PDA

View Full Version : ОТЧАЯНИЕ



house_man
05-21-2008, 08:04
Здравейте , искам и аз да споделя моята тъжна история. На 18 съм , старая се да изглеждам горе долу добре , дрешки , парфюми и т.н. Не съм сдухан . Не испускам петък и събота дискотеки партита въобште,но се оказа че ми липсва едно нешто което се оказа най-важното.А именно сродна душа,затова съм и толкова нещастен и ми иде да се самоубия.От 8 месеца се виждам с едно прекрасно момиче,влюбен съм страшно много в нея , казах й го ,но за жалост ще остане само приятелство.Просто тя не изпитва никакви по силни чуства към мен.Още по гадното е че тя сподели че си е харесала един много добър приятел.Точна е казва ми сичко в очите , но хора кажете как да я забравя . Живота ми се срина с това момиче , психически съм съсипан вече и не издържам.Хората казват далеч от очите далеч от сърцето , но при мен са такива обстоятелствата и ще я виждам.Страшно нещастие въобще не ми върви в любовта.Дайте мнения и съвети plss

MoOnLiGhT_ShAdOw
05-21-2008, 08:11
Ти пък не бъди такъв егоист, сякаш искаш всичко или нищо. Приятелството щеше да ти е доволно достатъчно, ако наистина искаш да си толкова близо до нея. А после... кой знае, може да сподели чувствата ти. Но не форсирай нещата, нито пък се сдухвай за глупости.

house_man
05-21-2008, 08:17
нз може би е така . Но, ми каза че едвали някога ще имам шанс и да не се надявам на нищо

пЛюш!нкаАа~
05-21-2008, 08:20
Ей тя не е единственна,и незаменима :) .Мисля,че си си втълпил,че е единствена и незаменима.По-добпе приеми нещата такива каквито са..може би е било писано така да стане..защото рано или късно ще намериш друго момиче.Погледни нещата от другата страна :) .Ако искаш да я забравиш - ще ти трябва време..а щом се виждате често..прави неща които ти харесват..излизай с приятели.. :)

xvd
05-21-2008, 08:22
Решението е да не ти пука толкова, мисли за себе си без да прецакваш другите, но и без да ти се качват на главата. Спортувай, знай че трябва да си пич без да се излагаш и не обръщай внимание толкова на чувствата, които не са споделени. Момичето трябва да разбере от самото начало, че ти определяш правилата и ако не ти изнася не се занимаваш - така за мен е най - добре. Изгради си една стена, така няма да страдаш. И запомни, че момичетата обичат пичовете, не някви лигльовци или тъпаци. Харесват момчета, които си знаят цената.

house_man
05-21-2008, 08:24
много трудно . аз ставам и лягам с мисълта за нея . няма да крия за пръв път се чуствам влюбен . почнах да праа глупости само и само да не мисля за нея но не става.

MoOnLiGhT_ShAdOw
05-21-2008, 08:26
нз може би е така . Но, ми каза че едвали някога ще имам шанс и да не се надявам на нищо
Виж, никога не трябва да се зарича така човек, защото в следващия момент всичко става. Започнете да си лафите, станете приятели, покажи й, че можеш да си точен и печен, но бъди мил. Така тя ще започне да ти споделя и кой знае - може да стане заварката. Но не се сдухвай, не се отчайвай и й покажи, че си млад човек, който знае как да използва времето и възможностите за забавление, които има.

house_man
05-21-2008, 08:30
така е попринцип, но ми е супер гадно.ще се опитам да запазя приятелски отношения , но не успея ли да се оправа , ще я помола да ме отблъсне така че да я намраза

MaLkaTa_LaDy
05-21-2008, 08:31
Не трябва да правиш глупости. Аз съм малко далеч от това влюбване, за което говориш, но ако се запознаваш с други момичета, може и да си харесваш някое и така малко по малко всичко ше отшуми. Щом ти е казала, че нямаш шанс, няма смисъл да се занимаваш с нея повече.

