PDA

View Full Version : Отваряне...



amatorium
05-22-2008, 07:16
Molq vi ne pravete sex! I dvamata ne ste dorasli oshte za nego! 8)

Kanela
05-22-2008, 07:37
:shock: Ми.....отиди на гинеколог (ДА,ЗНАМ ЧЕ Е ЖЕНСКИ ЛЕКАР) да ти вземе секрет от уретера и да се даде на микробиология.после и покажи резултатите....Ще отнеме 3 дни.А това момиче няма акъл....Егати необразоваността....сифилис а има симптоми от съвсем друг вид ...и то чак във втората фаза..пф абе както и да е.направи го там да се успокои

deathproof
05-22-2008, 08:54
Аз нещо не можах да схвана проблема... то проблем май и няма. Какви кожички, какъв сифилис? Измий си ръцете преди това просто и и кажи да не се притеснява за глупости! Нищо няма да и стане. С тия кожички няма как и да я надереш и тя дори няма да ги усети. Просто момичето е притеснено и се чуди какво да измисли. Споко

Zealot
05-22-2008, 08:54
като се притесняваш толкова да не и предадеш некоя болест чрез ръце слагай презерватив за ръце ако си чувал за гумена ръкавица :lol:

So unbelievable love..
05-22-2008, 09:25
:booooomb: някой да ме застреля :o

nikemilov
05-22-2008, 14:08
Здравейте! На 15 години съм и скоро ще правя секс, но има проблем който тревожи девойката. Забелязала е че имам съвсем малко кожички по пръстите на ръцете, и се притиснява като я отварям първо с пръстчетата да не се зарази с болест (говори ми точно за сифилис). Аз и обяснявам че не може да имам сифилис, тъй като съм девствен, освен това не съм сигурен дали има вероятност от заразяване ако проникна с пръсти, защото няма кръв по кожичките. Та какво мислите вие? Благодаря за отговорите предварително!

Ruskia1936
05-22-2008, 14:12
Здравейте! На 15 години съм и скоро ще правя секс, но има проблем който тревожи девойката. Забелязала е че имам съвсем малко кожички по пръстите на ръцете, и се притиснява като я отварям първо с пръстчетата да не се зарази с болест (говори ми точно за сифилис). Аз и обяснявам че не може да имам сифилис, тъй като съм девствен, освен това не съм сигурен дали има вероятност от заразяване ако проникна с пръсти, защото няма кръв по кожичките. Та какво мислите вие? Благодаря за отговорите предварително!reji venite , tq e oligofren - ti su6to kat zadavash takiva tupi vuprosi

nody_ledvc
05-22-2008, 14:16
Здравейте! На 15 години съм и скоро ще правя секс, но има проблем който тревожи девойката. Забелязала е че имам съвсем малко кожички по пръстите на ръцете, и се притиснява като я отварям първо с пръстчетата да не се зарази с болест (говори ми точно за сифилис). Аз и обяснявам че не може да имам сифилис, тъй като съм девствен, освен това не съм сигурен дали има вероятност от заразяване ако проникна с пръсти, защото няма кръв по кожичките. Та какво мислите вие? Благодаря за отговорите предварително!reji venite , tq e oligofren - ti su6to kat zadavash takiva tupi vuprosi
+1

nikemilov
05-22-2008, 14:24
Моля?! Аз споделям нещо и се надявах да ме подкрепите и да изкажете мнение, а какво получих - обиди. Благодаря, разбрах че от този форум пълен с 12/13 годишни идиоти мислещи като 10 годишни няма да извлеча много. Все пак ако се намери зрял човек в този форум нека пише.

Blocker
05-22-2008, 14:31
Здравейте! На 15 години съм и скоро ще правя секс, но има проблем който тревожи девойката. Забелязала е че имам съвсем малко кожички по пръстите на ръцете, и се притиснява като я отварям първо с пръстчетата да не се зарази с болест (говори ми точно за сифилис). Аз и обяснявам че не може да имам сифилис, тъй като съм девствен, освен това не съм сигурен дали има вероятност от заразяване ако проникна с пръсти, защото няма кръв по кожичките. Та какво мислите вие? Благодаря за отговорите предварително!reji venite , tq e oligofren - ti su6to kat zadavash takiva tupi vuprosi
+1
verno si e....toi pita ne6t0 seriozno,a vie se ebavate...ina4e po vaprosa nemoga da ti otgovorq,sry :? :-o

nody_ledvc
05-22-2008, 14:31
ок братле кажи ми кфо искаш да ти кажа? как да ти вида ръцете ?

marina star
05-22-2008, 14:32
tva e palna glupost spored men,no po-dobre da se trevojite za gluposti otkolkoto da ne vi puka.spokoino prosto se poddarjai 4ist

Freeminded
05-22-2008, 14:35
Право е момичето в притесненията си, сифилиса може да живее в теб като вирус без да забелязваш и без той да има отражения върху теб. Може да си просто вирусоносител и при определени обстоятелства да има реакция от нейния организъм и тя да се зарази. Но естествено ако искаш да начешеш патката, действай! Кажи, че няма такова нещо, че е параноичка и че ако не и го вкараш с добро ще почнеш с лошо! Че ще не ще, ще я издебнеш някъде и ще я разчекнеш! 8)

love_slancho
05-22-2008, 14:38
Право е момичето в притесненията си, сифилиса може да живее в теб като вирус без да забелязваш и без той да има отражения върху теб. Може да си просто вирусоносител и при определени обстоятелства да има реакция от нейния организъм и тя да се зарази. Но естествено ако искаш да начешеш патката, действай! Кажи, че няма такова нещо, че е параноичка и че ако не и го вкараш с добро ще почнеш с лошо! Че ще не ще, ще я издебнеш някъде и ще я разчекнеш! 8)

Момичетата да не са само за да ви задоволяват нуждите?Никакво уважение нямате :?

