PDA

View Full Version : Дрехи до 10 лева..



Страници : [1] 2

besnicataa
05-22-2008, 09:28
Бихте ли си купили дреха 10 лева?Говоря за тениски и други такива работи...Който иска нека пише,който не здраве да е :) :) :) :) :-o

Anabel
05-22-2008, 09:30
Да!Защо пък да не?!

nicolepcd
05-22-2008, 09:38
Баси темата :shock: Че защо да не с купя??? :shock: :shock: :shock:

KiSs_mY_LiPs
05-22-2008, 09:42
да.. ако са хубави защо не..

nencuHka
05-22-2008, 09:46
Защо се чудите на темата ? Нали знаете че нашата "приятелка" бесницата си купува само маркови дрехи :lol: :lol:

Да бих си купила , купувала съм си и кецове за 1.80 които нося вече 5 месеца пера и убувам и са здрави !

sladur4e_yo
05-22-2008, 17:53
Да бих си купила , купувала съм си и кецове за 1.80!
Уау,е тва е ... кецове за 1.80.
Иначе аз също бих си купила такива евтини дрехи,още повече,че ако имам примерно 100 лева ще си купя поне 5-10 работи. :)

*.~*` *~* anaRial *.~*.`*
05-22-2008, 17:54
Ima mn svestni drehi za do 10 lv i stiga da popadnesh na tochnite, sa super :grin: Galko, che povecheto sa vse edni i ushti (gulti i zeleni) :( i za ot 15 nagore.. No trqbva da se tursi poveche:)

`*`MaLkA SlAdUrKa`*`
05-22-2008, 17:57
Ако са хубви ще си купя :)

ResPekT333
05-22-2008, 17:59
Ако е хубава дрешката защо да не си купя : )

nencuHka
05-22-2008, 18:03
Да бих си купила , купувала съм си и кецове за 1.80!
Уау,е тва е ... кецове за 1.80.


Да има един мега евтиния магазин и ... :)

CataclysmicAbyss
05-22-2008, 18:05
Why not?!

valentinka_1990
05-22-2008, 18:06
Една моя приятелка все ме изненадва с нови обувки,били те кецове със златни пайети или от онеци тип цвички и всичките са за от 5 до 8 лева.

BlueCat
05-22-2008, 18:12
Аз пък имам една блузка с къс ръкав за 7лв и една друга за 9,90лв. А и имам няколко потничета за 5лв и не са никак лоши!

MartyParty
05-22-2008, 18:13
Ако ми кажеш къде да си намеря...ще ти купя и на тебе.

MaLkaTa_LaDy
05-22-2008, 18:13
Ест, купих си понтик за 5 лева, който ползвам за физкултува. Пък някой път като го съчетая с него друго и стои добре да е*а. Но попринцип не си купувам толкова евтини дрехи. Просто няма хубави.

xXxScreamxXx
05-22-2008, 18:13
НЕ бих си купила поради няколко при4ини :
1- ка4еството :? : ?
2-след като са ефтини целия град ще се наплни с тях ;)
3- има и още ама не ми се пише ....
не мислете 4е съм някфа надуфка .. !!!!!!!!!!!

TellMeYourName
05-22-2008, 18:13
Да?!

И стига с тъпите въпроси,моля те!

sladku_bebzi
05-22-2008, 18:18
Да.Имам един бял потник - той е 5лв и много ми харесва, имам и един черен - той е 3 :-D

kateto_sladkata
05-22-2008, 18:22
Защо се чудите на темата ? Нали знаете че нашата "приятелка" бесницата си купува само маркови дрехи :lol: :lol:

Да бих си купила , купувала съм си и кецове за 1.80 които нося вече 5 месеца пера и убувам и са здрави !

wow..kade gi nameri :P tva v sf li?

olive_oil
05-22-2008, 18:29
Ако са хубви ще си купя :)
Не гледам марката или цената(в смисъл да видя, че е малко пари и да се откажа, защото е евтино и безмарково). Важното е да има вди. Никой няма да ме пита на улицата колко ми струва блузата

Axel_f
05-22-2008, 18:29
Да, естествено. Ако ме кефят. Пък и то щом става въпрос за потници и тениски, даже това си е нормална цена. И в магазини като Манго като пуснат намаленията можеш и блуза за 14-15 лв да си намериш, което е почти същото. Аз веднъж си взех един супер як потник от Дика за 6.99 :D

Леко е тъпо да си избираш дрехите по етикетите, ама какво да се прави, трябва да има и такива като теб :wink:

comics
05-22-2008, 18:33
значи всички "за", с изключение на една, която не иска да я мислим за "надуфка"

TheNewReligion
05-22-2008, 18:37
Защо се чудите на темата , бе хора ? Ако явторка беше някоя друга мадама рабирам , ама все пак това е Бесницата , която не може да даде по-малко от 100 лева за тениска или потник ! :? По темата : Защо да не си купя , ако ми харесва модела , цвета , как ми стои и въобще отговаря на критериите ми за хубава дреха ? Сега съм си харесала два съвсем обикновени потника , всеки от които струва по 5 лева , но се чудя ,защото съм си харесала и една тениска за 20 лева . Според мен по-изгодно е да си взема потниците , защото са 95% памук и 5% еластан , а пък тениската е 50% еластан и 50 % памук ! Това доказва , че не винаги по-скъпото е по-хубаво като материя ! :wink: А това , че ти си някаква материалистка и си нямаш друга работа освен да се хвалиш с "марковите" си дрехи и да пишеш теми пряко свързани с цени , не е наш проблем и те съветвам да престанеш , защото само се излагаш . Не се заяждам , просто ти казвам това за твое добро ! :)

BoRiTo0o
05-22-2008, 18:43
ako sa hubavi 6to ne

tItEufFf
05-22-2008, 18:43
В Теранова като има намаления всичките неща са от 4 до 10 лева, особено като са летни ... Е, как да не си ги купя ...

miloto_girl_4e
05-22-2008, 18:47
Да, не ме интересува цената, важното е да ми хареса поредния "парцал" :)

simonchety
05-22-2008, 18:47
..

PollyPoi
05-22-2008, 18:49
Пф!!
Кво значение има колко струва?!
И какво като е 10 лв,като ми харесва да няма да се откажа от нея,само защото е 10 лв а не 50! :lol: бааааахти смотаната тема!хораааааа!

Scouse
05-22-2008, 18:51
имам 5 тениски по 2 лв сяка....препродавам ги по 5 лв
мн са години изглеждат като за по 15 лв :lol:
от илианци за по физическо са таман :-P

xXxScreamxXx
05-22-2008, 18:53
значи всички "за", с изключение на една, която не иска да я мислим за "надуфка"


Хммм то тряя да има една 4ерна овца все пак ....... :)

olive_oil
05-22-2008, 18:55
абе аз никъде не съм виждала дрехи за под 10 лв .....съвсем сериозно може би,защото съм от малък град,но тук няма такива дрешки за съжаление,ако имаше лееле.. :lol: щеше да е супер ,аз дори една тениска за най-малко от 25лв. не съм си взимала и сега като чета се изумявам,особено за тези кецове 1,80 :shock:
яла пиле у село София, ще намериш . :D :D :D :D
(живея в софия и нищо лично към софиянците :) )
от кой град си ти?

xhuxhu
05-22-2008, 18:57
mi da bih si kupila est. cenata ne opredelq kachestvoto.. imam mn sladki dreshki za po 5-6 lv.. kfo ot tva che sa eftinki... vajnoto e 4e si gi nosq s merak :) :) :) :)

пЛюш!нкаАа~
05-22-2008, 18:59
:D всички готини дрехи са над 10 лв а даже и над 100 и нагоре..имам доста дрехи, които са били на по 100 лв или нагоре..имам и маркови дрехи,нищо не пречи да си купя нещо до 10 лв но просто ще е някъв боклук който след 3 носения ще се скъса.. :?

Spider4eto
05-22-2008, 19:04
в скай сити(който е от софия ще се сети) има едно евтинко магазинче, потничетата и блузките са до 10 кинта дънките до 30 и там некви якенца, те вече са повече, и редовно си взимам супер сладуркси потничета и блузки и много повече от 3 носения са издържали.

Rossmary
05-22-2008, 19:09
Има много яки дрешки от по 5-10 лева. Ако и качеството е добро, бих си взела.

Glezanka
05-22-2008, 19:17
Да,бих си купила,стига да ми хареса :)

mhmhmhmhm
05-22-2008, 19:55
оо принцесата се завърна

Kras4eto_lp
05-22-2008, 20:03
Ммм що не...обикновено си купувам по скъпички дрехи но честно казано имам много потничета и тениски за по 10лв.
П.П. Какъв е смисъла на тая тема да се хвалиш колко си богата ли :lol:

~{oщE}~{те}_{obиЧам}~
05-22-2008, 20:16
В Теранова като има намаления всичките неща са от 4 до 10 лева, особено като са летни ... Е, как да не си ги купя ...

в Теранова имаше и чанти за 99 стотинки и пак бяха супер яки :grin:

по темата:естествено че да стига да ми хареса модела

Wrathchild
05-22-2008, 20:25
Защо не? Има даже тук едно магазинче, в което продават дрешки, та там могат да се намерят хубави потничета за около 10 лева. С това изменение на модата започнаха да вкарват доста грозни модели, но като се разтърсиш има.
Пък за качеството не ме интересува - хем ми е хванало окото, хем все ще имам 10 лева, с които да си го купя, нова дрешка, макар и евтина никога не е в излишък. Пък все ще се намери къде да я нося.
Относно качеството не ми пука. Би ми пукало ако беше нещо от порядъка на 50-60 примерно, защото за тия пари да се скъса на втория ден... е извинете. Ама след като е почти без пари, поне няма да ме е яд ако нещо й се случи.

AliceSw
05-22-2008, 20:38
stupid...не си мислете, че като давате 30+кинта за блуза ви гарантира качество или стил...бих ви пуснала снимки на блузи да им определите цената, обаче ме мързи...

TheNewReligion
05-22-2008, 21:05
stupid...не си мислете, че като давате 30+кинта за блуза ви гарантира качество или стил...бих ви пуснала снимки на блузи да им определите цената, обаче ме мързи...
+1 ! Това и аз исках да кажа , но с малко повече думи ! Не е важно дали целия град ще има такъв потник , защото на теб ти стои различно и уникално ! :)

eleink@
05-23-2008, 04:38
гадни смотани парцаланиииииииииииииииии иииииии :x :-x :?

Spider4eto
05-23-2008, 06:43
гадни смотани парцаланиииииииииииииииии иииииии :x :-x :? ооо я се скрий http://www.getsmile.com/emoticons/funny-smileys-68129/angry8.gif

DYNAMIC
05-23-2008, 06:54
ми потничета да.щот се намират свясни..въпреки,че аз имам 1-2 до 10 лв,не щот за парите,ма просто кат тея по пазара не ми харесват кво да направя :-o на мен ми изглеждат супер зле,дрехите по пазарите,не ми е такъв стилът просто..тука гледам пишете за теранова,еми да там има супер сладки неща,виждала съм и ми харесват понякога..и все пак по-скъпото,ако щете (марково) е мн по-качествено от пазарските боклуци( да отбележа,че и тази теза си има свовто изключение разбира се,щот тфа не важи за вс дрехи и обувки и тн..),но мен нещо като ме изкефи и за 1 лв да е ше си го зема,ама кат не ми харесват.

PinkFloydSound
05-23-2008, 06:58
Много ясно, че бих си купила.
Наскоро си купих няколко тениски на H&M, всяка за по 10 лева.
Бяха толкова евтини, просто защото си ги купих от магазин за маркови преоценени стоки.
Много често там има дрехи на цени 10-20 лева, много по-хубави и качествени от тези за по 50-60. :P

Canis_Dirus
05-23-2008, 07:16
Що да не? Нормална цена за боксерки. На разпродажба си купих тениска на Converse за толко пари. И Тениските за спорт са по 5-7 лева чист памук! Екстра са!

BlueCat
05-23-2008, 08:40
в скай сити(който е от софия ще се сети) има едно евтинко магазинче, потничетата и блузките са до 10 кинта дънките до 30 и там некви якенца, те вече са повече, и редовно си взимам супер сладуркси потничета и блузки и много повече от 3 носения са издържали.
Дам магазинчето се казва S&Z и го има и под колоните на Графа. И са си качествени дрехите! Имам един два суитшърта от там, единият за 10лв, а другият - 7лв. Имам и анцунг (само долнище) пак за 10лв. Цяла зима си ги носих и нищо не им се е променило. Докато примерно от Теранова не малко блузки са ми се скапвали още след първото пране! Амо то и Теранова е една марка...

plamsityy
05-23-2008, 08:52
Разбира се, че ще си купя ;) Само да ми харесва

Pasific_paradise
05-23-2008, 09:21
Ако дрехите ми харесват:)

besnicataa
05-23-2008, 11:02
:D всички готини дрехи са над 10 лв а даже и над 100 и нагоре..имам доста дрехи, които са били на по 100 лв или нагоре..имам и маркови дрехи,нищо не пречи да си купя нещо до 10 лв но просто ще е някъв боклук който след 3 носения ще се скъса.. :? Уважавам тее.е....Така еее :) :) :) :) :) :grin:

pinki
05-23-2008, 11:20
егати, че защо да не си взема ако е хубаво, удобно и ми стои добре :grin:
обикновенно цената няма значение, важни са тея 3те фактора дето ги написах по-доре :-P да е удобно, хубаво и да стои добре :) защото има доста скъпи неща, които както и да ги сучиш и да ги опъваш то модела като си е гаден ... #-o а пък и да не би случайно по-евтините неща да носят някаква зараза, че има изказвания от рода "мне не бих си купила" ?! :-x

Carmen_Kass
05-23-2008, 11:25
НЕ! Веднъж така се прецаках с едно потниче за 10 лв.и още на второто обличане му се е*а мамата... И от тогава съм си казала,че такива неща повече-Никога!(плюс моделите са много смотани и обикновени) По-добре 1 качествена блуза,отколкото 5-6 парцала(боклуци)

sexy_sladuranka___
05-23-2008, 11:32
quote] Уважавам тее.е....Така еее :) :) :) :) :) :grin:[/quote]
Сега мила моя ще ти кажа един фокус , много ще ти хареса , обещавам ! Вземаш един пистолет допираш го между очите си и дърпаш спусъка !

o0ps
05-23-2008, 11:40
абе аз никъде не съм виждала дрехи за под 10 лв .....съвсем сериозно може би,защото съм от малък град,но тук няма такива дрешки за съжаление,ако имаше лееле.. :lol: щеше да е супер ,аз дори една тениска за най-малко от 25лв. не съм си взимала и сега като чета се изумявам,особено за тези кецове 1,80 :shock:
Даам и аз така. Толкова евтини дрехи не съм виждала. Знам само един магазин, в който има супер яки обувки за по 15-20 лева, но за дрехи още не съм намерила. Иначе ако имаше щях да си купувам от там, нищо не ми пречи. 8-)

sexa_na_kompleksa
05-23-2008, 11:46
Да, защо да не си ги купя? Даже предпочитам по-евтините неща, защтоо знам, че няма да ги нося дълго. Не се заслужава да дам 50-60 лв за една фанелка, която ще я нося само едно лято. Сега съм си харесала един потник за 5лв и мисля да си го купя.

pathetic
05-23-2008, 11:57
Надявам се да не ми се налага да си взимам дрехи над 10 лева..

nejnaDROGA
05-23-2008, 12:17
абе аз никъде не съм виждала дрехи за под 10 лв .....съвсем сериозно може би,защото съм от малък град,но тук няма такива дрешки за съжаление,ако имаше лееле.. :lol: щеше да е супер ,аз дори една тениска за най-малко от 25лв. не съм си взимала и сега като чета се изумявам,особено за тези кецове 1,80 :shock:
Даам и аз така. Толкова евтини дрехи не съм виждала. Знам само един магазин, в който има супер яки обувки за по 15-20 лева, но за дрехи още не съм намерила. Иначе ако имаше щях да си купувам от там, нищо не ми пречи. 8-)
Оооо и аз съм от малък град :) И при нас има 2 такива магазинчета :) Дори една приятелка си купи едни обувчици много сладки :) - бели с голяма катарамка отпред :) Взе си ги за 2.30,а миналата събота като ходихме до Русе на разходка ги видяхме АБСОЛЮТНО същите за 27 лв. :grin:
П.П. До колкото знам не във всеки град има такива магазини,защото жената от щанда каза,че зареждат стока от точно такива магазинчета в Силистра :) (естествено каза ни го след като и казахме на каква цена сме купили същите обувки :))

pinki
05-23-2008, 12:23
абе аз никъде не съм виждала дрехи за под 10 лв .....съвсем сериозно може би,защото съм от малък град,но тук няма такива дрешки за съжаление,ако имаше лееле.. :lol: щеше да е супер ,аз дори една тениска за най-малко от 25лв. не съм си взимала и сега като чета се изумявам,особено за тези кецове 1,80 :shock:
Даам и аз така. Толкова евтини дрехи не съм виждала. Знам само един магазин, в който има супер яки обувки за по 15-20 лева, но за дрехи още не съм намерила. Иначе ако имаше щях да си купувам от там, нищо не ми пречи. 8-)
Оооо и аз съм от малък град :) И при нас има 2 такива магазинчета :) Дори една приятелка си купи едни обувчици много сладки :) - бели с голяма катарамка отпред :) Взе си ги за 2.30,а миналата събота като ходихме до Русе на разходка ги видяхме АБСОЛЮТНО същите за 27 лв. :grin:
П.П. До колкото знам не във всеки град има такива магазини,защото жената от щанда каза,че зареждат стока от точно такива магазинчета в Силистра :) (естествено каза ни го след като и казахме на каква цена сме купили същите обувки :))

МНОГО ВЯРНО !!! :x колко пъти съм срещала из града такива обувки некви им надули цените, а като ида във варна направо ми иде да се охапя за г*за от яд, защото са същите ама с поне 20 лв по-евтини БАХТИ ИЗЛАГАЦИЯТА !

o0ps
05-23-2008, 12:23
абе аз никъде не съм виждала дрехи за под 10 лв .....съвсем сериозно може би,защото съм от малък град,но тук няма такива дрешки за съжаление,ако имаше лееле.. :lol: щеше да е супер ,аз дори една тениска за най-малко от 25лв. не съм си взимала и сега като чета се изумявам,особено за тези кецове 1,80 :shock:
Даам и аз така. Толкова евтини дрехи не съм виждала. Знам само един магазин, в който има супер яки обувки за по 15-20 лева, но за дрехи още не съм намерила. Иначе ако имаше щях да си купувам от там, нищо не ми пречи. 8-)
Оооо и аз съм от малък град :) И при нас има 2 такива магазинчета :) Дори една приятелка си купи едни обувчици много сладки :) - бели с голяма катарамка отпред :) Взе си ги за 2.30,а миналата събота като ходихме до Русе на разходка ги видяхме АБСОЛЮТНО същите за 27 лв. :grin:
П.П. До колкото знам не във всеки град има такива магазини,защото жената от щанда каза,че зареждат стока от точно такива магазинчета в Силистра :) (естествено каза ни го след като и казахме на каква цена сме купили същите обувки :))
Ее чак за 2.30 няма при нас. :D Може би защото е на по-забутано място, но има разлика от магазините по центъра с около 20 лева. За това като си купувате обувки от по 100 лева не си мислите че сте направили голямото геройство. Даже сте се прецакали. 8-)

AnChItOoOo
05-23-2008, 12:35
Защо се чудите на темата ? Нали знаете че нашата "приятелка" бесницата си купува само маркови дрехи :lol: :lol:

Да бих си купила , купувала съм си и кецове за 1.80 които нося вече 5 месеца пера и убувам и са здрави !

