PDA

View Full Version : Разни дрънкулки xD



CataclysmicAbyss
05-21-2008, 16:47
Hey girls^^...знаете ли някакъв магазин/Сф./ ,в който да се продават шарени гривнички,герданчета,пръст енчета,обечки...яко им се кефа 8-)

I love the rainbow http://i98.photobucket.com/albums/l268/LiberalVisa/rainbow.gif

babity
05-21-2008, 16:48
В София не знам, но немога да не се сдържа да не се изфукам, че в Пловдив имаме Бижу ленд. :grin:

VilleBaby
05-21-2008, 16:49
ха в Пловдив...каквото го има в провинцията го има и в София :-P :-P :P :) :grin:

nejnaDROGA
05-21-2008, 16:55
Във всеки магазин за бицута (тип нераждавейки) има :) А вече и в магазините 1001 стоки (всичко по 1 лв.) също :lol: Щом едни селянки от моя клас са се накичили (а те имат навик да не дават повече от 2-3 лева за такива неща...)

GbSy
05-21-2008, 16:55
"Мънистото" ама е в Люлин 3...

PoLiToOo
05-21-2008, 17:15
ами трендито на пиротска... тамм има адски много дрънкулки и са много добри :-P

Anabel
05-21-2008, 19:52
В София не знам, но немога да не се сдържа да не се изфукам, че в Пловдив имаме Бижу ленд. :grin:
Ооооо Бижу Ленд го ОБОЖАВАМ!!!

TheNewReligion
05-21-2008, 20:03
"Ооо , знам много , но няма да кажа , защото не искам някой да знае от къде си пазарувам ! " :razz: :razz: :razz: - това беше отговърат на въпроса , който ти зададе , но аз го зададох на една приятелка ! :razz: Не , че имам нужда от боклучки , но просто от любопитство я попитах . :D :D :D :D Иначе има толкова много , че ... Знам доста , но защо не се разходиш по Витошка или Раковска ... :)

babity
05-21-2008, 20:08
ха в Пловдив...каквото го има в провинцията го има и в София :-P :-P :P :) :grin:
:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: Няааааакой е мноооооот тъп! :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

Anabel
05-21-2008, 20:11
ха в Пловдив...каквото го има в провинцията го има и в София :-P :-P :P :) :grin:
:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: Няааааакой е мноооооот тъп! :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:
бих казала дооооооста тъп :lol:

DisciplineAndOrder
05-21-2008, 20:11
^тъп,тъп,ама е прав/а.

виж в 'слънчоглед' или в 'на тъмно'. и двата магазина са на ул. Иван Вазов

има и в обикновените кинкалерии разни мъниста,от които да си сътвориш нещо сама

babity
05-21-2008, 20:14
^тъп,тъп,ама е прав/а.[/size]

може и да е, ама не е на място ;)

DisciplineAndOrder
05-21-2008, 20:18
защо? просто казва,че е невъзможно в столицата да няма такъв магазин,а в Пловдив или в Каспичан да има. ;)

babity
05-21-2008, 23:11
пффф... че защо да е невъзможно? не казвам, че нямате такъв шибан магазин, защото не знам и не ми пука, ама да си мислите, че там имате всичко.. прекалено е!

DisciplineAndOrder
05-21-2008, 23:17
:lol:

тъпо,тъпо,та вдлъбнато...

нормално е да има всичко. най-големият град в България и по случаайност нейна столица.

ако тук нямаме всичко,къде да има?

в Дупница ли?

Anabel
05-22-2008, 08:29
защо? просто казва,че е невъзможно в столицата да няма такъв магазин,а в Пловдив или в Каспичан да има. ;)
хах що да е невъзможно бе?!Тва че сте от сф не ви прай богове

fiama
05-22-2008, 10:43
Само да питам, някой от Пловдив спомена за някакъв магазин Бижу ленд, или нешо такова. Може ли да ми кажете къде точно се намира? :)

babity
05-22-2008, 11:58
Само да питам, някой от Пловдив спомена за някакъв магазин Бижу ленд, или нешо такова. Може ли да ми кажете къде точно се намира? :)

ако не се бъркам с нещо друго тряа да е зад Макалали

babity
05-22-2008, 12:00
:lol:

тъпо,тъпо,та вдлъбнато...

нормално е да има всичко. най-големият град в България и по случаайност нейна столица.

