PDA

View Full Version : тои ме остави :(



boriana_borislavova
05-21-2008, 10:53
ходех с едно момче от 4 месеца , правех всичко само и само да е с мен , но един ден видях как започва да се отдалечава от мен , попитах го иска ли да е с мен а тои ми каза не :( скъсанме , за мен това беше непоносима болка , по цял ден си седях в нас и плачех , а след 3 дена разбрах че тои ходи с една моя приятелка , това ме сасипа напълно , дори сега след 1 месец още ми липсва и плача за него , нямам сили да продалжа напред почти всеки ден ми идва идеята да си срежа вените , преди 2 дена написах името му на раката си с браснарско ножче , неиздържам , какво да правя , обичам го много ? 8-[ :( :( :(

Erica
05-21-2008, 11:01
преди 2 дена написах името му на раката си с браснарско ножче :(

Golqmo geroistvo :grin: ,bravo na teb.I kakvo postigna s tova?
Az pyk iskam da te pitam,kak si jivqla predi da go sreshtnesh...q se pozamisli...e shtom si mojela da jiveesh predi da go sreshtnesh bez nego - znachi i sega shte uspeesh da jiveesh bez nego! S teq sadomazo izpylneniq....nqma da postignesh nishto.Po-dobre spri da mislish za nego,misli si za pozitivni i hubavi neshta,vdigai glavata gore i napred....Svetyt ne se e svyrshil s nego...Da v momenta boli,no kolkoto poveche se samonavivash i samovglybqvash v bolkata,tolkova po-trudno shte ti e da izlezesh ot tazi dupka,i tolkova po-dylgo shte te boli.Samonaglasa...
Uspeh!

voodoodoll1
05-21-2008, 11:08
Виж ся,щом е постъпил така,значи не те обича и не заслужава да плачеш заради него.Явно е голям кретен.За резането на вените по-добре не го прави.Как ще си причиниш това саради някакъв глупак.А това с името му на ръката ти според мен е доста тъпо.Той така е постъпил,а ти ще си причиняваш болка аради него.АЗ ако бях на твое място нямаше да плча,въобще нямаше да ми пука за тоя идиот.Ама и приятелката ти е голяма стока,щот те е зарязала заради момче. :-x Ауе,не им обръщй внимание,ще си намериш момче което истински да те обича,а не да те използва. :) :)

bUbInkA__
05-21-2008, 11:09
Абе момиче ти луда ли си бе?! Да си причиняваш това заради някав мръхлио. В момента и аз се чувствам по същия начин.Супер съм наранена и ме боли адски много,но чак да си режа вените и тем подобни неща нямам намерение да правя заради него.Просто защото не го заслужава.И се примирих с това...

slun4ice_90
05-21-2008, 11:11
ходех с едно момче от 4 месеца , правех всичко само и само да е с мен , но един ден видях как започва да се отдалечава от мен , попитах го иска ли да е с мен а тои ми каза не :( скъсанме , за мен това беше непоносима болка , по цял ден си седях в нас и плачех , а след 3 дена разбрах че тои ходи с една моя приятелка , това ме сасипа напълно , дори сега след 1 месец още ми липсва и плача за него , нямам сили да продалжа напред почти всеки ден ми идва идеята да си срежа вените , преди 2 дена написах името му на раката си с браснарско ножче , неиздържам , какво да правя , обичам го много ? 8-[ :( :( :(Това,с ножчето е излишно да казвам,че е детска постъка.И според мен,любовта ти прераства в друго нещо..обсебване..ти си решена на всичко..само да си с него..готова си..да посегнеш на живота си,заради него.. :smt018 Мислиш ли,че си струва да посягаш на живота си,заради момче?Я,се осъзнай,мила... :x :-P :) Животът,струва много повече от всяко едно момче в случая.И ни се дава само 1 път.Ще срещаш,много момчета,какво сега ще седнеш и пак ще плачеш и ще се въртъш в кръг?До кога,ще е така?

