PDA

View Full Version : кръв от носа



Mc_to
05-20-2008, 20:38
hora nz kade trqbva6e da q sloja taq tema i za tfa tuka re6ih

eto i problema to4no predi 10 min mi te4e kr1f ot nosa sutrinta 2 p1ti i sega pak 2 p1ti ve4e mn 4estopo4na da mi se slu4va super gadno e posle me boli glavata nz kvo da praa :shock: pritesnqvam se ve4e :shock: :( spored vas opasno li e ne6to nz

7 точка от правилата
moderated by Coki
Заглавията на темите трябва да са на КИРИЛИЦА.

KariZma
05-20-2008, 20:46
Споко!!! и на мен често ми тече кръв от носа.
Просто имаш слаби капиляри - това е! :)
Нема се плашиш :o

Iv4eTy
05-20-2008, 20:47
Ами като бях малка доста често ми течеше кръв, от слаби капиляри е по принцип, но щом и главата те боли няма да е лошо да идеш на лекар. Може нищо да ти няма, но за най-сигурно ...

Mc_to
05-20-2008, 20:54
znam i az misleh da hoda za6toto sutrinta kato tr1gvah za daskalo me iznenada v reisa :( be6e super ujasno i tova po4ti seki den :shock:

Iv4eTy
05-20-2008, 21:00
Доста е неприятно, да не би да си се ударил нещо за да ти теква така тая кръв... ?! Ноо иди на лекар най-вече заради главоболието, защото от едно просто главоболие колко неща можеш да си докараш....

Mc_to
05-20-2008, 21:04
ne nesam se udqrql na4ii stavam sutrinta otiam da se izmia i po4na te4e kr1f oprai se izlizam hva6tam reisa i pak :-o :shock: i sa predi da pusna temata pak 2 p1ti ujasno e no 6e ida dolekarkata da vida znam 4e e ot slabi kapilqri tfa e 100% noo e mn 4esto i me boli glava i 6e otida da vida :cry:

Loshotia
05-21-2008, 12:15
Аз също съм така. Но аз имам и анемия и слаби капиляри- трудно ми спира тако потече един път. Ходила съм по много лекари, горили са ми ги със сребърен нитрат, хапчета съм пила и слава Богу, от една две години сериозни проблеми нямам.

Exsanguination
05-21-2008, 12:20
спри да си бъркаш в носа 8-) :D :lol:

5StaR
05-21-2008, 17:01
В цикъл си сигурно :razz: :razz:

st1ka
05-21-2008, 19:35
И аз имам същия проблем откакто преди две години сестра ми ме удари право в носа...

MalthazaR
05-22-2008, 08:46
НЕ СЕ ПЛАШИ !!! и аз имам този проблем! Просто имаш слаби капиляри, питъл съм доктора! На мене ми изписа едни кръвоспиращи тампони за носа. Казват се GELASPON STRIP. Постоянно си ги нося в чантата и нямам проблем. Просто като ми текне кръв от носа си слагам един такъв тампон и то спира. ВАЖНО Е като ти текне кръв от носа да не се притесняваш, защото като се притесняваш вдигаш кръвно и в следствие на това почва да тече по-обилно ! НАДЯВАМ СЕ ДА СЪМ ТИ ПОМОГНАЛ

mumiikataa
05-22-2008, 09:03
От капилярите е, но и като добавим, че напоследък е много топло това подсилва всичко.И аз имах този проблем, но някак си ми мина..

MalthazaR
05-22-2008, 09:19
Np :)

Mc_to
05-22-2008, 10:02
НЕ СЕ ПЛАШИ !!! и аз имам този проблем! Просто имаш слаби капиляри, питъл съм доктора! На мене ми изписа едни кръвоспиращи тампони за носа. Казват се GELASPON STRIP. Постоянно си ги нося в чантата и нямам проблем. Просто като ми текне кръв от носа си слагам един такъв тампон и то спира. ВАЖНО Е като ти текне кръв от носа да не се притесняваш, защото като се притесняваш вдигаш кръвно и в следствие на това почва да тече по-обилно ! НАДЯВАМ СЕ ДА СЪМ ТИ ПОМОГНАЛ


da mersi mnogo :-)

GREEN_OR_DEAD
05-22-2008, 17:55
Споко това е много често срещано особено сега като се позатопли. ПАЗИ СЕ ОТ СЛЪНЦЕ ! Ходи със шапка лятото, за да не ти напича главата пряко. и отиди на лекар да ти изпише някакви витамини ли нз точно какво за подобряване здравината и еластичноста на капилярите. Подсили си организма сега за лятото :)

MalthazaR
05-22-2008, 18:23
Споко това е много често срещано особено сега като се позатопли. ПАЗИ СЕ ОТ СЛЪНЦЕ ! Ходи със шапка лятото, за да не ти напича главата пряко. и отиди на лекар да ти изпише някакви витамини ли нз точно какво за подобряване здравината и еластичноста на капилярите. Подсили си организма сега за лятото :) НОСИ ШАПКА !!! и също така като отидеш на плажа си я взимай. Аз вече нямам този проблем незнам как но мина от самосебе си.

stoi4encety
05-23-2008, 09:43
moje da ima6 slabi kapilqri i ti kato mene i men po4ti vseki pat kato me udarqt leko v nosa i po4va da mi 6urti adski mnogo krav :D

DarknessAngel
05-23-2008, 18:06
hora nz kade trqbva6e da q sloja taq tema i za tfa tuka re6ih

eto i problema to4no predi 10 min mi te4e kr1f ot nosa sutrinta 2 p1ti i sega pak 2 p1ti ve4e mn 4estopo4na da mi se slu4va super gadno e posle me boli glavata nz kvo da praa :shock: pritesnqvam se ve4e :shock: :( spored vas opasno li e ne6to nz

Имах същия случай и на мене ми е текло в автобуса и за два дена ми тече кръв 3 пъти.След 5 дена ми дойде,а и преди ова имах болки в главата и стомаха.Но се надявам да ти мине.

saysonic
05-24-2008, 12:59
На мене лично имам периоди в годината от порядъка на 3,4 месеца ми тече всеки ден,че даже и по два пъти на ден....аз имам сляби капиляри и мене не ме боли глава.....но по-добре иди на лекар и го питай...да ти е спокойно поне.... .

RUSNAKABG
05-24-2008, 16:43
И на мене още от малък ми тече кръв от носа! Особенно лятото! И мене са ме горили няколко пъти със сребърен нитрат или ко ту е там, ама неминава! А щом те цепи и главата, значи имаш високо кръвно! Иди на личен и после на УГН! :)