И аз имам за 1.80 но не е кецове ами едни други обувчици,които ме зарадваха повече от тези за 30лв :lol:

PinkFloydSound
05-23-2008, 13:11
:D всички готини дрехи са над 10 лв а даже и над 100 и нагоре..имам доста дрехи, които са били на по 100 лв или нагоре..имам и маркови дрехи,нищо не пречи да си купя нещо до 10 лв но просто ще е някъв боклук който след 3 носения ще се скъса.. :? Уважавам тее.е....Така еее :) :) :) :) :) :grin:
Ти си я уважавай, ама аз да ти кажа, че в този магазин, за който обясних по-горе има маркови чисто нови дрехи за по 10-20 лева, а в един друг, който уж се води най-скъпият и най-хубавият магазин в града, ги има абсолютно същите, само дето дрехите са двойно и тройно по-скъпи.
Зимата си купих от първия магазин едно яке за 50 лева, влязох скоро да разгледам в този другия, и моля ти се, видях го същото, обаче на цена 104 лева. ;)
Мисълта ми е-не винаги цената е гаранция за стил, качество, че дори и за красота на дадена дреха.

LovePoisoned
05-23-2008, 15:25
Аеее вие си купувате не дрехи, вие си купувате марката явно. :lol: Иначе самата дреха без етикета на някоя световна марка може и да е под 10 лева дори. :grin: ;)

dare_93
05-23-2008, 16:12
НЕ! Веднъж така се прецаках с едно потниче за 10 лв.и още на второто обличане му се е*а мамата... И от тогава съм си казала,че такива неща повече-Никога!(плюс моделите са много смотани и обикновени) По-добре 1 качествена блуза,отколкото 5-6 парцала(боклуци)

i az mislq taka nqma nujda da imam tolkova mn drehi po ok po malko no ka4estveni pyk i kato si zeme6 ot 7 lv potnik celiq grad go ima posle mnn e precakano .. :( :( :( :( :(

Kurvata
05-23-2008, 16:19
Ест, купих си понтик за 5 лева, който ползвам за физкултува. Пък някой път като го съчетая с него друго и стои добре да е*а. Но попринцип не си купувам толкова евтини дрехи. Просто няма хубави.
+1 Аз също не си купупвам толкова евтини дрехи,все си мисля,че марковото си е марково,но не винаги е така.Преди около година си взех един мн. як потник за 5 лв. и едни дънки от Terranova за 50,като си мислех,че потника още на първото пране ще се раздърпа и познайте какво стана,"марковите" дънки още на първия месец се раздърпаха и станаха като торба,сега ги ползвам за домашни дрехи,а потника от 5 лв. още го нося и му няма абсолютно нищо,та правете си изводите :wink:

MaxGirl
05-23-2008, 16:46
Разбира се, че ще си купя. Някои дрехи излизат по-качествени дори и от марковите. За мен цената и марката не са гаранция за качество и стил.

nicolepcd
05-23-2008, 17:51
Мда, има една верига магазини в града ми, дето дрехите са хипер евтини... някакви супер сладки пантофки за по 8лв... Същите, само че в магазин в центъра са на цена към 20лв... :) И не само с обувките е така :) Така, че не говорете, че като цената е ниска, то стоката е боклук... не винаги е така :-P

sandalki_ot_mola
05-23-2008, 18:22
Аз си купих един потник от един Outlet за 10лв и много си го харесвам само ми трябва един колан за висока талия и ще е идеално :)

white_chik
05-23-2008, 18:38
Ех,ако имаше дрехи до 10 лв......за съжаление от досат време не съм си харесвала нещо,което да е до 10 лв.По магазините има страхотни неща,които обаче са прекалено скъпи,за да си ги позволя.За повечето неща пинизът е да улучиш момента,има страхотни намаления понякога.Аз лично много се кефа като си намеря нещо хубаво и евтино.Всеки може да си купи скъпа,хубава дреха,яко е да си вземш нещо ефтино,в което да изгреждаш срахотно.

Decu
05-23-2008, 18:41
Да бих си купила , купувала съм си и кецове за 1.80!
Уау,е тва е ... кецове за 1.80.


Да има един мега евтиния магазин и ... :)

Я сподели къде е. :Д

Иначеее, защо не? Пък и си имам.

Evanescencefan
05-23-2008, 18:42
НЕ бих си купила поради няколко при4ини :
1- ка4еството :? : ?
2-след като са ефтини целия град ще се наплни с тях ;)
3- има и още ама не ми се пише ....
не мислете 4е съм някфа надуфка .. !!!!!!!!!!!
+1

fuklu
05-23-2008, 19:41
да.. ако са хубави защо не..

ако са хубави мн ясно :P

kuklichka_bg
05-23-2008, 20:27
v ruse skapo pF za 10 lv sha e 4udo xaxaxaxaxa

DisciplineAndOrder
05-23-2008, 20:42
тениската на Бодъм беше 9.90!!! :o

ILY
05-27-2008, 15:58
попринцип не подбирам дрехите по цена .. купувам това което ми хареса ... :)

Undying
05-27-2008, 16:06
Купих си днеска много яки къси гащи за 6 лв. и мноооого им се кефя :-)

st1ka
05-27-2008, 16:16
Аз съм голяма фенка на потниците дето са от 4 и 8 лв. и всяко лято си купувам много от тях...Има хубави цветове и са удобни...Какво от това, че са евтини, важното е да ми харесват!

adizitk1
05-27-2008, 17:47
Да.Повечето ми дрехи са до 10 лв.

Qnchety
05-27-2008, 17:48
Да, що не?!

samonervi
05-27-2008, 18:13
Ако намеря ще си купя.Защо не?

laila_94
05-27-2008, 20:25
Разбира се,ако е хубава дреха ,а не някой парцал :)

love_veselka
05-27-2008, 20:50
По принцип не гледам много много цената,важното е да ми хареса дадената дреха,тей както има ужасни маркови дрехи,така има и сладки евтини.Важен е модела и това как ми седи

wasntme_
05-27-2008, 22:25
ne... :? 6e otka4am vseki pat, v koito nosq vaprosnata dreha obuvka ili tam glupost... 6e me e super sram... ami ako nqkoi razbere 4e stryvat tolkova??! 6e me razpanat na krast bace.. NenennEnE po doore ne... osven tva izvinqqm se ama kecove za 1,80.. kolko pati gi oby predi da ti se otlepi podmetkata i da po4ne6 da si stapva6 napravo na zemqta?

Spider4eto
05-28-2008, 07:01
ne... :? 6e otka4am vseki pat, v koito nosq vaprosnata dreha obuvka ili tam glupost... 6e me e super sram... ami ako nqkoi razbere 4e stryvat tolkova??! 6e me razpanat na krast bace.. NenennEnE po doore ne... osven tva izvinqqm se ama kecove za 1,80.. kolko pati gi oby predi da ti se otlepi podmetkata i da po4ne6 da si stapva6 napravo na zemqta? омфг :shock:

valentinka_1990
05-28-2008, 11:32
Току що ходих до болницата и навръщане минах през един магазин>има супер яки дрешки за от 3лв потничето до 20 лв рокли,а са наистина много хубави,не са парцалки,направо не можах да повярвам и ма и с голи гърбове,абе все яки.Някой ако е от Сливен да пише да му кажа къде е магазинчето.

PinkFloydSound
05-28-2008, 11:55
ne... :? 6e otka4am vseki pat, v koito nosq vaprosnata dreha obuvka ili tam glupost... 6e me e super sram... ami ako nqkoi razbere 4e stryvat tolkova??! 6e me razpanat na krast bace.. NenennEnE po doore ne... osven tva izvinqqm se ama kecove za 1,80.. kolko pati gi oby predi da ti se otlepi podmetkata i da po4ne6 da si stapva6 napravo na zemqta?
Мила, по тая логика отдавна да са те разпънали на кръст заради посредствеността ти и простотията ти.
Би трябвало да се срамуваш не от това дали носиш дрехи до 10 лева /а ти едва ли носиш нещо повече/, а от умствения си капацитет, който честно казано не побира много. ;)
Нали знаеш - по дрехите посрещат, по ума изпращат.
Теб хем по акъла, хем по дрехите ще те изпратят. ;)
Пффф, и защо да откачаш всеки път като облечеш такава дреха? Не си ли си откачена по рождение? ;)

simonchety
05-28-2008, 13:53
..

Loshotia
05-28-2008, 14:02
А мен ще ме е срам ако имам такава позната.

Pliok0019
05-28-2008, 17:28
Аман от комплексирани лапенца. Ако толкова много не харесвате телата си мислите ли, че ако сложите потник от 100лв сланините ще се скрият?! Наистина е забавно... Аз имам тениски и по 70лв и по 1-2лв. Важното е една дреха да стои добре и да ти харесва. Какво като е под 10лв?!

И пак ще кажа - и милярди да имах, пак щях да се кефя на дрипче шоповете. Има магия там.

love_veselka
05-28-2008, 18:55
Ех,ако имаше дрехи до 10 лв......за съжаление от досат време не съм си харесвала нещо,което да е до 10 лв.По магазините има страхотни неща,които обаче са прекалено скъпи,за да си ги позволя.За повечето неща пинизът е да улучиш момента,има страхотни намаления понякога.Аз лично много се кефа като си намеря нещо хубаво и евтино.Всеки може да си купи скъпа,хубава дреха,яко е да си вземш нещо ефтино,в което да изгреждаш срахотно.

Днес си взех потник на Кики Рики,цената му беше 24 лева от миналата година ,а тази беше намален на 12 и си го взех.Харесва ми.

Madness
05-29-2008, 18:38
Най яките ми парцали са за по 2 лева,беее :P

VerryBerry
05-29-2008, 18:40
Аз имам потник за 5 лева от пазара... :D ако е готина-да,защо не.. :)

*...I Love You...*
05-29-2008, 18:53
зех си джапанки за плажа за 7.50 от ранърс :P

love_veselka
05-29-2008, 19:08
ne... :? 6e otka4am vseki pat, v koito nosq vaprosnata dreha obuvka ili tam glupost... 6e me e super sram... ami ako nqkoi razbere 4e stryvat tolkova??! 6e me razpanat na krast bace.. NenennEnE po doore ne... osven tva izvinqqm se ama kecove za 1,80.. kolko pati gi oby predi da ti se otlepi podmetkata i da po4ne6 da si stapva6 napravo na zemqta?
Мила, по тая логика отдавна да са те разпънали на кръст заради посредствеността ти и простотията ти.
Би трябвало да се срамуваш не от това дали носиш дрехи до 10 лева /а ти едва ли носиш нещо повече/, а от умствения си капацитет, който честно казано не побира много. ;)
Нали знаеш - по дрехите посрещат, по ума изпращат.
Теб хем по акъла, хем по дрехите ще те изпратят. ;)
Пффф, и защо да откачаш всеки път като облечеш такава дреха? Не си ли си откачена по рождение? ;)


Боже,докато има хора,даващи по 200 лева за потник,други едвам намират левче да си купят хляб.Ще видим след годинки като ги няма мама и тати да ти угаждат,как ще си го позволиш.

umrqlabubole4ka
05-29-2008, 19:36
Е че ако са хубави защо не???

krem4et0
05-29-2008, 20:21
:D всички готини дрехи са над 10 лв а даже и над 100 и нагоре..имам доста дрехи, които са били на по 100 лв или нагоре..имам и маркови дрехи,нищо не пречи да си купя нещо до 10 лв но просто ще е някъв боклук който след 3 носения ще се скъса.. :?

О, не е така.......Имам дрехи за по 4-5 лева, които нося от сума ти време, пара и обличам пак........Голяма част от дрехите ми (особено летни потничета и блузки) са доста под 10 лв.

Deliverance
05-29-2008, 20:24
тхъ

krem4et0
05-29-2008, 20:30
Като си изкарвате сами парите ще видите колко хляб има в дрехата от 10 лева. Аз получавам 3 лев, зада слушам и да се надвиквам с дузина разгонени тийнейджъри, които в час обикновено ядат или стрелят по едни патки. За 2 учебни часа съм така скапана, а нервната ми система е разбита...........Доста бих се замислила как ще похарча спечелените 6 лв уверявам ви.

sodomicdream
05-29-2008, 22:25
Ами аз си падам малко връзкарче, та на борсите знам какви са цените и т. нар. оригинални дрешки, които се продават понякога в бутиците са всъщност струвт 1/10 от зададената цена =)
Купувала съм си блузка за 10 лева, българска, 100% памук, черна и не е избеляла (нося я една година вече).
Панталон за 5 лева о.О, който само защото отслабнах не мога да нося, иначе е страхотен като модел
зимна блузка за 12 лева ръчно плетена, но много сладка и мекичка :oops: (малко над 10, но си струва да я спомена)
А да... и едно червено костюмче на Дукати (Италия) за 15 лева :shock: а вече пет години го нося и не шава

wasntme_
05-30-2008, 07:54
ne... :? 6e otka4am vseki pat, v koito nosq vaprosnata dreha obuvka ili tam glupost... 6e me e super sram... ami ako nqkoi razbere 4e stryvat tolkova??! 6e me razpanat na krast bace.. NenennEnE po doore ne... osven tva izvinqqm se ama kecove za 1,80.. kolko pati gi oby predi da ti se otlepi podmetkata i da po4ne6 da si stapva6 napravo na zemqta?
Мила, по тая логика отдавна да са те разпънали на кръст заради посредствеността ти и простотията ти.
Би трябвало да се срамуваш не от това дали носиш дрехи до 10 лева /а ти едва ли носиш нещо повече/, а от умствения си капацитет, който честно казано не побира много. ;)
Нали знаеш - по дрехите посрещат, по ума изпращат.
Теб хем по акъла, хем по дрехите ще те изпратят. ;)
Пффф, и защо да откачаш всеки път като облечеш такава дреха? Не си ли си откачена по рождение? ;)

XaXAX ave dete.. ne sam ti 4oveka na koito da govori6 na mila :D.. tctct umstveniq mi kapacitet e mnooogo po golqm ot kolkoto si misli6.. vijdaniqta mi za jivota ne go opredelqt... ebati zleto det si... razpavaneto na krast be6e samo izraz - ideq ta e 4e jiveq v kompaniq s hora koito imat dosta pari.. cepi6!?! za koityo da se obli4a6 dori ot terranova e ebati sme6noto.. osven tova ne si zaslujava da si kupua 4ovek ne6ty za 10 leva ili daje po malko sled kato znae6 4e sa ebati masovo razprostranenite :? + 4e sa ebati kofti ka4estvoto na 1voto prane - dupka. Ko da napraq kat si na 13 i si zle... All about the money nali znae6 ;] dnes si4ko opira do tova ;] iiii ne se pritesnqvai za moq umstven kapacitet... ako ti vijda6 samo do tam 4e da prai6 nekvo dobro vpe4etlneie v nekav forum.. az sam dale4 po nagore..
aaa do love^veselka.. mm spokoino mama i tati ne mi ugajdat... bih kazala dori 4e maika mi ne mi dava pari za ne6tta koito iskam.. ako iskam ne6ty, sama se li6avam ot ne6ta, za da si kupq vaprosniq parcal koito sam si haresala. Stigala sam do tam 4e da nqqm pari za kafe oba4e da si zema tei jelanite obuvki ili mega qkiq potnik. tei 4e spoko..

love_veselka
05-30-2008, 08:14
aaa do love^veselka.. mm spokoino mama i tati ne mi ugajdat... bih kazala dori 4e maika mi ne mi dava pari za ne6tta koito iskam.. ako iskam ne6ty, sama se li6avam ot ne6ta, za da si kupq vaprosniq parcal koito sam si haresala. Stigala sam do tam 4e da nqqm pari za kafe oba4e da si zema tei jelanite obuvki ili mega qkiq potnik. tei 4e spoko.. [/b][/quote]


и аз на моменти съм така,но не мога да спестявам дълго :oops:

Spider4eto
05-30-2008, 08:15
ne... :? 6e otka4am vseki pat, v koito nosq vaprosnata dreha obuvka ili tam glupost... 6e me e super sram... ami ako nqkoi razbere 4e stryvat tolkova??! 6e me razpanat na krast bace.. NenennEnE po doore ne... osven tva izvinqqm se ama kecove za 1,80.. kolko pati gi oby predi da ti se otlepi podmetkata i da po4ne6 da si stapva6 napravo na zemqta?
Мила, по тая логика отдавна да са те разпънали на кръст заради посредствеността ти и простотията ти.
Би трябвало да се срамуваш не от това дали носиш дрехи до 10 лева /а ти едва ли носиш нещо повече/, а от умствения си капацитет, който честно казано не побира много. ;)
Нали знаеш - по дрехите посрещат, по ума изпращат.
Теб хем по акъла, хем по дрехите ще те изпратят. ;)
Пффф, и защо да откачаш всеки път като облечеш такава дреха? Не си ли си откачена по рождение? ;)

XaXAX ave dete.. ne sam ti 4oveka na koito da govori6 na mila :D.. tctct umstveniq mi kapacitet e mnooogo po golqm ot kolkoto si misli6.. vijdaniqta mi za jivota ne go opredelqt... ebati zleto det si... razpavaneto na krast be6e samo izraz - ideq ta e 4e jiveq v kompaniq s hora koito imat dosta pari.. cepi6!?! za koityo da se obli4a6 dori ot terranova e ebati sme6noto.. osven tova ne si zaslujava da si kupua 4ovek ne6ty za 10 leva ili daje po malko sled kato znae6 4e sa ebati masovo razprostranenite :? + 4e sa ebati kofti ka4estvoto na 1voto prane - dupka. Ko da napraq kat si na 13 i si zle... All about the money nali znae6 ;] dnes si4ko opira do tova ;] iiii ne se pritesnqvai za moq umstven kapacitet... ako ti vijda6 samo do tam 4e da prai6 nekvo dobro vpe4etlneie v nekav forum.. az sam dale4 po nagore..
aaa do love^veselka.. mm spokoino mama i tati ne mi ugajdat... bih kazala dori 4e maika mi ne mi dava pari za ne6tta koito iskam.. ako iskam ne6ty, sama se li6avam ot ne6ta, za da si kupq vaprosniq parcal koito sam si haresala. Stigala sam do tam 4e da nqqm pari za kafe oba4e da si zema tei jelanite obuvki ili mega qkiq potnik. tei 4e spoko.. Само с няколко неща не съм съгласна с теб. До преди и аз си мислех че евтините дрешки са най-големия боклук който се предлага на пазара. Но както си вървях по улицата и видях на една витрина една супер яка тениска, влязох да питам колко струва и се оказа че е 8 лева, казах си защо пък не и реших да си я купя. И вече втора година не е мръднала, нито се е скъсала или нещо подобно. Съгласна съм че има и пълни боклуци(китайски в повечето случай), но има и евтини български блузки с доста добро качество и освен това евтини. Разбирам, че се движиш с доста богати приятели, но я ми кажи ако ти държиш супер много на някой, би ли го "разпънала на кръст" за това че носи някоя евтина дреха.