tekila_sunrise
05-21-2008, 11:30
и аз бях така ,но ми мина (и аз нз как) и ще ти кажа само едно-не си го слагай на сърцето тоя,щом нему пука за теб няма смисъл да страдаш безмислено :-o :-o

Lekov
05-21-2008, 11:48
душко не си заслужава за това газарче да си причиняваш болка за това с вените мило забрави за това помисли ако не за теб за хората които те обичат, за родителите си какво ли ще им е на тях ако видят как момичето им си е съсипало живота заради некво копеле успех и гледаи само напред
ще намериш твоя любим в лицето на друго момче което ще те обича истински и ще е готов живота си даде за теб

П.С.: и запомнете всички :smt007 :smt007 :smt007 Someone Somewhere Is Made For You :smt007 :smt007 :smt007

Pliok0019
05-21-2008, 11:53
О...и преди съм го казвала. Виждала съм толова отвратителни постъпи...рязане на вени на стадион, писането на името на любимия на ръката... Всичо става по-скоро маниакално. Идва времето, в което трябва да помислиш за себе си - нека всичко, което се случва да минава през теб. Стараи се да се отдалечиш от него. И аз съм в подобно положение - с един съм, а искам друг от 1-2 месеца. И не го искам заради това, че все още го обичам. Искам просто да го нараня - ужасно е, но го искам.

MartyParty
05-21-2008, 12:39
Е как какво да направиш...мисли трезво.Като за начало зарежи я тая работа с ножчетата-или ще правиш нищо като хората,или хич не се опитвай.Глупаво е,пък и отстрани хич не изглежда красиво.Ако искаш да изпиташ отново любов,това не е начина.Намери си някой който да тича след теб и истински да те обича,а не да те кара да търчиш след него и после да те зареже.Не си струва да правиш лоши неща със събеси и с тялото си,заради човек който дори няма да го забележи.Остави го да бъде щастлив с другата и си намери нещо по-добро.На света има още 3 милиарда мъже-няма да останеш сама.

mambo
05-21-2008, 12:40
ti si luda

yuyuto
05-21-2008, 13:19
Просто ей така спри да ревеш и да се режеш и си помисли - той заслужава ли го всичко това? Наистина ли има момче, заради което си заслужава да се режеш и да се депресираш... Пък и още повече - да не би да е краят на света? Колко още такива ще имаааш... И ако за всеки един се режеш, то няма да ти остане място без белег... И за кво всичко тва? И сама не можеш да си обясниш... Пфф... Не е тва начина просто... Вдигаш глава и продължаваш напред докато не срещнеш наистина подходящия... А докат стигнеш до него кой знае колко път трябва да изминеш... Сори, ама сама си го правиш да ти е кофти...

GregoryHouse
05-21-2008, 14:24
Иди на психоаналитик...

Booooring...

mickelangelo
05-22-2008, 07:58
Миии просто продължаваш на пред. .. в търсенето на любовта ... винаги има разочарования .. някои големи други не толкова ..

koalka
05-22-2008, 09:34
Какво геройство...написала си името му с бръснарско ножче.
Не си струва да плачеш за човек, който няма чувства и едва ли много му пука за теб при положение, че е тръгнал веднага след това с твоя приятелка.Пък и да не говорим за каква приятелка става въпрос...
Стегни се, момиче!Хората имат много по-големи проблеми и се справят.

spensi
05-22-2008, 11:06
[quote=boriana_borislavova] преди 2 дена написах името му на раката си с браснарско ножче :(

тва да не си на 15-16 години ?

