PDA

View Full Version : Отново 2 въпроса към вас



za6to_vse_na_men;((
05-21-2008, 17:30
Името на групата е предполагаема референция към началото на Библията и историята за Каин и Авел, където Каин е наказан да живее в изгнание, сам и нещастен. Всеки който освободи Каин от неговата съдба, като го убие, ще бъде „отмъстен за седемнократно“ или ще бъде наказан по начин, който е седем пъти по-лош отколкото наказанието на Каин. Заглавието на песента на Avenged Sevenfold „Chapter Four“ цитира четвърта глава от Стария завет, главата от Библията, в която се разказва историята за Каин и Авел."Beast and the Harlot", друга песен явно вдъхновена от Библията, идва от книгата за откровенията и ни отправя към наказанието на Вавилон и унищожението на езичните народи. Въпреки, че името на групата и прякорите на членовете правят очевидна референция към религията, вокалиста Шадоус отрича някой от групата да е религиозен.

1.Сектанти ли са?
2.Какво мислите за това което пише.а и текстовенете са токива за смърт..толкова ли е лошо че ги слушам

psychopath
05-21-2008, 17:41
прегрешила си жестоко пред Всевишния...

TheBeliever
05-21-2008, 17:52
Абе като нямаш собствено мнение и си толкова набожна върви слушай някой поп. Стига с тези глупави безсмислени теми.

za6to_vse_na_men;((
05-21-2008, 17:55
хахах, човече, ще ме умориш. отдавна не се бях заливал от смях пред компа. Кмо му е смешното бе?Питам въпроси а ти си в този форум за да отговаряш нали :-x

xXxScreamxXx
05-21-2008, 19:20
хахах, човече, ще ме умориш. отдавна не се бях заливал от смях пред компа.

пхахаа и аз така ..... егат религиозния 4овек си (афторката де ) :? :? :?

mhmhmhmhm
05-21-2008, 19:27
и кво ние сега,ако ти кажеме,че е лошо,
ще спреш така ли ??

CataclysmicAbyss
05-21-2008, 19:27
Имаше скоро такава тема...

saysonic
05-24-2008, 11:01
Напротив...темата хич не е безмислена,щото по принцип говорим не само за музика а и за културата на музиката....не съм запознат с тези The Used и ще се въздържа от мнение,освен това че въпроса изобщо не е тъп! :-o

Valhala
05-24-2008, 22:24
Колко изтъпява народа Боже.... :shock: къде си тръгнал/а да търсиш сектантски изпълнения в музиката на Avenged Sevenfold?Първо им прочети текстовете по-добре...Ако аз сега си кръстя групата Тайната вечеря( :lol: ) това ше ни направи ли сектанти?!?Важен е тексът,а в музиката им няма нищо такова...То ако обявиме за сектанти групите ,които споменават думичките "revenge", "suiside" , "grave" и тн. в песните си няма да остане една група :lol: Слушай си ги спокойно :smt101

ThunderGoddess
05-25-2008, 13:05
Бахти, слушай музиката, ако те кефи, какво те бърка дали са сектатнти, не са ли, какво ли. Ако ти кажа, че са, какво, ще спреш да ги слушаш ли? Това ще бъде адски тъпо. Слушай каквото ти харесва и да не ти пука за друго.

VilleBaby
05-25-2008, 14:03
МН СИ ЗЛЕ!

към авторката с любов