PDA

View Full Version : Съвети



Sweet_Play_F
05-20-2008, 20:32
Дайте своите предложения зa флирт и закачки..Какви са вашите малки тайни?Например какво най-често казвате или правите,за да зарибите някого?

VinDiesel
05-20-2008, 20:42
Нямам точно определени фрази просто ръся малко простотии и повечето правя смях :)

Lord_Of_The_Night
05-20-2008, 20:47
Дайте своите предложения зa флирт и закачки..Какви са вашите малки тайни?Например какво най-често казвате или правите,за да зарибите някого?
Малко е тъпо да отидеш с готови фрази и неща,за мен сичко трябва да стане импулсивно,каквото чувстваш.

apparition
05-20-2008, 20:55
е нали уж са малки тайни....наблягам на тайни О.О :D

prettyIdeath
05-21-2008, 03:32
ХеХ.. дръж се на положение. Ако ще свалям някой то трябва да си заслужава, а пък и в повечето случаи не правя почти нищо. Всичко само си става...
Не се лигави много и не бъди "лесна" , понеже рискуваш да тръгнат с теб, само за да те опраят...

MoOnLiGhT_ShAdOw
05-21-2008, 04:53
Този глагол "зарибявам" ми е много смешен. :-D
По темата: бъди себе си просто. Ако например си стеснителна, а сложиш къса пола и се гримираш тежко на среща, най-малкото ще ти е некомфортно. Пък и си представи, че момчето не харесва къси поли и грим - ще си вкараш сама автогол. Така че си стой такава, каквато си, защото този, който те приеме такава, наистина си струва. И най-важното - винаги се усмихвай, защото не знаеш кой ще се влюби в усмивката ти. ;)

partychild
05-21-2008, 05:08
Този глагол "зарибявам" ми е много смешен. :-D
По темата: бъди себе си просто. Ако например си стеснителна, а сложиш къса пола и се гримираш тежко на среща, най-малкото ще ти е некомфортно. Пък и си представи, че момчето не харесва къси поли и грим - ще си вкараш сама автогол. Така че си стой такава, каквато си, защото този, който те приеме такава, наистина си струва. И най-важното - винаги се усмихвай, защото не знаеш кой ще се влюби в усмивката ти. ;) :smt007 :smt011

BlueCat
05-21-2008, 07:35
Дам усминката, погледа, излъчването са най-важните неща. Ако искам да сваля някой мятам един секси поглед и една чаровна усмивка :D

pav40
05-21-2008, 09:24
Този глагол "зарибявам" ми е много смешен. :-D
По темата: бъди себе си просто. Ако например си стеснителна, а сложиш къса пола и се гримираш тежко на среща, най-малкото ще ти е некомфортно. Пък и си представи, че момчето не харесва къси поли и грим - ще си вкараш сама автогол. Така че си стой такава, каквато си, защото този, който те приеме такава, наистина си струва. И най-важното - винаги се усмихвай, защото не знаеш кой ще се влюби в усмивката ти. ;) :smt007 :smt011 =D> =D> =D> =D> Най-важното е да бъдеш себе си . Човека трябва да те хареса такава каквато си иначе е изгубено време , а и ти не би искала да ходишс човек , който не подкрепя вижданията ти и тн... БЪДИ СЕБЕ СИ! ;););)

donkihot
05-21-2008, 09:28
просто съм себе си...ако не стане-значи човека не е за мен