ако тук нямаме всичко,къде да има?

в Дупница ли?

не е задължително като е най - големият град да имате всичко, което има и в останалите. Може да имате магазини еквиваленти, то е ясно, ама точно всичко да е същото... съмнява ме!

paradiso
05-22-2008, 12:36
В София не знам, но немога да не се сдържа да не се изфукам, че в Пловдив имаме Бижу ленд. :grin:+1

paradiso
05-22-2008, 12:38
ха в Пловдив...каквото го има в провинцията го има и в София :-P :-P :P :) :grin:
:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: Няааааакой е мноооооот тъп! :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:
бих казала дооооооста тъп :lol:dam supper tap

Loshotia
05-22-2008, 14:06
В Пасажа има един магазин дето освен дрехи има и разни дрънкулки на доста прилични и ниски дъже цени. Иначе има в Пунто, Мънистото, Умбопо, No name, Слънчогледа, Мухоморка...това се сещам

deville`f
05-22-2008, 14:27
В София,на Кърниградска(май така се казваше) - една от преките на Витошка от към страната на Съдебната Палата има магазин,където можеш да си направиш точно това,което искащ = No Name се казва...По Патриарха,от Френската надолу като тръгнеш...туко що направиха един,много е шарен и изглежда супер як...
По Графа,особено преди KFC точно...има няколко такива магазина...а при Orange някъде има и индийски магазини,супер яките неща вътре...
По Пиротска също ще намериш много...От Халите като тръгнеш нагоре,от лявата страна на един ъгъл се пада, има магазин за шнолки и такива джунджурии...
Има още много,като цяло където и да отидеш,и на пазара на някой краен квартал,ще намериш магазинчета за джумджуриийки-нормално...


:razz: :razz: :grin: ужасно сте забавни,като започнете с такива спорове...
В София има огромно разнообразие спрямо другите бълг.градове,но няма всичко!Темата е за друго,спрете да говорите глупости,защото лично аз точно в Дупница съм яла най-уникалните италиански пици и спагети и подобни специалитети....

DYNAMIC
05-23-2008, 07:45
:lol:

тъпо,тъпо,та вдлъбнато...

нормално е да има всичко. най-големият град в България и по случаайност нейна столица.

ако тук нямаме всичко,къде да има?

в Дупница ли?
+1 верно в..в Сф има най-голям избор и разбообразие,квот и да си гоеорим..така а иначе по темата има,както казаха и другите => Слънчоглед,На тъмно,No Name,Мухоморка,Пласибо има и още :P

PollyPoi
05-23-2008, 08:22
Мухоморка,На тъмно,Мънисто, Тренди(там са по фешънски)
и тези са в общи линии :)

TheNewReligion
05-23-2008, 16:49
:lol:

тъпо,тъпо,та вдлъбнато...

нормално е да има всичко. най-големият град в България и по случаайност нейна столица.

ако тук нямаме всичко,къде да има?

в Дупница ли?

не е задължително като е най - големият град да имате всичко, което има и в останалите. Може да имате магазини еквиваленти, то е ясно, ама точно всичко да е същото... съмнява ме!
В София има 1000 такива магазинчета с дрънкулки , но със сигурност са по-хубави от тези в Дупница ! :lol:

plamka
05-23-2008, 18:54
Лятото като ходих в Сф в Детелина имаше хубави неща :)

Seducti0n
05-23-2008, 19:02
Близо до Руски Паметник има такова магазинче от лявата страна, посока 5-те кюшета.Близо до това магазинче е пицария-Италия.
Иначе както споменаха-Мънисто в Люлин или Трендито на Пиротска.От дясната страна на Витошка посока НДК-Също има 1 магазинче, това е в общи линии.Като се поразходиш, няма как да не забележиш.
Колкото до търговската мрежа в София-Определено има от пиле мляко, както се казва.Това е мнението ми.И не, защото живея тук, а защото е така.Не искам да обидя, когото и да е, просто отбелязвам фактите. :)

vercheto
06-19-2008, 14:13
ха в Пловдив...каквото го има в провинцията го има и в София :-P :-P :P :) :grin:
:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: Няааааакой е мноооооот тъп! :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:
бих казала дооооооста тъп :lol:dam supper tap
наистина

