PDA

View Full Version : 1 година и накрая това?!



led_i_ogyn
05-21-2008, 16:14
Отчаяна съм...може би от супер много време не съм се чувствала така...Таа искам да споделя и не се надявам на някакви много добри и смислени отговори,просто ми кажете това,което мислете...Просто искам да споделя на някой...

С него сме заедно от 1 година...Преживели сме страшно много заедно...Първо неговия баща почина...После аз загубих най-добрия си приятел...Беше ми ужасно трудно,но го преодоляхме заедно.Били сме на косъм да се разделим,но винаги сме се оправяли.Бяхме миналото лято на почивка заедно...Прекарах си повече от добре.Бях забравила всичките си проблеми,а те не бяха малко...Наложи се аз да замина в друг град,но това не ни спря и той се изнесе на квартира в моя град зада може да сме заедно...Толкова много го обичам и никога не съм си предствяла деня, в който ще го загубя...

Но всичко започна преди месец и нещо...Когато една негова бивша го намерила в скайп и започнала да го разпитва за мен,от колко време сме заедно,дали ме обича и такива...След като научих това малко изревнувах,но знаех,че са се разделили по негово желание и не вяврах той все още да има чувства към нея.Но това не беше всичко...Разбрах,че тя имала някава работа в нашия град и са се видяли...Пак не го приех на сериозно.Чашата преля,когато разбрах,че той ще е я кара до София защото тя имала работа и нямала превоз...Тогава вече се ядосах,защото близо година не подържат никаква връзка...изведнъж се появява,излизат заедно,кара я до София?Тогава се скарахме,но той не я закара,защото тя щяла да ходи с баща си...Извини ми се и аз му простих,защото осъзнах коло е било незначително това, за което сме се скарали...После обаче разбрах от наша позната,че тя имала чувства към него и сега се опитвала да си го върне.Казах му за това...той ми се изсмя в лицето и каза, че си измислям и съм започнала да си въобразявам защото съм ревнувала...Така започнаха скандалите,недоверието,тай ните и сега сме в криза...Те се виждат все по-често и аз вече не знам какво да направя...Прди седмица му предложих да се разделим,защото не издържам вече така...Мина една седмица, а аз не мога да спра да плача...по цял ден само за това мисля,а ми остават няколко дена до бала и вместо да се радвам преминавам през най-трудната част от живота си.Обичам го и сега вече не знам как да си го върна...Да е както преди...Говорих с него и той каза,че аз съм се променила и ние по-добре да сме разделени...Все едно ми е къде съм..какво правя,с кой съм...защото той не е до мен и се чувствам ужасно сама... :cry:

vilinanova
05-21-2008, 16:19
:smt090 Знам, че звучи стряскащо, но мисля, че трябва да го забравиш!Опитаи се да продължиш напред!Все пак наближава бал!

пЛюш!нкаАа~
05-21-2008, 16:26
Знам как се чувстваш :( мила потърси го,и поговорете..разбери по някъв начин дали той има чувства към нея..и ако няма - няма от какво да се притесняваш..кажи му че го обичаш страшно много и не е честно така Тя му е бивша а вие сте започнали връзка,и тя изведнъж се меси..писна ми от такивааа бее :x .Потърси го..трябва да разговаряте като големи хора.А ако случайно разбереш,че няма чувства към нея и тя е минало..кажи му тогава,че ако и той иска да се съберете най-добре да го направите..няма смисъл заради няква Бивша при това..да се връща назад..та нали тя е минало а ти си настоящето..

moni4ka
05-21-2008, 16:28
Здравей! Според мен трябва да продължиш напред!Изпадала съм в същото положение... не трябва да свикваш да прощаваш или прекратява всякаква връзка с бившата си ... миналото си е минало и там трябва да си остане!Мъже колкото искаш ... не е последния след време ще си осъзнае грешката.Не искам да те плаша но аз ... подържам връзка с бившия си приятел сексуална.. , а той си има приятелка от година и естествено тя не подозира дори ...

led_i_ogyn
05-21-2008, 16:33
Поговорих с него,той ми каза, че е объркан едва ли не трябва му време за да реши какво иска да прави...Даа искам,но не мога да прдължа просто така без него...Всичките ми хубави мигове са с него...всичко ми напомня за него...Наистина не знам какво да правя и след колко време ще го забравя...

