PDA

View Full Version : Цикъл?



krisi_pisi
05-21-2008, 17:33
Значи на 20 април ми свърши ми дойде на 6 май до 11 май и сега ми дойде на 21 май :? някой знае ли защо е така? не мога да си го обесня...

UnForgiving
05-21-2008, 17:44
От колко време ти идва? Нормално е цикъла ти да е нередовен първите няколко години... Но, ако продължи да ти идва толкова често е хубаво да се консултираш с гинеколог.

krisi_pisi
05-21-2008, 17:48
мисля ,че за 4 години трябва да се е нормализирал... от 2 месеца ми идва така начесто..

LipSoFAnAnGel
05-21-2008, 17:53
хм това не е добре, че ти идва толкова често и то не за първи път...най-добре се консултирай с гинеколог ние тук не можем да ти помогнем....Ама незнам де може да е от нерви, смяна на сезоните или изчакай още 1 месец ако ти дойде пак така бягай на лекар

krisi_pisi
05-21-2008, 18:02
Еми по принцип ходих при личния си лекар,защото имах обрив от един сапун и той ми даде някакъв мехлем и като се намажа с него и на следващия ден ми е дошло..... ужаст

comics
05-21-2008, 18:25
Еми по принцип ходих при личния си лекар,защото имах обрив от един сапун и той ми даде някакъв мехлем и като се намажа с него и на следващия ден ми е дошло..... ужаст
идва ти от мехлем? :shock:

mumiikataa
05-21-2008, 18:28
Може да е някакъв хормонален дисбаланс,може да е от сезоните.Наистина ако продължи да ти идва по-често посети гинеколог...

krisi_pisi
05-21-2008, 18:44
Еми по принцип ходих при личния си лекар,защото имах обрив от един сапун и той ми даде някакъв мехлем и като се намажа с него и на следващия ден ми е дошло..... ужаст
идва ти от мехлем? :shock:

Еми знам ли?! И аз не зная вече какво да си мисля :(

fiama
05-22-2008, 10:22
Идва ти нормална менструация, или просто прокървяване? Защото ако е второто, много вероятно е тофава да ти се пада овулацията, и яйцеклетката да се пука и изтича навън, заедно с известно количество кръв. Но при всички положения това е признак за хормонален дисбаланс. Не е лошо да посетиш гинеколог. Ще ти изпише някакви хапчета, регулиращи хормоните и всичко ще е ОК :)