PDA

View Full Version : Остава още малко а той...



sunbeamz
05-22-2008, 19:48
Здравейте! Това което ще напиша се очертава да бъде доста дългичко и съм ужасно благодарна на тези които ще го прочетат...

Имам едно проблемче,за което ми трябва малко помощ да го разреша...Та значи,то е следното:
От тази уч година съм в ново училище и първия срок всички момичета бяха здраво хлътнали по едно момче от 9клас (ние сме 8) Да,ама не и аз...казвах" О да сладък е,много е сладък даже" ама въобще не ме кефеше... По-късно се запознах с може да се каже един от най-добрите му приятели,който същевременно е и от неговия клас,да речем че се казва М. Моята най-добра приятелка от класа живее в кв. на М. и често пътуват заедно => може да се каже че са си близки.След около месец обаче,когато всички вече бяха престанали да му обръщат толкова внимание аз започнах да го харесвам-но нито се познавахме нито нищо.М. обаче,явно е забелязал че оглеждам Г. (това момче) и една вечер той беше питал моята приятелка по скайпа да не би да го харесвам. Тя обаче,за да ме измъкне от неловка ситуация е казала Не... (неловка,тъй като дори не се познавахме с него и щеше да се случи малко кофти,поне така мисля) И...един път така се случи че трябваше да се прибирам с Г. Говорихме си за различни теми най-свободно и като че ли започнах да го харесвам още по-силно. Тогава започна всичко: започнахме да се срещаме и да се прибираме заедно,да си ставаме все по-близки.... Той започна да ме прегръща по-често а аз се чувствах като на 7-мото небе,имах чувството че краката ми ще се подкосят... Той започна да показва някакви чувства към мен...някакви намерения,и то сериозни... Но...така и не пристъпва към следващата крачка..прави ми намеци,всичко е ОК;аз отвъщам на тези намеци и е просто прекрасно.Но той не прави нищо друго....спира дотук,а не един или 2ма човека и то приятели да ми кажат че ме харесва.Знам че се притеснява и т.н. но...учебната година скоро ще свърши а лятото сигурно няма да се виждаме...пък догодина сме в различни смени и това което стане сега,това е.Ако имахме повече време щях да му го дам,щях да му дам цялото възможно време,защото наистина го харесвам ужасно много.Но не знам сега как да ускоря нещата,не мога аз да го целуна защото съм страшно срамежлива,но поне бих се опитала да му знам някакъв знак или нещо такова,което да го накара да действа и ще съм ви безкрайно благодарна ако ми помогнете по някакъв начин!


Благодаря предварително!
ПС: Знам че има места където съм се изказала все едно съм 3 клас,но в момента в главата ми е всичко толкова разбъркано и омешано че не мога да мисля за това. :-)

skatemore
05-22-2008, 19:52
кажи му че има мигла и супер много се приближи към него и кат я махнеш кажи готово обаче не се отдръпвай и ше стане.


ГАРАНЦИЯ!!!

MiMcHeToOo
05-22-2008, 19:54
Не може ли просто да му кажеш, че го харесваш? Сички се оправдавате с тва, че ви е срам! Ми и мене ме е срам от време на време, всеки го е срам, но, за да постигнеш целите си трябва да се бориш със зъби и нокти!

BlindedAngel
05-22-2008, 19:56
Туй че ти си срамежлива ддз...Лапешка работа наистина щот всеки нормално мислещ човек или ще действа или най - малкото ще сподели чувствата си...Иначе за твойта ситуация пробвай нещо от сорта да са хванете на бас за нещо и ако загуби трябва да те целуне...

sunbeamz
05-22-2008, 20:00
кажи му че има мигла и супер много се приближи към него и кат я махнеш кажи готово обаче не се отдръпвай и ше стане.


ГАРАНЦИЯ!!!

Мда,това е наистина мн добра идея,благодаря ти много!
А, MiMcHeToOo това което казваш е много вярно,но виж сега...всеки човек е различен-един би си признал,защото мисли като теб,друг не,защото го е страх да не го отрежат,което е много наскърбяващо и то особено ако е от човек,който толкова много харессваш...ако имах достатъчно смелост,не мисля че в този момент щях да пиша това...защото шах да съм му признала,но...шанс,късмет,ка рма..както искате го наричайте... :) Но е факт че аз съм страшно притеснителна и не само в това отношение ами и по принцип,за каквото и да било друго. :)

MiMcHeToOo
05-22-2008, 20:00
]
кажи му че има мигла и супер много се приближи към него и кат я махнеш кажи готово обаче не се отдръпвай и ше стане.


ГАРАНЦИЯ!!!