пЛюш!нкаАа~
05-21-2008, 16:40
Поговорих с него,той ми каза, че е объркан едва ли не трябва му време за да реши какво иска да прави...Даа искам,но не мога да прдължа просто така без него...Всичките ми хубави мигове са с него...всичко ми напомня за него...Наистина не знам какво да правя и след колко време ще го забравя... Всичко зависи от него тогава..а ако е решил,че ще се върне при миналото си..тогава го игнорирай от живота си.Ох мила знам,чудесно те разбирам как се чувстваш и колко си объркана но ще трябва наистина време да го забравиш..но за тази цел трябва да се иска желание,защото иначе няма как да стане.Незнам повече какво да ти кажа..и аз съм се чувствала по този начин..но времето ще помогне и приятелите на които можеш да разчиташ..помни че те са всичко за теб,не оставяй на този да те съсипе..

moni4ka
05-21-2008, 16:42
ООоо знам че е лесно да ти го кажа,и е трудно да го направиш, но аз преживях 2 годишна връзка... много трудно трябваха ми 2 месеца докато осъзная че всичко е свършило и съм отново сама... но след това срещнах едно момче с което бях половин година и имах много по-красиви спомени... просто беше повече от идеален ... и с него се раздеилхме преживях го ТОЗИ ПЪТ МНОГОООО ТЕЖКО !!! Но пак 2 месеца и вече ми е някак си по леко .. така че мисли за това ... ВРЕМЕТО ЛЕКУВА

Lullaby
05-21-2008, 16:52
аз също те разбирам....не искам да те плаша или да те отчаивам,но аз вече повече от 1 година се опитвам да забравя момчето в което все още съм влюбена...без успех.Много е трудно понеже всичко ми напомня за него..и на мен ми казват че времето лекува...но пак зависи от теб и твоята нагласа, и дали наистина искаш да го забравиш.

zorikost90
05-21-2008, 17:05
Ще прозвучи досадно, но опитай се да преодолееш това, като гледаш напред. Първите дни са ужасно болезнени, иска ти се да не се беше раждал, но това ще отмине.

Chacho
05-21-2008, 17:41
Аз не мисля, че трябва да се разделяте с него. Просто му напомни защо е с теб. Не с думи, а с действия! Абстрахирай се малко от депресията и погледни нещата през неговите очи. Заедно сте една година...петдесет и две седмици...365 дни.Представи си колко часове, колко минути сте прекарали заедно.Напълно разбираемо ще е да не е имало еуфория във връзката ви, точно преди да дойде това момиче. Е идва тя и му предлага нещо по-добро (то не е по-добро, но като е ново имаш надеждите, че ще излезе нещо хубаво от това). Според мен тя играе женски игри с вас и се опитва наистина да го спечели. Ако аз бях на негово място сигурно щях да се поддада. Сигурно ще си помислиш, че той си е той и му пука за връзката ви и така нататък. Може и да е така, обаче е доста голям шанса да не е. Бори се за него, докажи му, че ти си момичето за него. В крайна сметка, ако е толкова важен за теб, ще го пуснеш ли да си отиде просто така от живота ти. Да.. може и да го изгубиш и да останеш с разбито сърце. Не си ли заслужава да опиташ все пак, да знаеш, че си направила всичко, за да опазиш най-важното за теб?

krem4et0
05-21-2008, 18:13
Като четях историята ти ми напомни на 1 филм-"Мисля, че обичам жена си". Изгледай го и сама ще си отговориш на някои въпроси защо, как и изневерява ли той.....Ако не поне час и нещо ще се поотпуснеш. А и ти си предложила раздялата. Би следвало да ти е доста по-леко, защото след като се е стигнало до такава ситуация, значи наистина си имала причина и си преценила, че бз него ще ти е по-добре. Горе главата, като станеш наесен студентка, няма да се оттървеш от мъже :)

VinDiesel
05-21-2008, 18:33
Ми ти си си в пълното право да направиш това той неможе да се среща с нея и да я кара до София.. Пфф много е тъп.Дано нещата се оправят за сега не настоявай много да се сабирате нека той се замисли и поиска да се съберете

hanovete
05-21-2008, 19:21
променила си се?Иска да каже вече няма щастие с теб,а само за тъжни работи говорим....нема фън....тъи опитаи малко по весело да я караш и туко виж нещата са се оправили

-аз в момента почти през същото преминавам,като изключим бившата

led_i_ogyn
05-21-2008, 20:00
Амии да така е,ще се боря колко сили имам...Но все пак всичко ме кара да се чувствам зле...И сега идва бала мии и като си помисля,че няма да съм с него ми идва да се срина...Толкова много боли...Това, което той ми каза,че съм се променила май искаше да каже,че ревнувам,защото преди това му имах голямо доверие...Но просто я мразяя...мразя начина, по който му говори и мразя начина, по който го гледа и мразя начина, по който той няма нищо против...Имам чувсвото,че вече нищо не знача за него и това не е човека,който смени града си само и само да е с мен...Той започна всичко от начало...нова работа,нови колеги,приятели бля бля...Само зареди мен?...нз чувствам се смачкана...

