PDA

View Full Version : Skype Pass



KariZma
05-20-2008, 19:50
Здравейте, знам че не е мн редно, ама мн ме интересува -
има ли някаква програмка с която можеш да разбереш паролата на даден човек в Skype???
Моля ви да ми помогнете :) Мерси предварително!!!

lmao
05-20-2008, 19:58
не

KariZma
05-20-2008, 20:02
Why? :shock: :-k

xXxScreamxXx
05-20-2008, 20:07
ИМаааааААААаАааАААааАаАаа

CucAgMuH
05-20-2008, 20:10
ИМаааааААААаАааАААааАаАаа

Po-skoro ima nachin, programa - ne sym chuval...(ne che sym se interesuval mnogo...)

KariZma
05-20-2008, 20:13
ИМаааааААААаАааАААааАаАаа

Po-skoro ima nachin, programa - ne sym chuval...(ne che sym se interesuval mnogo...)
Добре, а все пак някой ще ми разкрие ли как става или... :(

Xanibal
05-20-2008, 21:03
Why? :shock: :-k
1во Ходи се скрий бе дебил гледай си твойта работа и не се еб*вай със личното пространство на останалите хора 2ро Има търсачка има поне над 30 такива просташки теми в който се пита за същата глупост 3то вместо да се заснимваш с глупости се захвани с нещо полезно :x

Presli
05-20-2008, 22:25
Има такава програма, но е платена и струва $75 ако не се лъжа :)

Xanibal
05-20-2008, 23:42
Има такава програма, но е платена и струва $75 ако не се лъжа :)
Попринцип бих казал за по прецакващо че ги продават примерно в Русе и се продават по 10 лв ама просто са не ми се занимава.Иначе добра лъжа замалко да се хване малкия ми брат :D .Хакерски програми за разбиване на пароли не се продават никаде те се правят и и сед тва некой ги качва в някой тракер щото WOW представям си примерно от Майкрософт да кажат предлагаме пиратски копия на Уиндоус само за 20 лв със качен медиа плеър или от някой сайт да кажат ето ви една много яка програмка с която ще можете да се еб*вате със сайта ни :D

Presli
05-21-2008, 11:08
Като написах Skype Hack и ми излезоха много сайтове .. щракнах на единият и ми излезе Skype Hack - $75 ! Апа ти за колко може да я намериш и кой се е хванал просто това не ме интересува, това си е твое собствено мнение :)

Xanibal
05-21-2008, 15:59
Ако ми я купиш ти давам 200 лв честно иначе ми зимаш компа който е на стойност повече от 1 000 лв,не загре ли че тва са буламачи като гората или награда бааси то малко логика се изисква,както казах примера със сайта "аа ето ви хак за 10 лв с която ще можете да ни блокирате сайта колкото си пъти пойската а ние ще се мъчим,не е ли забавно"

lmao
05-21-2008, 17:07
абе какви са тия смешки,някой ще продава скайп хакове, това са пълни глупости

lmao
05-21-2008, 22:04
абе какви са тия смешки,някой ще продава скайп хакове, това са пълни глупостиЕ защо?Аз ако имах щях да продавам ;)
да де ама я нямаш :)

Xanibal
05-21-2008, 22:17
о да и да я продаваш в някой сайт батее дали НСБОП нема те хванат може да е след 10 месеца ама ще хванат и ще има в затвора като от аламинут "Оййй коте,котееее"

impossible2
05-24-2008, 14:38
лелии ,чЕ гЛупосТии ...От КакЪъв Зор щЕе Се бъРкАш В ЛичНоТО ПросТрАнсТво На ДруГите беЕ .... :-x излишна тема ....да беше се потрудил да прочетеш някаде и дА поМисЛиш ПрЕди да я пуСн3ш

AnTiBuLLsHiTs
05-24-2008, 17:18
fa$h!oN b0y, освен педал, си и много грозен, но като пропуснем това си и лигав и доста тъп. Не не, чакай да го напиша по твоят начин:
тИ Си пЕдАл, гРоЗеН сИ кАт0 3аДниКа мИ и ЕдНа 0фЦа е По-уМнА оТ т3б

Така, по темата сега.
Разберете, не можете да вземете чужда скайп парола. Толкова сте тъпи, че дори да направят някой tool/exploit/etc дори да намерят дупка няма да успеете. Скайп е затворен протокол със затворен код. Трудно ще може да бъде разбит, освен ако не изтече вътрешна информация. Пък и да изтече информацията, която се предава м-у потребителите и сървъра е криптирана, не знам как, но щом на западналото UniBG DB им беше доста трудно за декрипт, това сигурно ще е адско. :-o
Но дори и да го направите това (фантазирайте си и чакайте оня отгоре да ви подаде ръка), хронология няма да можете да видите, защото тя се пази на компютърът на човека, където е логнат user-a. Тъй че е меко казано безсмислено. :o

Xanibal
05-24-2008, 18:24
fa$h!oN b0y, освен педал, си и много грозен, но като пропуснем това си и лигав и доста тъп. Не не, чакай да го напиша по твоят начин:
тИ Си пЕдАл, гРоЗеН сИ кАт0 3аДниКа мИ и ЕдНа 0фЦа е По-уМнА оТ т3б

Е тва беше некъв уникален Bullshit :D ,но оня фешън бий дето нищо нема да казвам за него има право щото не е правилно даже да се интересуваш от такова нещо,камо ли да търсиш чужда помощ :?

