PDA

View Full Version : Чувствата ми са много объркани



MaLkaTa_LaDy
05-22-2008, 09:29
Та и аз с моите проблеми :D Харесвам едно момче силно, но не и да го обичам. И няма да разказвам цялата история. Не е важна, но и той ми каза, че ме харесва. Скоро излязохме, за съжаление не само двамата. И от тогава се чувствам много объркана. Не знам какво изпитвам към него. В един момент мога да кажа, че дори ми е безразличен, а в следващия, че се чувствам сякъш на седмото небе. Той се държи много мило, но нещо не се получава. Характерите са ни много различни и имам чувството, че държим една дистанция един от друг. Но също и изпитвам привличане или привързаност или не знам какво, но не и любов. Та исках да ви попитам, дали сте се чувствали по този начин. И защо. Мерси предварително. :(

iiirish
05-22-2008, 09:37
щом си разколебана в чувствата си и във всеки един момент изпитваш нещо различно към него, значи такова нещо като "чувства" ти нямаш към него. явно е някакво моментно привличане, бегла симпатия или нещо подобно. сигурна съм, че много скоро ще отшуми ;)

xXxScreamxXx
05-22-2008, 18:15
ооо изпитфала съм го тфа 4увство и беше мн тъпо ... акрая стаан така 4е той ми предложи а аз му отказах под предлог 4е ме кефи само кат фр .... :? :?

nicolepcd
05-22-2008, 19:06
Еми да, имала съм нещо такова 8-) Не веднъж :D Виж, като идеш за седмица - две някъде... или пък спреш да го търсиш за известно време... и ако не ти домъчнее или пък нещо такова - значи не му се кефиш много 8-) Не ме слушай, още съм с детския си акъл http://x-torrents.com/pic/smilies/laugh2.gif

ironi_sky
05-22-2008, 20:29
Мацко, изглежда нямаш никактв проблем. :) Скоро сама ще осъзнаеш, че не те кефи и че дори не би имала нищо общо с него. Бързо ще ти мине и не предприемай още мн общи срещи, за да не му се дразниш още повече след време :)

evelinka1122
05-23-2008, 05:05
знам какво ти е, и аз бях така.... мога да ти кажа че си луда по това момче :) може сега да не ми повярваш, но след време ще го разбереш.... :)

MaLkaTa_LaDy
05-30-2008, 19:57
Мерси за отговорите, но evelinka1122 се оказа права. Осъзнах, че много го харесвам и имам нужда да го харесвам. :-D Мерси отново. :)