PDA

View Full Version : planeta mobile и всички подобни



olive_oil
05-22-2008, 18:42
Здравейте. Предварително искам да помоля хората, които не слушат чалга да не сипят неадекватни обиди срещу почитателите на планета тв. Тъ въпроса ми е следния. Гледам това планета мобайл и как можеш да си поръчваш най-новите песни на певиците, преди да са завътяни по планета, но след няколко дни така или иначе ще ги пуснат. И се чудя дали има някой който да си поръчва тези песни - т.с. да си харчи парите за глупости. Такова отношение имам и към всички подобни - диети за отслабване чрез смс, разбери, дали гаджето ти изневеряа, разбери кога ще срещнеш истинската любов, смс игрите обичва ли ме или не и т.н. и т.н. Вие какво мислите? Известно ми е че всичко се прави за пари, но ми е интересно, дали някой се хваща на тези неща. Вие сте по темата, и пак моля за виздържане от неадекватни обиди. 8)

LipSoFAnAnGel
05-22-2008, 19:08
Аз лично не се хващам на такива простотии и незнам кой въобще праща...това са пълни измишльотини ....да отслабнеш или колко процента те обича гаджето ти :lol: също така незнам и кой си тегли песни при положение, че може да си ги качи на телефона с юесби кабел..Но явно има и такива хора...всякакви ги има.Аз пращам smsи на приятели, роднини, но не и на такива сайтове, програми

Kaos_Urbano
05-22-2008, 20:10
Аз не пращам смс-и на никой!.. 8)

RAWRRR
05-22-2008, 20:43
Много забавна анкета :)

Пиша смси на приятели главно.

LaDy_DaQnA
05-23-2008, 19:11
sau na fr-s nqam gadje....

*.~*` *~* anaRial *.~*.`*
05-23-2008, 20:19
Oo, tova sa pulni gluposti, to nali i v neta gi ima (kato reklami po saitove) Nali naistina ne mislite, che nqkvi tam gadateli vi pishat da vi kagat i t.n. Vsichko e bot ili kakto tam mu se vikashe, ne sum sigurna.. Az kat im vida reklamite i me izbiva na smqh :lol: i si vikam e tva ako naistina si mislqt, che nqkoi she se vurge, ama eto, ima koi, no nedeite tui. Tva sa izmislici da vi vzemat parite, ne si struva, vuobshte. Pone tva za lubovta imashe nqkvi "love calculator" .. Nedeite si harchete parite za gluposti:)