Phenomenon
05-22-2008, 12:03
Емото и конформизма са лоши неща...особено събрани на едно...поне да се беше накълцала като истинска лигла...
И махни тоя аватар че се съмнявам да знаеш кво значи тая анархистка звезда до мацката...

yuyuto
05-22-2008, 12:58
[quote=boriana_borislavova] преди 2 дена написах името му на раката си с браснарско ножче :(

тва да не си на 15-16 години ?
Хах... TeenProblem.Net ... Thirteen, fourteen, fifteen, sixteen, seventeen, eighteen и nineteen... Какво очакваш не мога да разбера? :lol: На по 30 хора?

evil_angel69
05-22-2008, 13:01
ne mislq 4e e bilo nuijno da si posqgash..gadno e da,ama... :( s vremeto si4ko mninava..

scanadal
05-22-2008, 13:15
Абе я се вземи в ръце!Как така ще си режеш по ръцете името на този лигльо!Мислиш ли,че това би го върнало при теб.Колкото и да си наранена не си струва да правищ такива глупости.Сякаш е последният,моля те!Продължаваш напред с повече увереност и това е.Успех!!

gers17y
05-22-2008, 19:10
миличка историята ти ми е до болка позната.преди 6 месеца бях на същото дередже-и все още съм.така,и мен приятелка ме предаде точно с това момче,заради което бях в твоето състояние.та,знам че каквото и да ти кажа няма да ти помогне особено,дори ще ти прозвучи тъпо.съвет от мене-1во СПРИ да се самонаказваш заради неговата глупост(аз правех същото само че с пергел,белезите все още личат),телесната болка няма да спре душевната.2ро започни да излизаш повече(ако ще и за по час-два,пак помага),не оставай често сама,бъди с приятели навън или ги покани у вас.така малко по малко болката ще отслабне,а може дори и да изчезне(за съжаление при мен не изчезна :( )...а той...той ще си осъзнае грешката но ще бъде твърде късно...УСПЕХ \:D/

ironi_sky
05-22-2008, 20:34
правех всичко само и само да е с мен , но един ден видях как започва да се отдалечава от мен

Май доста късно си се усетила... И тази твоя всеотдаденост изглежда ти е попречила да видиш, че нищо няма да стане с тоя тип. А и никое момче не заслужава да се драскаш така, камо ли да си режеш вените. Пък и постоянно хората се разделят и се събират с други. Виж какво има наоколо :) :-)

klamer4e
05-22-2008, 20:48
Хей... Знаш ли.. Нищо не можеш да направиш, за да промениш отношението мъ към теб... Просто остави това, кеото е писано, да се случи. А може да му помогнеш малко акто пак започнеш да му пишеш, да си говорите... След време ако задържиш добри отношения между вас може да се видите... И той може да е осъзнал грепшката ти..
А и авторагресията не е решението. От личен опит знам, че най-добрия начин да спреш да се самонараняваш е да не стоиш сама вкъщи. Или акто си вкъущи да си намериш някакво занимание.
Айде успех :)

Iv4eTy
05-22-2008, 21:09
И да го обичаш и да не го обичаш щом е с друга значи най-добре го забрави ии най-вече забрави идеите за режене на вени, писане с бръснарско ножче и т.н. Не си струва!!!

[B]a[N]D[i]T[k]a
05-22-2008, 23:23
сори обаче аз не мисля че го обичаш.. не го мисля защото когато обичаш ти искаш всичко наи хубаво за този човек .. и не мислиш как да си режеш вените и да му пишеш името с бръснарско ножче... ще ти мине спокс имаи малко търпение .. излизаи повече и не оставяи ума ти да мисли за това.. даи си време това ти трябва..

ПП.. ЕМО съкс не го ли разбрахте тфа.. :shock:

evelinka1122
05-23-2008, 05:11
абе какво си играеш да му пишеш името с бръснарско ножче?!? направо си го издялкай!! :? не прави такива глупости за момчее! не си заслужава...... живота продължата, а ти си длъжна да продължиш напред!

LizZz
05-23-2008, 05:20
Тука не е интересно, бе..
Деа, отивам в Секс! 8-)

KisskilleRcHe
05-23-2008, 06:06
Първо искам да те попитам на колко годинки си ? После искам да ти кажа, че няма смисъл да се правиш на луда, заради някъв си там....

MiMcHeToOo
05-23-2008, 07:53
Оф...