XXX_f
05-30-2008, 08:21
kupuvala sum si blizka za 2.90, chehli za 3-4-5 lv kato sa hubavi i za ejednevite zashto ne. ima edin mn qki potnici ejednevki im vikam sportni mn qki za po 4 lv :D

XXX_f
05-30-2008, 08:37
ideq ta e 4e jiveq v kompaniq s hora koito imat dosta pari.. cepi6!?! za koityo da se obli4a6 dori ot terranova e ebati sme6noto..

tova sa gluposti koito govorish, priqtelq mi e chovek s mnogo pari, negovite priqteli sushto no nikoga, nikoga nqma da mi se podigravat ako razberut 4e potnika mi struva 4 lv. daje ako ima i mujki shte pitat "ot kude?" vqrno kuppuvat si markovi drehi i t.n, no zashtoto roditelite im davat parite, ako te trqbva da gi izkarat teq pari nqma da si kupuvat skupi drehi. Q si pomisli na tvoite priqtel4eta koi im dava pari4ki za dreshki. i kakvi priqteli she sa ti ako te " razpunat na krust". nz na kolko godini si ne znam kolko ti e jiteiskiq opit, no ne e vajnoto kolko pari sa ti drehite, vajnoto e da sa chisti i da ne sa skusani :)

_FaShIoN_
05-30-2008, 09:46
Да,защо не...ако е хубав....то че няма да издържи много и че не е качествен не е,но ако ми хареса ще си го взема... :)

Wrathchild
05-30-2008, 09:49
Разбира се, че да се обличаш от Теранова вече е смешно, понеже толкова си скапаха стоките, че дори сергиите с дрехи по 2 лева са по-качествени...
Иначе айде да не си говорим за марково и т.н., понеже познавам бая натокани мадами с голямото самочувствие, а всички дрехи, които имат съм ги виждала по магазини тип 'джапанки, шнолки, ластичета и дънки на едно място'...

wasntme_
05-30-2008, 10:24
ideq ta e 4e jiveq v kompaniq s hora koito imat dosta pari.. cepi6!?! za koityo da se obli4a6 dori ot terranova e ebati sme6noto..

tova sa gluposti koito govorish, priqtelq mi e chovek s mnogo pari, negovite priqteli sushto no nikoga, nikoga nqma da mi se podigravat ako razberut 4e potnika mi struva 4 lv. daje ako ima i mujki shte pitat "ot kude?" vqrno kuppuvat si markovi drehi i t.n, no zashtoto roditelite im davat parite, ako te trqbva da gi izkarat teq pari nqma da si kupuvat skupi drehi. Q si pomisli na tvoite priqtel4eta koi im dava pari4ki za dreshki. i kakvi priqteli she sa ti ako te " razpunat na krust". nz na kolko godini si ne znam kolko ti e jiteiskiq opit, no ne e vajnoto kolko pari sa ti drehite, vajnoto e da sa chisti i da ne sa skusani :)

emi dobre, no moje bi az darja da poddarjam standarta... nz az za sebe si 6e se 4uvstvam po dobre. razbira6 li?

divacheee
05-30-2008, 11:30
Баси темата :shock: Че защо да не с купя??? :shock: :shock: :shock:


Ми щото има госпожички от голямото доброутро които не биха си купили евтина дрешка ....

XXX_f
05-30-2008, 12:00
ideq ta e 4e jiveq v kompaniq s hora koito imat dosta pari.. cepi6!?! za koityo da se obli4a6 dori ot terranova e ebati sme6noto..

tova sa gluposti koito govorish, priqtelq mi e chovek s mnogo pari, negovite priqteli sushto no nikoga, nikoga nqma da mi se podigravat ako razberut 4e potnika mi struva 4 lv. daje ako ima i mujki shte pitat "ot kude?" vqrno kuppuvat si markovi drehi i t.n, no zashtoto roditelite im davat parite, ako te trqbva da gi izkarat teq pari nqma da si kupuvat skupi drehi. Q si pomisli na tvoite priqtel4eta koi im dava pari4ki za dreshki. i kakvi priqteli she sa ti ako te " razpunat na krust". nz na kolko godini si ne znam kolko ti e jiteiskiq opit, no ne e vajnoto kolko pari sa ti drehite, vajnoto e da sa chisti i da ne sa skusani :)

emi dobre, no moje bi az darja da poddarjam standarta... nz az za sebe si 6e se 4uvstvam po dobre. razbira6 li?

rabiram te, makar na men da mi e malko stranno, no razlichni hora - razlichni razbiraniq :)

dare_93
05-30-2008, 12:13
изчетох почти всички мнения и ще изкажа и моето.. веднъж една фр ми спомена че една фукла от предния ми клас й казала че си купува само маркови дрехи и скъпи а тя живее в село (прейте сметка) след време се оказа че потника й струва 6 лв доста й се смях а то не бе фукане с него не бе чудо просто.. а главното по темата не бих си взела такава дреха защото я има във всеки град всяко село всеки пазар и :? просто си вземам една две марки всичките ми дрехи да знам че няма да са на всеки пазар а само в дадената марка магазин не ми е за гъзария ами просто обичам да съм различна + това по ок по малко дрехи но по-скъпи и по - качествени от колкото боклуци за по 4-5 лв такива всеки носи докато е малък естествено обаче аз не съм 4-5 клас че още да нося такива.. мисълта ми е че цената на дрехите определя КАЧЕСТВОТО а всички "гъзарки" съм забелязала че са с дрехи които са на всеки малък магазин или във всеки магазин и всеки 3-ти е с тях на преобладаваща цена от 4-5 лв шарени и смешни с гадни материи еми ср ако съм обидила някой но това е положението ;)

LadyDy
05-30-2008, 15:44
Е какво значение има цената? Ако дрехата изглежда добре и ми харесва, например, бих си я взела......А пък във великата Терранова да не би да няма тенисчици от по 10лв., а?

ReaLLy_SweeT
05-30-2008, 16:09
Да отбележа само че втората употреба са нови дрехи с дефекти :) и са 4 лева на килограм нямам какво да кажа повече :)

OtherDimension
05-30-2008, 16:10
Да отбележа само че втората употреба са нови дрехи с дефекти :) и са 4 лева на килограм нямам какво да кажа повече :)
много ти знае главата

Canis_Dirus
05-30-2008, 16:21
Да отбележа само че втората употреба са нови дрехи с дефекти :) и са 4 лева на килограм нямам какво да кажа повече :)
Да отбележа, че има голяма разлика между втора употреба и второ качество.

Втора употреба съм давал 30 лева за тениска :)

impossible2
05-30-2008, 16:34
Мм не ,чЕ имаМ НещУу ПроТИфФ ,Но щом дрЕшкЪтЪъ 3 ТоЛкоВЪъ ефТинЪъ ...зАнчИи би ТрябваЛуу дА я имЪъ ЦЕлияЯ грАд.....пЪк тФаа наПраВуу не могЪъ да го поНасЯм....кФоТуу имам АзЗ ..Друг Не ТрЯбваа да го ИмЪъ 8)

OtherDimension
05-30-2008, 16:41
Мм не ,чЕ имаМ НещУу ПроТИфФ ,Но щом дрЕшкЪтЪъ 3 ТоЛкоВЪъ ефТинЪъ ...зАнчИи би ТрябваЛуу дА я имЪъ ЦЕлияЯ грАд.....пЪк тФаа наПраВуу не могЪъ да го поНасЯм....кФоТуу имам АзЗ ..Друг Не ТрЯбваа да го ИмЪъ 8)
.. с поведение на п*тка
тая песен знаеш ли я?

divacheee
05-30-2008, 16:42
Мм не ,чЕ имаМ НещУу ПроТИфФ ,Но щом дрЕшкЪтЪъ 3 ТоЛкоВЪъ ефТинЪъ ...зАнчИи би ТрябваЛуу дА я имЪъ ЦЕлияЯ грАд.....пЪк тФаа наПраВуу не могЪъ да го поНасЯм....кФоТуу имам АзЗ ..Друг Не ТрЯбваа да го ИмЪъ 8)
.. с поведение на п*тка
тая песен знаеш ли я?

хахаахахх май май е така :lol: :lol:

SunShinePearl
05-30-2008, 17:11
mn rqdko si kupuvam evtini drehi,evtini si vzimam za vka6ti i mahalata imam 2 potnika za po 8 lv za vka6ti tva sa mi nai evtinite drehi vsi4ko dr e nad 20,no ako ima nqkoq gotina dre6ka bih si vzela ei taka ne 4e mn 4esto 6te q slagam ama prosto da q imam,obi4am da si vzimam drehi koito dr gi nqmat draznq se kato varvq po ulicata i da vidq nqkoi s ne6to kato moeto

nencuHka
05-30-2008, 18:54
Мм не ,чЕ имаМ НещУу ПроТИфФ ,Но щом дрЕшкЪтЪъ 3 ТоЛкоВЪъ ефТинЪъ ...зАнчИи би ТрябваЛуу дА я имЪъ ЦЕлияЯ грАд.....пЪк тФаа наПраВуу не могЪъ да го поНасЯм....кФоТуу имам АзЗ ..Друг Не ТрЯбваа да го ИмЪъ 8)

дЪъъ ТъЪъ иБъЪъ В ГъЪъзЗзъъъ :D ДъЪ тИиИи сСсСъ СчУупИ ДаНо КЛаВиАтУрЪтЪъ ДъЪ нИ пИшИш ПоВиЧиИ в ТоСс ФорУм.. :o :o :o :o

:smt068 :smt068 :smt068 :smt068 :smt068 :smt068 :smt068 :smt068

o0ps
05-30-2008, 19:39
Мм не ,чЕ имаМ НещУу ПроТИфФ ,Но щом дрЕшкЪтЪъ 3 ТоЛкоВЪъ ефТинЪъ ...зАнчИи би ТрябваЛуу дА я имЪъ ЦЕлияЯ грАд.....пЪк тФаа наПраВуу не могЪъ да го поНасЯм....кФоТуу имам АзЗ ..Друг Не ТрЯбваа да го ИмЪъ 8)
Аа ШшАмАаРиИи? 8-)

wasntme_
05-31-2008, 08:59
Мм не ,чЕ имаМ НещУу ПроТИфФ ,Но щом дрЕшкЪтЪъ 3 ТоЛкоВЪъ ефТинЪъ ...зАнчИи би ТрябваЛуу дА я имЪъ ЦЕлияЯ грАд.....пЪк тФаа наПраВуу не могЪъ да го поНасЯм....кФоТуу имам АзЗ ..Друг Не ТрЯбваа да го ИмЪъ 8)

4ovek pi6e6 taka naro4no za da drazni6 nali? :-o smisal kaji 4e se gavri6 ne6ty?!?! :o 6toto ako realno pi6e6 tei... samoubii se ve :shock: sloji krai na makite :shock:

BigFakeSmile
05-31-2008, 09:17
da bih si kupila stiga da izglejdat dobre 8) za6to ne?

gothic_angel
05-31-2008, 12:05
Да.Защо не?

moon_flower
05-31-2008, 13:12
Еми купоувам си на средни цени и по скъпи и по евтини...ако ми харесва що па да не си взема нещо за 10 лева?Кой ми гледа цената? Пък и какво ми пука?А ти ходи си наври марковите анцузи в гъза :D (за авторката,понеже е много надутаа и мисли,че е супер яката мода да ходиш с изсулен нацуг адидас.Даже понякога се чуда,вие тези анцузи гладите ли ги ?Толкова сте вманиачени,че и това не е изключено.)

Tutmanik
05-31-2008, 14:11
Какво значение има колко струва дрехата?Важното е да ти харесва.Аз например съм си купувала много дрехи от 2-ра употреба и даже някои тънки тениски и потничета ми излизат по 60-70 стотинки.Като ми харесват защо да не си ги купя?Има някои,които нямат възможност да си купуват маркови и скъпи дрехи. :)

emviii
05-31-2008, 23:52
viiii normalni li ste s izvinenie ? mi ne ne bih si kupila drehi za 10 lv shtoto polovinata grad she gi ima partoroto 1voto vtoroto che materiqta e druga otkolkot na nqkoq po skupa dreshka nal i v nikaf sluchai nema mi sa sluchi takos neshty ... ko sa praite na neebatelni mi da emo doll mi izvinqaaaaai emo devoiko da ti saobshtq pod secret che ne vsichki nosqta razdarpani neshta i kecove kat emotata ... cepiiish li ? vij sq za umstven potenciql na moita fr ne govori shtot da ti kaja che e pone edno da kaja 10 puti po umna ... az moa pisha v nekaf zabit forum s nekvi konservativni deca po kafto si iskam nachin shtot ne mi puka ti sa celi da ti sa radfat kat neash socialen jivot i to mai za tva si emo :) sq ako sum te qdosala nojaaaa .... banqta ;]

Bolt_f
05-31-2008, 23:58
тениската на Бодъм беше 9.90!!! :o Ааааааа, вярно тея тениски са под 10 лева. Бройте ме! 8-)

love_veselka
06-01-2008, 06:50
viiii normalni li ste s izvinenie ? mi ne ne bih si kupila drehi za 10 lv shtoto polovinata grad she gi ima partoroto 1voto vtoroto che materiqta e druga otkolkot na nqkoq po skupa dreshka nal i v nikaf sluchai nema mi sa sluchi takos neshty ... ko sa praite na neebatelni mi da emo doll mi izvinqaaaaai emo devoiko da ti saobshtq pod secret che ne vsichki nosqta razdarpani neshta i kecove kat emotata ... cepiiish li ? vij sq za umstven potenciql na moita fr ne govori shtot da ti kaja che e pone edno da kaja 10 puti po umna ... az moa pisha v nekaf zabit forum s nekvi konservativni deca po kafto si iskam nachin shtot ne mi puka ti sa celi da ti sa radfat kat neash socialen jivot i to mai za tva si emo :) sq ako sum te qdosala nojaaaa .... banqta ;]


Аз може ли да те помоля да си купуваш дрехи и от 103ъ254825 лева ако искаш,ама е крайно време да се научиш да пишеш на кирилица,защото 98% от погледнали мнението ти не са го изчели.Не,че се заяждам просто ти казвам.

Wrathchild
06-01-2008, 07:00
Е ок, аз като съм си взимала някое друго потниче от 5 лева, защо не съм виждала други с такива? :-o
Както казах - и да се скъса и да не се скъса, поне няма да ме е яд, че съм хвърлила сума ти пари. Вярно е, че е по-хубаво да си взема нещо по-скъпо, но като ми хареса и 10 лева все ще имам да извадя :oops:
Впрочем един път да се съглася с wasntme_ : fashion boy, пиши грамотно!

sweatkiss
06-01-2008, 07:20
Еми попринцип избягвам да си купувам толкова евтини дрехи ,но ако ми хареса нещо защо не ... :)

Canis_Dirus
06-01-2008, 07:55
Селото си личи от далече. Обикновено на намаленията можеш да забършеш нещо много яко за тия пари. И не - няма да го има половината град. половината град има поло-шъртове на Лакост за по 150 лева.

chudinka
06-01-2008, 08:24
ne... :? 6e otka4am vseki pat, v koito nosq vaprosnata dreha obuvka ili tam glupost... 6e me e super sram... ami ako nqkoi razbere 4e stryvat tolkova??! 6e me razpanat na krast bace.. NenennEnE po doore ne... osven tva izvinqqm se ama kecove za 1,80.. kolko pati gi oby predi da ti se otlepi podmetkata i da po4ne6 da si stapva6 napravo na zemqta?
Мила, по тая логика отдавна да са те разпънали на кръст заради посредствеността ти и простотията ти.
Би трябвало да се срамуваш не от това дали носиш дрехи до 10 лева /а ти едва ли носиш нещо повече/, а от умствения си капацитет, който честно казано не побира много. ;)
Нали знаеш - по дрехите посрещат, по ума изпращат.
Теб хем по акъла, хем по дрехите ще те изпратят. ;)
Пффф, и защо да откачаш всеки път като облечеш такава дреха? Не си ли си откачена по рождение? ;)

