PDA

View Full Version : Място за абитуриенска вечер



snow__queen
05-22-2008, 08:58
Здравейте,моля ви да ми помогнете,искам да си празнувам някъде абитуриенската вечер с приятели,на някоя вила с басейн или ресорант с басейн някъде софийско да е.Да имате идеи къде мога да намеря такава вила или някакво подобно предложение :) Благодаря ви

RAWRRR
05-22-2008, 09:10
Абитуриенската ве4ер се празнува с хората от класа в хотела и после в някоя дискотека,а не с приятели по вилите.

Би трябвало от класа ве4е отдавна да сте се разбрали в коя дискотека/бар ще празнувате.

Приятелите и роднините са за изпращането,най-много да поканиш няколко в дискотеката,но мисълта ми е,4е трябва да посветиш ве4ерта на съу4ениците си,такава е традицията,затова се правят балове.

snow__queen
05-22-2008, 09:15
ами аз съм посветила една вечер на съучениците си...в деня на самия бал,но тъй като тренирам баскетбол и повечето от отбора и моите приятели са абитуриенти сме решили отделно да се съберем,така че,ако обичаш не ми давай идеи кое как да празнувам (не се заяждам) просто питах за предложение,а не за критики кое как ще празнувам ;)

RAWRRR
05-22-2008, 09:19
Ами сори,не знаех,4е си отделила ве4ер със съу4ениците си..

Аз също не се заяждам,просто имам лоши спомени от моя бал (на който всъщност и не отидох),когато 3ма 4овека от нашия клас решиха,4е не сме достатъ4но "готини" за да празнуват абитуриенската ве4ер с нас и празнуваха отделно с приятели.Което за мен си беше супер изхвърляне.

За това и реагирах така,все пак малко късно сте се сетили да търсите вила,но успех.

snow__queen
05-22-2008, 09:22
Ами аз имам подобен проблем,учех си в София и всичкос класа беше тип топ,но после понеже заминах да уча,и играя в САЩ известно време и като се върнах все едно не бях част от класа,и се държат тъпо.Реших да отида само на дискотеката и после да си се събера с приятели и да си отпразнувам като хората