PDA

View Full Version : Епилиране "там долу"...към момичетата..



LeXz
05-21-2008, 12:07
1во-извинявам се ако има вече такава тема,но ми е спешно,а и нямам време да търся...
Та начи до сега се бръснех там долу,но ми писна всеки ден да го правя и се насочвам към епилирането...Но там е работата че не издържам на болка...Та въпроса ми е:Има ли някъф по-безболезнен начин за епилиране там...?
П.С. Става въпрос за най-обикновен епилатор...

Komshiikata
05-21-2008, 12:11
Отиди на кола маска,а щом толкова бързаш сега,тегли един бръснач :-D

sexa_na_kompleksa
05-21-2008, 13:12
Безболезнен начин няма - все пак косъма се изтръгва с корена. Може би фотоепилация, но тя е много съкап ... А пък с епилатора - то после се свиква на болката. Можеш да пробваш и с кола маска. ;)

peteto89
05-21-2008, 14:05
препорачвам ти кола маска

TopTa
05-21-2008, 14:51
as vikam kola maska 6toto 6te drupne nqkolko puti kozmeti4kata i si gotova za cql mesec! a ina4e s epilatora kosum4e po kosum4e si ebe6 maikata ot bolka :? i tva 4e se svikva ne e koiznae kakvo uspokoenie kato vidi6 kolko e bavno i bolezneno!

`*`MaLkA SlAdUrKa`*`
05-22-2008, 18:18
Дам щом много те боли с епилатора отиди на кола маска :) а ако те е срам, защото има момичета дето ги е срам, си вземи лентички на Veet и пробваи сама :)

BlueCat
05-22-2008, 18:21
Най-добре отиди на козметик! Щом си се бръснела досега, косъмчетата са станали по-груби и с лентички ще е трудно. Козметичката ще те оправи :)

iiirish
05-22-2008, 18:28
вземаш една самобръсначка и си ти ;) може да не е толкова модерно както останалите неща, които ти предложиха, но ти така или иначе се миеш всяка вечер, значи не ти пречи да си удряш и по една "чистка". ако го правиш всеки ден няма да се пулиш по 10 часа над космите, защото те почти не никнат за 24 часа, и ще ти отнеме малко време

Boot
05-22-2008, 18:52
вземаш една самобръсначка и си ти ;) може да не е толкова модерно както останалите неща, които ти предложиха, но ти така или иначе се миеш всяка вечер, значи не ти пречи да си удряш и по една "чистка". ако го правиш всеки ден няма да се пулиш по 10 часа над космите, защото те почти не никнат за 24 часа, и ще ти отнеме малко време
И кожата й да се разрани, да загрубее и космите да станат дебели и твърдии. Не давай съвети ;)

PollyPoi
05-22-2008, 18:53
Ааа да бе,да не съм мазохист! :? самобръсначката върши добра работа а и не е болезнено!

iiirish
05-22-2008, 18:55
вземаш една самобръсначка и си ти ;) може да не е толкова модерно както останалите неща, които ти предложиха, но ти така или иначе се миеш всяка вечер, значи не ти пречи да си удряш и по една "чистка". ако го правиш всеки ден няма да се пулиш по 10 часа над космите, защото те почти не никнат за 24 часа, и ще ти отнеме малко време
И кожата й да се разрани, да загрубее и космите да станат дебели и твърдии. Не давай съвети ;)

описа грозна гледка, която явно във твоята фантазия може да е реална, но всъщност подобни неща като "разраняване и загрубяване" няма. при положение, че се прави всеки ден космите изобщо няма да имат възможност да растат

iiirish
05-22-2008, 18:56
Ааа да бе,да не съм мазохист! :? самобръсначката върши добра работа а и не е болезнено!

Boot
05-22-2008, 18:57
тъпа си #-o

PollyPoi
05-22-2008, 18:59
тъпа си #-o
много!

iiirish
05-22-2008, 18:59
тъпа си #-o

като ми станеш на годините тогава ще си изразяваш мнението по подобен начин. до тогава си трай ;)

hottie
05-22-2008, 19:00
За гласувам за кола маската при козметик. Може би само първият път ще усетиш малко повечко болка, но ще е за кратко - защото те са добри и го правят бързо и сръчно. Аз вече не усещам болка и космите ми вече са по-малко и растат по-рядко. Един месец съм си напълно спокойна и е страшно гладко като на бебешко дупе!

PollyPoi
05-22-2008, 19:02
тъпа си #-o

като ми станеш на годините тогава ще си изразяваш мнението по подобен начин. до тогава си трай ;)
Мислех че на мен го казва Boot,тъй като ти си ме цитирала за това реших че за мен се отнася...whatever ;)

Boot
05-22-2008, 19:02
тъпа си #-o

като ми станеш на годините тогава ще си изразяваш мнението по подобен начин. до тогава си трай ;)
иначе кфо? бахти жените - хем не разбират, хем са супер отворени.
И кфи са ти годините??

