PDA

View Full Version : лещи



grobarq992
05-21-2008, 11:00
моля ви кажете как да си сложа лещите не знам като се докосне и премигам веднага ,.,. имам чувството че няма да ги сложа скоро време ,,.,дайте някфа помощ как се слагат ,.,. ддз тъпо е че нз как се слагат ама таи е ко да се прай :-o :-o :booooomb: :booooomb: имам предвид че като докосна еко лещата до окото си и се затваря не мога да издържа дадах 100 лева за лещи а не мога да си ги сложа,.,. ако отида там в магазина дето ги купих там някой специалист дали ще може да ми ги сложи ????

OtherDimension
05-21-2008, 11:30
аз съм носил лещи
не се ядосвай, постепенно ще свикнеш до такава степен, че да ги слагаш дори без огледало...
просто се концентрирай повечко и не затваряй клепачите
в началото е трудно, да..

bulgarcheto
05-21-2008, 11:41
К'во се излагаш бе! Аз като ях 5 годишен сам си ги слагах вече!
Отпускаш се, ако искаш легни. Отваряш си окото с едната ръка и държиш, а с другата слагаш лещата и боба. Реакцията да си затвориш окото е нормална, но се лсага за секунда, след което мигваш някоко пъти да се намести и си готов.

БеБо
05-21-2008, 12:45
Еми и аз имам лещи, първите няколко пъти и при мен беше така, защото очите все още не са свикнали да има друг обект в тях, но отидох от там където си ги купих и ми казаха как да ги слагам и махам и сега всичко е ОК