Freeminded
05-22-2008, 14:39
Право е момичето в притесненията си, сифилиса може да живее в теб като вирус без да забелязваш и без той да има отражения върху теб. Може да си просто вирусоносител и при определени обстоятелства да има реакция от нейния организъм и тя да се зарази. Но естествено ако искаш да начешеш патката, действай! Кажи, че няма такова нещо, че е параноичка и че ако не и го вкараш с добро ще почнеш с лошо! Че ще не ще, ще я издебнеш някъде и ще я разчекнеш! 8)

Момичетата да не са само за да ви задоволяват нуждите?Никакво уважение нямате :?

Е че как, за какво си мислиш, че сте иначе? :-P

Blocker
05-22-2008, 14:40
Право е момичето в притесненията си, сифилиса може да живее в теб като вирус без да забелязваш и без той да има отражения върху теб. Може да си просто вирусоносител и при определени обстоятелства да има реакция от нейния организъм и тя да се зарази. Но естествено ако искаш да начешеш патката, действай! Кажи, че няма такова нещо, че е параноичка и че ако не и го вкараш с добро ще почнеш с лошо! Че ще не ще, ще я издебнеш някъде и ще я разчекнеш! 8)

Момичетата да не са само за да ви задоволяват нуждите?Никакво уважение нямате :?

Е че как, за какво си мислиш, че сте иначе? :-P
+1 :-P :-P

nikemilov
05-22-2008, 14:47
Не бе, вижте сега - поддържам хигиена на 6, а кожичка имам съвсем малка на палеца на дясната ръка. Няма нищо притиснително, няма кръв или подобно. Не съм на зор да правя секс, просто е нормално да се притесняваме от всичко първия път. Единствено този коментар ми е от полза:

tva e palna glupost spored men,no po-dobre da se trevojite za gluposti otkolkoto da ne vi puka.spokoino prosto se poddarjai 4ist

Както и да е, може би това не е проблем и не трябва да се притеснявам.

Freeminded
05-22-2008, 14:49
Не бе, вижте сега - поддържам хигиена на 6, а кожичка имам съвсем малка на палеца на дясната ръка. Няма нищо притиснително, няма кръв или подобно. Не съм на зор да правя секс, просто е нормално да се притесняваме от всичко първия път. Единствено този коментар ми е от полза:

tva e palna glupost spored men,no po-dobre da se trevojite za gluposti otkolkoto da ne vi puka.spokoino prosto se poddarjai 4ist

Както и да е, може би това не е проблем и не трябва да се притеснявам.

Е, естествено, че само той ти е от полза, просто другите не те устройват! :lol: А пък ако не ти пусне, както ти казах - издебни я някъде и направо я разчекни! Ако ще да писка малката мърла параноичка!

SlYn4iCe
05-22-2008, 18:34
Загубих ума и дума от вас о.O

mir4ovski
05-22-2008, 19:45
sq po temata spored men nqma za kvo da se trevoji6 shoto ako si bolen ot sifilis nema kak da ne razbere6

pak prizovavam da ne se napadate,obijdate,zaqjdate,draznite i sekvi podobni edni s drugi!parvo 4e ebezsmisleno,vtoro e iznervqshto.foruma e svoboden,vseki moje da pita kvoto si re6i...

bazzil
05-22-2008, 20:59
Аре стига глупости ве брато, ще я заразиш. Ами баце измии си ръцете хубаво с течен съпун и няма има проблем. Ама то това са дреболии бе човек ти луд ли си, и кво ще я дефлорираш и след това, ща пита ами да не съм бременна случайно ?? Кажи и да земи малко се ограмоти

Ophelia
05-22-2008, 21:00
:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: НАСРАХ СА ОТ СМЯХ :razz: :razz: :razz: КАЖИ И ДА СИ ИЗМЕРИ ТЕМПЕРАТУРАТА И ДА НЕ СЕ ПАНИРА ТОЛКОВА И ДА ПРОЧЕТЕ ПОЕЧЕ ЗА СИФИЛИСА ОТ СИГУРНИ ИЗТОЧНИЦИ :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

Ruskia1936
05-22-2008, 21:15
Не бе, вижте сега - поддържам хигиена на 6, а кожичка имам съвсем малка на палеца на дясната ръка. Няма нищо притиснително, няма кръв или подобно. Не съм на зор да правя секс, просто е нормално да се притесняваме от всичко първия път. Единствено този коментар ми е от полза:

tva e palna glupost spored men,no po-dobre da se trevojite za gluposti otkolkoto da ne vi puka.spokoino prosto se poddarjai 4ist

Както и да е, може би това не е проблем и не трябва да се притеснявам.off bai xyu mai ne me razbra - tva sa pulni gluposti se 1 da se pritesnqva da se razkra4i 6toto v tva vreme moje nqkoi marsianec da si nabiva 4ikiqta i da zabremenee ot nego 4rez inter mega galakti4eski put

Ilarion_III
05-22-2008, 21:22
Благодаря другарю! Аз щях да направя накоя прибързана глупост, но добре че има хора като теб да спират хора като мен от подобни извращения като физическо сношение.

pachob
05-24-2008, 09:48
ми отвори я с хуй бе :D

&ILoveU2
05-24-2008, 09:55
Оффф вие сте като ония дето питаха дали може да си самовъзпроизведат вируса на ХИВ. Как бре ще си болен от сифилис като си девствен. Свирки правили ли са ти?