house_man
05-21-2008, 08:33
тва също е вариант , но в момнта нямам самочуствие да си купа цигари , пук камо ли да се запозная с друго момиче

xvd
05-21-2008, 08:39
Абе пич, не се сдухвай така, щото става oще по - зле. Знам к'во ти е, обаче с тая психика за никъде не си. Пусни си некоя балада, разчувстай се малко, докато ти мине и давай напред. Забрави да ставате приятели, тя затова не те иска, щото не те възприема като недостижим, а като "приятелче". Момичето иска някой, с който да се чувства сигурна. Пак ти казвам, знам кво е, но забрави да бъдеш приятел с момиче, камо ли такова, което харесваш. Просто си го избий от главата.

house_man
05-21-2008, 08:43
вярно си е , но съм такъв в тва отношение показвам слабост . нз дали ще мога да прекратя сякви контакти с нея

xvd
05-21-2008, 08:51
Ако ти сам не се стегнеш, никой няма да ти помогне. Не знам какъв тип човек си, ходи на фитнес или плуване, изразходвай енергия, научи се да приемаш поражения, щото така се става мъж. И не ставай путка заради путка, като един вид те е отрязала, не бъди и ти същия дървеняк. Дръж се добре с момичетата, но по - резервирано.

house_man
05-21-2008, 08:57
хода на фитнес . постоянно гледам някък си да си запълвам времето,но нали ти казвам брат за пръв път ми се случва такова нещо и напрао нз на къде да подхвана

slun4ice_90
05-21-2008, 08:58
Виж сега,не приемай това като краят на света.Аз съм на мнение,че трябва да си й приятел.И трябва да се стегнеш,какви са тия глупости "нямам самочувствие"..?Горе,главата и смело напред!Както казаха,преди мен не се заричай,защото човек,не знае какво му готви живота! :-P :grin: Успех и гледай по-ведро на живота. :-)

house_man
05-21-2008, 09:02
ще се опитам,макар че съм пълен с отрицателна енергия и емоции към всичко

xvd
05-21-2008, 09:06
хода на фитнес . постоянно гледам някък си да си запълвам времето,но нали ти казвам брат за пръв път ми се случва такова нещо и напрао нз на къде да подхвана

Ми има и такива моменти, живота не е само цветя и рози. Просто по някакъв начин емоцията трябва да излезе от теб - дали чрез музика или спорт, или квото и да е. Мисли за пари, за часовници, изобщо за всичко, което те кефи. Чувствай, но не залагай на празни надежди, по принцип говоря. Бъди реалист. Аз например се стремя към пари, като по този начин си гледаш кефа с приятелите, а и намирам упора в тях, то е нещо като терапия, както е и музиката.

house_man
05-21-2008, 09:14
брат обикалям кафетата и дискотеките като ненормален пукам маса пари да се наливам , почнах и с некви ектстри от време на време ако се сещаш за кво ти говора и не и не . просто нз тряя ми доиде некъв акъл и да забрава сичко щото иначе не журви на добре

xvd
05-21-2008, 09:18
Ти просто си си втълпил и това ти е проблема. Има и други момичета, много по-хубави сигурно от нея, няма незаменими хора. Ти си и станал като роб - много гадно. Не я виждай изобщо, ако тва ще ти помогне.

slun4ice_90
05-21-2008, 09:19
брат обикалям кафетата и дискотеките като ненормален пукам маса пари да се наливам , почнах и с некви ектстри от време на време ако се сещаш за кво ти говора и не и не . просто нз тряя ми доиде некъв акъл и да забрава сичко щото иначе не журви на добреТака,няма да ти дойде акъла..забрави просто...намери друг начин. :?Единственото,което постигаш по този начин е да си хвърляш кинтите..на вятъра+гаден махмурлук.Не е много добра комбинация нали?

house_man
05-21-2008, 09:21
ще се опитам нямам друг избор . тряя преглътна сичко и да продулжа напреде някък си

slun4ice_90
05-21-2008, 09:22
ще се опитам нямам друг избор . тряя преглътна сичко и да продулжа напреде някък сиНе,"ще се опитам",а си кажи,че обичаш себе си и няма да се отчайваш..толкова.И,че ще превъзмогнеш това. :-P :grin:

house_man
05-21-2008, 09:24
трябва да ине поне малко време за да го кажа тва .сичко е още доста прясно така да се каже

slun4ice_90
05-21-2008, 09:26
трябва да ине поне малко време за да го кажа тва .сичко е още доста прясно така да се кажеОк,ти си знаеш. :-P :grin:

