PDA

View Full Version : Харесвате ли...?



Sweet_Play_F
05-20-2008, 20:27
Харесвате ли срамежливи момичета/момчета?Постнах тази тема,защото понякога и аз съм такава.Понеже съм убедена че едно момче ме харесва,а и аз напоследък започнах и като ме заговори и се притеснявам.Даже наскоро си срeщнахме погледите и аз се усмихнах и започнахме да се хилим.Дайте съвети как да се поотпусна.И специално за момчетата,бихте ли намерили това за сладко?

Lord_Of_The_Night
05-20-2008, 20:42
Харесвате ли срамежливи момичета/момчета?Постнах тази тема,защото понякога и аз съм такава.Понеже съм убедена че едно момче ме харесва,а и аз напоследък започнах и като ме заговори и се притеснявам.Даже наскоро си срeщнахме погледите и аз се усмихнах и започнахме да се хилим.Дайте съвети как да се поотпусна.И специално за момчетата,бихте ли намерили това за сладко?

Аз лично да,няма значание дали е срамежлива или е по отворена стига да ми е добре с нея,това е най-важното,а доколкото за срамежливоста всичко е на психическа основа,трябва просто да си внушиш че няма нищо страшно или нещо друго,това са нормални взаимоотношения.Аиде успехи!!

VinDiesel
05-20-2008, 20:44
Според мен по-срамежливите момичета са и по свястни :). Отпускаш се и толкова няма какво да се срамуваш говориш си без да ти пука и толкова :P

Spiderm@n
05-20-2008, 21:04
Ми срещайте си погледите по-често, т'ва че сте се захилили според мен си е едно отпускане, кат се захилите 3-4 пъти и ше ти дойде някоя тема за разговор, да не мънкаш :).

vvs_go
05-20-2008, 21:50
haresva mi edno sramejlivo momi4e ostanalite gi haresvam nesramejlivi

al_bundy316
05-20-2008, 22:04
Тва ми е любимият тип момичета :smt055 . Както казаха по-нагоре това са и по-добрите и свестни момичета. Много мраза разни курвета на по 14-15 години, дет се превземат и се прават на голямата раота. Но най-важното е, разбира се, чувствата да са взаимни... :)

5StaR
05-20-2008, 22:09
Пийни 200 грама водка и ще се отпуснеш :) .. вярвай ми.

(Flirt - Green apple)

gPa3HuTeJl
05-21-2008, 11:52
Аз лично харесвам по - срамежливи момичета... тр1пката е по - голяма при тях..

Van4y
05-21-2008, 12:40
Аз лично харесвам по - срамежливи момичета... тр1пката е по - голяма при тях..
И аз ся харесвам такова момиче ма шибаното е ,че аз също съм срамежлив иии :-o трудно бива флирта.А аз гледам повече да я слушам щот някак ме е срам и се глупости говоря :o

yuyuto
05-21-2008, 12:42
Ем то е сладко мноу, ама до един момент... После вече ти писва да минава покрай теб нонстоп, да те гледа тайно, ама като го погледнеш от срамежливост да се прави, че не те вижда... Първите няколко пъти като те наобикаля често, ок, сладко е, чаровно е, ама после, ако не предприеме нищо, почва да ти става тъпо... :?

MartyParty
05-21-2008, 12:43
Ами...стига да ме обича,ще го харесвам какъвто е.

vilinanova
05-21-2008, 12:45
Аз харесвам повече срамежливи момчета, по-невнни са! :oops:

mArMaLaDkA
05-21-2008, 20:20
Ми срамежливо момче...примерно първите няколко пъти да го е срам да те гледа продължително,да ти се усмихва свенливо,тогава е сладурско,понеже му личи,че е хлътнал и не иска да обърка работите.Ама ако е толко задръстен,че да не може едно здрасти да каже или един телефон да ми поиска,тогава вече не намирам смисъл да се занимавам.

Ophelia
05-21-2008, 20:23
Срамежлива до дадена степен не до толкова, че да не могат да ти кажат две думи на кръст.Ама и големи отворковци не обичам :D

[B]a[N]D[i]T[k]a
05-21-2008, 23:25
Понякога съм толкооова срамежлива че няма на къде.. друг път съм доста несрамежлива.. и за мен това поне е гомям проблем :( аз не си падам особено по срамежливи момчета но аз съм такава.. ахах мн зле.. :smt059

пЛюш!нкаАа~
05-22-2008, 06:38
a[N]D[i]T[k]a]Понякога съм толкооова срамежлива че няма на къде.. друг път съм доста несрамежлива.. и за мен това поне е гомям проблем :( аз не си падам особено по срамежливи момчета но аз съм такава.. ахах мн зле.. :smt059 +1 :-D

`loretka`
05-22-2008, 07:56
a[N]D[i]T[k]a]Понякога съм толкооова срамежлива че няма на къде.. друг път съм доста несрамежлива.. и за мен това поне е гомям проблем :( аз не си падам особено по срамежливи момчета но аз съм такава.. ахах мн зле.. :smt059 +1 :-D
+1 :-D

