PDA

View Full Version : борбата за нашата любов, намалява



paranoia
05-21-2008, 09:32
razbrah 4e za priqtelqt mi e doshul momenta v koito veche e sprql da se bori za men,zashotot znae che obicham samo nego i sigurnostta silno go e oburkala,obicha me vse oshte i ne mislq che shte spre,no ne iskam da se chuvstva taka kakto se kazvat
"kogato znae che im aneshto,spira da se bori za nego"

kakvo da napravq


7 точка от правилата
moderated by Coki
Заглавията на темите трябва да са на КИРИЛИЦА.

пЛюш!нкаАа~
05-21-2008, 09:35
Ей ако те обича както ти казваш - не би се отказал от теб според мен..да спира да се бори ..:? а и този момент дето викаш за приятеля ти е сигурно само временно..

paranoia
05-21-2008, 09:37
ne spored men toi vs ne osuznava kolko oznachavam za nego,zashtoto qvno e siguren che vinagi shte me ima, i ot tazi sigurnost ne se strahuva da me zagubi

donkihot
05-21-2008, 09:41
бъди хитра,т,е понякога се дръж завеяно,но не и грубо-накарай го да те иска и да мисли,че ти него не,но без тъпи сцени

slun4ice_90
05-21-2008, 10:03
razbrah 4e za priqtelqt mi e doshul momenta v koito veche e sprql da se bori za men,zashotot znae che obicham samo nego i sigurnostta silno go e oburkala,obicha me vse oshte i ne mislq che shte spre,no ne iskam da se chuvstva taka kakto se kazvat
"kogato znae che im aneshto,spira da se bori za nego"

kakvo da napravqПознато ми е...да той има сигурността,че ти го обичаш до полуда и за това..става така..Покажи му,че от цялата тази история,ти си зле... :? Момчета...,когато имат едно момиче и са 100% сигурни в нея..вече за нищо я нямат...Той,вече те е приел като даденост...това,вече е лошо..Надявам се,да си ме разбрала.Покажи му,че в един момент,може да те загуби..и може би,ще му "светне малко акъла". :-D :grin: :-P Успех,мила. :-)

paranoia
05-21-2008, 10:16
da znam 4e trqbva da napravq neshto no sum mn oburkana i nz kakvo :(

slun4ice_90
05-21-2008, 10:39
da znam 4e trqbva da napravq neshto no sum mn oburkana i nz kakvo :(Мила,писах ти и лс,все пак ще ти кажа,накарй го да ревнува..или му кажи,че имаш нужда,да се разделите за малко..ей,тогава,ще видим дали няма да тича след теб...;) :-P :grin: Въображение малко..не е излишмо.И след като той,разбере,че искаш да си дадете "почивка",ще разбере че не си му била в кърпа вързана,е ако наистина те обича и ще се попита какво става...,и ще се "потруди"да не те загуби.Е,надявам се,вече да си схванала. :-)

mickelangelo
05-21-2008, 10:42
Ами приел те е за даденост ... тук нещата според мен стават много тънки .. трябва да му покажеш че не си изцяло негова но по много специален начин защото може да поставиш край без да искаш ... това е личното ми мнение :)

VinDiesel
05-21-2008, 19:30
Има доста такива момчета които им порасва работата като му признаеш чувствата си.Опитай се да се дъжиш малко по сурово с него и ще успееш да го вкараш в правия път 8)

[B]a[N]D[i]T[k]a
05-21-2008, 23:20
накраи го да поревнува малко де !! :) ама не прекаляваи не искаш да се скарате.. (::

П.П някои мнения бяша изтрити по т.9 от правилата!

NaNa_SladuRana
05-22-2008, 08:07
защо ли ми звучи познато :cry: :cry: :cry:

Fantomche
05-22-2008, 08:14
Prosto mu pokaji 4e ne si dadenost ne si predmet .Primerno po4ni dagovori6 kolko sexy priqteli ima toi kolko hubavo se e bil oblqkul ediniq.Po4ni da flirtuva6 s drugi pred nego.Toku vij mu do6l akul v glavat.Ili kakto kazaha kaji mu 4e iska6 po4ivka da si pomisli dali iska6 o6te da ste zaedno.