XaXAX ave dete.. ne sam ti 4oveka na koito da govori6 na mila :D.. tctct umstveniq mi kapacitet e mnooogo po golqm ot kolkoto si misli6.. vijdaniqta mi za jivota ne go opredelqt... ebati zleto det si... razpavaneto na krast be6e samo izraz - ideq ta e 4e jiveq v kompaniq s hora koito imat dosta pari.. cepi6!?! za koityo da se obli4a6 dori ot terranova e ebati sme6noto.. osven tova ne si zaslujava da si kupua 4ovek ne6ty za 10 leva ili daje po malko sled kato znae6 4e sa ebati masovo razprostranenite :? + 4e sa ebati kofti ka4estvoto na 1voto prane - dupka. Ko da napraq kat si na 13 i si zle... All about the money nali znae6 ;] dnes si4ko opira do tova ;] iiii ne se pritesnqvai za moq umstven kapacitet... ako ti vijda6 samo do tam 4e da prai6 nekvo dobro vpe4etlneie v nekav forum.. az sam dale4 po nagore..
aaa do love^veselka.. mm spokoino mama i tati ne mi ugajdat... bih kazala dori 4e maika mi ne mi dava pari za ne6tta koito iskam.. ako iskam ne6ty, sama se li6avam ot ne6ta, za da si kupq vaprosniq parcal koito sam si haresala. Stigala sam do tam 4e da nqqm pari za kafe oba4e da si zema tei jelanite obuvki ili mega qkiq potnik. tei 4e spoko..
e pyk slynce kato si "dale4 po nagore" (btw samo za info pi6e se po-nagore ;) ama tfa ti go kazvam samo v slu4ai,4e mi pozvoli6 da ti praq nqkfa zabelejka,6oto gledam ne6ty se izqvqva6 kato vsevi6na :lol: :lol: 8-) ) kfo si gubi6 vremeto da pi6e6 v "nekav forum" :lol: begi si nosi parcalkite zaradi koito dori si nqmala pari za kafe :lol: ayyy kakva samojertva ot tvoq strana :lol: ta kakto bqh trygnala da kazvam zemi si dre6kite,koito struvat maika si i ba6ta si i v pove4eto slu4ai ne si zaslujavat,6toto celiq grad e s takiva,poneje i te ne iskat "da se 4ervqt" i kato 4uqt za ne6to na po-snosna cena i otka4at :lol: prekaleno ograni4eno mi se struva ;) ne cenata na drehite opredelq 4oveka ;) to po taq tvoita logika ( za wasntme_ stava duma ) po-dobre idi si vzemi ne6to ot vtorata upotreba,6toto tam ima marki kato Esprit,Lee i sqkfi izvestni nai-vajnoto ka4estveni za koito se seti6 i sa 1000000000000 pati po-ka4estveni ot teq bokluci,deto sa plaznali iz celiq grad :D pfy izkazah se nai-nakraq :razz: samo da ne e prozvu4alo kato nqko zaqjdane ili ne6to ot toq sort :smt109 prosto 6te mi e interesno da razbera mnenieto na wasntme_ :)

love_veselka
06-01-2008, 09:14
e pyk slynce kato si "dale4 po nagore" (btw samo za info pi6e se po-nagore ;) ama tfa ti go kazvam samo v slu4ai,4e mi pozvoli6 da ti praq nqkfa zabelejka,6oto gledam ne6ty se izqvqva6 kato vsevi6na :lol: :lol: 8-) ) kfo si gubi6 vremeto da pi6e6 v "nekav forum" :lol: begi si nosi parcalkite zaradi koito dori si nqmala pari za kafe :lol: ayyy kakva samojertva ot tvoq strana :lol: ta kakto bqh trygnala da kazvam zemi si dre6kite,koito struvat maika si i ba6ta si i v pove4eto slu4ai ne si zaslujavat,6toto celiq grad e s takiva,poneje i te ne iskat "da se 4ervqt" i kato 4uqt za ne6to na po-snosna cena i otka4at :lol: prekaleno ograni4eno mi se struva ;) ne cenata na drehite opredelq 4oveka ;) to po taq tvoita logika ( za wasntme_ stava duma ) po-dobre idi si vzemi ne6to ot vtorata upotreba,6toto tam ima marki kato Esprit,Lee i sqkfi izvestni nai-vajnoto ka4estveni za koito se seti6 i sa 1000000000000 pati po-ka4estveni ot teq bokluci,deto sa plaznali iz celiq grad :D pfy izkazah se nai-nakraq :razz: samo da ne e prozvu4alo kato nqko zaqjdane ili ne6to ot toq sort :smt109 prosto 6te mi e interesno da razbera mnenieto na wasntme_ :)[/quote]


То ако става на въпрос и аз нямам дрехи втора употреба,защото не искам да дойзносвам на друг парцалите а да си купя нещо което само аз ще си го нося.Вярно не давам по 200 лева за дънки,но не давам и левче за блузка.
Не бъдете толкова крайни всеки сам си живее живота и сам решава колко пари за дрехи ще дава.

punkrock
06-01-2008, 09:57
em da az sam si kupuvala :D

wasntme_
06-01-2008, 10:09
e pyk slynce kato si "dale4 po nagore" (btw samo za info pi6e se po-nagore ;) ama tfa ti go kazvam samo v slu4ai,4e mi pozvoli6 da ti praq nqkfa zabelejka,6oto gledam ne6ty se izqvqva6 kato vsevi6na :lol: :lol: 8-) ) kfo si gubi6 vremeto da pi6e6 v "nekav forum" :lol: begi si nosi parcalkite zaradi koito dori si nqmala pari za kafe :lol: ayyy kakva samojertva ot tvoq strana :lol: ta kakto bqh trygnala da kazvam zemi si dre6kite,koito struvat maika si i ba6ta si i v pove4eto slu4ai ne si zaslujavat,6toto celiq grad e s takiva,poneje i te ne iskat "da se 4ervqt" i kato 4uqt za ne6to na po-snosna cena i otka4at :lol: prekaleno ograni4eno mi se struva ;) ne cenata na drehite opredelq 4oveka ;) to po taq tvoita logika ( za wasntme_ stava duma ) po-dobre idi si vzemi ne6to ot vtorata upotreba,6toto tam ima marki kato Esprit,Lee i sqkfi izvestni nai-vajnoto ka4estveni za koito se seti6 i sa 1000000000000 pati po-ka4estveni ot teq bokluci,deto sa plaznali iz celiq grad :D pfy izkazah se nai-nakraq :razz: samo da ne e prozvu4alo kato nqko zaqjdane ili ne6to ot toq sort :smt109 prosto 6te mi e interesno da razbera mnenieto na wasntme_ :)

maAAAAAaiko... kakvi hora imalo :D... hy.. slu6ai sq mneniqto na vsevi6nata wasntme_ :lol: na4i 1vo za taka nare4enata pravopisna gre6ka... slu6ai sq tei kat me gleda6 ako iskah da pi6a правилно, SLAN4ICEEE, 6tqh li da si nahakvam si4kite mneniq na latinica?!!? tyi o6te da nz kvo staa i da se opitva6 da se zaqjda6 ne e rabota :-D 2ro tva za po nagoreto i tn bqha specialno kam emo kuklata koqto mi hodi po nervite ot nz koga... i ako ti ne be6e NOVA4KA 6te6e da zn za ko ide re4... tka.. sega za tva 4e ssam nqmala pari za kafe.. XaXAXaXa smaojertva si e da ;] ama spokoino az si izbiram kvo da praq i bez ti da mi sa ligai6 tyka.. ne sam dlajna da ti davam obqsnenie.. prosto se kefq 4e kato vidq nqkoq kato tebe sas oranjev potnik ot bitaka za 4-6 lv moga napravo da q razreva... tva 4e ne sam oti6la na 1-2 kafeta /samojertvata/ si stuva cepi6 li :) .. + ne sam kazala 4e cenata na drehite opredelq 4oveka... kazah 4e darja da se poddarja standarta... kato kazah standart ti qvno si dale4 ot misalta da go poddarja6... -~=> 6e me pra6ta vav 'vtorata upotreba'... ostavi me men i otidi da si zeme6 bikini ot magazin 'vsi4ko po lev4e' ;]

Spider4eto
06-01-2008, 10:19
prosto se kefq 4e kato vidq nqkoq kato tebe sas oranjev potnik ot bitaka za 4-6 lv moga napravo da q razreva. Аве тва, че някое момиче носи потник за 4-6 лв не му пречи са бъде отворено и да сее шамари 8-)

hOuseE_lOver
06-01-2008, 10:22
Ем не ... Тва под 10 лв такова животно няма ... ( освен във магазините втора употреба :-D ) Кратко и ясно по темата : НЕ . Не бих си взел :-({|=

wasntme_
06-01-2008, 10:23
prosto se kefq 4e kato vidq nqkoq kato tebe sas oranjev potnik ot bitaka za 4-6 lv moga napravo da q razreva. Аве тва, че някое момиче носи потник за 4-6 лв не му пречи са бъде отворено и да сее шамари 8-)

prava si 8-) ama pove4eto sa nekvi takiva izmisleni... smisal te nz kvo stava okolo tqh.. kakto i da e.. dr tema e ve4e tva... ne sam kazala 4e se zaqjdam sas vsi4ki... prosto s tezi osobeno drazne6tite XAXaxaXAX ebaam sa :P

DejaVu31
06-01-2008, 10:39
Може би не бих си купила,защото както казаха преди мен качеството ще е по-ниско и ще се скапе на второто носене.Иначе ако преценя че материята е хубава и модела също даже ще се зарадвам че съм намерила нещо хубаво за толкова пари.Гледам предимно дрехата да е качествена.А до тези теми детo развихте за стандарти и т.н меко казано се втрещих. :shock: Смятам че е хубаво човек да се облича добре и скъпо,стига да може да си го позволи.А не като едни две познати дали 200 лв за ноктопластики,а техните се 4удат двата края как да свържат :o Това че на някои хора им стига да се лишат от 1-2 кафета за да си купят маркови дрешки,незначи че всички имат тази възможност.И кви бяха тия глупости "ако видя момиче с оранжав потник 6 лв мога да я разрева.." Моми4ето си е купило това,което може да си позволи,важното е да е 4исто и спретнато а не финансите и.

Какво ли се обяснявам и аз,детски пози.Ревете,че сте си счупили нокът..Хората ръце нямат... :shock:

sladur4e_
06-01-2008, 10:49
Чесно казано никога няма да си купя такива дрехи.Можеда са най0хубавите,но няма да са толкйова качествени от марковите дрехи.Може бе един потник от 7лв. няма да издържи повече от друг потник от 50лв. :-o

HAGVXSXVH
06-01-2008, 10:59
оф..какво качество бе :-Dпреди седмица си взех дънки от един магазин на много ниски цени..вчера в добрич като ходих влезнах в няколко МАРКОВИ магазини и СЪЩИТЕ дънки бяха с 10 лева повече :)и тове не се случва за пръв път :) качеството било по добро :D и по темата - да естествено :)и вчера сии взех две мн сладки блузки за по 6.50 8)

miss_nelly
06-01-2008, 11:31
Харесва ли ми, ако ще и в магазин втора употреба да е пак ще си я взема. :P

plamka
06-01-2008, 11:33
mi ako mi haresa shto ne kqk... imam 1 potni4e za 6 lv savsem obiknoveno bqlo i si e mn hubavko... drugo... imam edna myni4ka 4anta tip bonbon za 4 lv... imam gumenki za 8 lv... sigurno imam i nqkvi drugi gluposti ama sq ne se se6tam :D

barbie_94
06-01-2008, 11:53
Само не разбирам защо всички нападате wasntme_ ?Защото носи скъпи дрехи ? О,Боже,това,че не е имала пари за кафе,за да си купи някоя дреха не значи нищо!Просто е намерила откъде да вземе пари !Аз също не бих си купила блузка за 10лв,защото първо качеството няма нищо общо с по-скъпите,материята.Дори една обикновена класическа блузка с надпис Адидас излглежда по-добре от парцалите от Теранова за 10тина лева ! Хайде,сега нападнете и мен,че не си купувам евтини парцали .. пффф :?

FiRe_LaDy
06-01-2008, 12:32
Да бих си купила ... пък и имам потничета до 10лв иии блузки ... като ми хареса що да не си го купя ....

DejaVu31
06-01-2008, 12:46
Само не разбирам защо всички нападате wasntme_ ?Защото носи скъпи дрехи ? О,Боже,това,че не е имала пари за кафе,за да си купи някоя дреха не значи нищо!Просто е намерила откъде да вземе пари !Аз също не бих си купила блузка за 10лв,защото първо качеството няма нищо общо с по-скъпите,материята.Дори една обикновена класическа блузка с надпис Адидас излглежда по-добре от парцалите от Теранова за 10тина лева ! Хайде,сега нападнете и мен,че не си купувам евтини парцали .. пффф :?

Никой не оспорва преимуществото на по-скъпите дрешки.Всеки човек с възможности си купува такива заради КАЧЕСТВОТО,за което споменах в предния пост.Който няма такава възможност си купува по-евтини.Неразбирам с какво това примерно,че водя по-висок стандарт на живот от някое друго момиче,трябва автоматично да прави мен нАдУфКЪъ,а нея - дрипла. :?
Апък да не зачеквам темата "Що е то марката Адидас и има ли тя почва у нас" .... :?

chudinka
06-01-2008, 18:16
Може би не бих си купила,защото както казаха преди мен качеството ще е по-ниско и ще се скапе на второто носене.Иначе ако преценя че материята е хубава и модела също даже ще се зарадвам че съм намерила нещо хубаво за толкова пари.Гледам предимно дрехата да е качествена.А до тези теми детo развихте за стандарти и т.н меко казано се втрещих. :shock: Смятам че е хубаво човек да се облича добре и скъпо,стига да може да си го позволи.А не като едни две познати дали 200 лв за ноктопластики,а техните се 4удат двата края как да свържат :o Това че на някои хора им стига да се лишат от 1-2 кафета за да си купят маркови дрешки,незначи че всички имат тази възможност.И кви бяха тия глупости "ако видя момиче с оранжав потник 6 лв мога да я разрева.." Моми4ето си е купило това,което може да си позволи,важното е да е 4исто и спретнато а не финансите и.

Какво ли се обяснявам и аз,детски пози.Ревете,че сте си счупили нокът..Хората ръце нямат... :shock:

+1 :grin: mnogo to4no kazano! :-P prisyedinqvam see 8-) :-P

Pliok0019
06-01-2008, 18:29
wasntme_ като те гледам такава `убавица... Зарежи ги кафетата и парцалните - събирай за пластична операция.

love_veselka
06-01-2008, 19:45
wasntme_ като те гледам такава `убавица... Зарежи ги кафетата и парцалните - събирай за пластична операция.

ОМГ 100% сигурна съм,че ако не беше казала,че предпочита скъпите дрехи нямаше да я обидите.Момичето просто предпочида да не отиде на кафе два/три пъти и да си купи нещо смислено с паричките.Познавам такива хора,вместо да излязат петък вечер си седят вкъщи и после си купуват нещо много по-смислено от една пиянска вечер.
Бахти хората сте,всеки си купува спрямо възможностите му,ако вие не можете да си го позволите, то тя може.

sladkoto_mime28
06-01-2008, 19:59
мНОУ ясно че бих си купила... ако си намеря хубавка дрешка на ниска цена няя и да се замисля.. :razz: :razz: аа btw ot kade si gi namirate kajete nqkoe magazinche ako nqq da vi zatrudnq :) :) :) tnx predvaritelno :) :)

love_veselka
06-01-2008, 20:37
мНОУ ясно че бих си купила... ако си намеря хубавка дрешка на ниска цена няя и да се замисля.. :razz: :razz: аа btw ot kade si gi namirate kajete nqkoe magazinche ako nqq da vi zatrudnq :) :) :) tnx predvaritelno :) :)

хах от кой град си,ако си от софия не мога да ти помогна :D

ElisaDay
06-01-2008, 20:45
Да, бих си купила.Купувала съм си блузки и потничета за по - 3,4,5 лева :) Щом ми харесват не виждам от какво толкова голямо значение е че са 4 лева.Кат ми хареса и 100 ще дам.

Pliok0019
06-01-2008, 20:49
wasntme_ като те гледам такава `убавица... Зарежи ги кафетата и парцалните - събирай за пластична операция.

ОМГ 100% сигурна съм,че ако не беше казала,че предпочита скъпите дрехи нямаше да я обидите.Момичето просто предпочида да не отиде на кафе два/три пъти и да си купи нещо смислено с паричките.Познавам такива хора,вместо да излязат петък вечер си седят вкъщи и после си купуват нещо много по-смислено от една пиянска вечер.
Бахти хората сте,всеки си купува спрямо възможностите му,ако вие не можете да си го позволите, то тя може.
В грешка си... Мога всяка седмица да си купувам по 20 парцалки за 100лв, но не го правя, защото няма смисъл. Не ми пука за поредната пиянска вечер - имам приятели, ако нямам пари те ще се отзоват. Няма смисъл да се хваля с парите на родителите ми. Мога да уча в частно училище, но просто не искам в живота ми непрекъснато да присъстват такива хора.

И да, казвам го, защото ме дразни начина и на мислене - това е моя живот и имам свободата да го изразявам не само в някой форум.

И за какъв стандарт ми говорят неграмотни, повърхностни пикли?

Briseis
06-01-2008, 20:51
Имам 3 мега яки потника за по 8 лв и най-странното е, само комплименти получавам за тях. Никакви проблеми с материята или шева.
Да, купувам си дрехи до 10 лв. Нито ме е срам, нито нищо.

Когато имаш вкус и стил дрехите ти винаги ще са хубави и качествени!

love_veselka
06-01-2008, 21:14
В грешка си... Мога всяка седмица да си купувам по 20 парцалки за 100лв, но не го правя, защото няма смисъл. Не ми пука за поредната пиянска вечер - имам приятели, ако нямам пари те ще се отзоват. Няма смисъл да се хваля с парите на родителите ми. Мога да уча в частно училище, но просто не искам в живота ми непрекъснато да присъстват такива хора.

И да, казвам го, защото ме дразни начина и на мислене - това е моя живот и имам свободата да го изразявам не само в някой форум.

И за какъв стандарт ми говорят неграмотни, повърхностни пикли?[/quote]

Виж сега никой тук не го интересува кой колко пари има и кой какво прави с тях.Просто казах,че беше грубо това което и каза,не я познавам и не знам колко е умна,но си е доста крайно.

Pliok0019
06-01-2008, 21:30
В грешка си... Мога всяка седмица да си купувам по 20 парцалки за 100лв, но не го правя, защото няма смисъл. Не ми пука за поредната пиянска вечер - имам приятели, ако нямам пари те ще се отзоват. Няма смисъл да се хваля с парите на родителите ми. Мога да уча в частно училище, но просто не искам в живота ми непрекъснато да присъстват такива хора.

И да, казвам го, защото ме дразни начина и на мислене - това е моя живот и имам свободата да го изразявам не само в някой форум.

И за какъв стандарт ми говорят неграмотни, повърхностни пикли?

