PDA

View Full Version : изневяра



beb4eto0o
05-21-2008, 13:33
Таи като има много теми за това да ли изневерявате,лично аз не,но от тези,който го правят някога признавали ли сте на полувинката си за това и дали сте прощавали изневяра и защо?
по темата:аз несам изневерявала веднаж сами признавали изневяра и несам прощавала ,защото неисках,за да му е гадно(той си мислише,че ще му се размине като си го каже ,но не)

x3eme
05-21-2008, 13:35
az sum izneverqval vednuj samo i si go priznah..estestveno ne i haresa no mi prosti i s te4enie na vremeto ne6tata vurvqha kato predi :-)

prettyIdeath
05-21-2008, 13:49
Да изневерих му, казах му и ми се прости!
Той също и то няколко пъти с невинни целувки, за всички съм простила, но не и напълно за една и то точно тази която аз го видях, той също мен, но продължи да и се натиска... :?

TenioIvanov
05-21-2008, 14:02
на мене мно пъти са ми изневерявали тоест 3 4 пати :) ама сам и проштавал щтото Мно е обичам и от последниа пат не ми е изневерявала става ве4е 7 месеца без да ми изневерява надявам се да и дошло малко акъл :)

bazzil
05-21-2008, 14:48
на мене мно пъти са ми изневерявали тоест 3 4 пати :) ама сам и проштавал щтото Мно е обичам и от последниа пат не ми е изневерявала става ве4е 7 месеца без да ми изневерява надявам се да и дошло малко акъл :)
Хаха аве мой, ти си леш тогава ве, ае разбирам 1 път да простиш ама след това няма прошка бе ! ЗА ИЗНЕВЯРА ПРОШКА НЯМА ТЯ Е РАВНОСИЛНА НА ДОЛНА ИЗМАМА

hottie
05-21-2008, 14:51
изневерялвала съм на бившите тамън по няколко пъти, не съм им казвала и не са разбирали. На сегашния не съм изнерерявала и нямам такова намерение, защото ми дава всичко, от което имам нужда.
Иначе до колкото аз знам не са ми изневерявали.освен ако не е било добре прикрито, но сегашният ми приятел със сигурност не ми е.

thefreak
05-21-2008, 15:29
На мене никой, нито аз на някой, но с мене да.
Смисъл момичета са изневерявали на приятелите си с мене, не веднъж... Никой път не казват, че имат приятел, после хyй...

krem4et0
05-21-2008, 15:56
Не съм изневерявала, а той ми беше споменал мноого отдавна за 1 мацка, която на купон го е целунала, ама той се е дръпнал. Предпочитах да не ми го беше казал..но това е преди повече от 3 години и е минало заминало. Не бих простила той да ми изневери. След всичко, което имаме между нас като минало и надявам се бъдеще, 1 изневяра би била ужасно болезнена и...непростима.

dexterssis
05-21-2008, 15:58
амии аз съм изневерявала няколко пъти с 1 и същи човек...защото си мислех че ми е голяма тръпка, но после разбрах че човекът който е до мен значи наистина много...и ме обича адски много...признавала съм му за всеки път и той е проявявал разбиране...естествено е имало големи драми, но...просто се обичаме много ! А иначе и на него му се случи веднъж...някви смс-и си пишеше с едно момиче...но го хванах навреме ...и му простих разбира се...от 5-6 месеца не ни се е случвало да си изневеряваме и мисля че просто пораснахме :)

princesa_viki
05-21-2008, 16:15
Да,1 път само.Не казах,ама то в последствие се разбра.

alksndr
05-21-2008, 16:25
на мене мно пъти са ми изневерявали тоест 3 4 пати :) ама сам и проштавал щтото Мно е обичам и от последниа пат не ми е изневерявала става ве4е 7 месеца без да ми изневерява надявам се да и дошло малко акъл :)
Хаха аве мой, ти си леш тогава ве, ае разбирам 1 път да простиш ама след това няма прошка бе ! ЗА ИЗНЕВЯРА ПРОШКА НЯМА ТЯ Е РАВНОСИЛНА НА ДОЛНА ИЗМАМА

+1 аз до сега не съм изневерявал на прятелката ми..
немисля и да го правя..
доколкото знам и тя на мен не е..но все пак в момента
немога да я гледам кфо прай щото не е в българия..
но се надявам да е искренна с мен :)

bebok
05-21-2008, 16:50
pro6tavala sum i na men sa mi pro6tavali :)

Puky
05-21-2008, 20:10
Ми.. Аз съм изневерявала на бифшия ми приятел със сегашният ми приятел и се радвам ,че го направих защото иначе нямаше да разбера какво е със сегашния ( много се обичаме и ми го е доказвал .. и просто се допълваме :grin: 8-) 8-) ) ... :-) :-) :-) :-) :-) :-)