Nutty_
05-22-2008, 08:06
Мии..аз съм доста сремежлива :oops: ,макар че до сега съм харесвала някве отворковци ,ама зависи :)

sexy_eJlz
05-22-2008, 08:23
Ми т0 и аз бях 0т срамежливите няк0га, ама ся съм 0т п0-0творените ... Кат0 си МН0Г0 срамежлива и 0т притеснение 0плескваш цялата раб0та ... За тфа се п00тпусни ... Е все пак тряа да имаш някъф срам .. :D

Айди успех1 :-) :-P

krisi_bep
05-22-2008, 08:29
a[N]D[i]T[k]a]Понякога съм толкооова срамежлива че няма на къде.. друг път съм доста несрамежлива.. и за мен това поне е гомям проблем :( аз не си падам особено по срамежливи момчета но аз съм такава.. ахах мн зле.. :smt059 И аз съм така..Отпускам се в по-позната среда.Несрамежливите момчета мисля,че ме предразполагат да показвам себе си,а не да се свивам,защото аз съм страааашно срамежлива...

iiirish
05-22-2008, 09:42
по принцип няма защо да разпъваме невинните на кръст, дето се вика ;) това, че някой е срамежлив по характер не значи, че е по-лош от останалите, или още по-малко от тия, дето се правят на "големите гъзари".
просто зависи от човека. имам приятелка, която познавам вече от 5 години и така и не може напълно да се отпусне, което естествено в един момент вече става дразнещо. но пък тя не е виновна за това, нали...

Ivalinka
05-22-2008, 17:52
аз не харесвам срамежливи момчета...

Невротичка
05-22-2008, 18:16
мен ме очароват срамежливите.

Qnchety
05-22-2008, 18:21
Не :-x Тоя срам... не мое кае на момичето, че го харесва :D

babity
05-22-2008, 19:40
Аз по принцим съм много срамежлива. Винаги се притеснявам ужааасно много. Сега се сещам за една случка. За първи път се виждах с едно момче. Разбрахме се да го чакам на една детска площадка. Седя си аз, чакам го. Мернах го от далече и забих поглед в земята. Имаше шише от Пит Бул на земята и около половин час (докато момчето беше с мен) не отделих очи от бутилката и бях супер изчервена и спечена. :D :D Или пък един път седях в една кола, чагъртах си лака на палеца около 15 минути докато момчето се опитваше как да ме отпусне. Като разбра, че явно няма да си говорим (защото бях се изчервила като домат и гледах през прозореца), ме излъга, че имало нещо на задната седалка и като се обръщах се приближих до него и той ме целуна. :oops: :D :D :D :D Та... идеята ми е, че на някои така им е по - интересно, защото е готино като знаят, че са те отпуснали, че един вид им имаш доверие след като си успяла да си пребориш притеснението и се чувстваш сигурна. Обаче прекаленият срам води и до нежелани последствия. В смисъл... ако си прекалено мълчалива може и да изгуби интерес.

Rossmary
05-22-2008, 19:47
Мда. И аз съм доста срамежлива... То не знам и как да го опиша. Хем не знам какво да кажа, хем някой път решавам да кажа "НЕ" на срамежливостта и говоря абсолютни простотии, защото не мога да си събера мозъчното вещество. Просто изключвам, не знам... :-o Харесвала съм всякакви, но по-'отворените' са по-добре :-D

Van4y
05-22-2008, 20:04
То не знам и как да го опиша. Хем не знам какво да кажа, хем някой път решавам да кажа "НЕ" на срамежливостта и говоря абсолютни простотии, защото не мога да си събера мозъчното вещество. Просто изключвам, не знам... :-o
+1 същата работа е и при мен ,просто яко простотии дранкам :shock: затова можеби съм още сам,щото гледам да не говоря много пред момичетата па и те не започнат някоя тема :-x

soul1199
05-24-2008, 18:57
haresvam sqkvi mom4eta,srameglivi ili ne,opredelqm gi po haraktera,men sa6o ma hva6a srama

Obsession
05-24-2008, 19:11
Аз съм леко срамежлива... Зависи от момчето, но съгласете се, че, ако и той е мн срамежлив си е голямо затруднение в отношенията :D

FENKATAA
05-24-2008, 19:19
за момиче става ноо срамежливо момче НЕ! Обичам по отворените

poolity_vd
05-24-2008, 19:24
мен най-често трябва да ми вадят думите с ченгел от устата :oops: :oops: не знам защо е така :o винаги съм толко спечена като се видя с момче :?

dimanushka
05-24-2008, 21:20
мене все ме мислят за срамежлива.. аз не се мисля за такава или поне не за толкова колкото ме изкарват.... и все се майтапят като ми казват : "Тихите води са най-дълбоки" 8)

H8_mE
05-25-2008, 06:15
Харесвате ли срамежливи момичета/момчета?Постнах тази тема,защото понякога и аз съм такава.Понеже съм убедена че едно момче ме харесва,а и аз напоследък започнах и като ме заговори и се притеснявам.Даже наскоро си срeщнахме погледите и аз се усмихнах и започнахме да се хилим.Дайте съвети как да се поотпусна.И специално за момчетата,бихте ли намерили това за сладко?
Ами след време ще се поотпуснеш споко!вСе ще стане нещо щом и двамата се харесвате,няма как да издържите без да предпиемате нищо.И щом те е харесал,не се притеснявай толкова!Просто си повтаряй колко си спокойна! :P