а до Бижуленд и аз го обожавам 8)

sodomicdream
06-19-2008, 15:25
морето е в София дяцааа :razz: :razz: :razz:
по логиката на озни, който каза "каквото го има в провинцията, го има и в София"

beautifullslayer
04-07-2010, 16:54
ха в Пловдив...каквото го има в провинцията го има и в София :-P :-P :P :) :grin:

за разлика от Пловдив София си е голяма провинция

ilsss
04-07-2010, 17:06
морето е в София дяцааа :razz: :razz: :razz:
по логиката на озни, който каза "каквото го има в провинцията, го има и в София"

+1
боготворите я тая софия пък после ми ревете за морето

kok
04-07-2010, 17:12
защо? просто казва,че е невъзможно в столицата да няма такъв магазин,а в Пловдив или в Каспичан да има. ;)


Прощавай, обаче в София до скоро нямаше New Yorker :) тъй че явно е възможно...

FatallyGirl
04-07-2010, 17:32
Трендито в Студ. град :P

cherrygloss
04-07-2010, 17:51
стара тема

viqnkababyy
05-24-2010, 16:20
София е столица и за това всичко ли трябва да има там .. Еми Бижу Ленд няма .. :grin:

pamii
05-24-2010, 16:53
Claire`s & Bijou Brigitte

Loshotia
05-24-2010, 16:55
София е столица и за това всичко ли трябва да има там .. Еми Бижу Ленд няма .. :grin:

О, моля ти се. Влизала съм в Бижу Ленд и по- голяма цигания и безвкусица не съм виждала

ReachlessGirl
05-24-2010, 17:28
навсякъде по центъра просто трябва малко да се размърдаш .. :shock:

chocolatedidi
05-24-2010, 19:50
Нямате си на идея колко сте смешни с тези безмислени спорове :grin: :grin: :grin: !!!

the_best_f
05-24-2010, 22:31
Яяя ми кажете къде има Claire's, моля :)

fenkatakrisi952
05-25-2010, 17:51
В Младост 1А на пътеките има.

iveto777
05-25-2010, 18:33
в новите молове има такива магазини иначе мънисто или слънчоглед(алабин) или виж в подлеза на ндк има един магазин и вс е около 10 до 15лв и са мн готини нещата ;) ..... а колкото до коментара че вквото има в пловдив и в провинцията го има в софия мнооооого греши ... от софия съм но често ходя до пловдив и искам да ви кажа че там има много хубави магазини които в софия ги няма и са на страшно достъпни цени както и обувките .... може би просто в софия не търся в точните магазини но обувки които съм си копувала от пловдив в сф дори не съм виждала такива модели .... ;)

the_best_f
05-25-2010, 19:14
fenkatakrisi952, много ти благодаря :)

mirelka9449
05-25-2010, 20:04
На всякъде има магазини с такива дранкулки трябва само да се поразходиш малко и ще намериш минимум 10 магазина. Успех! :)


ха в Пловдив...каквото го има в провинцията го има и в София :-P :-P :P :) :grin:

за разлика от Пловдив София си е голяма провинция
Еми нормално, като всички се бутате в София да живеете, да учите и тем подобни, то София се напълни със селяни...нормално да е така!
П.п: Момичето питаше за магазини с разни дранкулки в СОФИЯ. Не е питала къде кво е имало в другите градове. Кво превърнахте тая тема в спор м/у София и Пловдив :X Всеки да си гледа собственият град и да пише тва, което трябва в дадена тема. Не, че аз трябва да давам много акъл, ама усещайте се малко...

Kallyn4eto
05-25-2010, 20:57
айде направете си тема софия vs. провинцията и там си спорете
момичето друго питаше
иначе по въпроса на всеки втори ъгъл има такова магазинче
мънистенца, гривнички, обички, дрънкулки.
:-D

angel4eto100
05-26-2010, 09:24
Ох кво са правите и вие ако не бяха турците Пловдив щеше да е столица а София едно планинско село такаче си затворете устите и си гледайте работата :?

Molzinka
05-26-2010, 10:44
ами трендито на пиротска... тамм има адски много дрънкулки и са много добри :-P

+ Аз много му се кефя :P

Seductionx
10-11-2011, 17:38
А къде в София има Бижуленд ? Адрес.. :neutral: :D

CupcakeMonster
10-11-2011, 17:39
^ Mall Serdika до входа