Ophelia
05-21-2008, 20:11
И аз си признах обаче половин година след това.То беше просто целувка ,а и беше още първият месец от връзката ни и ми прости обаче сега е много ревнив :D сама си го направих

Kanela
05-22-2008, 07:25
Изневярата е глупост.Не съм изневерявала и не мисля да го правя.Просто не ми е в кръвта.Има хора които го правят редовно,но според мен това наистина е глупост. :-o

elitssa_
05-22-2008, 08:15
Не съм, но и не бих. :-)

*само ако си отмъщавам :D
*Ако се напия.. 8-)

Blocker
05-22-2008, 08:43
аз докат0 имах едн0 гадже постоянно се натискаь с други момичета...прост0 има хора,коит0 им е заложено,ддз .. :-D

SINDEL
05-22-2008, 08:49
Изневериха ми и не можах да го простя.
Аз съм изневерявала само веднъж - на бившия със сегашния, но изобщо изобщо не ми беше гузно, понеже не изпитвах нищо към онова мом4е. А и си намерих 4овек, с който си пасваме 4удесно :)

MaKiNgMeCraZy
05-22-2008, 12:37
Да,1 път само.Не казах,ама то в последствие се разбра.


И аз така ... 1 път и то се разбра... Мислех, че мога да имам доверие на най-добрата си приятелка, защото 10 години никога не ме е дънила и когато и споделих тя отиде и ме издрънка ... Много трудно но приятелят ми ми прости... мина много време от тогава, но още и още не може да го забрави .. от тогава не съм си го и помисляла даже .. просто не знам и аз защо го направих .. беше момент на слабост или и аз не знам точно какво.. доста трудно но го преживяхме.Все пак от време на време се присеща за това и му става доста кофти.Не мисля, че ако случайно повторя грешката да изневеря ще ми прости, както и аз не бих простила (защото ще знам,че е на пук на мене).Надявам се и за напред нещата да си вървят идеално както до сега ... но боли много от изневяра.А чесно казано, за мен целувка с друг не е изневяра и никога не съм изпитвала влечение да целувам някой друг.Изневярата е да правиш секс с някого ... колкото и да е било само за секса и без чувства ...
Обичаите се и не изневеряваите!

bequick
05-22-2008, 14:47
Не съм изневерявал и на мен не са ( поне така си мисля де :) ). Винаги съм бил точен и ясен - "Изневериш ли ми - край!"

CragHack
05-28-2008, 17:42
изневерялвала съм на бившите тамън по няколко пъти, не съм им казвала и не са разбирали. На сегашния не съм изнерерявала и нямам такова намерение, защото

Защото чете форума и става опасно 8-) :D

LoLiPoP4o
05-28-2008, 17:53
Ae vseki izneverqva i vseki ima edna takava iznevqra koqto nikoga neq spodelq na polovinkata si.... Tova e ot mene ;

LadyDy
05-28-2008, 18:36
Изневярата е глупост.Не съм изневерявала и не мисля да го правя.Просто не ми е в кръвта.Има хора които го правят редовно,но според мен това наистина е глупост. :-o Евала! И аз мисля като теб!

x3eme
05-28-2008, 18:37
Изневярата е глупост.Не съм изневерявала и не мисля да го правя.Просто не ми е в кръвта.Има хора които го правят редовно,но според мен това наистина е глупост. :-o Евала! И аз мисля като теб!

to 4e e glupost glupost e ama ponqkoga pravim ne6ta za koito posle kolkoto i da sujalqvame ne mojem da vurnem vremeto nazad i da se popravim

05-28-2008, 19:20
Мм..не съм изневерявала до сега,не са ми и изневерявали,зависи ако сегашния ми приятел ми изневери мисля че бих му простила,но едва ли ще забравя какво е направил и..със сигорност връзката ни ще се промени.Иначе не прощавам изневяра,и това е най-долното нещо!Не бих изневерила! :x

casanova_bg
05-29-2008, 09:53
ne sam i nqma

SlAdYrAnKaTa
05-29-2008, 10:07
не съм и небих си помислила

SeXyAdrenaLinka
05-29-2008, 12:53
на мене мно пъти са ми изневерявали тоест 3 4 пати :) ама сам и проштавал щтото Мно е обичам и от последниа пат не ми е изневерявала става ве4е 7 месеца без да ми изневерява надявам се да и дошло малко акъл :)
Хаха аве мой, ти си леш тогава ве, ае разбирам 1 път да простиш ама след това няма прошка бе ! ЗА ИЗНЕВЯРА ПРОШКА НЯМА ТЯ Е РАВНОСИЛНА НА ДОЛНА ИЗМАМА

+1
аз немога да простя изневяра колкото и да обичам 4овека до себе си..сега имам такъв 4овек но ако ми изневери тва ша е края че даже и отмъщение ша има..ааа