази категория (важното е че го осазнавам ) , но на каде сме трагнали ?!?!

Sweet_Play_F
05-20-2008, 19:50
k1m krivata kru6a...i az s1m ot tezi,os1znava6tite go,ama v1preki tva.. :)

slun4ice_90
05-20-2008, 19:51
k1m krivata kru6a...i az s1m ot tezi,os1znava6tite go,ama v1preki tva.. :) Взе ми думите от устата,както се казва.. :-P :) :-D

Phenomenon
05-20-2008, 19:51
Братле мога да ти кажа едно голямо ЕВАЛА само за въпроса...адски рядко се виждат такива същества от фьешън културата дето да имат някви мисли в главата...респект..
Нямам време да пиша сега иначе бих си поговорил на дълго за тва...ай лека ;)

ПП: А относно тея горните осъзнаващите го..по малко постове, повече действие ;)

KariZma
05-20-2008, 19:56
:lol: ееее, най - накрая, виждам лъч светлина в тъмния тунел.... :grin: :grin: :grin:

ZaI4I
05-20-2008, 19:58
k1m krivata kru6a...i az s1m ot tezi,os1znava6tite go,ama v1preki tva.. :)

+ 1 :(

Naman07
05-20-2008, 20:11
На къде вървят ли..?Eми назад,на къде може :D .Истината е,чe всяко следващо поколение е по-зле от предищното и това е факт :? :( ..Със здраве.

iYiuTaKA
05-20-2008, 20:20
Пълни глупости говорите !!! :lol:

sLaDkA_GrEsHkA
05-20-2008, 20:30
На къде вървят ли..?Eми назад,на къде може :D .Истината е,чe всяко следващо поколение е по-зле от предищното и това е факт :? :( ..Със здраве.

kolko po nazad ?!

gangstata
05-20-2008, 20:31
напред и надолу...

Iv4eTy
05-20-2008, 20:35
Като не се харесваш или нехаресваш средата си просто я промени.Спри да излизаш с такива хора, намери си друга компания... Със сигурност има и свестни хора, но защото всички трябва да са модерни се водят с куп курвички, с 2 тона грим по лицето, приличащи на 40 годишни лелки...

VinDiesel
05-20-2008, 20:41
Батка и аз съм от Плевен на 18 години съм и трудно в нашия град да си намериш свястно момиче така е :) сега мога да кажа че съм оцелил на момиче. Просто попадаш на лигави даже на много лигави ...

toni1992
05-20-2008, 20:41
Ем там е проблема , че ми харесва но осазнавам , че наникаде не отиваме ...

VinDiesel
05-20-2008, 20:46
Не просто не си намерил подходящо момиче ...

fuck_brainpants
05-20-2008, 20:51
Хей, подкрепям те ! Наистина днешните девойки са някви КУРВЕТА НА ПО 12 ГОДИНКИ .... Не мога да им гледам жалкото съществуване.... вече почти няма такиива момичета, които да са стойностни ...

fuck_brainpants
05-20-2008, 20:53
Хей, подкрепям те ! Наистина днешните девойки са някви КУРВЕТА НА ПО 12 ГОДИНКИ .... Не мога да им гледам жалкото съществуване.... вече почти няма такиива момичета, които да са стойностни ...

[B]a[N]D[i]T[k]a
05-21-2008, 02:04
слава богу че излязох от България защото съм сигурна че това което ще съм след година е 10тократно умножена моя по лоша версия на сегашното ми аз... да смешно е че някакви пикли *с извинение* на 13 14 се имат за нещо ВЕЛИКО.. смешно е че има толкова много еднакфи хора.. *тук имам предвид "офцете в стадото" ... или така наречените фешънчета..* (и аз спадам там .. но сега вече не се чувствам като всички останали защото нито в моето даскало нито по улиците виждам някакви други фешънчета.. ест има но .. са 1 2ма от 1342 човека..) та мисълта ми е ..... има разлика м/у хубаво и селско и много е тънка границата м/у селското и модерното .. :(