Виж сега никой тук не го интересува кой колко пари има и кой какво прави с тях.Просто казах,че беше грубо това което и каза,не я познавам и не знам колко е умна,но си е доста крайно.[/quote]
Да, именно затова не се хваля в някакъв форум какви дрехи имам и колко струват. А относно това, че е крайно - добре, теб какво те интересува? Това си е мнение. Не я задължавам да си направи пластичната операция, просто и го предлагам като добра оферта.

love_veselka
06-01-2008, 21:39
Виж сега никой тук не го интересува кой колко пари има и кой какво прави с тях.Просто казах,че беше грубо това което и каза,не я познавам и не знам колко е умна,но си е доста крайно.[/quote]
Да, именно затова не се хваля в някакъв форум какви дрехи имам и колко струват. А относно това, че е крайно - добре, теб какво те интересува? Това си е мнение. Не я задължавам да си направи пластичната операция, просто и го предлагам като добра оферта.[/quote]

Уморих се да споря в крайна сметка никой не познавам и не си водя прибързани изводи за някой.Правете каквото искате,ако искаш и ти и направи операцията :D

Pliok0019
06-01-2008, 21:44
Виж сега никой тук не го интересува кой колко пари има и кой какво прави с тях.Просто казах,че беше грубо това което и каза,не я познавам и не знам колко е умна,но си е доста крайно.
Да, именно затова не се хваля в някакъв форум какви дрехи имам и колко струват. А относно това, че е крайно - добре, теб какво те интересува? Това си е мнение. Не я задължавам да си направи пластичната операция, просто и го предлагам като добра оферта.[/quote]

Уморих се да споря в крайна сметка никой не познавам и не си водя прибързани изводи за някой.Правете каквото искате,ако искаш и ти и направи операцията :D[/quote]

Благодаря, нямам нужда.

sladur4etyYy
06-01-2008, 22:05
e pyk slynce kato si "dale4 po nagore" (btw samo za info pi6e se po-nagore ;) ama tfa ti go kazvam samo v slu4ai,4e mi pozvoli6 da ti praq nqkfa zabelejka,6oto gledam ne6ty se izqvqva6 kato vsevi6na :lol: :lol: 8-) ) kfo si gubi6 vremeto da pi6e6 v "nekav forum" :lol: begi si nosi parcalkite zaradi koito dori si nqmala pari za kafe :lol: ayyy kakva samojertva ot tvoq strana :lol: ta kakto bqh trygnala da kazvam zemi si dre6kite,koito struvat maika si i ba6ta si i v pove4eto slu4ai ne si zaslujavat,6toto celiq grad e s takiva,poneje i te ne iskat "da se 4ervqt" i kato 4uqt za ne6to na po-snosna cena i otka4at :lol: prekaleno ograni4eno mi se struva ;) ne cenata na drehite opredelq 4oveka ;) to po taq tvoita logika ( za wasntme_ stava duma ) po-dobre idi si vzemi ne6to ot vtorata upotreba,6toto tam ima marki kato Esprit,Lee i sqkfi izvestni nai-vajnoto ka4estveni za koito se seti6 i sa 1000000000000 pati po-ka4estveni ot teq bokluci,deto sa plaznali iz celiq grad :D pfy izkazah se nai-nakraq :razz: samo da ne e prozvu4alo kato nqko zaqjdane ili ne6to ot toq sort :smt109 prosto 6te mi e interesno da razbera mnenieto na wasntme_ :)

maAAAAAaiko... kakvi hora imalo :D... hy.. slu6ai sq mneniqto na vsevi6nata wasntme_ :lol: na4i 1vo za taka nare4enata pravopisna gre6ka... slu6ai sq tei kat me gleda6 ako iskah da pi6a правилно, SLAN4ICEEE, 6tqh li da si nahakvam si4kite mneniq na latinica?!!? tyi o6te da nz kvo staa i da se opitva6 da se zaqjda6 ne e rabota :-D 2ro tva za po nagoreto i tn bqha specialno kam emo kuklata koqto mi hodi po nervite ot nz koga... i ako ti ne be6e NOVA4KA 6te6e da zn za ko ide re4... tka.. sega za tva 4e ssam nqmala pari za kafe.. XaXAXaXa smaojertva si e da ;] ama spokoino az si izbiram kvo da praq i bez ti da mi sa ligai6 tyka.. ne sam dlajna da ti davam obqsnenie.. prosto se kefq 4e kato vidq nqkoq kato tebe sas oranjev potnik ot bitaka za 4-6 lv moga napravo da q razreva... tva 4e ne sam oti6la na 1-2 kafeta /samojertvata/ si stuva cepi6 li :) .. + ne sam kazala 4e cenata na drehite opredelq 4oveka... kazah 4e darja da se poddarja standarta... kato kazah standart ti qvno si dale4 ot misalta da go poddarja6... -~=> 6e me pra6ta vav 'vtorata upotreba'... ostavi me men i otidi da si zeme6 bikini ot magazin 'vsi4ko po lev4e' ;]

мм ей тва ''prosto se kefq 4e kato vidq nqkoq kato tebe sas oranjev potnik ot bitaka za 4-6 lv moga napravo da q razreva.'' ако наистина го мислиш, значи си супер зле! аз например също едва ли бих си купила толкова евтина дреха, но това не значи, че имам нещо против хората, които си ги купуват, камо ли пък да се кефя, че ''мога да я разрева'' :shock: тва ако наистина го мислиш, не знам колко проста, тъпа и ограничена трябва да си :x

psychopath
06-02-2008, 00:38
не...треа съм безмъртен...и че си купуам само дрехи по над 150 кинта оти иначе нема да бъдем pussy magnet 8)

PinkFloydSound
06-02-2008, 06:21
wasntme_, Що не вземеш да се гръмнеш?
Нали те виждам на аватара ти каква си...
Като всички останали...
Какво си тръгнала да ми се обясняваш сред какви хора си се движела, какви дрехи си носела и т.н.
Хихих, Pliok009, абсолютно прав/а си.
То не че аз съм хубавица, ама пък тая направо ме уби.
Какво ще ми плямпаш тук за умствен капацитет, ма?!
Как ще е повече от моя, при положение, че сигурно и името няма да можеш да си напишеш правилно?
Айде бегай при стадото, че нещо много се цепиш.
А за оная другата, дето "защитаваше" тая първата: Хихих, много често ми става ясно по аватара. :razz:
И ще ми разправя тя колко скъпи дрешки си купувала, при положение, че се снимала с потник, чиято цена едва ли надминава 5 лева.
А колкото до онова изказване, че wasntme_ щяла да разреве момичето, което носи потник за по 4-6 лева, със сигурност ще я разревеш!
Ама без да и кажеш нищо, просто като те скивне, ще и се доплаче. :razz: :D
П.П. wasntme_, моля те, не ми обяснявай значението на някои изрази като "ще ме разпънат на кръст".
Точно защото знам значението, точно за това се обръщам към теб...
Божееее, до там ли стигнах...

Loshotia
06-02-2008, 07:03
Проблемът на ограничените хора е, че не могат да разберат мисленето на другите- те просто са ограничени. И докато някои робуват на дрехи, цифри и марки, други обръщат внимание на стойностните неща в живота. Ако нея могат да я разреват, че дрехата й не е маркова, следователно има комплекс от това, лошо за нея

s1NNer
06-02-2008, 07:06
e pyk slynce kato si "dale4 po nagore" (btw samo za info pi6e se po-nagore ;) ama tfa ti go kazvam samo v slu4ai,4e mi pozvoli6 da ti praq nqkfa zabelejka,6oto gledam ne6ty se izqvqva6 kato vsevi6na :lol: :lol: 8-) ) kfo si gubi6 vremeto da pi6e6 v "nekav forum" :lol: begi si nosi parcalkite zaradi koito dori si nqmala pari za kafe :lol: ayyy kakva samojertva ot tvoq strana :lol: ta kakto bqh trygnala da kazvam zemi si dre6kite,koito struvat maika si i ba6ta si i v pove4eto slu4ai ne si zaslujavat,6toto celiq grad e s takiva,poneje i te ne iskat "da se 4ervqt" i kato 4uqt za ne6to na po-snosna cena i otka4at :lol: prekaleno ograni4eno mi se struva ;) ne cenata na drehite opredelq 4oveka ;) to po taq tvoita logika ( za wasntme_ stava duma ) po-dobre idi si vzemi ne6to ot vtorata upotreba,6toto tam ima marki kato Esprit,Lee i sqkfi izvestni nai-vajnoto ka4estveni za koito se seti6 i sa 1000000000000 pati po-ka4estveni ot teq bokluci,deto sa plaznali iz celiq grad :D pfy izkazah se nai-nakraq :razz: samo da ne e prozvu4alo kato nqko zaqjdane ili ne6to ot toq sort :smt109 prosto 6te mi e interesno da razbera mnenieto na wasntme_ :)

maAAAAAaiko... kakvi hora imalo :D... hy.. slu6ai sq mneniqto na vsevi6nata wasntme_ :lol: na4i 1vo za taka nare4enata pravopisna gre6ka... slu6ai sq tei kat me gleda6 ako iskah da pi6a правилно, SLAN4ICEEE, 6tqh li da si nahakvam si4kite mneniq na latinica?!!? tyi o6te da nz kvo staa i da se opitva6 da se zaqjda6 ne e rabota :-D 2ro tva za po nagoreto i tn bqha specialno kam emo kuklata koqto mi hodi po nervite ot nz koga... i ako ti ne be6e NOVA4KA 6te6e da zn za ko ide re4... tka.. sega za tva 4e ssam nqmala pari za kafe.. XaXAXaXa smaojertva si e da ;] ama spokoino az si izbiram kvo da praq i bez ti da mi sa ligai6 tyka.. ne sam dlajna da ti davam obqsnenie.. prosto se kefq 4e kato vidq nqkoq kato tebe sas oranjev potnik ot bitaka za 4-6 lv moga napravo da q razreva... tva 4e ne sam oti6la na 1-2 kafeta /samojertvata/ si stuva cepi6 li :) .. + ne sam kazala 4e cenata na drehite opredelq 4oveka... kazah 4e darja da se poddarja standarta... kato kazah standart ti qvno si dale4 ot misalta da go poddarja6... -~=> 6e me pra6ta vav 'vtorata upotreba'... ostavi me men i otidi da si zeme6 bikini ot magazin 'vsi4ko po lev4e' ;]

Усещаш ли се как лъжеш ? ... лишавала си се от 1-2 кафета само и само да си купиш желания потник,обувки и т.н. А извинявай или твойте кафета са по 120 кинта едното или обувките и потниците са ти за по 6-7 лева ...

Пфуу ... проста си .... ми аз като имам НАЙ-УНИКАЛНО ЯКИЯ потник само за 10 лева кво? Айде ела и се пробвай да ме разревеш ,ама си викни и хора с тебе ,че после да те приберат ... ;]] Пу*ка е*ана да умреш дано ... на сичкото отгоре се опитва и да лъже ... :lol: 8-)

pinkdiamonds
06-02-2008, 07:10
Има хубави дрехи и от 10 и от 100 и от 1000лв,неразбирам само защо всички говорите кое колко било качествено и колко щяло да издържи,като добре знаем,че една дреха омръзва за отрицателно време.Тарикатките с потниците от 50 лв си имат точно 2 такива и си ги носят цяло лято :lol:
А тия ,които ги е срам да се появят с евтина дреха-всичко е въпрос на самочувствие и ако то ви идва покрай марковите стоки просто ми е жал за вас :-x Един ден като нямате парички ( и такъв момент ще има в живота ви ) просто ще трябва да се гръмнете :-x

Spider4eto
06-02-2008, 08:34
Само не мога да разбера защо нападате wasntme_. Така си е преценила за себе си. Бтв разбирам я много добре, защото преди и аз движих в компания с богаташчета, и се опитвах и аз да съм на тяхното ниво, и съм се лишавала от доста неща. След време разбрах, че е нямало смисъл, но това е друга история. Нали за това е форум, всеки да си изказва мнението по дадена тема, и по-важното, да се счита мнението на другите. Тя така е решила и така е направила. Колкото и да я нападате, и да я обиждате, не мисля ще си промени начина на живот. Надявам се да не съм обидила никой.

Jamalska
06-02-2008, 09:12
Aз почти нямам дреха над 10лв:)

love_veselka
06-02-2008, 09:12
Само не мога да разбера защо нападате wasntme_. Така си е преценила за себе си. Бтв разбирам я много добре, защото преди и аз движих в компания с богаташчета, и се опитвах и аз да съм на тяхното ниво, и съм се лишавала от доста неща. След време разбрах, че е нямало смисъл, но това е друга история. Нали за това е форум, всеки да си изказва мнението по дадена тема, и по-важното, да се счита мнението на другите. Тя така е решила и така е направила. Колкото и да я нападате, и да я обиждате, не мисля ще си промени начина на живот. Надявам се да не съм обидила никой.

+1

sw3e7_baby
06-02-2008, 09:24
Може би не бих си купила,защото както казаха преди мен качеството ще е по-ниско и ще се скапе на второто носене.Иначе ако преценя че материята е хубава и модела също даже ще се зарадвам че съм намерила нещо хубаво за толкова пари.Гледам предимно дрехата да е качествена.А до тези теми детo развихте за стандарти и т.н меко казано се втрещих. :shock: Смятам че е хубаво човек да се облича добре и скъпо,стига да може да си го позволи.А не като едни две познати дали 200 лв за ноктопластики,а техните се 4удат двата края как да свържат :o Това че на някои хора им стига да се лишат от 1-2 кафета за да си купят маркови дрешки,незначи че всички имат тази възможност.И кви бяха тия глупости "ако видя момиче с оранжав потник 6 лв мога да я разрева.." Моми4ето си е купило това,което може да си позволи,важното е да е 4исто и спретнато а не финансите и.

Какво ли се обяснявам и аз,детски пози.Ревете,че сте си счупили нокът..Хората ръце нямат... :shock:

+1 :grin: mnogo to4no kazano! :-P prisyedinqvam see 8-) :-P


+ 200 emi vijte za maika edna dreha e ne pove4e ot 20 lv a maratonki obuvk i tn 25-30 lv men pitate li ma ot kolko ne6a sa li6avam ama hodq sas sravnitelno skapi drehi govorim do 40-50-60 lv nz to4no ae molq vi se bez takova napadki :-x 8)

BigFakeSmile
06-02-2008, 09:43
Току що ходих до болницата и навръщане минах през един магазин>има супер яки дрешки за от 3лв потничето до 20 лв рокли,а са наистина много хубави,не са парцалки,направо не можах да повярвам и ма и с голи гърбове,абе все яки.Някой ако е от Сливен да пише да му кажа къде е магазинчето.
6te mi kaje6 li? :)

Loshotia
06-02-2008, 10:39
Сигурно не е лесно да си повърхностен

Lovage
06-02-2008, 10:43
"Оплаквах се ,че нямам скъпи обувки до момента ,когато видях човека без крака.."

само тва ше кажа..

Deliverance
06-02-2008, 11:16
ъ6

Loshotia
06-02-2008, 11:30
Само не разбирам защо всички нападате wasntme_ ?Защото носи скъпи дрехи ? О,Боже,това,че не е имала пари за кафе,за да си купи някоя дреха не значи нищо!Просто е намерила откъде да вземе пари !Аз също не бих си купила блузка за 10лв,защото първо качеството няма нищо общо с по-скъпите,материята.Дори една обикновена класическа блузка с надпис Адидас излглежда по-добре от парцалите от Теранова за 10тина лева ! Хайде,сега нападнете и мен,че не си купувам евтини парцали .. пффф :?

Не те нападам за тва, че не си купуваш евтини парцали, ми щото си ебати простото парче, проблем?
На никого не му пука за колко кинта са ви гащичките и потничетата с цигански камъчета и дантелки, ами е дразнещо тва, че в главата сте като хелиев балон и упорито отказвате да приемете, че да се прикрива тоя недъг със скъпи дрипи е егаси низменната история, капиш ли?

Плюс тва, не знам колко са скъпи дрехите на wasntme_, обаче като й гледах предишната снимка, първото, за което се сещах, бяха пазарските сергии във Варна и китайските обувни магазини по 'Пискюлиев'... хахеахеха...

Те тея с претенциите са точно такива- евтини. Хората, които са свикнали да им се купува скъпо и с етикетчета не парадират с тях просто, защото не им прави впечатление-

emviii
06-02-2008, 16:09
marzi me da pisha na kirilica mnogo vreme otnema prosto i ne bluzata mi ne e 5 lv da ti kaja :] inache s kvo po tochno pretendirame ? iam dostatchno pari da si kupq bluza za poeche ot 10 lv nqaa kaam tochna suma shtoto she me ubete s kamani sigorno haha kat va znam kvi ste nadahani hahhahaha ;] pak ti det mojesh si kopuvash po 20 parcala za po 100 lv na sedmica izvinqaaai ti ko po 2000 na sedmica li imash li ko ??? neshty mi sa vidq che wasntme_ da si vikala fr da q pribirat hah ahhahahah ama ti ne si vervash naliii ??? auu i zabraih da kaja ama emo doll ti si mnooo hubava naprao princesa ko govorish za wasntme_ kat si s photshop za da ti lushti kojata na liceto i pak si grozna kat spleskana palachinka ot minavaneto na bager :P yay :D
ne sum povurhnostna prosto darja da ne se oblicham s maximalno evtini drehi ne sum kaaala che drehite mi sa po 500 kinta nal ??? togas ko? ;]

ЕPu
06-02-2008, 16:16
Aз почти нямам дреха над 10лв:)


хаха и аз така.
Изключения правят някои по-скъпи полошъртове и блузи. А, да, и кубинките, другото от секънд хенд всичко :)

sweet_baby_cool
06-02-2008, 16:22
1 4uval ako ima etiket versa4i i struva nad 500lv 6te si go nosi6, a edno sexy potni4e- ne za6toto ne e markovo i struva 8lv. Taka li da rzbiram? (govorq ob6to t.e. ne e zadaljitelno da e 4uval a ne6to v takav vid i ne e zadaljitelno da e potni4e)

emviii
06-02-2008, 16:26
ne bih dala 500 lv za neshty kat dreha specialno :] toest maika mi ne bi gi dala smqta che nqma smisul zashtoto shte mi omrazne barzo i e prava :) inache ne bih zela neshty za 8 lv zashtoto shte se chustvam stranno i zashtoto 100% nqma da e tolkova qko no ako mnoooogo mi haresa bih si go zela prosto za sega neshty tolkova evtino nikoga ne mi e haresvalo :) ne bi me bilo sram po-skoro shte kaja na priqtelite si neshty ot roda " ei hora tva e purvoto neshty za 8 lv koet si kupih ma me radfa " :] otgovorih li ti izcherpatelno ?

Loshotia
06-02-2008, 18:11
`ТвОеТо`бОнБоНчЕ , ти за много хубава ли се имаш, че обиждаш Emo Doll? Не знам къде живееш, но в истинския свят нормалните хора изглеждат по такъв начин. С тонове грим и часове преработка на фотошоп може и на барбита да приличат, но по- хубаво от естествената красота няма.

