PDA

View Full Version : Защ0 така се случва?



mickelangelo
05-22-2008, 08:04
Ами ... поплачи си със сигурност ще ти мине поне малко ...

crazy_lazy_girl
05-22-2008, 08:18
:(

h0t_lipS~anD_kisSes
05-22-2008, 12:14
Защ0 г0гат0 няк0й к0йт0 0бичаш те 0стави .. и ти става тъжн0 ... не искаш да живееш ... ?
Сега в м0мента пр0ст0 не м0га да дишам 0т б0лка ... :cry: Д0 такава степен ме б0ли ... :cry: Иска ми се да излея пред няк0й какв0 ми е на душата ... н0 не м0га . . няма такъв ч0век, к0йт0 м0же да ме разбере ... :cry: На к0г0т0 и да кажа, няма да ме вземе на сери0зн0 ... :cry: Всъщн0ст има пред к0г0 да излея душата си, н0 вече не м0га да слушам че всичк0 ще се нареди или пък да си п0плача на сп0к0йствие .. Пр0ст0 и аз самата не знам какв0 искам да чуя ... :cry: Ст0я и слушам музика иии ... рева ... :cry:
Защ0 винаги така се п0лучава? :cry:
Мерси че ме изслушахте ... :cry:

nody_ledvc
05-22-2008, 12:26
ми бил съм в такъв момент знам какво ти е :( ,но не трябва да се от4айваш!!! дръш се на място ;) ае успех

Phenomenon
05-22-2008, 12:34
Защ0 г0гат0 няк0й к0йт0 0бичаш те 0стави .. и ти става тъжн0 ... не искаш да живееш ... ?
Защото сме шибани лигли когато имаме проблеми вместо да си кажем 'майната му' и да си стъпим на краката седим в къщи и си режем вените.. :-k ;(

ПП: А, забравих...и защото пишеме [!] ФьЕшЪъЪЪъН [!] .. o.0

varnen4e
05-22-2008, 12:36
Еми аз ще ти кажа защо.. това е вроден егоизъм.. всеки го има... изключения няма.
Когато си се привързал към каквото и да било и го изгубиш ти е гадно, защото то вече не е в ръцете ти...
Ако се замислиш на човек рядко му пука дали, човекът когото е загубил е добре, колкото и да не го признава. А дори и да ти пука.. пак егоизма е налице.
Когато умре някой е същото.. плачеш, защото ТИ няма да го видиш.. не за друго.
Напълно нормални са тези чувства.
Иии е въпрос на време да отвикнеш от това, което си загубил.
Понякога се иска малко време.. понякога един живот не стига.. но това са чувства.. няма как да ги контролираш.
:)

iiirish
05-22-2008, 18:13
винаги съм го казвала и сега пак ще го кажа: днешното младо поколение ужасно много обича да драматизира, много сапунки ли гледате незнам, но зле ви се отразяват. не можеш да кажеш, че не искаш да живееш без някой човек! мъже и жени бол! може да е кофти отначало, може да е криво, но след всяка незгода пак ще бъдеш щастлив рано или късно

MartyParty
05-22-2008, 18:22
С плач нищо няма да оправиш.Най-много да се обезводниш.

AnIcHkAtA
05-22-2008, 18:36
Трудно е...и е гадно.Имаше един период в който само плачех и ми беше супер гадно (може и да е имало малко драматизация но със сигурност ми беше гадно).След това разбрах, че живота не е само един човек и че макар и трудно и без него се живее.И свикнах.Научих се да се радвам по друг начин.Научих се да оценявам и да забелязвам и малките неща, научих се да мисля за какво имам, а не за какво нямам.Научих се в едно разлистено дърво да виждам красивата зеленина и да усещам аромата на тревата и на цветята (колкото и изперкало да ви звучи).И като цяло се научих да търся щастието в др неща, а не в любовта.Научих се как да покрия любовта и как да залъгвам себе си, че я няма вече, но тя никога няма да изчезне, или поне се съмнявам, че ще е скоро.Искам я но я няма.След това момче минаха мн други но в никои не открих Него.Сега съм в почивка, но определено ми липсва момче.Готова съм на всичко само да има любов.Сякакъв ше го приема само да ме обича и аз него да го обичам :( Айде стига толко, че мн се разписах :D

h0t_lipS~anD_kisSes
07-12-2008, 21:55
Трудно е...и е гадно.Имаше един период в който само плачех и ми беше супер гадно (може и да е имало малко драматизация но със сигурност ми беше гадно).След това разбрах, че живота не е само един човек и че макар и трудно и без него се живее.И свикнах.Научих се да се радвам по друг начин.Научих се да оценявам и да забелязвам и малките неща, научих се да мисля за какво имам, а не за какво нямам.Научих се в едно разлистено дърво да виждам красивата зеленина и да усещам аромата на тревата и на цветята (колкото и изперкало да ви звучи).И като цяло се научих да търся щастието в др неща, а не в любовта.Научих се как да покрия любовта и как да залъгвам себе си, че я няма вече, но тя никога няма да изчезне, или поне се съмнявам, че ще е скоро.Искам я но я няма.След това момче минаха мн други но в никои не открих Него.Сега съм в почивка, но определено ми липсва момче.Готова съм на всичко само да има любов.Сякакъв ше го приема само да ме обича и аз него да го обичам :( Айде стига толко, че мн се разписах :D

Даам ... Ии всички ги сравнявам с НЕГ0 ... :( Сам0 дет0 аз не тръгнах с ник0й ... 0трязах сумати м0мчета ... :( Аве заеби!!! :?

cinderella_gugutka
07-12-2008, 22:01
еми в момента и аз си седя пред комп4ету и си пла4а :cry: и за кво пла4а като дося толкова съм плакала и нищо не става???нищо не се променя-ставам весела за известно вр и после пак ...и пак...ама то освен да пла4а др не мога да направя по въпроса така 4е... :cry:

h0t_lipS~anD_kisSes
07-12-2008, 22:09
еми в момента и аз си седя пред комп4ету и си пла4а :cry: и за кво пла4а като дося толкова съм плакала и нищо не става???нищо не се променя-ставам весела за известно вр и после пак ...и пак...ама то освен да пла4а др не мога да направя по въпроса така 4е... :cry:

Даа .. мн0г0 е гадн0 ... :( Да ревеш, да знаеш, че няма смисъл 0т т0ва, ама да не м0жеш да спреш ... 0тврат! :(

ludisuvurshen
07-12-2008, 22:32
надушвам емота :-P :razz:

h0t_lipS~anD_kisSes
07-12-2008, 22:45
надушвам емота :-P :razz:

Ее ти пък ... м0ля ти се .. :D живее ми се 0ще! :grin: :D

sexa_na_kompleksa
07-13-2008, 07:21
Нареви се, напий се и продължи живота си! ;)

unfaithful1234
07-13-2008, 07:23
никога не сам ревал няма и да рева за тапа пача.... при момичетата незнам какво е , аз излизам с приятели и се напивам като ми е криво
направи и ти така 8)
мдам,така е най-добре...Аз няа да рева за момче никога повече!Говеда...кфо да се прави! :D

cinderella_gugutka
07-13-2008, 07:26
надушвам емота :-P :razz:
епа то може да се скъсаш от рев и да си прережиш вените без да си емо :D

krisiiiiito
07-13-2008, 11:32
поплачи си добре ... след това се напий до дупка
животът продължава ! :-|