MoOnLiGhT_ShAdOw
05-21-2008, 04:33
Да съобщиш на обществото, че не отивате на никъде, е най-малкото безсмислено - то и без това е претръпнало от фешънчета на по 12-13-14, които се имат за голямата работа и мислят, че целият свят се върти около тях. А пък и ако си мислиш, че не се забелязва колко смешно изглежда например момче с една тубичка фон дьо тен и с розова прилепнала блузка, особено след като се води, че това момче е хетеро - е, грешиш.
Хубаво, че си се осъзнал, но не виждам да търчиш да промениш нещо, така че онези словоизлияния отгоре можеше да си ги спестиш...

partychild
05-21-2008, 04:52
ne samo 12-14 godishnite... v moq klas ima dosta takiva momicheta koito dori i po vreme na chas nespirat da se grimirat i si mislqt 4e te upravlqvat sveta.... :? 3 ot tqh sa tolkova tapi4ni gorkite no nepravqt ni6to po vaprosa.... neznam trudno e...kfo kato si oble4en dobre tfa neznachi 4e trqbva da si zlobar... :booooomb:

SINDEL
05-21-2008, 05:57
Мале, 4овек, колко си злеееее...
Ей от такива неграмотници до гуша ми е дошло

hipopotamka
05-21-2008, 06:14
ОМФГ
Ами братле..кво да ти кажа..има ги и свестни девойки..Ама те па не си падат по надуфки, фешънчета..Те си падат..всъщност..по момчета ;)
Верно сме си за кривата круша..

lipsvashh_mi
05-21-2008, 06:15
така е като си падаш по кифли...то в днешно време с лопата да ги ринеш таквиз същества..То вярно,че всеки си избира как да изглежда ама като видя някоя с 2 тона фондьотен(която прилича на мъртвец с него :lol: ) и едни 2 метрови цайси и се заливам от смях-.....Ама като имат каква да крият-нека.. :D

BlueCat
05-21-2008, 07:33
Тези, които имат цел в живота отиват нагоре, а тези, които се интересуват само от мотане по центъра, дрехи и т.н, отиват надолу.

MaLkaTa_LaDy
05-21-2008, 08:42
ОМФГ
Ами братле..кво да ти кажа..има ги и свестни девойки..Ама те па не си падат по надуфки, фешънчета..Те си падат..всъщност..по момчета ;)
Верно сме си за кривата круша..
+1

hole
05-21-2008, 08:57
Научи се да пишеш!

pav40
05-21-2008, 09:16
Братле щом си задаваш този въпрос значи се пак има надежда. Споко вашното е че и си го разбрал и знаи че не си единствен . Има и ужасно мн женски които мислят така . Аз се с такива ходя ;) и знаи не търси скъпото щот не винаги скъпото е наи хубаво а простичкото \\//peace\\// And Respect

hariboy
05-21-2008, 09:17
da ti kaja i az sam ot pleven i sam na sashtoto mnenie ......radvam se 4e si osaznal neshto za nashite momi4eta .....to ne naprazno ni se nosi slava........"na grad na stud i na KURVI"....no da ti kaja 4e drehite i vanshniq vid ne sa vsichko vajno kakvop se krie zad tqh.......

Wrathchild
05-21-2008, 10:09
Аз се чудя, как така вие, днешната младеШ, първо мислите за врАзки, а после за прЪвУпиЗ...

mickelangelo
05-21-2008, 10:45
Ами излизай забавлявай се ... но все пак търси любовта ... повярвай ще разбереш като я срещнеш а до тогава прави каквото ти скимне .. каквото сметнеш на момента за правилно ;) и всеки има прави да се държи както иска и да прави каквото иска стига да не вреди на никого ... когато някоя не ти харесва просто си заминаваш и тва е :)

kuklichka_bg
06-05-2008, 06:29
prestanete s tiq temi SEKI IMA PRAVO DA PRAVI KAKVOTO ISKAAAAAAAA! pFff ne go li raazbrahteei trq da ste super zadrastenqci ako kajete 4e edno momi4e koeto e feshanka primerno e grozna i vednaga spada kam KURVA ili naduta.Kak praite tiq zaku4eniq i ne samo za tui samo zlobeite v toq forum