TheNewReligion
06-02-2008, 18:27
prosto se kefq 4e kato vidq nqkoq kato tebe sas oranjev potnik ot bitaka za 4-6 lv moga napravo da q razreva. Аве тва, че някое момиче носи потник за 4-6 лв не му пречи са бъде отворено и да сее шамари 8-)
А така ! Много сте повърхностни ! Само това ще кажа ! Цената на дрехите ти не определя колко ти е акъла и като цяло какъв човек си ! Престанете да коментирате глупости и да издребнявате , защото това говори лошо за вас ! :?

love_veselka
06-02-2008, 19:30
`ТвОеТо`бОнБоНчЕ , ти за много хубава ли се имаш, че обиждаш Emo Doll? Не знам къде живееш, но в истинския свят нормалните хора изглеждат по такъв начин. С тонове грим и часове преработка на фотошоп може и на барбита да приличат, но по- хубаво от естествената красота няма.

Не че нещо,но такъв беше въпроса и някой си отговориха и вие му се нахвърлихте,бил тъп бил грозен и т.н.И ако трябва да бъда честна Твоето Бонбонче ми е по-симпатична от Emo Doll,това си е лично мнение,аз не я харесвам друг я харесва,но просто съм убедена,че ако не спорехте с момичето щяхте да кажете,че е красиво.
И какво сега ще кажете,че и аз съм грозна,но ми е все тая,просто си изказах мнението,защото от 3-4 дена чета грозни коментари относно някой предпочитащ по-скъпичките дрехи.

DarknessAngel
06-02-2008, 19:38
"Оплаквах се ,че нямам скъпи обувки до момента ,когато видях човека без крака.."

само тва ше кажа..
И все пак никой не обърна внимание на това мнение. :( Според мен това е най-стойностното мнение в цялата тема.Ами хората,които нямат пари дори и за хляб? :( Аз лично имам дрехи от над и под 10 лева.Сега си взех две много сладки потничета и една жълта блузка.Потничетата бяха по 6 блузата-8...В Том Тейлър сигурно щяха да са повече от 60... :(
wasntme_ аз също съм от Шумен и например пазарувам от Каризма.Там са само маркови дрехи на ниски цени.

love_veselka
06-02-2008, 19:46
"Оплаквах се ,че нямам скъпи обувки до момента ,когато видях човека без крака.."

само тва ше кажа..
И все пак никой не обърна внимание на това мнение. :( Според мен това е най-стойностното мнение в цялата тема.Ами хората,които нямат пари дори и за хляб? :( Аз лично имам дрехи от над и под 10 лева.Сега си взех две много сладки потничета и една жълта блузка.Потничетата бяха по 6 блузата-8...В Том Тейлър сигурно щяха да са повече от 60... :(
wasntme_ аз също съм от Шумен и например пазарувам от Каризма.Там са само маркови дрехи на ниски цени.

+1 И пак го казвам не робувам на марки,а си купувам това,което ми хареса и ми седи добре.Имам от най-обикновенни дрехи до по-официални и скъпички.
А м/у другото днес си харесах едно изчистено розово потниче за 4,50 (не е втора употреба) и смея да кажа,че беше много сладинко.Мисля утре да намина :D

http://www.bgwebmarket.com/Formuliari/snimki/io389-1.jpeg Потника е подобен само,че розов и изчистен.По принцип обичам по-изчистените неща,а не шарените и натруфени.

Pliok0019
06-02-2008, 19:59
marzi me da pisha na kirilica mnogo vreme otnema prosto i ne bluzata mi ne e 5 lv da ti kaja :] inache s kvo po tochno pretendirame ? iam dostatchno pari da si kupq bluza za poeche ot 10 lv nqaa kaam tochna suma shtoto she me ubete s kamani sigorno haha kat va znam kvi ste nadahani hahhahaha ;] pak ti det mojesh si kopuvash po 20 parcala za po 100 lv na sedmica izvinqaaai ti ko po 2000 na sedmica li imash li ko ??? neshty mi sa vidq che wasntme_ da si vikala fr da q pribirat hah ahhahahah ama ti ne si vervash naliii ??? auu i zabraih da kaja ama emo doll ti si mnooo hubava naprao princesa ko govorish za wasntme_ kat si s photshop za da ti lushti kojata na liceto i pak si grozna kat spleskana palachinka ot minavaneto na bager :P yay :D
ne sum povurhnostna prosto darja da ne se oblicham s maximalno evtini drehi ne sum kaaala che drehite mi sa po 500 kinta nal ??? togas ko? ;]
Има определени седмици, в които родителите ми наистина могат да отделят 2000лв за дрехи. Но какво значение има това? Бих носила оражев потник от 5лв, да видим дали няколко грозни неграмотнички могат да ме разпачат....

kateto_sladkata
06-02-2008, 20:09
az li4no dnes si kypih edni mn sladki 4ehli za 6lv kupuvala sam si i mn drehi pod 10 lv i sa se okazvali mn po ka4esteni ot nqkoi dosta po skapi taka 4e az ne namiram ni6to lo6o v tova da si kupuvam eftini drehi :grin:

little_elf
06-02-2008, 20:51
И аз имам няколко дрехи под 10лв и не се оплаквам откачеството им.Не винаги скъпите неща са качествени.Веднъж си бях купила обувки за около 70 лв,които след месец носене не приличаха на нищо :-x ,а например обувки за 20-30 лв. съм ги носила два сезона, и когато съм ги захвърляла е било не защото са се скъсали,а просто защото вече не ми харесват :oops: :-D .

BlueCat
06-03-2008, 07:08
Ами аз не мога да разбера защо е прието, че най-обикновен потник с надпис Mango е много по-як от същия потник без надписа? Първия е 15лв, а втория - 5лв, на Акропол. Качеството е едно и също.

Loshotia
06-03-2008, 07:10
love^veselka, може и да споря с някого, но никога не бих казала нещо, което не мисля. Не мога да нарека черното- бяло, разбира се черно или бяло според моите очи.

PinkFloydSound
06-03-2008, 07:18
marzi me da pisha na kirilica mnogo vreme otnema prosto i ne bluzata mi ne e 5 lv da ti kaja :] inache s kvo po tochno pretendirame ? iam dostatchno pari da si kupq bluza za poeche ot 10 lv nqaa kaam tochna suma shtoto she me ubete s kamani sigorno haha kat va znam kvi ste nadahani hahhahaha ;] pak ti det mojesh si kopuvash po 20 parcala za po 100 lv na sedmica izvinqaaai ti ko po 2000 na sedmica li imash li ko ??? neshty mi sa vidq che wasntme_ da si vikala fr da q pribirat hah ahhahahah ama ti ne si vervash naliii ??? auu i zabraih da kaja ama emo doll ti si mnooo hubava naprao princesa ko govorish za wasntme_ kat si s photshop za da ti lushti kojata na liceto i pak si grozna kat spleskana palachinka ot minavaneto na bager :P yay :D
ne sum povurhnostna prosto darja da ne se oblicham s maximalno evtini drehi ne sum kaaala che drehite mi sa po 500 kinta nal ??? togas ko? ;]
О, извинявай.
Това, че с часове ТИ седиш пред компютъра, за да си "оправяш" зурленската мутра с фотошопа, не означава, че и аз извършвам точно тази дейност.
Това, че ТВОЯТА кожа е без блясък и е неподдържана и пъпчива, не означава, че и моята е такава, че да я оправям на фотошоп.

По-добре палачинка, отколкото свинско лайно, цепиш ли?

love_veselka
06-03-2008, 08:50
love^veselka, може и да споря с някого, но никога не бих казала нещо, което не мисля. Не мога да нарека черното- бяло, разбира се черно или бяло според моите очи.

Както казах всеки си има вскус и ако ти харесваш един тим момичета,аз друг.

Viche
06-03-2008, 09:11
да имам няколко тениски и потници които са по 7-8 лева

sw3e7_baby
06-03-2008, 09:50
Само не разбирам защо всички нападате wasntme_ ?Защото носи скъпи дрехи ? О,Боже,това,че не е имала пари за кафе,за да си купи някоя дреха не значи нищо!Просто е намерила откъде да вземе пари !Аз също не бих си купила блузка за 10лв,защото първо качеството няма нищо общо с по-скъпите,материята.Дори една обикновена класическа блузка с надпис Адидас излглежда по-добре от парцалите от Теранова за 10тина лева ! Хайде,сега нападнете и мен,че не си купувам евтини парцали .. пффф :?

Не те нападам за тва, че не си купуваш евтини парцали, ми щото си ебати простото парче, проблем?
На никого не му пука за колко кинта са ви гащичките и потничетата с цигански камъчета и дантелки, ами е дразнещо тва, че в главата сте като хелиев балон и упорито отказвате да приемете, че да се прикрива тоя недъг със скъпи дрипи е егаси низменната история, капиш ли?

Плюс тва, не знам колко са скъпи дрехите на wasntme_, обаче като й гледах предишната снимка, първото, за което се сещах, бяха пазарските сергии във Варна и китайските обувни магазини по 'Пискюлиев'... хахеахеха...


ae q ne dei da mi obijda6 varna ela sa razhodi za 5 min po centara da vidi6 ti teq bitaci det razpraq6 za tqh sa zabutani do garata (ne sam hodila tam ba6ta mi raboti otsre6ta) tai 4e ae da ni sa obijdame na bas 4e daje ne si i stapval v skap magazin

P.S. ne zn dali si momi4e ili mom4e no ako si momi4e si mn zabila ma ofca :-x ae begai ni mi sa razpraq s bavno zagrqa6ti *** ** ******* :o

PinkFloydSound
06-03-2008, 10:01
Само не разбирам защо всички нападате wasntme_ ?Защото носи скъпи дрехи ? О,Боже,това,че не е имала пари за кафе,за да си купи някоя дреха не значи нищо!Просто е намерила откъде да вземе пари !Аз също не бих си купила блузка за 10лв,защото първо качеството няма нищо общо с по-скъпите,материята.Дори една обикновена класическа блузка с надпис Адидас излглежда по-добре от парцалите от Теранова за 10тина лева ! Хайде,сега нападнете и мен,че не си купувам евтини парцали .. пффф :?

Не те нападам за тва, че не си купуваш евтини парцали, ми щото си ебати простото парче, проблем?
На никого не му пука за колко кинта са ви гащичките и потничетата с цигански камъчета и дантелки, ами е дразнещо тва, че в главата сте като хелиев балон и упорито отказвате да приемете, че да се прикрива тоя недъг със скъпи дрипи е егаси низменната история, капиш ли?

Плюс тва, не знам колко са скъпи дрехите на wasntme_, обаче като й гледах предишната снимка, първото, за което се сещах, бяха пазарските сергии във Варна и китайските обувни магазини по 'Пискюлиев'... хахеахеха...


ae q ne dei da mi obijda6 varna ela sa razhodi za 5 min po centara da vidi6 ti teq bitaci det razpraq6 za tqh sa zabutani do garata (ne sam hodila tam ba6ta mi raboti otsre6ta) tai 4e ae da ni sa obijdame na bas 4e daje ne si i stapval v skap magazin

P.S. ne zn dali si momi4e ili mom4e no ako si momi4e si mn zabila ma ofca :-x ae begai ni mi sa razpraq s bavno zagrqa6ti *** ** ******* :o
А, странно, че не ти се разправя с бавнозагряващи, при положение, че ти си въобще незагряваща.
И да, момиче е.
Ами ако беше момче? Какво? Щеше да се спаружиш от страх ли?
Макар и момиче да е, пак не можеш да стъпиш на малкия й пръст.
Ти си много зле, бье!
Кой е обиждал града ти?
Това, че си от Варна, въобще, ама въобще не ти дава право да обиждаш когото и да било, най-малко предното момиче, цепиш ли?
Още по-малко пък ти дава право да се смяташ за голямата гражданка.
Защото дори и в Ню Йорк Сити да идеш да живееш, манталитетът ти ще бъде селски, селски и само селски, цепиш ли?

Spider4eto
06-03-2008, 10:08
Бахти кво се разправяте за глупости http://www.getsmile.com/emoticons/smileys-91853/a0/peace.gif

Deliverance
06-03-2008, 10:08
гризкай ла-йна

Presley
06-03-2008, 10:09
Ако ми харесва,да.

PinkFloydSound
06-03-2008, 10:11
ae q ne dei da mi obijda6 varna ela sa razhodi za 5 min po centara da vidi6 ti teq bitaci det razpraq6 za tqh sa zabutani do garata (ne sam hodila tam ba6ta mi raboti otsre6ta) tai 4e ae da ni sa obijdame na bas 4e daje ne si i stapval v skap magazin

P.S. ne zn dali si momi4e ili mom4e no ako si momi4e si mn zabila ma ofca Mad ae begai ni mi sa razpraq s bavno zagrqa6ti *** ** *******

За кво, като не знаеш дали съм момиче или момче, ми пишеш в мъжки род?
Толкова ли ти куца логиката?

Плюс тва, съм от Варна. И все повече се убеждавам, че е фул с тъпи путки като теб. 8-) Лесно се засягаш за абсолютно нищо.. не знам дали аз съм забитата овца в такъв случай, но поне не бълвам лайна и помия без причина...хахахахах :-P
+1 :razz:

CrazyWitch
06-03-2008, 10:13
По-принцип си купувам дрехи втора ръка и съм много доволна. Хем съм добре облечена хем не се изхвърлям с парите за дрехите си. Обличам се в мой си стил и това, че пазаря от second hand никога не ме е притеснявало и никога не съм го криела.

CrazyWitch
06-03-2008, 10:17
Да бих си купила , купувала съм си и кецове за 1.80!
Уау,е тва е ... кецове за 1.80.
Иначе аз също бих си купила такива евтини дрехи,още повече,че ако имам примерно 100 лева ще си купя поне 5-10 работи. :)

Защо не? И аз имам такива :grin: Във вид на пантофки, лошото е че бяха емовски бели на скелетчета. Иначе кец-пантофка. :)

emviii
06-03-2008, 14:26
love^veselka mersi za mnenieto vse pak :)
emo doll abe ti si nenormalno 13 godishno :} sry ma tuka moga da kaja che dori razlikata ni ot 2 godini si lichi :) emi nqmam photoshop no tova za blqsaka na kojata ne se polochava ot tolkos poddarjane a ot podhodqshta svetlina ili programa :) i opr nqaam pupki po liceto si- dolo v profila mi, mi e impulsa, vij go dobre i ot blizo za da shvanesh :)
nqkoi me beshe pital zashto q trovq - otgovora e prost zashtoto tova dete ne priema otgovor razlichen ot neiniq i zashtoto imenno za tova pochna da obijda moqta priqtelka wasntme_ ;]

i otnovo emo doll ako iskash da se trovim np ma na LP che nema smisul da te sramq pred celiq forum ;] 8)

Map7o0o
06-03-2008, 14:51
ahahahahhhxAHhxhaxha ot kakva tema na kade se otiva ahaha

zvezdichkaaa
06-03-2008, 15:53
Ами бих си купила,ако ми харесва,но например си бях взела един къс ръкав за малко над 10лв и после в междучасието като излязохме с една приятелка е какво да видя-на стъпалата до мен още ДВЕ МОМИЧЕТА СЪС СЪЩАТА БЛУЗА!Е не,не не си струва.Аз тази блузка повече няма и да я обличам предпочитам да не съм,като клонинг.Супер дразнещо е.Затова предпочитам да ходя веднъж,два пъти месечно до София или някой друг голям град да си обиколя по магазините и да си купя,каквото ми трябва,а то в 90% от случайте ще е над 10лв.Така поне ще знам,че овците без вкус няма да носят същото,като мен.

Qnchety
06-03-2008, 17:50
Вчера си купих мн як потник за 10лв :)

sunset_light
06-03-2008, 18:50
Ми да днес си купих дрешки под и от 10 лв. и си ме кефят,имам и доста маркови по 100-200 лв. ,ама има ли значение каква е цената,и защо изобщо сте се разправяли за глупости в тази тема,спокз ;).
Всеки си има своите предпочитания.
Ако ме изкефи някоя евтина дрешчица и ако имам възможност бих си я купила. :) :P

Loshotia
06-03-2008, 19:04
Лошото е, че има хора, които съдят по дрехите. То народа го е казал- по дрехите посрещат, а по ума изпращат. Ама те като нямат акъл, нека поне с дрехите да се хвалят.

mirelS
06-03-2008, 19:05
Mii da :) Dnes naprimer is haresah dve potnicheta za 8-9 lv :)

sw3e7_baby
06-04-2008, 09:11
Само не разбирам защо всички нападате wasntme_ ?Защото носи скъпи дрехи ? О,Боже,това,че не е имала пари за кафе,за да си купи някоя дреха не значи нищо!Просто е намерила откъде да вземе пари !Аз също не бих си купила блузка за 10лв,защото първо качеството няма нищо общо с по-скъпите,материята.Дори една обикновена класическа блузка с надпис Адидас излглежда по-добре от парцалите от Теранова за 10тина лева ! Хайде,сега нападнете и мен,че не си купувам евтини парцали .. пффф :?

Не те нападам за тва, че не си купуваш евтини парцали, ми щото си ебати простото парче, проблем?
На никого не му пука за колко кинта са ви гащичките и потничетата с цигански камъчета и дантелки, ами е дразнещо тва, че в главата сте като хелиев балон и упорито отказвате да приемете, че да се прикрива тоя недъг със скъпи дрипи е егаси низменната история, капиш ли?