Мда,това е наистина мн добра идея,благодаря ти много!
А, MiMcHeToOo това което казваш е много вярно,но виж сега...всеки човек е различен-един би си признал,защото мисли като теб,друг не,защото го е страх да не го отрежат,което е много наскърбяващо и то особено ако е от човек,който толкова много харессваш...ако имах достатъчно смелост,не мисля че в този момент щях да пиша това...защото шах да съм му признала,но...шанс,късмет,ка рма..както искате го наричайте... :) Но е факт че аз съм страшно притеснителна и не само в това отношение ами и по принцип,за каквото и да било друго. :)

Така е, искам просто да те нахъсам...

sunbeamz
05-22-2008, 20:06
]
кажи му че има мигла и супер много се приближи към него и кат я махнеш кажи готово обаче не се отдръпвай и ше стане.


ГАРАНЦИЯ!!!

Мда,това е наистина мн добра идея,благодаря ти много!
А, MiMcHeToOo това което казваш е много вярно,но виж сега...всеки човек е различен-един би си признал,защото мисли като теб,друг не,защото го е страх да не го отрежат,което е много наскърбяващо и то особено ако е от човек,който толкова много харессваш...ако имах достатъчно смелост,не мисля че в този момент щях да пиша това...защото шах да съм му признала,но...шанс,късмет,ка рма..както искате го наричайте... :) Но е факт че аз съм страшно притеснителна и не само в това отношение ами и по принцип,за каквото и да било друго. :)

Така е, искам просто да те нахъсам...

Благодаря ти за което,но все пак бих опитала с разни намеци и т.н. -в никакъв случай не бих се осмелила да направя по-голяма стъпка.Даже само като си помисля че може би заради тая моя срамежливост изпускам толкова много,супер много се мразя,ма т

ironi_sky
05-22-2008, 20:21
Моето мнение е, че ако е трябвало нещо да ства, отдавна да е станало. Нито на теб нито на момчето ви стиска да направите нещо по въпроса, така че по-добре си намери нещо по-интересно за лятото, защото изглежда че и той не иска това лято да е обвързан. Нали знаеш - всички зарязват гаджетата си в началото на лятото за да се вживяват в ролята на "гларуси" и "руси пички". Направи и ти същото и до година нещо свежо :)

valentinka_1990
05-22-2008, 20:39
Използвай погледа си.Жеският поглед може страшно много да привлече момчето.Просто го гледай право в очите малко повече време от колкото е нормално с лека загадъчна усмивка.Едва ли ще издържи дълго :)

ironi_sky
05-22-2008, 21:07
Валентинке, ти целувала ли си се някога?

sunbeamz
05-23-2008, 08:21
Използвай погледа си.Жеският поглед може страшно много да привлече момчето.Просто го гледай право в очите малко повече време от колкото е нормално с лека загадъчна усмивка.Едва ли ще издържи дълго :)

Мдааа,това също е добро предложение.А мисля че пропуснах да кажа,че с него веднъж се бяхме заговорили много сериозно на тема гаджета и любов и по всичко си личеше че беше на път да ми признае че ме харесва,обаче естествено,че в най-неподходящия момент се появи една моя приятелка и ме дръпна и вика "ела бързо да ти покажа нещо" и не успя... :-x :-x :-x Ей ама тея хора нямат ли си работа бе.. :D и пак,благодаря на всички за мненията :grin:

MaLkaTa_LaDy
05-23-2008, 10:28
Не схващам защо като знаеш, че той те харесва, не му признаеш? Давай, действай. Или поне му вземи джиесема, за да поддържате връзка. И по някое време ако ще и със смс му кажи всичко. Просто трябва да събереш сили и да го направиш. Мисля, че в този случай няма да загубиш нищо.

slun4ice_90
05-23-2008, 12:40
Не може ли просто да му кажеш, че го харесваш? Сички се оправдавате с тва, че ви е срам! Ми и мене ме е срам от време на време, всеки го е срам, но, за да постигнеш целите си трябва да се бориш със зъби и нокти!+1 Евала. :-P :grin:

soul1199
05-24-2008, 18:38
znai6 li,za6o ne go pomoli6 da ti dade skype,taka pove4e 6e si govorite i t.n.,kazvam ti vzemi my skype,i az bqh sramegliva,no onqden vzeh skype na edno mom4e,koeto haresvam i sq si pi6em,yspeh

bokoboko
05-24-2008, 20:34
Ако си наистина сигурна че той те харесва, просто ти трябва да предприемеш първата крачка, щом той е толкова срамежлив.

BOOK_FAN
05-25-2008, 08:58
кажи му че има мигла и супер много се приближи към него и кат я махнеш кажи готово обаче не се отдръпвай и ше стане.


ГАРАНЦИЯ!!!
Супер! :smt003 :smt008 :smt007 =P~

SwEeT_PriNceSsS
05-25-2008, 09:16
кажи му че има мигла и супер много се приближи към него и кат я махнеш кажи готово обаче не се отдръпвай и ше стане.


ГАРАНЦИЯ!!!

и аз си мисля, че това може да помогне 8-)