PDA

View Full Version : Ужасен ден



Spider4eto
05-20-2008, 19:51
Първо на отиване към даскало ми падна батерията и не можех да си слушам музика, после по английски госпожата се ядоса супер много и е подала молба за напускане и има шанс всички да останем на изпити, после по математика правихме контролно, след контролното да се събираме да ходим на някъв концерт обаче аз бях примряла от глад щото не бях яла цял ден и отскокнах до отсреща и с левчето което ми беше останало си купих кифлички със сирене и си седа пред даскало и си ям първата кифличка и изведнъж пакета се къса от долната страна и сички останали изпопадат. На отиване в автобуса беше супер жега и супер блъсканица. Прибирам се вече вкъщи с желанието и мисълта да си пиша с приятеля си, но уви него го нямаше и го чаках до 10 без 15 да се появи, с появяването си му разказах кво е станало и той започна да ми държи някво тъпо конско защо не съм поискала пари от някой друг, и за капак на всичко след има няма 10 минути си легна. :cry: Сигурно ще ме помислите за няква тъпа лигла с маловажни проблеми, но просто имах нужда да си излея душата някъде, защото нервите ми нямаше да издържат още много и щях да получа някоя нервна криза. Мерси на тези които изчетоха темата.

mArMaLaDkA
05-20-2008, 20:03
Оу,всеки има такива дни.Тогава ми се иска въобще да не съм се събуждала :D Relax...Take Easy :grin:

sladka_no_opasna
05-20-2008, 20:04
на всеки се слу4ва понякога да не му върви.Ама нали знаеш поговорката "всяко зло за добро".Недей да се ядосваш за дребни работи , защото няма смисъл.

MixXx
05-20-2008, 20:05
еми случват се по някога такива работи,спокойно,остава ти просто да се надяваш утрешният ден да е по-добър :?

Spider4eto
05-20-2008, 20:06
знам че са глупости ама едвам издържам

xXxScreamxXx
05-20-2008, 20:12
знам че са глупости ама едвам издържам


на времето (преди месец) и аз пуснах тема в която си излях 4увствата и мамка му вси4ки ме нападнаха 4е съм някаква лигла ... бля бля ... :?

Spider4eto
05-20-2008, 20:13
знам че са глупости ама едвам издържам


на времето (преди месец) и аз пуснах тема в която си излях 4увствата и мамка му вси4ки ме нападнаха 4е съм някаква лигла ... бля бля ... :? сиг е било супер гадно :(

BigFakeSmile
05-20-2008, 20:23
aa spox be sladuranke ni6to ne e tva :) az kakvito ujasni problemi imam na nikoi ne gi pojelavam tai 4e spox ne se qdosvai za gluposti taka ne moje6 da se radva6 na jivota :-)

Spider4eto
05-20-2008, 20:24
Мерси много на всички. Сега си пуснах некви яки песнички и като че ли ми е по-добре. Утре ще ми е минало :-)

Sladkiq_Vladko
05-20-2008, 20:27
Здравейте на всички от форума аз съм нов и е редно да започна така :)
та хвърлих му око на този форум харесами, а за тази тема какво да кажа и при мен има много такива дни и това е лошо, че няма с кой да ги споделя освен пред компа да стоя и си викам на него, но винаги след такъв ден/седмица поне един ден ми е добре, но след туй пак и така дано някога да е обратното вместо един ден да ми е + да е повече, а да е дните с - да са по малко :-x

Poison69Girl
05-20-2008, 20:27
Няма да ти казвам, че това не са никакви грижи, защото ти си го знаеш. По-скоро са някакви досадни ситуации, които при упределени условия наистина могат да те изкарат извън нерви :o
Ама ти сама си си виновна, че се ядосваш. По-спокойно. Наспи се, радвай се на пролетта и това е :grin:

TheNewReligion
05-20-2008, 20:36
Спокойно ! И аз съм имала лоши дни , но най-важното е да сме здрави ! :) Аз пък днес си купих шоколадов сладолед "Галакси". Окапах си блузата и 10 минути я чистих . Когато стигнах в училище чух първия звънец и започнах да ям сладоледа по-бързо , ама изведнъж го стиснах от притеснение и той се счупи . Аз рефлектично се плеснах с мръсната ръка и в това време идва моя възлюбен и целия сладолед пада на земята .Смея се около 4 минути (вече закъснявам) и се задавих . Тичам с ръце на устата (шоколадова :grin: ) към тоалетната да се измия , и нали чешмата не е с кранче , а с цъкалце . Не си премерих силата и бутнах цъкалцето на най-силната струя и се намокрих ! Плиснах си рефлективно лицето и гримът ми се размаза ! Изхабих 3 мокри кърпички за да се изчистя и от сладоледа и от чернилката . Закъснях за час и слава Богу ,ч е г-жата е свястна и не ми писа закъснение . :lol: :lol: :lol: :lol: Смях се цял час , докато се чистех ! :razz: :razz: :razz:

xXxScreamxXx
05-20-2008, 20:37
знам че са глупости ама едвам издържам


на времето (преди месец) и аз пуснах тема в която си излях 4увствата и мамка му вси4ки ме нападнаха 4е съм някаква лигла ... бля бля ... :? сиг е било супер гадно :(

ми 4естно казано да ... смисал целия ден ми бе6е скапан и после 20 човека да ми се заяждат ... просто адски кофти ми беше ама на следващия ден си4ко беше забравено :)

Baby_b
05-21-2008, 16:33
Нормално, просто не приемай нещата толкова навътре. И аз преди 2 дена имах такъв ден, е само началото после всичко си дойде на мястото. Та дори обстоятелствата да са ужасни гледай на теб да ти е добре и не се ядосвай за глупости :)

5StaR
05-21-2008, 16:57
Spider4eto не прави такива теми, че ще ми паднеш в очите, а ние не искаме това да се случи нали!! :-)

mumiikataa
05-21-2008, 18:36
Споко,нормално е.И на мен днес ми беше такъв ден...Конско от наще защо имам 5 за 2ри срок и 4 за годината...Контролно по испански...Никой нищо не знаеше...Хладилник-празен.Заедно с прасето попищяхме..Компа прави квото си иска...Така че споко.Не си единствена...

Spider4eto
05-21-2008, 20:20
Spider4eto не прави такива теми, че ще ми паднеш в очите, а ние не искаме това да се случи нали!! :-)хех добре ве, просто наистина вчера беше гадно от всичките тъпи неща, които станаха, но за сметка на това днес беше страхооотен ден :grin:

[B]a[N]D[i]T[k]a
05-22-2008, 00:00
спокс има и такива моменти ;)

Kassu
05-22-2008, 02:03
Само на мен ли ми се струва или приятелят ти е ебаси тъпака? 8-)

Spider4eto
05-22-2008, 08:02
Само на мен ли ми се струва или приятелят ти е ебаси тъпака? 8-) :razz: ако го бях помолила да остане щеше, ама си беше доста изморен щото цел ден на работа(а тя неговата не е кой знае колко лека), та не исках да го мъча 8-)