Ophelia
05-21-2008, 20:04
Изпуши 1 масър и ще ти мине. Шегувам се... предполагам че наистина ти е трудно поставям се на твое място и бих реагирала така и аз, поне на бала си прекарай добре а след време ще ти мине и ще е красив спомен.А знаеш ли пък може да осъзнае какво е загубил ...

evil_angel69
05-21-2008, 20:14
Амии да така е,ще се боря колко сили имам...Но все пак всичко ме кара да се чувствам зле...И сега идва бала мии и като си помисля,че няма да съм с него ми идва да се срина...Толкова много боли...Това, което той ми каза,че съм се променила май искаше да каже,че ревнувам,защото преди това му имах голямо доверие...Но просто я мразяя...мразя начина, по който му говори и мразя начина, по който го гледа и мразя начина, по който той няма нищо против...Имам чувсвото,че вече нищо не знача за него и това не е човека,който смени града си само и само да е с мен...Той започна всичко от начало...нова работа,нови колеги,приятели бля бля...Само зареди мен?...нз чувствам се смачкана...
takia raboti s takia ku4ki sa mi do bolka poznati..

hottie
05-21-2008, 20:39
Според мен тези подновени отношения с бившата му въобще не са нормални. Не искам да те наранявам и се надявам да не е така, но щом продължава да се вижда с нея след като ти си му споделила, че ти е неприятно значи иска да я вижда и може би някакви чувства в него се появяват отново :(
Разбирам да става дума за добра приятелка, но това е някаква бивша, с която той не е имал контакт около година сигурно. А и ако наистина толкова те обичаше можеше да се бори малко повече за теб не мислиш ли?
Сега избърши си сълзите, приготви се за бала, искам да си много хубава и да си прекараш страхотно и да оставиш това момче на страна. И както каза Кремчето - като станеш студентка животът ти ще се преобърне вероятно много! :-) Успех и не тъгувай!

SmiLeHappyEnjoyMyPaiN
05-21-2008, 20:52
:( защо винаги има някой завистилив боклук, който да се меси в взаимоотношението и щастието на хората :-x :-x :-x

led_i_ogyn
05-21-2008, 20:58
Благодаря за всяко едно мнение...Не мога да кажа,че ми е кой знае колко по-добре,но за мене е по-важно,че има хора,който не ме познават и все пак помогнаха макар и с един коментар...Благодаря ви...надявам се всеки да намери такъв човек,какъвто намерих аз...И през тази 1 година се почуствах не само безкрайно щастлива,но и безкраино обичана.Надявам се всеки да изпита това и на никой не пожелавам да го загуби така...

SmiLeHappyEnjoyMyPaiN
05-21-2008, 21:16
Благодаря за всяко едно мнение...Не мога да кажа,че ми е кой знае колко по-добре,но за мене е по-важно,че има хора,който не ме познават и все пак помогнаха макар и с един коментар...Благодаря ви...надявам се всеки да намери такъв човек,какъвто намерих аз...И през тази 1 година се почуствах не само безкрайно щастлива,но и безкраино обичана.Надявам се всеки да изпита това и на никой не пожелавам да го загуби така...

тнкс :) и успех

[B]a[N]D[i]T[k]a
05-21-2008, 22:54
охх супер ми е някво топло на душата като чета тези неща.. не не си мисли че мисля че е хубаво или нещо такова.. просто начина по които го написа разбирам че приятеля ти наистина държи на теб и че не му е просто еи така .. наистина е голяма крачка да се премести само заради теб .. наистина ;) мисля че тои не е безразличен и просто му даи малко време не му досаждаи постояно с въпроси "е кфо ще праим .." остави го нека помисли и след седмица 2 го потърси ако тои не го направи сам да се разберете.. нз мисля че така е наи добре;) пък ако се разделите гледаи положително на нещата.. не че всичко е свършило а че нещо се е случило! :) дори в болката има красота постараи се просто да я видиш :) УСПЕХ ;)

Mademoiselle
05-22-2008, 05:41
From Hell,ne badi tajni4ka,qvno tova mom4e e poredniqt skapan tip,koito ne zaslujava da bade obi4an.Nedei da se vra6ta6 v minaloto,a gledai napred i nameri 4oveka,s kogoto 6te si 6tastliva i nqma da te predade.

