PDA

View Full Version : Как да прееодолем загобата на някои приятел?



sexyto_947
05-22-2008, 11:08
Преди няколко месеца моя много скъпа приятелка загина. Винаги много съм била призързана към нея, но в последно време не я бях виждала и когато научих че е починала бях в шок, от тогава минаха няколко месеца , но аз все още немога да го преодолея. Понякога се чувствам много виновна че отдавна не и бях показвала колко много държа на нея и колко много я обичам. Незнам как поне малко да го преодолея, знам че нищо немога да направя но почти с никои немога да поговоря, а наще се притесяват че трудно го преживявам. ;(

jujulinkaa
05-22-2008, 12:09
когато някои почине всеки си мисли че в последно време не е бил с него достатъчно ,че не е споделил това което чувства, но приятелката ти знае това което чувстваш към нея сигурна сам! затова не се измъчвай, а намери други приятелки,не се затваряй в себе си и не мисли че си виновна за това което се е случило...

sexyto_947
05-22-2008, 18:59
Днес дядо почина и знам какво ти е. Моите най-искренни саболезнования

TheNewReligion
05-22-2008, 20:45
О , моите съболезнования както за приятелката ти , така и за дядото на БалФейс ! :( Не зная какво е да загубиш приятел като почине , но зная ,какво е да загубиш приятел като се скарате ! Ужасно е ! Един от най-добрите ми приятели беше баща ми , но Бог ми го отне ден след рождения ми ден ! :( Знам какво е да загубиш близък , независимо дали имате роднинска връзка или сте просто приятели ! Преодолява се с времето ! Аз лично се успокоявам като си казвам ,ч е тези хора винаги ще са с мен , където и да са ! :)

sexyto_947
05-23-2008, 10:29
Стигнала съм до извода че - времето не лекува болката, само те научава да живееш с нея ;(

sexyto_947
05-23-2008, 16:05
Един от най-добрите ми приятели беше баща ми , но Бог ми го отне ден след рождения ми ден ! Много съжалявам :s Как се справяш с това? Преди 1 година почина вуйчо ми , не ми беше толкова трудно да го преодолея - може би защото не бяхме близки , но не бях готова за случилото се с приятелката ми ...