PDA

View Full Version : За Veet



neboise
05-21-2008, 07:29
Така вчера реших да си купя тези виит да ги пробвам.Започнах с подмишниците беше ужасно изхабих 2 двоини ленти за да махна горе долу сичко и наи накрая пак остана да не говорим че болеше ама караи аз търпя на болка знам ли че е кратка та колкото и силна да е, но болката га има и днес целите са зачервени и наболяват вчера имаше и кървави петна ама това било нормално,не са ефективни изобщо и на 20 двоини ленти слагат само по 4 лепкомахащи кърпи това е безобразие те са толкова леко напоени че требва минимум 10 да са поне.Съвет за да махнете лепкавото неизползваите сапун или спирт непомага това се махка с олио.

Преди съм пробвал със епилатор ама тои (не боли колкото виит) ама не премакава и тои нищо само ги накъсва поне този специялния браун силк епил някакав.

Вече незнам какво да пробвам до гуша ми доиде дали при козметик кола маската ще боли както виит и дали ще е ефективно незнам ;(

hottie
05-21-2008, 07:51
тея веет колкото и да ги рекламират за нищо не стават ! Въобще не ги харесвам. Предпочитам българската класическа кола маска !
Иначе не знам.. мажи се с крем за да хидратираш кожата пък то ще мине до ден-два.

Chefinkaaa
05-21-2008, 08:01
Veet sa golemi izmamnicii.. lenti4kite samo nqkoi s1m polzvala .. to i to be6e predi vreme.. ne pomnq da me e bolqlo.. no pomna kak ostavaha kos1m4eta :? da ne govorim 4e probvah da si vzema ot tezi krem4eta za premahvaneto na kosmite.. krakata izglejdaha perfektni dokato sled okolo 20 min sled izmivaneto na krema.. se poqviha ogromni 4erveni petna... ujasno be6e.. be6e me sram .. lqtoto s takiva kraka da izlezna.. ujas ujas.. po hubavo epilator ili klasi4eskata kola maska i kozmetik...

05-21-2008, 09:10
Хора,а някой да знае дали има нещо от сорта...например да си купиш кола маска и да си я приготвиш,както козметик,само че в домашни условия... :grin:

Abigoria
05-21-2008, 09:13
Хора,а някой да знае дали има нещо от сорта...например да си купиш кола маска и да си я приготвиш,както козметик,само че в домашни условия... :grin:
Мн ясно, братовчедка ми си взема само такава ... Марка нз обаче... :)

windows
05-21-2008, 09:14
Въобще не ги харесвам.

05-21-2008, 09:17
Да,обаче топла ли е...и откаде се купува? и как се приготвя? :oops:

Chefinkaaa
05-21-2008, 15:22
Да,обаче топла ли е...и откаде се купува? и как се приготвя? :oops:

Аз знам как да си направиш с мед :P домашна :D

i_bleed
05-21-2008, 15:41
Да,обаче топла ли е...и откаде се купува? и как се приготвя? :oops:
Бях видяла едни такива машинки като при козметичката които затоплят колата-маска и се нанася с тях (на мен ми приличат малко на рол-он) на "Арена на красотата" в НДК преди 1 година, но не помня цената. Иначе с тях се продаваха и потрони (пълнители) с кола маска. Обаче не помня марката за съжаление :(

CherryKisS
05-21-2008, 15:57
Да,обаче топла ли е...и откаде се купува? и как се приготвя? :oops:

Аз знам как да си направиш с мед :P домашна :D





Как :o

pepsuu
05-21-2008, 17:27
Чувала съм от френдки,че е мн ефикасно,а от други,че е мн гадно и неефикасно :booooomb:

Chefinkaaa
05-21-2008, 17:57
Да,обаче топла ли е...и откаде се купува? и как се приготвя? :oops:

Аз знам как да си направиш с мед :P домашна :D





Как :o

Мед,лимонче,захар,сол и малко вода.. тва го разбъркваш и така малко на котлона.. да се разтопи захарта.. после чакаш да изстине.. ии го ползваш.. солта и лимона са да не се инфектира.. :)

fuklu
05-21-2008, 18:09
Да,обаче топла ли е...и откаде се купува? и как се приготвя? :oops:

Аз знам как да си направиш с мед :P домашна :D





Как :o

Мед,лимонче,захар,сол и малко вода.. тва го разбъркваш и така малко на котлона.. да се разтопи захарта.. после чакаш да изстине.. ии го ползваш.. солта и лимона са да не се инфектира.. :)


Kvo se lepka :D:D:D:D

Chefinkaaa
05-22-2008, 19:20
Да,обаче топла ли е...и откаде се купува? и как се приготвя? :oops:

Аз знам как да си направиш с мед :P домашна :D





Как :o

Мед,лимонче,захар,сол и малко вода.. тва го разбъркваш и така малко на котлона.. да се разтопи захарта.. после чакаш да изстине.. ии го ползваш.. солта и лимона са да не се инфектира.. :)


Kvo se lepka :D:D:D:D

Ми аз например ползвах лентичките от кола маските...от обикновените.. или съм чувала че става с плат.. няква стара тениска правиш я на лентички.. пък може да си купиш и такива .. нз как се наричат.. които козметичките ползват :)

Kras4eto_lp
05-22-2008, 20:11
Аз не се оплаквам нито от епилатора ми нито от Вийт...и двете ползвам и съм си доволна. А иначе ти ако искаш ходи на козметик да ти махне космите :)

Wrathchild
05-22-2008, 20:30
Предпочитам кола маска.
Но когато нямам време да отида залагам на Veet, а ако съвсем нямам - на самобръсначка. Не махат всичко, останалото го махам или със бръснача или с пинсета, но са далеч по-добре от Strep, които пък нищо не ми махнаха.

Spider4eto
05-22-2008, 20:33
аве вийт нищо не струваhttp://www.getsmile.com/emoticons/funny-smileys-68129/no2.gif

little_elf
05-23-2008, 17:04
Veet не съм ги пробвала и нз,но мога да ти препоръча на Taky,мн съм доволна от тях 8)