Плюс тва, не знам колко са скъпи дрехите на wasntme_, обаче като й гледах предишната снимка, първото, за което се сещах, бяха пазарските сергии във Варна и китайските обувни магазини по 'Пискюлиев'... хахеахеха...


ae q ne dei da mi obijda6 varna ela sa razhodi za 5 min po centara da vidi6 ti teq bitaci det razpraq6 za tqh sa zabutani do garata (ne sam hodila tam ba6ta mi raboti otsre6ta) tai 4e ae da ni sa obijdame na bas 4e daje ne si i stapval v skap magazin

P.S. ne zn dali si momi4e ili mom4e no ako si momi4e si mn zabila ma ofca :-x ae begai ni mi sa razpraq s bavno zagrqa6ti *** ** ******* :o
А, странно, че не ти се разправя с бавнозагряващи, при положение, че ти си въобще незагряваща.
И да, момиче е.
Ами ако беше момче? Какво? Щеше да се спаружиш от страх ли?
Макар и момиче да е, пак не можеш да стъпиш на малкия й пръст.
Ти си много зле, бье!
Кой е обиждал града ти?
Това, че си от Варна, въобще, ама въобще не ти дава право да обиждаш когото и да било, най-малко предното момиче, цепиш ли?
Още по-малко пък ти дава право да се смяташ за голямата гражданка.
Защото дори и в Ню Йорк Сити да идеш да живееш, манталитетът ти ще бъде селски, селски и само селски, цепиш ли?

q begai ti mn razbira6 nali samo ti si ot grad i ne govori6 kato sellqnka vaob6te tisi idealna a drugite ne i kato ti gledam snimkata (ako e tvoq de)
izglejda6 na 200 godin ili ne ti e ne6to f red fotoshopa

PinkFloydSound
06-04-2008, 10:56
love^veselka mersi za mnenieto vse pak :)
emo doll abe ti si nenormalno 13 godishno :} sry ma tuka moga da kaja che dori razlikata ni ot 2 godini si lichi :) emi nqmam photoshop no tova za blqsaka na kojata ne se polochava ot tolkos poddarjane a ot podhodqshta svetlina ili programa :) i opr nqaam pupki po liceto si- dolo v profila mi, mi e impulsa, vij go dobre i ot blizo za da shvanesh :)
nqkoi me beshe pital zashto q trovq - otgovora e prost zashtoto tova dete ne priema otgovor razlichen ot neiniq i zashtoto imenno za tova pochna da obijda moqta priqtelka wasntme_ ;]

i otnovo emo doll ako iskash da se trovim np ma na LP che nema smisul da te sramq pred celiq forum ;] 8)
То не само, че няма смисъл, ми е и невъзможно...
Пък и бих ти писала на ЛС, не на ЛП, както ти ми казваш. :razz: Ама нещо не ми се ще.
Пък и не, не съм на 13, на 14 съм.
Но не винаги трябва по възрастта да се съди за акъла...
И на 100 години да станеш, пак ще си без акъл...

emviii
06-04-2008, 15:46
love^veselka mersi za mnenieto vse pak :)
emo doll abe ti si nenormalno 13 godishno :} sry ma tuka moga da kaja che dori razlikata ni ot 2 godini si lichi :) emi nqmam photoshop no tova za blqsaka na kojata ne se polochava ot tolkos poddarjane a ot podhodqshta svetlina ili programa :) i opr nqaam pupki po liceto si- dolo v profila mi, mi e impulsa, vij go dobre i ot blizo za da shvanesh :)
nqkoi me beshe pital zashto q trovq - otgovora e prost zashtoto tova dete ne priema otgovor razlichen ot neiniq i zashtoto imenno za tova pochna da obijda moqta priqtelka wasntme_ ;]

i otnovo emo doll ako iskash da se trovim np ma na LP che nema smisul da te sramq pred celiq forum ;] 8)
То не само, че няма смисъл, ми е и невъзможно...
Пък и бих ти писала на ЛС, не на ЛП, както ти ми казваш. :razz: Ама нещо не ми се ще.
Пък и не, не съм на 13, на 14 съм.
Но не винаги трябва по възрастта да се съди за акъла...
И на 100 години да станеш, пак ще си без акъл...


oks i 1 godina da e pak si lichi :} sajelqvam che trqabva da te pitam ama kade uchish umnice ??? i i i osven tva sum ubedena che koeficienta mi na inteligenstnost e mnogo po-golqm ot tvoq :) o i ne se obrashtai kam men veche tuk-vse pak e spam malko kum temata za posledno da ti kaja pishi na lichno ;] da ta vidq otvorke :razz:

Map7o0o
06-04-2008, 15:50
:lol: :lol: :lol: :lol: не бих си купил дрехи под 10 лв 1во защото не са качествени 2ро че сички ще ги имат . а и да отбележа EmoDoll наистина приличаш на 200 годишна ама наистина и фотошопа ти не е наред . :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

barbie_94
06-04-2008, 16:02
:lol: :lol: :lol: :lol: не бих си купил дрехи под 10 лв 1во защото не са качествени 2ро че сички ще ги имат . а и да отбележа EmoDoll наистина приличаш на 200 годишна ама наистина и фотошопа ти не е наред . :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: bravo be :lol: :lol:

miloto_girl_4e
06-04-2008, 16:07
Стига да е хубаво, защо не? Даже ще се радвам колко тънко съм минала :) За съжаление рядко си харесвам чак толкова евтини неща...

barbie_94
06-04-2008, 16:08
Q sega si4ki momichenca da mi kajat kakvo biha si kupili ako imat vyzmojnost da izbirat : Parcalka za 10 leva deto 6te q imat vsi4ki i na vtoroto obli4ane 6te se razpyne ili nqkoq qka bluzka za 50lv,koqto 6te q imat dosta po-malko hora i 6te e po-ka4estvena ! Omryzna mi ot typi kompleksarki,koito poneje nqmat vyzmojnost da pazaruvat v skypi magazina,trqbva da obijdat drygite,koito go pravqt .. pffff nqmam dumi ! :?

Map7o0o
06-04-2008, 16:10
Най-добре ще е да си земат блузка от 29,99 ще е пулна оферта за тях :) вие половината си копувате скупи дрехи обаче пишете в някакъф форум че бихте си зели дрехи до 10 лв..

Loshotia
06-04-2008, 17:05
Q sega si4ki momichenca da mi kajat kakvo biha si kupili ako imat vyzmojnost da izbirat : Parcalka za 10 leva deto 6te q imat vsi4ki i na vtoroto obli4ane 6te se razpyne ili nqkoq qka bluzka za 50lv,koqto 6te q imat dosta po-malko hora i 6te e po-ka4estvena ! Omryzna mi ot typi kompleksarki,koito poneje nqmat vyzmojnost da pazaruvat v skypi magazina,trqbva da obijdat drygite,koito go pravqt .. pffff nqmam dumi ! :?

Трета опция: не искам никой да има като моите дрехи- пазарувам си от чужбина. Ясно е, че тук се внасят само боклуци- не може една дреха да я намалят със 70% и пак да имат печалба от нея....давай си парите за дрехи, които ако знаеше от къде да си ги намериш, щеше да даваш 1/4 от цената.

Spider4eto
06-04-2008, 17:34
Q sega si4ki momichenca da mi kajat kakvo biha si kupili ako imat vyzmojnost da izbirat : Parcalka za 10 leva deto 6te q imat vsi4ki i na vtoroto obli4ane 6te se razpyne ili nqkoq qka bluzka za 50lv,koqto 6te q imat dosta po-malko hora i 6te e po-ka4estvena ! Omryzna mi ot typi kompleksarki,koito poneje nqmat vyzmojnost da pazaruvat v skypi magazina,trqbva da obijdat drygite,koito go pravqt .. pffff nqmam dumi ! :? лично аз имам няколко такива блузки, и съм видяла само едно момиче с блузка като моята, и са си още здрави а от 2 години ги имам

sladku_bebzi
06-04-2008, 17:50
Моя потник си е още здрав и не съм видяла, някоя друга да носи същия, прави си изводите..

emviii
06-04-2008, 18:04
Q sega si4ki momichenca da mi kajat kakvo biha si kupili ako imat vyzmojnost da izbirat : Parcalka za 10 leva deto 6te q imat vsi4ki i na vtoroto obli4ane 6te se razpyne ili nqkoq qka bluzka za 50lv,koqto 6te q imat dosta po-malko hora i 6te e po-ka4estvena ! Omryzna mi ot typi kompleksarki,koito poneje nqmat vyzmojnost da pazaruvat v skypi magazina,trqbva da obijdat drygite,koito go pravqt .. pffff nqmam dumi ! :?


+11111111 8) :razz: :-P evala macko ;] tolkova si direktna che naprao kartish 8)

Lovage
06-04-2008, 18:32
Мислите си ,че като си купите парцал от центъра на града(например) е с нещо по-различен от парцал ,който се продава на място с по-нисък наем ,така ли?Аз не си купувам дрехи от такива магазини.Падам си по по-различен стил дрехи,скейтърски да ги наречем :razz: ..
Има изключения разбира се,когато магазинът е бутиков например...
Ахх ,колко сте повърхностни.Повечето момиченца си мислят едва ли не,че са богини като си купуват тениска за 80 лв,а другите избиват комплекси ,че нямат толкова пари да си ги купят.. Всички сме хора все пак,поне за мен няма значение с какво ходи човек,няма значение как изглежда,как се облича и т.н.. Не го ли разбрахте..всички ще умрем рано или късно и тогава какво? Със скъпите ти дрешки ли ще те помнят,със бижутата ли?
Дано да го разберете някой ден.
Айде мир. :)

И ДА!Купувала съм си и СИ купувам дрехи до 10 лв.
И КВО?!ще ви е срам да говорите с мене ли? ЛЕЛЕЕЕЕЕЕЕЕе..

wasntme_
06-04-2008, 20:40
:lol: :lol: :lol: :lol: не бих си купил дрехи под 10 лв 1во защото не са качествени 2ро че сички ще ги имат . а и да отбележа EmoDoll наистина приличаш на 200 годишна ама наистина и фотошопа ти не е наред . :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: bravo be :lol: :lol:
+76529354092350
iiiiiiiiiiiiiii kakto vinagi tapoto pi6leme Emo Doll sa pravi na inteligentna.. mda.. to tvoito nqma opraviq... vij sa mila.. begi da u4i6 za izpitite.. apak dano ti vleze ne6y v glavata... ta misalta mi e... socialnite ti umeniq ne sa na osobeno nivo ta po doore bqgai da u4i6.. spokoino :]]]]] tei... dreme mi na nz koeto 4e nqkakva si tam deto dosta slabo me valnuva kakva e i 4esno kaznao dori nqma da se habq da q pitam tq kva 4e da kazva koi bil grozen i tn... ta na vaprosnoto momi4e love^veselka i go kaza mnogo to4no -> razli4ni hora, razli4ni vkusove => dreme mi na gaza. mm nqkakvo momi4e kaza 4e i tq bila ot 6umen i si pazaruvalo ot nqkakav magazin... sq.. az nikade ne sam kazala 4e si kupuvam nekvi mega skapite drehi... prosto ne vijdam smisal da si kupuvam ne6ta na maaax niski ceni samo i samo za DA SI MISLQ 4e sam na dalavera, a vaprosnoto ne6ty e nekav palen bokluk...
p.s. super zabavno mi e kak vsi4kite, koito ne ste na moeto mnenie, nqkak si tolkova mnogo vi drazni tova 4e ne mislq kato vas, ta gledate da se hvanete za koqto i da e duma v moi post. Priemate vsi4ko ABSOLUTNO bukvalno samo i samo za da napravite jalak opit da me natrovite ili da se zaqdete.. hm... XAXA

AliceSw
06-04-2008, 20:52
пффф, вече станахте прекалено смешни, първо - това е просто форум, всеки може да напише, че пазарува само от Милано и Шанз Елизе

та, девойки, слезте за земята, да, ставате велики, като коментирате хора, които никога не сте виждали на земята, плюете ги, все едно са ви откраднали гаджето /мисля, че е от най-лошите неща за момичета на вашите години/

аз ЕмоДол я познавам, пила съм кафе с момичето, мога да ви кажа, че не е нито дебела, нито грозна, нито глупава, симпатична е, и най-вече не се облича грозно въпреки възрастта си - не се прави на малолетна курва, нито на момче

както ви гледам, за половината мога да използвам нарицателното "барбита" или "фешънки", а напоследък осъзнавам, че това е най-евтиният начин да изглеждаш...не мога да разбера, как може да говорите за качество и да давате луди пари за някакви грозни неща, които 100% не са оргинални, маркови и висококачествени, по простата причина, че само в майка България и околните балкански държави това, което носите е модерно и ако случайно човек, имащ си бледо понятие за значението на думичкта стил ви погледне, ще се скъса да се хили...и то може би не на грозните парцалки, а на увереността, с която ги носите и твърдите, че са модерни....

emviii
06-05-2008, 07:15
пффф, вече станахте прекалено смешни, първо - това е просто форум, всеки може да напише, че пазарува само от Милано и Шанз Елизе

та, девойки, слезте за земята, да, ставате велики, като коментирате хора, които никога не сте виждали на земята, плюете ги, все едно са ви откраднали гаджето /мисля, че е от най-лошите неща за момичета на вашите години/

аз ЕмоДол я познавам, пила съм кафе с момичето, мога да ви кажа, че не е нито дебела, нито грозна, нито глупава, симпатична е, и най-вече не се облича грозно въпреки възрастта си - не се прави на малолетна курва, нито на момче

както ви гледам, за половината мога да използвам нарицателното "барбита" или "фешънки", а напоследък осъзнавам, че това е най-евтиният начин да изглеждаш...не мога да разбера, как може да говорите за качество и да давате луди пари за някакви грозни неща, които 100% не са оргинални, маркови и висококачествени, по простата причина, че само в майка България и околните балкански държави това, което носите е модерно и ако случайно човек, имащ си бледо понятие за значението на думичкта стил ви погледне, ще се скъса да се хили...и то може би не на грозните парцалки, а на увереността, с която ги носите и твърдите, че са модерни....

ami ne sum saglasna modata e gore-dolo ednakva navsqkade v evropa ;] pri nas e s nqkolkko meseca zakasnenie da rechem :) Razbiram che nqma kak da ne zashtitavash priqtelkata si ama pogledni malko che tq pochva da se razpraq s horata s razlichno mnenie :) az pak ne moga da se opredelq kato feshionka ili barbie :] ahahahahaaha Ta pak za modata prava sum, sujelqvam ama imam mnoogo drehi, koito ne sa ot bulgaria i opredeleno znam kak e :)

Loshotia
06-05-2008, 10:55
Преди две седмици във Виена бях, видях как се обличат хората там...много странно, но това, което тук намирате за модерно там не го видях. Погледнете си етикетите на дрехите и ми кажете дали пише Турция, Китай или в най- добрия случай Индонезия и Бангладеш.

mirelS
06-05-2008, 10:59
Kato zagovoirhme za drehi ot chujbinaaaa.. minaloto lqto si vzeh ot Berlin edin sweetshirt ot Esprit i chak kato se pribrah tuk zabelqzah che na etiketa mu pisheshse "made in bularia" .... :D

sladur4e_
06-05-2008, 11:55
ХмМмМм...има хора,които просто не са богати и не пазаруват от чужбина и от скъпите магазини по Витошка и МОЛОВЕТЕ,но има и такива,които могат да си го позволят.Въпроса е там че който не може да си го позволи да не обвинява тези,които наистина искат да се отличат в тъплпата с яки дрешки от бутици по 50$.Никой не е виновен,просто всеки си има различен вкус и различни разбирания.Тези,които носят парцалчетата от 10$ може да не могат да си позволят по-скъпи и започват да се заяждат,защото просто завождат.Поне аз така мисля.Темата е за това дали бихте носили дрешки от 10лв.,а не кой от къде пазарува или дали е комплексар.Например видях в магазин Hot Spot страхотни дънки от 266лв. или потник за 78лв.Лично аз мога да си го позволя.И аз искам да ги нося.Не мога да обвиня никой,който иска да носи дрехи от 10лв.Аз искам да нося скъпи дрехи и мога да си го позволя,а някой друг пък може да иска да носи дрехи от 10лв.,а не може да си позволи по-скъпи.Не мога да обвиня никой.Щом някой не искат да разберат,че дрехите от 10лв. са боклуци, да го носят.Кой им е виновен??

Loshotia
06-05-2008, 12:05
MNG, H&M, Esprit, Max Mara- всичко се шие тук, в Родопите

GaBiIi__
06-05-2008, 12:31
mm nqkoi spomena za modata vav bg i drte strani izob6to ne e taka vav franciq ot minaloto lqto e palno s pantalonki danki poli sas visoka taliq aa nie tuk si mislim o6te 4e sme mn napred sas modata kato cipa na dankite nie e samo 5 sm :-D :)

girl91
06-05-2008, 13:01
mm nqkoi spomena za modata vav bg i drte strani izob6to ne e taka vav franciq ot minaloto lqto e palno s pantalonki danki poli sas visoka taliq aa nie tuk si mislim o6te 4e sme mn napred sas modata kato cipa na dankite nie e samo 5 sm :-D :)

Дори да е модерно тези къси панталонки и поли с висока талия на мен не ми допадат.. добре, че са толкова разпространени в България, иначе всички магазини ще се напълнят с такива и няма да има от къде да си взема нормални панталони...

butty
06-05-2008, 13:23
ами да,бих си купила, дори съм си взимала от Сандански едни дънки за 9,99 :lol: , които носих доста време и им нямаше нищо! Така че просто трябва да попаднеш на правилното нещо. Примерно сега си купих дънки за 50-60 лв, които изтраяха точно 1 седмица...
Съгласна съм с горните мнения, че просто всичко зависи от финансите, с които разполагаш ;)

emviii
06-05-2008, 17:06
abe santra ne sum saglasna az predi mesec bqh v viena i v paris bqh ako mi gleash versace i podobnite tva e dr stil prosto drehite sa na nerazumni ceni i sa mnogo oficialni nqma da namerish neshto podhojdashto na teen ;) pogledni normalnite magazini kato UNITED COLORS OF BENETON i shte vidish che modata e pochti sqashtata opredeleno sme malko nazad , no pak ne sme s godini razlika :) max 1 za nqkoi neshta :) are da ne se razpravqme za gluposti zashtoto koolkoto si znaesh i si vidqla imai predvid che i az sushto :)

Loshotia
06-05-2008, 17:11
Не говоря за тези безбожно скъпи магазини. Говоря за хората, които видях по улицата. А за Бенетон не ми се говори- купих си яке от Виена на Бенетон и пише, че е произведено в Румъния- якетата на Бенетон тук са доста по- скъпи от там. Да не говорим, че Бенетон шият в Кюстендил и се изнася, а тук ни пращат турските боклуци. Именно заради това бих предпочела да си купя по- евтината дреха- и двете са направени в турция, просто с покупката на едната ще съм на сметка ;) Но аз съм прагматик и съчетавам полезното с приятното- пазарувам от чужбена :)

TheNewReligion
06-05-2008, 18:16
Тцтцтцтц ... Изложихте се като кифладжийки на витрина , честно ! :lol: :lol: :lol: Като чета как се обиждате и се правите на велики , защото не бихте си купили такива дрехи ... Като почнете да говорите кой бил грозен , кой бил сплескан , през чие лице е миналавал валяк направо ставате от смешни по-смешни ! :lol: :lol: :lol: Как може да има толкова повърхностни хора , не мога да разбера ! Всеки си има мнение по въпроса ... Не е нужно да критикувате чуждото мнение ... Тук не става въпрос за някакъв принцип , а за личен избор ! Издребнявате супер много с , което се излагате ! :? :? :?