CucAgMuH
05-25-2008, 00:59
Така, по темата сега.
Разберете, не можете да вземете чужда скайп парола. Толкова сте тъпи, че дори да направят някой tool/exploit/etc дори да намерят дупка няма да успеете. Скайп е затворен протокол със затворен код. Трудно ще може да бъде разбит, освен ако не изтече вътрешна информация. Пък и да изтече информацията, която се предава м-у потребителите и сървъра е криптирана, не знам как, но щом на западналото UniBG DB им беше доста трудно за декрипт, това сигурно ще е адско. :-o
Но дори и да го направите това (фантазирайте си и чакайте оня отгоре да ви подаде ръка), хронология няма да можете да видите, защото тя се пази на компютърът на човека, където е логнат user-a. Тъй че е меко казано безсмислено. :o

http://en.wikipedia.org/wiki/Skype#Security_concerns

Няма да коментирам, вие сте достатъчно умни и големи за да разберете какво имам в предвид. Просто ще си го преместя в другият крачол, както всеки път когато чуя за скайп :)

HuSkA
10-16-2009, 15:59
а като не може защо един път ми бяха влезли в скайпа без никой да ми знае паролата :? на мен ми трябва начин за разбиване на парола в скайп защото си забравих моята и нито си помня и-мейла с който се регистрирах в скайп нито нищо защото с тоя скайп съм от когато имам компютър :cry: а не мога отново да си намеря всичките абонати :booooomb:

anonymous546178
10-16-2009, 19:57
вариант има ама е сложен за човек задаващ въпроса Как да хакна скайп ...

LittleDude
10-16-2009, 20:24
http://vbox7.com/play:c4dd69f0
http://vbox7.com/play:b46def05
8-) 8-) 8-)

DevilInDisguise
10-17-2009, 06:07
има както програма така и начини

HuSkA
10-17-2009, 07:03
е като има начини кажете ги де :( искам си стария скайп :cry:

machoka
10-17-2009, 07:42
абе има начин, стига с глупостите.

amk933
10-17-2009, 11:00
Има естествено начин. През Run-а с няколко команди и си готова, ама няма да ти кажа. 8-)

HuSkA
10-17-2009, 12:56
оффф егати хората сте само се правите на важни :( :( :( седя няколко дена на компютъра и се опитвам да си влезна в скайпа ще се побъркам вече :booooomb:

DevilInDisguise
10-17-2009, 14:17
оффф егати хората сте само се правите на важни :( :( :( седя няколко дена на компютъра и се опитвам да си влезна в скайпа ще се побъркам вече :booooomb: никой не е длъжен да ти ги каже... повечето са се добрали от някъде до това или са се сетили сами никой няма да ти ги каже примири се с това и си направи нов скайп

Genetix
10-17-2009, 14:33
От кога не бях влизал в този форум. Всички стари пичове са тук СисАдмиНо и Co. Чудя се дали Tqnko още е тук, според мен той ще умре в този форум :D таа... по темата ..

Да намериш паролата атакувайки Skype е загубена кауза ... Теми няма да развивам за редица други начини :D

DevilInDisguise
10-17-2009, 14:37
От кога не бях влизал в този форум. Всички стари пичове са тук СисАдмиНо и Co. Чудя се дали Tqnko още е тук, според мен той ще умре в този форум :D таа... по темата ..

Да намериш паролата атакувайки Skype е загубена кауза ... Теми няма да развивам за редица други начини :Dмного се дразня от изказвания като твоето... това че някой не могат не значи че всички не могат...

не съм срещал до сега нищо до толкова съвършено че да устои на каквото и да било....

Genetix
10-17-2009, 14:58
Имаше едно време Skype-security конференция на която бяха поканени най-добрите pen-tester-и в света да оценят това което беше създадено. Отзивите бяха велики (може би трябва да прочетеш статията след въпросната конференция ( http://www.skype.com/security/files/2005-031%20security%20evaluation.pdf )). Та след тази конференцията група от ентусиасти реши да определи награда от 1M $ на този които успее да пробие Скайп протоколите и да направи MITM. Е парите все още седят и никой не ги е взел. Може би трябва да се обадиш на тези твой хора да се пробват да ги вземат :P

HuSkA
10-17-2009, 15:22
оффф егати хората сте само се правите на важни :( :( :( седя няколко дена на компютъра и се опитвам да си влезна в скайпа ще се побъркам вече :booooomb: никой не е длъжен да ти ги каже... повечето са се добрали от някъде до това или са се сетили сами никой няма да ти ги каже примири се с това и си направи нов скайп аз не задължавам никои просто е тъпо само да казваш аз знам как ама няма да ти кажа :? ясно е че тук никой да ми помогне затова ще продължавам да си блъскам главата :-|

LittleDude
10-17-2009, 15:42
http://vbox7.com/play:c4dd69f0
http://vbox7.com/play:b46def05
кифете съ :lol: 8-) :P

machoka
10-17-2009, 16:28
абе има начин, стига с глупостите.