Pasific_paradise
05-23-2008, 09:11
ходех с едно момче от 4 месеца , правех всичко само и само да е с мен , но един ден видях как започва да се отдалечава от мен , попитах го иска ли да е с мен а тои ми каза не :( скъсанме , за мен това беше непоносима болка , по цял ден си седях в нас и плачех , а след 3 дена разбрах че тои ходи с една моя приятелка , това ме сасипа напълно , дори сега след 1 месец още ми липсва и плача за него , нямам сили да продалжа напред почти всеки ден ми идва идеята да си срежа вените , преди 2 дена написах името му на раката си с браснарско ножче , неиздържам , какво да правя , обичам го много ? 8-[ :( :( :(
Оправи си правописа. :P :razz:
Уффф много се дразня на такива :( Ти като ревеш и си режеш вените той ше се върне ли при теб?Съмнявам се:)Правила си всичко само и само да е с теб....еми той като не те иска дооооооста трудно ще го накараш:)Вместо да се мъчиш и да си пропиляваш времето в плач за него се стегни,прави нещо което ти е приятно:)Да не е единственият мъж на света,я?!Момчето нищо лошо не е направило според мен.. :) .Като не иска да бъде с нея по-добре ли е да я лъже за чувствата си? :lol:
И тва че си режеш вените,искаш да се самоубиеш,по цял ден ридаеш и.т.н. говори лошо за теб. :) Не се обиждай,ама е така:)

gab3nc370
05-23-2008, 16:19
Човек разбирам те напълно до днес и аз имах гадже ходехме и ние 4 месеца и днес ми пи6е смс че не иска повече да е с мен а вчера ми вика6е 4е ме обичал стра6но много дори и не разбрах за6то скъсахме... Но това да не те отчайва гледаи само напред има и други хора заради който си струва да живее6 не се погубвай заради някво копеле което не те заслужава Айде мн успехи ти желая :)

wani
05-23-2008, 17:16
Bojee ... spoReD men .. ti ne si naReD .. za 4 meseca .. eDwa Lii shte yspeesh Da go obiknesh toLkowa mnogo che da si gotowa Da ymresh za nego .. Da posqgash na jiiwOta si za neshto takOwa ne e nOrmaLno ..iLi se nyjDaesh ot psihiatyr iLi naprao pOemai pytq kum LyDnicata .. sigyRno nqmash 16 GoDini .. :D shtom ne iska da e s teb .. prosto prodyljawai na tebe .. rqzaneto na weni nqma Da go wyrne .. iLi moje bi smqtash che ako ymresh shte moje da si shtastliwa s nego ? newiiarwam :?

xXxScreamxXx
05-23-2008, 17:36
преди 2 дена написах името му на раката си с браснарско ножче :(

Golqmo geroistvo :grin: ,bravo na teb.I kakvo postigna s tova?
Az pyk iskam da te pitam,kak si jivqla predi da go sreshtnesh...q se pozamisli...e shtom si mojela da jiveesh predi da go sreshtnesh bez nego - znachi i sega shte uspeesh da jiveesh bez nego! S teq sadomazo izpylneniq....nqma da postignesh nishto.Po-dobre spri da mislish za nego,misli si za pozitivni i hubavi neshta,vdigai glavata gore i napred....Svetyt ne se e svyrshil s nego...Da v momenta boli,no kolkoto poveche se samonavivash i samovglybqvash v bolkata,tolkova po-trudno shte ti e da izlezesh ot tazi dupka,i tolkova po-dylgo shte te boli.Samonaglasa...
Uspeh!


мн то4но казано .. само една забележка ... : пиши на кирилица :D :D :D

after_shock
05-23-2008, 17:37
Случеите с девойки които са се нарязали след раздяла с момче стават все повече....а разправят,че няма EMO култура в България :D еми изглежда твоята приятелка прави някои неща които ти едвали си ги правила с приятеля си и така той е отишъл при нея.Тя най-вероятно задоволява сексуалните му нужди по-добре от теб.Кво друга да кажа....сори :lol: плс не се нарязвай още повече,ние момчетата не искаме осакатени девойки :D

xercu
05-23-2008, 17:43
К'во се чудиш бе... Режи през китката направо...
П.П. Глупаво дете