PollyPoi
05-22-2008, 19:04
тъпа си #-o

като ми станеш на годините тогава ще си изразяваш мнението по подобен начин. до тогава си трай ;)
иначе кфо? бахти жените - хем не разбират, хем са супер отворени.
И кфи са ти годините??
А ти шот си мъж разбираш кое е по-добре за 1 момиче...хубаво,я се епилирай ти там долу да видим кво ще ти е мнението след тва!!? :-o

iiirish
05-22-2008, 19:04
тъпа си #-o

като ми станеш на годините тогава ще си изразяваш мнението по подобен начин. до тогава си трай ;)
иначе кфо? бахти жените - хем не разбират, хем са супер отворени.
И кфи са ти годините??

далеч от твоите 17-18 (в най-добрия случей) повярвай ми

Boot
05-22-2008, 19:04
момиче съм аз ;)

анито, май не си научила много за тези ужасно много години. По-лошо за теб, де :) (да не говорим, че си и неграмотна, но това няма общо с темата)

iiirish
05-22-2008, 19:07
видяла съм повече от теб, не на една и две мои приятелки, съученички и колежки, чувала съм какви ли не оплаквания и история от тия маски и епилатори, затова повярвай ми най-лесния, безболезнен и безпроблемен начин си остава самобръсначката

Meri_007
05-23-2008, 16:34
Залагам на кола маската при козметик.

kalpazanka
05-24-2008, 08:51
Никакъв козметик! Решавам си проблема в домашни условия- епилатор/ленти (но не на Veet, а на Дева :) )

ReaLLy_SweeT
05-24-2008, 10:14
1во-извинявам се ако има вече такава тема,но ми е спешно,а и нямам време да търся...
Та начи до сега се бръснех там долу,но ми писна всеки ден да го правя и се насочвам към епилирането...Но там е работата че не издържам на болка...Та въпроса ми е:Има ли някъф по-безболезнен начин за епилиране там...?
П.С. Става въпрос за най-обикновен епилатор...
Значи няма безболезнен начин при всеки емилатор ще има някаква болка,но се свиква :) аз не съм фен на епилирането там :( и аз не търпя на болка :) но има един епилатор със охлаждаща глава не му знам името,но ако се разровиш в google ще го откриеш чувала съм хубави фрази относно него ... :)

_crazy_baby_
05-24-2008, 11:40
кажете колко горе долу вземат на козметик и вси4ките косми ли махат имам предвид и на срамните устни и на венерения хълм нали !?

*.~*` *~* anaRial *.~*.`*
05-24-2008, 14:45
1во-извинявам се ако има вече такава тема,но ми е спешно,а и нямам време да търся...
Та начи до сега се бръснех там долу,но ми писна всеки ден да го правя и се насочвам към епилирането...Но там е работата че не издържам на болка...Та въпроса ми е:Има ли някъф по-безболезнен начин за епилиране там...?
П.С. Става въпрос за най-обикновен епилатор...
Ima takuv nachin - po - bezboleznen, v nqkolko temi go pisah, nishto, poak shte go napisha i az sum taka - ne durga na bolka i nito epilator, nito kola maska tam ne moga da izturpq, zatova karam s pinsetka. ;) Vqrno, tva e za koito ima nervi, ma moite sa dostatuchno. :-D Aide, uspeh sled kato si se izbrusnala, chaksh da ti podkarat malko i pochvash (ne e tolkova trudno, a i durgi mn poveche ot kola maska) Zashtoto gi mahash vsichki do 1 i nishto ne ostava:) uspeh

enola
05-24-2008, 14:51
вземаш една самобръсначка и си ти ;) може да не е толкова модерно както останалите неща, които ти предложиха, но ти така или иначе се миеш всяка вечер, значи не ти пречи да си удряш и по една "чистка". ако го правиш всеки ден няма да се пулиш по 10 часа над космите, защото те почти не никнат за 24 часа, и ще ти отнеме малко време
И кожата й да се разрани, да загрубее и космите да станат дебели и твърдии. Не давай съвети ;)

описа грозна гледка, която явно във твоята фантазия може да е реална, но всъщност подобни неща като "разраняване и загрубяване" няма. при положение, че се прави всеки ден космите изобщо няма да имат възможност да растат а колко сърби докато растат,колко гадно излглеждат косъмчетата,дори и да са току-що обръснати пак се виждат !

dafi86
06-02-2008, 16:27
кажете колко горе долу вземат на козметик и вси4ките косми ли махат имам предвид и на срамните устни и на венерения хълм нали !?

Моята козметичка ми взима 8лв.
Да, маха абсолютно всичко :)