PDA

View Full Version : Става ми лошо...



Velislava*
05-21-2008, 23:16
Тук съм за съвет.Търся г0 от някой,имащ същия проблем като мен,но който има добро желание може да помогне...Става въпрос за това,че имам непоносимост от кръв.Това явно рядко се среща защото нямам близък с подобен проблем иначе щях да говоря с него.Видя ли кръв ми прималява,ушите ми пламват мн е гадно и най-често..припадам.Веднъж когато няколко паралелки гледахме филм за едни наркомани (който според мен си беше доста брутален) на мен ми стана ужасн0 и едва успях да изляза от кабинета исках да 0тида до тоалетната но ..паднах пред вратата.
Всъщност изпадам в такива състояния не само к0гато видя кръв.Пр0сто явно съм със слаба психика ли нерви ли незнам какво но дори когато слушам нещ0 за кървища съсиреци разкъсвания и тн ми става ужасно.
0баче скоро се случи нещ0 което ме накара сериозно да се замисля и се притесних и ак0 дотук сте се чудили защо темата ми спада в този раздел сега е крайно време да го кажа...
След обезкосмяване против възпаление си мажа интимните части с едно бебешко оли0 коет0 разнасям с клечка за уши.Но...клечката се плъзна и ми влезе в ..... Страшн0 лошо ми стана,д0гади ми се,пак имах чувството че ще припадна....мина ми чак след 10мин.
А това е съвсем мъничка клечка за уши...И се замислих че когато ми дойде времето за първия път ...Незнам как ще г0 понеса.
Та идеята заради която изписах толкова много е дали някое от вас момичета има също така чувствителен организъм като моя и как е преживяло първия си път.
Ще ви бъда МНОГО МНОГО БЛАГОДАРНА ако се отнесете сериозн0 към проблема ми и отг0ворите на притесненията ми.

amatorium
05-21-2008, 23:49
Poznavam edno momiche kato teb, koeto uspq da preodolee straha si. Mina dosta vreme, no go preodolq. Nai-efektivniq nachin da se preborish sus straha si e da trugnesh sreshtu nego. Vuoraji se s vreme i malko alkohol i zapochni da gledash kruv. Moje da si napravish malka ranichka. Tova e edinstveniqt nachin da sviknesh i da premine. Nadqvam se da kajesh posle po temata rezultatite. :-)

Barbie
05-22-2008, 01:06
Чакай малко сега? За кръвта - ясно. Майка ми припада, когато на мен ми взимат кръв. (Седи пред кабинета, аз излизам, казвам й "Айде да тръгваме." Тя казва "Чакай малко, поседни.." Аз й казвам "Нищо ми няма." А тя "На тебе може, ама на мене ми стана лошо..." 8-) )

Та и аз явно съм наследила тая нейна лиготия, защото на мен като ми взимат кръв няма проблем, ама ако на някой друг му текне кръв моментално ми прималява. В час по биология като говореха за травми, счупвания, разкъсвания и тн. ми ставаше лошо, потях се, причерняваше ми (тогава разбрах, че от мене лекар няма да излезе...а така се бях навила да уча медицина 8-) )

И все пак не виждам какво общо има това с първия път. Кръв почти няма. И да има, няма да я виждаш. Болка може и да има, но е моментна. Аз не смятам че имам нисък праг на болка, на като цяло съм много чувствителна. Но не смятам, че в първия път има нещо, което да предизвика някакви негативни усещания у теб. Отдаваш се на любимия човек и той на теб, вълнението е от момента и от емоцията... Гледай малко по-поетично на нещата. :) Като ти дойде времето ще преживееш първия си път без никакви проблеми, спокойно...

nastyangel
05-22-2008, 05:20
еми кат си се ръгнала с тая клечка може и да те е заболяло, ноо недей от сега да си мислиш такива неща и да се плашиш от първия си път
RELAX TAKE IT EASYYY

BulgariaZaBulgarite
05-22-2008, 06:58
Не мисля, че тази тема е за тук.

rozova_lady
05-22-2008, 07:19
ne se pla6i,poznavam hora kato s tvoq problem,
kato mu doide vremeto nqma da mu misli6 mnogo mnogo i taka 8)
daje moje malko i da si piine6 za da se otpusne6 .... i takaaa UsPeh

hottie
05-22-2008, 07:51
Poznavam edno momiche kato teb, koeto uspq da preodolee straha si. Mina dosta vreme, no go preodolq. Nai-efektivniq nachin da se preborish sus straha si e da trugnesh sreshtu nego. Vuoraji se s vreme i malko alkohol i zapochni da gledash kruv. Moje da si napravish malka ranichka. Tova e edinstveniqt nachin da sviknesh i da premine. Nadqvam se da kajesh posle po temata rezultatite. :-)

Ами аз подкрепям това мнение. Просто трябва да го преодолееш, не може цял живот така да я караш. Все пак някой ден и деца ще имаш - те ще падат, ще си чупят ръце,крака... рани ще си правят.Извинявай ако ти стана лошо от това :-o Ама си е така...замисли се.

elitssa_
05-22-2008, 08:06
И аз съм съгласна с горното мнение..А за първия път то ако ти е дошло времето ще си супер възбудена и този проблем може би ще го игнорираш.. а ако си и под въздействието на алкохол..
Това за раничката е супер идея пробвай..ся се сетих /неискам да ти стане зле/ някои как си режат вените..Упехчета и кажи резултата :-)

Spider4eto
05-22-2008, 08:16
аве а стана ми любопитно като си в мензис, със сичката тая кръв как не ти става лошо 8-) иначе съм съгласна с amatorium за да го преодолееш трябва да се изправиш "лице в лице" с него

SpeeD_FreaK
05-22-2008, 08:18
I az bqh taka no... Edin den otidoh v banqta zakliu4ih se i se nakulcah s busnarsko nojche kolkoto da poteche kruv i veche ne mi dreme :)

Blocker
05-22-2008, 08:19
еми и аз имам сащия проблем,сам0 че с две подробности:
1.момче сам
2.не се притеснявам много,зашото кат0 малък го преодолях по следния начин:взех един нож и се порязах по ръката :booooomb: :P 8-)

sykrovishteto
05-22-2008, 09:18
На колко години си?Понеже и на мен ми стана интересно ако вече имащ цикъл!То тогавапрез времето когато си неразположена трябва да ти е нон-стоп лошо... :?

SunShinePearl
05-22-2008, 11:15
ami sestra mi e taka nemoje da gleda kruv vednaj se be6e porqzala i zamalko da pripadne dobre4e be6e kanapeto nablizo.apak spored men kogato pravi6 sex ti 6te zabravi6 toq strah i 6te se nasladi6 na momenta,100% nqma da se seti6 za tova

hgfh
05-22-2008, 12:00
ти да нямяш епилепсия :shock: казваш че става така не само когато видиш кръв :? върви на лекар :(