PDA

View Full Version : Три въпроса към вас



za6to_vse_na_men;((
05-21-2008, 18:27
The used-невероятна комбинация от талант, звук и шоу.Бандата е заформена в малкото провинциално градче Орем, Юта където културата се базира главно на църквата, а хората са смачкани от скучния живот. ”През целият ми живот аз въставах срещу всички форми на подчинение, не само срещу консервативната култура на Юта”, коментира вокалът Берт, ”Аз въставам срещу родителите ми като не ям месо. Въставам срещу приятелите ми и себе си като взимам наркотици. И въставам срещу всичко, което ме задържаше да правя музика с тези момчета” и Куйн Алмен добавя, ”Това също беше и моят начин за бунт, вярвайки в нещо реално и могъщо като музиката. Господ е просто идея, музиката е осезаема, реална”. Точно на такова място и в такъв момент се намесва рок революцията и!

1.Сектанти ли са ?
2.А ако са такива лошо ли е че ги харесвам и че съм луда по тях?
3.Бог ще ме накаже че ги слушам защото може би са сектанци..Вярно ли е?
Моляви отговорете ми :(

psychopath
05-21-2008, 18:40
1.сектанти са.
2.много е лошо.
3.ще те накаже жестоко. /ще ти увиснат циците след 7 седмици/

Chacho
05-21-2008, 18:47
1.Кво ти пука?Кефи се на музиката им.
2.Лошо ли е, че много хора вярват в еволюцията. Все пак Дарвин казва, че сме произлезли от маймуните, не от Адам и Ева
3.Ще се редиш на опашката да за наказване.С предимство са тези, които се избиват, грабят, хулят и т.н. Пък и нали господ иска да обичаме всички, независимо какви са.

Иначе групата има една много яка песен, която си въртя на плейъра от време на време. The used - Take it away. Поздрави хора :)

ПП: Имай собствено мнение.

psychopath
05-21-2008, 18:49
3...не е вярно ;)

havajskite ga6ti
07-09-2008, 12:38
Тhe Used сектанти????Моля те! Те са една от любимите ми банди имат унилакен стил и не са дразнещи и натрапващи се..Слушай си ги ако те радват и никой няма да те накаже за това...всеки има избор за всичко.

_flirt
07-10-2008, 14:53
1.сектанти са.
2.много е лошо.
3.ще те накаже жестоко.

:-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P axaxa mn luda emoticona