пЛюш!нкаАа~
05-21-2008, 09:40
много трудно . аз ставам и лягам с мисълта за нея . няма да крия за пръв път се чуствам влюбен . почнах да праа глупости само и само да не мисля за нея но не става. леле колко ми е познато това..няма да те лъжа,че ще ти трябва супер много време за да я забравиш..но за тази цел се иска и желание..

house_man
05-21-2008, 09:43
именно трябва мозъка да наделее над сърцето . дано да стане

SpeeD_FreaK
05-21-2008, 09:47
Brat vij sega.I az bqh taka.Bqh vluben do ushi v edno momiche, koeto po sushtiq nachin me razbi. Bqh srinat, ne mi se qdeshe ne mojeh da govorq s horata, ne mojeh da spodelq s nikogo, a kogato q popitah, zashto se skarahme, tq mi kaza slednoto:
-Sujalqvam no prosto ne si moi tip...
Tova me razbi, imah chuvstvoto che mi izvadi dushata.
Naistina bqh mnogo podtisnat, no sled izvestno vreme veche ne bqh tolkova zle. Naprotiv, zapochnah da se nerviram i q namrazih, za tova, che ne narani. Sled tova i prostih i stanahme priqteli, i to mnogo dobri priqteli, ta i do den dneshen si spodelqme vsichko. :)
Ta eto edin suvet. Saberete se kompaniq, idete na disko, napiite se i kyponqsvaite, cqla nosht. Vse shte si namerish da si zabiesh nqkoq, s koqto da izlizash, posle da se sreshtate ti s neini, i tq s tfoi priqteli i taka. Az pone taka napravih i veche si se chyvstvam dobre.

GL&HF brat 8)

house_man
05-21-2008, 09:49
просто ще се остава времето да ме носи на тоя етап не съм читав за квото и да било

пЛюш!нкаАа~
05-21-2008, 09:50
именно трябва мозъка да наделее над сърцето . дано да стане Ами колкото по бързо-разбереш,че тя преназлежи на друг - ако мога така да се изразя..толкова по -добре за теб защото тогава ще се почувстваш може би наранен и сам ще се отдръпнеш от нея.. :?

Bonbonche_to
05-21-2008, 09:50
Виж сега,не приемай това като краят на света.Аз съм на мнение,че трябва да си й приятел.И трябва да се стегнеш,какви са тия глупости "нямам самочувствие"..?Горе,главата и смело напред!Както казаха,преди мен не се заричай,защото човек,не знае какво му готви живота! :-P :grin: Успех и гледай по-ведро на живота. :-)

+1 :-)

house_man
05-21-2008, 09:56
благодаря на всички до момента за мненията и коментарите . ще се опитам да си извадя поуки и да намера начин колкото и трудно да ми е

mickelangelo
05-21-2008, 10:55
Намери си някакво занимание ... бил съм в същото положение .. и знам че е кофти .. но просто си заех времето с Айкидо .. и с источна философия .. и вече се бях отказал да търся ... и се бях отчаел и изведнъж се появи .. 1 момиче .. по което хлътнах .. н0 по хубавото е че тя откликна на чувствата ми .. и сега всичко е прекрасно с изключение на факта че е на 3500 км от мен .. н0 се боря с всички сили за нея ... и мисля че успявам ... желая ти успех ... :)

Ivalinka
05-21-2008, 13:40
всичко може да се обърне...аз примерно сега харесвам момче,което преди дори и не забелязвах :)

Lord_Of_The_Night
05-21-2008, 15:49
Ей тя не е единственна,и незаменима :) .Мисля,че си си втълпил,че е единствена и незаменима.По-добпе приеми нещата такива каквито са..може би е било писано така да стане..защото рано или късно ще намериш друго момиче.Погледни нещата от другата страна :) .Ако искаш да я забравиш - ще ти трябва време..а щом се виждате често..прави неща които ти харесват..излизай с приятели.. :)
+1
Дори сега да ти се струва незаменима след време ще срещнеш друга,повярвай ми.

GregoryHouse
05-21-2008, 16:00
Волята е силно оръжие срещу това...налагай си го...ако не..вземай антидепресанти иея си нямаш колко са добри :)

house_man
05-21-2008, 16:01
няма незаменими йени има незабравими , и за тва време което трябва да мине се притеснявам страшно много за психичното си здраве