PDA

View Full Version : Карта памет за дигитален апарат



lady_blue
05-22-2008, 13:44
Здарвейте! Искам да помоля по-компетентните за съдействие :) Мой приятел скоро има РД, и искам да му взема за подарък карта с памет за дигиталния му апарат. Марката е Olimpus. В момента не мога да ви кажа точния модел, но ако има значение ше го науча. Може ли да ме ориентирате колко ще ми струва картата памет? Да речем 1 или 2 GB. Много благодаря на отзовалите се :)

Glezanka
05-22-2008, 14:07
http://www.pazaruvaj.com/karti-pamet-c3157/0-olympus.html

stealthyGirl
05-22-2008, 14:16
Май бяха около 15-30лв. :-o Моита не съм си я купувала аз и незнамм..

lady_blue
05-22-2008, 14:19
Ей, мерси много :) а някой може ли да ми каже каква е разликата между различните видове карти? Не говоря за размера- 1 GB или 2 GB, за това xD-Picture, xD-M, и там различните наименования. От модела фотоапарат ли зависи или всякаква става на всеки апарат?

stealthyGirl
05-22-2008, 14:22
'Ми то пише всичко за отделните карти в адреса, който е в темата. :-o

PinkFloydSound
05-22-2008, 14:28
Ей, мерси много :) а някой може ли да ми каже каква е разликата между различните видове карти? Не говоря за размера- 1 GB или 2 GB, за това xD-Picture, xD-M, и там различните наименования. От модела фотоапарат ли зависи или всякаква става на всеки апарат?
Зависи си от модела фотоапарат. Задължително трябва да провериш какъв модел е фотоапаратът на приятеля ти, и чак тогава провери каква карта ще трябва.
Гледай само да не купиш някоя несъвместима, щото аз веднъж се осрах тъй.