Fantomche
05-22-2008, 08:24
Macka mnogo ti su4uvstvam.Mislq i razmi6lqvam kakvo da ti kaja.Oba4e kato se zamislq nqma kak da ti pomognaZnae6 li za6to ne go pomoli na bala ti da ste zaedno toi a ti e kavaler.Mojebi togava 6te imate Hubavi mom4enti toi 6te si spomni i drugi takiva i 6te posiak pak da ste zaedno.probvai mila.I az nz kakvo da ti kaja :s

koalka
05-22-2008, 09:41
Говори сериозно с него.То е ясно, че има чувства към него, той трябва да е сляп, за да не го види.Просто изведнъж започва да го търси и да се виждат по-често.От километри е ясно, че тя го харесва!Обясни му го, защото е супер елементарно.Освен това, той според мен се прави и много добре знае как стоят нещата.Или изпитва нещо към нея, или му е приятно да вижда как тя иска да е с него...Той трябва да се съобрази, след като на теб не ти е приятно.Нали ти си по-важна за него и той не изпитва нищо?Тогава какъв му е проблемът...

AnChItOoOo
05-22-2008, 12:59
Кофти работа наистина...аз съм точно от другата страна на нещата..искам да си го върна а сигурно няма да мога,въпреки че си няма друга :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

yuyuto
05-22-2008, 13:12
:( защо винаги има някой завистилив боклук, който да се меси в взаимоотношението и щастието на хората :-x :-x :-x
Виж, то боклук, както казваш, винаги ще се намери, ама и той има вина според мен... Явно му харесва да бъде харесван и го допуска това, тя да му се натиска и т.н... Така че не е само вината на момичето... Тя явно е влюбена в него, а пък и всеки има право да се бори за любовта си, особено ако той и отвръща позитивно... От него зависи, мисля аз... Сори, ама ако той не иска да има нищо общо с нея, защото си има приятелка, просто няма да я допусне до себе си...
Авторката, не че не те обича, разбира се, ама определено нещо не е наред в него самия и той трябва да се изясни със себе си... Така че дай му време... Дано да си го върнеш!!! :(
П.П.: А и недей да вярваш много на страничните хора... Понякога имат способността да преувеличават нещата въпросните приятелки-информаторки...

krem4et0
05-22-2008, 13:29
Според мен тези подновени отношения с бившата му въобще не са нормални. Не искам да те наранявам и се надявам да не е така, но щом продължава да се вижда с нея след като ти си му споделила, че ти е неприятно значи иска да я вижда и може би някакви чувства в него се появяват отново :(
Разбирам да става дума за добра приятелка, но това е някаква бивша, с която той не е имал контакт около година сигурно. А и ако наистина толкова те обичаше можеше да се бори малко повече за теб не мислиш ли?
Сега избърши си сълзите, приготви се за бала, искам да си много хубава и да си прекараш страхотно и да оставиш това момче на страна. И както каза Кремчето - като станеш студентка животът ти ще се преобърне вероятно много! :-) Успех и не тъгувай!

Плюс това с гадже на бала е най-голямата глупост на света. Имаше опция моя да дойде към 12-1 на абсолвентския ми бал, но 10 часа му се обадих да не си прави илюзии да идва. Без гадже си прекарах СТРАХОТНО и на двата бала. Балът не е за гаджето, а за класа. Мисли, че това са последните ти мигове с тези хора и ги изживей пълноценно.

KUM4o
05-22-2008, 13:36
Разбирам те какво ти е ,защото наскоро и аз така се разделих с приятелката ми по мое желание ,защото не издържах вече ,но просто толкова я обичам ,че нон стоп за нея мисля.Много ми е гадно и напълно знам какво ти е в момента.Единственото ,което можеш да направиш е да се опиташ да го забравиш.

slun4ice_90
05-23-2008, 12:16
Бившата е дошла и в кофти момент..и нещата са се "наредили"...И аз,не знам какво да ти кажа..освен,че ако приятеля ти,държи много на теб и те обича..ще се върне при теб.Дано,това да стане. :-) :) :-P Ако,не стане "всяко зло,за добро".