Mementomori
06-05-2008, 06:33
Към обезличаване и сигурна деградация!Много е просто,Уотсън! :P

pepelq6kaaa
06-05-2008, 06:52
oooo napravo ujas s tes vraski poslednite mi sa bili samo po 3mes prosto ne razbiram za6to vvseki si hva6ta nqkoi za malko i posle.............tva mi pisna ve4

h4x0r
06-05-2008, 07:37
Към Магнум .44 калибър

alleks
06-05-2008, 07:59
oooo napravo ujas s tes vraski poslednite mi sa bili samo po 3mes prosto ne razbiram za6to vvseki si hva6ta nqkoi za malko i posle.............tva mi pisna ve4
:( и на мен :? ..на къде сме тръгнали ли на никъде ...до никъде няма да стигнем така :shock:

Remini
06-05-2008, 09:34
Мисля че си разочарован и депресиран :D
След като си фиешън защо не започнеш да тренираш футбол..мечтата на една малолетна ;)

He3HauKa
06-05-2008, 10:04
Фешан култура :razz: Всички тези момченца с бритончета и розови тениски ,които ходят по -често от мен на солариум и на фризиор и всеки ден си изправят косичките и малките момиченца ,които си мислят ,че светът се върти около тях.... всички те -на боклука

sweet_sorcerer
06-05-2008, 10:10
Хей, подкрепям те ! Наистина днешните девойки са някви КУРВЕТА НА ПО 12 ГОДИНКИ .... Не мога да им гледам жалкото съществуване.... вече почти няма такиива момичета, които да са стойностни ...
Хей, не съди по 1-2 овце за цялото стадо....аз,като представител на "нежния" пол трябва да отбележа, че има мн свестни и нормални момичета, явно обаче вие още не сте ги срещнали....а по темата - ами като го осъзнаваш, промени се, недей само да говориш! ПОвече действие, по-малко приказки!

Nefarian
06-05-2008, 10:51
Ходете да се гръмнете всичките гъзари... и се научете да пишете.Много мразя хора, които парадират с цената на дрехите си.

ПП: футболистчетата яко съкват

toni1992
06-05-2008, 12:44
Ми аз по принцип не съм футболист и ваобще не се интересувам от футбола и се извинявам за грешките защото копчетата на клавиатурата ми са се изтрили :D
абе авторе аз мисля че те е зарезала щото не можеш да пишеш , а иначе нито бритона ти е като хората нито си 90 кила чиста маса за да се праиш....Ам това как е моят бритон не е твоя работа или аз колко тежа .... и до момичето , мога да съм с нея когато поискам ....

Sarabi
06-05-2008, 13:06
Ти очакваш света да отива на хубаво ли ?
Хах... връзките да са ти най - големия проблем ще е хубаво.
Те отиват на още по - зле заедно с всичко останало.

pavkata91
06-05-2008, 13:49
То подкрепа трябва ли..то..вече чалгарите изпонаебаха България..Изпосринаха замъците на любовта и дигнаха свои замъци..на загубата и мъката.. :x :(

MonSitY
06-05-2008, 14:15
с вразките незнам какво става :razz: ама с връзките всяко поколение си е така.радвам се че си модерен фешаняга и че имаш и мозък в тиквата... :razz:

Miss_pain
06-05-2008, 14:35
prestanete s tiq temi SEKI IMA PRAVO DA PRAVI KAKVOTO ISKAAAAAAAA! pFff ne go li raazbrahteei trq da ste super zadrastenqci ako kajete 4e edno momi4e koeto e feshanka primerno e grozna i vednaga spada kam k***a ili naduta.Kak praite tiq zaku4eniq i ne samo za tui samo zlobeite v toq forum

Заключенията се правят лесно.Защото,повярвай....аз съм от София и има адски много фешънки които са си па грозни :? 8)