Madness
06-05-2008, 18:17
ХмМмМм...има хора,които просто не са богати и не пазаруват от чужбина и от скъпите магазини по Витошка и МОЛОВЕТЕ,но има и такива,които могат да си го позволят.Въпроса е там че който не може да си го позволи да не обвинява тези,които наистина искат да се отличат в тъплпата с яки дрешки от бутици по 50$.Никой не е виновен,просто всеки си има различен вкус и различни разбирания.Тези,които носят парцалчетата от 10$ може да не могат да си позволят по-скъпи и започват да се заяждат,защото просто завождат.Поне аз така мисля.Темата е за това дали бихте носили дрешки от 10лв.,а не кой от къде пазарува или дали е комплексар.Например видях в магазин Hot Spot страхотни дънки от 266лв. или потник за 78лв.Лично аз мога да си го позволя.И аз искам да ги нося.Не мога да обвиня никой,който иска да носи дрехи от 10лв.Аз искам да нося скъпи дрехи и мога да си го позволя,а някой друг пък може да иска да носи дрехи от 10лв.,а не може да си позволи по-скъпи.Не мога да обвиня никой.Щом някой не искат да разберат,че дрехите от 10лв. са боклуци, да го носят.Кой им е виновен??


мда
а кво ше кажеш за тениска Еспирит от 1.50(втора употреба ня)дето не е мръднала от ъъ 3 години сигурно,че и повече...

ааа за маратонки Адидас за 5 лева?

Map7o0o
06-05-2008, 19:18
alice sw Пуснато на: Сря Юни 04, 2008 11:52 pm Заглавие:

--------------------------------------------------------------------------------

пффф, вече станахте прекалено смешни, първо - това е просто форум, всеки може да напише, че пазарува само от Милано и Шанз Елизе

та, девойки, слезте за земята, да, ставате велики, като коментирате хора, които никога не сте виждали на земята, плюете ги, все едно са ви откраднали гаджето /мисля, че е от най-лошите неща за момичета на вашите години/

аз ЕмоДол я познавам, пила съм кафе с момичето, мога да ви кажа, че не е нито дебела, нито грозна, нито глупава, симпатична е, и най-вече не се облича грозно въпреки възрастта си - не се прави на малолетна курва, нито на момче

както ви гледам, за половината мога да използвам нарицателното "барбита" или "фешънки", а напоследък осъзнавам, че това е най-евтиният начин да изглеждаш...не мога да разбера, как може да говорите за качество и да давате луди пари за някакви грозни неща, които 100% не са оргинални, маркови и висококачествени, по простата причина, че само в майка България и околните балкански държави това, което носите е модерно и ако случайно човек, имащ си бледо понятие за значението на думичкта стил ви погледне, ще се скъса да се хили...и то може би не на грозните парцалки, а на увереността, с която ги носите и твърдите, че са модерни....




хахах що не си замълчиш най-добре... и ние не сме смешни защото не носим дрехи от 10 лв ли ко ? или просто така сме си смешни щот я праим крива ? а ??? :lol: :lol: :lol: и да пазаруваме само от Милано и от Шанз Елизе лошо няма ти кат нямаш пари ще си носиш потници от 2 и 50 от лятна разпродажба ....

TheNewReligion
06-05-2008, 19:50
alice sw Пуснато на: Сря Юни 04, 2008 11:52 pm Заглавие:

--------------------------------------------------------------------------------

пффф, вече станахте прекалено смешни, първо - това е просто форум, всеки може да напише, че пазарува само от Милано и Шанз Елизе

та, девойки, слезте за земята, да, ставате велики, като коментирате хора, които никога не сте виждали на земята, плюете ги, все едно са ви откраднали гаджето /мисля, че е от най-лошите неща за момичета на вашите години/

аз ЕмоДол я познавам, пила съм кафе с момичето, мога да ви кажа, че не е нито дебела, нито грозна, нито глупава, симпатична е, и най-вече не се облича грозно въпреки възрастта си - не се прави на малолетна курва, нито на момче

както ви гледам, за половината мога да използвам нарицателното "барбита" или "фешънки", а напоследък осъзнавам, че това е най-евтиният начин да изглеждаш...не мога да разбера, как може да говорите за качество и да давате луди пари за някакви грозни неща, които 100% не са оргинални, маркови и висококачествени, по простата причина, че само в майка България и околните балкански държави това, което носите е модерно и ако случайно човек, имащ си бледо понятие за значението на думичкта стил ви погледне, ще се скъса да се хили...и то може би не на грозните парцалки, а на увереността, с която ги носите и твърдите, че са модерни....




хахах що не си замълчиш най-добре... и ние не сме смешни защото не носим дрехи от 10 лв ли ко ? или просто така сме си смешни щот я праим крива ? а ??? :lol: :lol: :lol: и да пазаруваме само от Милано и от Шанз Елизе лошо няма ти кат нямаш пари ще си носиш потници от 2 и 50 от лятна разпродажба ....
Хах , тя може да няма пари да си напарува от Милано , ама поне има повече акъл и не се прави на "Вижте ме кой съм !" някои интересни индивиди писали коментари по темата ! :lol:

Map7o0o
06-05-2008, 19:55
хаха не се фукам ама просто смисал от дрехи до 10 лв няма... пък ти кат имаш толкова мн акъл можеш да си замълчиш.. и ко кат са газарите ф някаф форум... 100% мн ви се иска да си купите скупи дрехи просто нямате такава възможност... ама да хвалят няква фотошопка :lol: :lol: :lol: веднага ше ви се поклоня дилари на дрехи ...

alexandarchy
06-05-2008, 20:01
Ами попринцип аз нося такива дрехи 10-15-20 лв. какъв е смисъла да си купувам някфи тениски или шорти за по 50-70 лв. .Разбирасе имало е случеи когато мама и татко ми купуват скъпи дрехи, но само когато случеят е наистина важен. А пък тея газета дето ми се праят на нещо повече FUCK OFF

DivoTo_KoTe
06-05-2008, 20:02
Хах , тя може да няма пари да си напарува от Милано , ама поне има повече акъл и не се прави на "Вижте ме кой съм !" някои интересни индивиди писали коментари по темата ! :lol:[/quote]

а ти как разбра,че няма акъл? много сте зле,не може да съдите човек който не познавате,че е тъп.Просто човека си изказа мнение и ясно го обоснови,ти сега го съдиш,че купува скъпи дрехи ли?
Защо не се примирите,че не сте еднакви бе хора,живеем в свободна д-ва и някой ако иска и гол може да тръгне и никой не може да му успорва желанието.
Много си ЗЛОБНА и не само ти много от Вас,просто хората са различни с различни предпочитания и вкус и ако трябва да бъда честна имам дрехи от 10 и от 100 лева и разликата е много голяма.На тениските,блузките и потничетата до 10 лева са пълни с китарки,барабанчета,цветен ца и шараний,който аз не харесвам.Но никога не съм тръгнала да обиждам някой с мнение различно от МОЕТО.
Бих казала на модераторите да заключат темата.

Pliok0019
06-05-2008, 20:06
хаха не се фукам ама просто смисал от дрехи до 10 лв няма... пък ти кат имаш толкова мн акъл можеш да си замълчиш.. и ко кат са газарите ф някаф форум... 100% мн ви се иска да си купите скупи дрехи просто нямате такава възможност... ама да хвалят няква фотошопка :lol: :lol: :lol: веднага ше ви се поклоня дилари на дрехи ...
Аз лично вече казах, че имам и доста скъпи дрехи (някои от който не съм купила от БГ) и дрехи от 2рата употреба, разпродажби... Просто няма смисъл някой да се прави във форум колко е велик и колко са яки дрехите му. В крайна сметка това е избиване на комплекси и нищо повече.

Map7o0o
06-05-2008, 20:16
хехехе ся и комплекси избивам така ли ? вие сте толкова ограничени че нямам думи ... и за 2ри път казвам че не се фукам колко скъпи дрехи нося... пък и когато носиш по скъпа дреха ще гледаш да си я запазиш не да си купиш нещо от всичко по лефче и да не ме ебаа за нея... мога просто да ви кажа че сте с децки акъли моляви деца пораснете :> :lol: :lol: :lol: :lol:

TheNewReligion
06-05-2008, 20:17
хаха не се фукам ама просто смисал от дрехи до 10 лв няма... пък ти кат имаш толкова мн акъл можеш да си замълчиш.. и ко кат са газарите ф някаф форум... 100% мн ви се иска да си купите скупи дрехи просто нямате такава възможност... ама да хвалят няква фотошопка :lol: :lol: :lol: веднага ше ви се поклоня дилари на дрехи ...
:lol: :lol: :lol: :lol: Хахахаха ... Ти пък от къде знаеш ,че нямаме пари за дрехи над 10 лева ? :lol: Имаме !
Ето един прост пример ,който доказва че можеш да попаднеш на свястни дрехи за около 10 лева : :) Преди около 2 години си купих розово потниче за 7 лева от пазара , което е 95% памук и 5% еластан (сега чета етикета ) и съм го носила точно 2 години и не е мръднал ! Няма никакви картинки и глупости по него ! Един път си купих синя тениска на "Бенетон" за 56 лв. Като всяка семпла блуза на марката и тази имаше надпис "United colours of Benneton" . Носих я един път и след това я сложих за пране . Изпрах я и като изсъхна я свалих от простора за повторно обличане и надписа го нямаше . Беше останало само лепилото и разшития подгъв . Нещо да ми кажеш ? :)
Като носиш скъпи дрехи не си нещо повече от другите хора ! Цената на дадена дреха не гарантира качество и стил !Като се фукаш с марковите си дрехи(повечето са ментета на високи цени) се излагаш и се доказваш като доста повърхностен човек , който гледа само дрехите , но не обръща внимание на същността на хората ! Само това ще ти кажа, пък ти сам си прави изводите !

TheNewReligion
06-05-2008, 20:23
Хах , тя може да няма пари да си напарува от Милано , ама поне има повече акъл и не се прави на "Вижте ме кой съм !" някои интересни индивиди писали коментари по темата ! :lol:

а ти как разбра,че няма акъл? много сте зле,не може да съдите човек който не познавате,че е тъп.Просто човека си изказа мнение и ясно го обоснови,ти сега го съдиш,че купува скъпи дрехи ли?
Защо не се примирите,че не сте еднакви бе хора,живеем в свободна д-ва и някой ако иска и гол може да тръгне и никой не може да му успорва желанието.
Много си ЗЛОБНА и не само ти много от Вас,просто хората са различни с различни предпочитания и вкус и ако трябва да бъда честна имам дрехи от 10 и от 100 лева и разликата е много голяма.На тениските,блузките и потничетата до 10 лева са пълни с китарки,барабанчета,цветен ца и шараний,който аз не харесвам.Но никога не съм тръгнала да обиждам някой с мнение различно от МОЕТО.
Бих казала на модераторите да заключат темата.[/quote]
Абе намерила си точно на коя моя простотия да обърнеш внимание ! :lol: Това за , че няма акъл го казвам за да не заспя , но обърни внимание на същността на казаното от мен ! Казах всичко това , защото той си мисли ,че като има маркови дрехи е нещо повече от другите !
А за потниочетата с китарките и барабанчетата : ти от къде знаеш , че си купувам такива ? :lol: Нямам нито един потник и нитоп една тениска с подобна щампа ! Аз под дреха за около 10 лева разбирам : едноцветен потник без никакви шампички , мъниста , пайети и така нататък ! Явно като чуем "Дреха за около 10 лева" се сещаме за различни неща и това обяснява грешното ти впечатление ! Надявам се този път да си ме разбрала и да не си вадиш прибързани изводи ! :)

Map7o0o
06-05-2008, 20:27
хахахАХхАХАХхахаХ Това че ти си носила менте на висока цена не означава и че ние носим.По принцип цената за мен не е важна само да не е под 10-15 лв и пак казвам че не се фукам просто ти си си го набила в главата и си мислиш че се фукам не ми пука почти кво мислят 1 част от вас просто човека които е написал тази тема е обаркал тази тема няма смисал от коментиране ...

DivoTo_KoTe
06-05-2008, 20:27
quote]
Абе намерила си точно на коя моя простотия да обърнеш внимание ! :lol: Това за , че няма акъл го казвам за да не заспя , но обърни внимание на същността на казаното от мен ! Казах всичко това , защото той си мисли ,че като има маркови дрехи е нещо повече от другите !
А за потниочетата с китарките и барабанчетата : ти от къде знаеш , че си купувам такива ? :lol: Нямам нито един потник и нитоп една тениска с подобна щампа ! Аз под дреха за около 10 лева разбирам : едноцветен потник без никакви шампички , мъниста , пайети и така нататък ! Явно като чуем "Дреха за около 10 лева" се сещаме за различни неща и това обяснява грешното ти впечатление ! Надявам се този път да си ме разбрала и да не си вадиш прибързани изводи ! :)[/quote]

Не казвам,че имаш такива дрехи просто казвам,че обикалях магазините и в един такъв имаше въпросните потници и шаранийките. просто обичам изчистените дрехи,а понякога са точно такива натруфени. Та в крайна сметка нищо не си харесах.

TheNewReligion
06-05-2008, 20:28
хехехе ся и комплекси избивам така ли ? вие сте толкова ограничени че нямам думи ... и за 2ри път казвам че не се фукам колко скъпи дрехи нося... пък и когато носиш по скъпа дреха ще гледаш да си я запазиш не да си купиш нещо от всичко по лефче и да не ме ебаа за нея... мога просто да ви кажа че сте с децки акъли моляви деца пораснете :> :lol: :lol: :lol: :lol:
Тука си прав ! :lol: Дете съм си ... Явно аз не съм те разбрала както трябва извинявам се , за което . :lol: :lol: :lol: Забрави за глупостите , които ти наговорих просто днеска всичко ми е наопаки ! :) Лека вечер !

TheNewReligion
06-05-2008, 20:29
quote]
Абе намерила си точно на коя моя простотия да обърнеш внимание ! :lol: Това за , че няма акъл го казвам за да не заспя , но обърни внимание на същността на казаното от мен ! Казах всичко това , защото той си мисли ,че като има маркови дрехи е нещо повече от другите !
А за потниочетата с китарките и барабанчетата : ти от къде знаеш , че си купувам такива ? :lol: Нямам нито един потник и нитоп една тениска с подобна щампа ! Аз под дреха за около 10 лева разбирам : едноцветен потник без никакви шампички , мъниста , пайети и така нататък ! Явно като чуем "Дреха за около 10 лева" се сещаме за различни неща и това обяснява грешното ти впечатление ! Надявам се този път да си ме разбрала и да не си вадиш прибързани изводи ! :)

Не казвам,че имаш такива дрехи просто казвам,че обикалях магазините и в един такъв имаше въпросните потници и шаранийките. Нищо не казвам просто обичам изчистените дрехи,а понякога са точно такива натруфени. Та в крайна сметка нищо не си харесах.[/quote]
И аз много си падам по изчистените дрехи , независимо колко струват !Важното е материята да е естествена и да ми стои добре ! :)

DivoTo_KoTe
06-05-2008, 20:38
И аз много си падам по изчистените дрехи , независимо колко струват !Важното е материята да е естествена и да ми стои добре ! :)[/quote]

ахъ :D

AliceSw
06-05-2008, 20:49
хаха не се фукам ама просто смисал от дрехи до 10 лв няма... пък ти кат имаш толкова мн акъл можеш да си замълчиш.. и ко кат са газарите ф някаф форум... 100% мн ви се иска да си купите скупи дрехи просто нямате такава възможност... ама да хвалят няква фотошопка :lol: :lol: :lol: веднага ше ви се поклоня дилари на дрехи ...

всеки си има право на избор...колко пари дават родителите ми за моите парцали не бих обсъждала, за сметка на това мога да ти кажа колко кинти влагат родителите ми в образованието ми, защото парцалчето и да е с 6-цифрена цена, ще се скъса, за разлика от дипломата ми, която като взема ще е forever...

та, не знам кои къде е ходил, но парцали, подобни на тези, в част от нашите магазини не съм виждала никъде за краткия ми престои в чужбина...по дяволите кои би се облякъл изцяло в лимонено жълто или жабешко зелено...да не говорим за импровизираните комбинации лилаво + жълто, зелено+цикламено...да не говорим за безумните вързанки отдолу на панталоните и факта, че давам 80 кинта за дънки и след 2 месеца ги виждам в друг магазин за 30...

sladur4e_
06-06-2008, 08:44
Не говоря за тези безбожно скъпи магазини. Говоря за хората, които видях по улицата. А за Бенетон не ми се говори- купих си яке от Виена на Бенетон и пише, че е произведено в Румъния- якетата на Бенетон тук са доста по- скъпи от там. Да не говорим, че Бенетон шият в Кюстендил и се изнася, а тук ни пращат турските боклуци. Именно заради това бих предпочела да си купя по- евтината дреха- и двете са направени в турция, просто с покупката на едната ще съм на сметка ;) Но аз съм прагматик и съчетавам полезното с приятното- пазарувам от чужбена :)

+1 :)

tItEufFf
06-06-2008, 10:19
Само да ви кажа, че почти няма разлика дали ще си вземеш дрехи от скъпите магазини или от по-евтините. В скъпите магазини продават същите боклуци. В Китай тези дрехи струват 1 евро, а тука се продават за 100+ (имам си източници) .. Единствената разлика е, че с едното можеш да се изгъзариш, а с другото - не. На мен зимата ми бяха донесли дрехи от Германия. Кецовете ми за 30 евро ся са скъсани отвсякъде, а имам едни пантофки за 1 евро (майка ми просто много ги е харесала), които още са здрави и хубави!

Loshotia
06-06-2008, 11:25
Само да ви кажа, че почти няма разлика дали ще си вземеш дрехи от скъпите магазини или от по-евтините. В скъпите магазини продават същите боклуци. В Китай тези дрехи струват 1 евро, а тука се продават за 100+ (имам си източници) .. Единствената разлика е, че с едното можеш да се изгъзариш, а с другото - не. На мен зимата ми бяха донесли дрехи от Германия. Кецовете ми за 30 евро ся са скъсани отвсякъде, а имам едни пантофки за 1 евро (майка ми просто много ги е харесала), които още са здрави и хубави!
Именно- етикетът нищо не гарантира. Имах горнище на Reebok с надписче и след първото пране останаха само контурите. Много ме е яд, защото беше страшно хубав цвят. Всичко е made in turkey