ra4ence
05-23-2008, 12:21
Чак на мен ми стана тъжно и кофти. При мен също ги има такива жени- бивши,негови колежки от работата,натегачки разни. На 1-2 пъти бяхме през късане заради такива кучки. Какво да ти кажа....
Малко си избързала с предложението за късане. Сега единствено може да чакаш и да показваш колко много му вярваш, въпреки че не е така. Постарай се да му върнеш доверието. Защото миличка, в началото може да е нямало нищо, но ние жените винаги имаме тази способност да преувеличаваме всичко и сами да ги тласкаме към друга жена. Намерил е някакво спокойствие и утеха в нея. Докажи и покажи,че може да ги намери отново с теб.

moni4ka
05-23-2008, 15:20
da ne bi da e posledniq maj na tozi svqt 4e da se izma4va i da se pravi 4e mu ima doverie.. za da ne predpo4ete drugata.Ako q predpo4ete zna4i e palen glupak i izob6to ne q zaslujava!!!Daje po-dobre tq da potarsi tova koeto toi ne i dava .. drugade vapreki 4e sam sigurna 4e v momenta edinstveniq maj koito vijda e toi .. a drugite ne sa6testvuvat...!

H8_mE
05-23-2008, 15:28
Отчаяна съм...може би от супер много време не съм се чувствала така...Таа искам да споделя и не се надявам на някакви много добри и смислени отговори,просто ми кажете това,което мислете...Просто искам да споделя на някой...

С него сме заедно от 1 година...Преживели сме страшно много заедно...Първо неговия баща почина...После аз загубих най-добрия си приятел...Беше ми ужасно трудно,но го преодоляхме заедно.Били сме на косъм да се разделим,но винаги сме се оправяли.Бяхме миналото лято на почивка заедно...Прекарах си повече от добре.Бях забравила всичките си проблеми,а те не бяха малко...Наложи се аз да замина в друг град,но това не ни спря и той се изнесе на квартира в моя град зада може да сме заедно...Толкова много го обичам и никога не съм си предствяла деня, в който ще го загубя...

Но всичко започна преди месец и нещо...Когато една негова бивша го намерила в скайп и започнала да го разпитва за мен,от колко време сме заедно,дали ме обича и такива...След като научих това малко изревнувах,но знаех,че са се разделили по негово желание и не вяврах той все още да има чувства към нея.Но това не беше всичко...Разбрах,че тя имала някава работа в нашия град и са се видяли...Пак не го приех на сериозно.Чашата преля,когато разбрах,че той ще е я кара до София защото тя имала работа и нямала превоз...Тогава вече се ядосах,защото близо година не подържат никаква връзка...изведнъж се появява,излизат заедно,кара я до София?Тогава се скарахме,но той не я закара,защото тя щяла да ходи с баща си...Извини ми се и аз му простих,защото осъзнах коло е било незначително това, за което сме се скарали...После обаче разбрах от наша позната,че тя имала чувства към него и сега се опитвала да си го върне.Казах му за това...той ми се изсмя в лицето и каза, че си измислям и съм започнала да си въобразявам защото съм ревнувала...Така започнаха скандалите,недоверието,тай ните и сега сме в криза...Те се виждат все по-често и аз вече не знам какво да направя...Прди седмица му предложих да се разделим,защото не издържам вече така...Мина една седмица, а аз не мога да спра да плача...по цял ден само за това мисля,а ми остават няколко дена до бала и вместо да се радвам преминавам през най-трудната част от живота си.Обичам го и сега вече не знам как да си го върна...Да е както преди...Говорих с него и той каза,че аз съм се променила и ние по-добре да сме разделени...Все едно ми е къде съм..какво правя,с кой съм...защото той не е до мен и се чувствам ужасно сама... :cry:

Съжалявам за случилото се!Наистина е много гадно!Напълно те разбирам ,защото и ние вчера скъсахме с моя приятел за нищо и ми е супер гадно.И ние сме преживялвали много неща заедно и сме се карали и също много пъти сме били на косъм да скъсаме,но някрая сме се оправяли и този път обаче май наисина всичко свърши.
Така е!Няма нищо вечно,всичко си има своя край и малко или много трябва да сме готови за него!Опитай се да не мислиш за него поне по време на празника ти!Честито завършване и ти пожелавам всичко най-хубаво от тук нататък! :-)

after_shock
05-23-2008, 18:17
ТИ САМА ЗНАЕШ КВО ТРЯЯ ДА НАПРАВИШ !!! АЗ САМО ЩЕ ТИ ПОДСКАЖА МАЛКО !!! КУХНЯТА-НОЖА-БАНЯТА-ВЕНИТЕ.......PEACE !!!